Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledám

    Hledám hru, hraná byla na Win98, takže už staršího data. Indície: Byla to ZOO, která se nestavěla, česká hra od českýho vydavatelství a byly tam vždycky úkoly se zvířatama. Zvířata byly (možná) nemocný a úkolem bylo je léčit, po splnění úkolu sem dostal lék pro to zvíře. Jednoduchá animované 2D grafika z boku.

    Nevěděl by někdo ?
    • Zoo Tycoon?
      • Mart9
        *1*
  • Humble Bundle zbytky 2

    Colin McRae Rally - MZMCM-6NG6X-5D43Y
    Hospital Tycoon - 8X2WH-D2879-32BI8
    Lumino City - P53K5-6FGHT-2ILTT
    • Díky za Lumino City :)
      • Mart9
        Dík, žes mi to vyfouknul *5*
  • Humble Bundle zbytky

    PLUG & PLAY - 7FG46-7R8VX-L9CR6
    Overlord™ - 38R99-CNLLA-CZBF0
    Operation Flashpoint: Red River - 78T2G-TATR0-52WKJ
    Operation Flashpoint: Dragon Rising - NMYZF-D4GZZ-V44N4
  • Jack1947

    Just cause 3

    Parádní hra hhrozně mně baví (destrukce to jsem potřeboval jak sůl!!) ale mám problém a dle internetu nejsem sám že když se jede připojenej k nim na servry tak to snižuje výkon a navíc jim každou chvíly exnou , jde o to že pak hraju ve slow motion a to není příjemné a nedá se toho zbavit všechno trvá a je to otravné a kazí to požitek ze hry. Někdo kdo hraje neví co s tím - dokonce jse m stáhl i beta ovladače přímo Just cause3 ready a nic FPS je ok ale tohle mně prostě mrzí ... prý to může být AMDčkem ?

    Nicméně to skusím zakázat v Firewallu aby se to nepřipojovalo na ty jeblé servery. Nehlásilo mi to každou chvíly mimojiné connection lost. Jasný net mi jede nahovno ale mám rezervní od kyslíku a ten jezdí celke stabilně. *7*
    • nechtel bych byt tvoje PC, ty v nem musis mit neskutecne bordel. Nejdriv GTA a ted JC 3.
    • Neříkej, že sis tu hru koupil... Ukradneš co se dá ale koupíš si recyklát ničení 1,86...?
      • tohle a goat simulator jsou presne jackovo krevni skupina, to se pak nestiti ani platit *1*
        • Až na to, že on nic neplatí, ale někdo (rodiče) mu to koupil na Vánoce.
    • Musis si zakazat odchozi komunikaci na port 80
  • Lukyz

    GTA V

    Tak jak jsem tehdy pod recenzí kibicoval, že je Lukáš Grygar hrozná cíťa, jelikož se vzteká nad mučením virtuální postavičky, tak mu dlužím omluvu, jelikož jsem si to teď "konečně" vyzkoušel na vlastní kůži a musím uznat, že je to dost přes čáru a to hlavně, protože se tomu nejde vyhnout.

    Násilí ve hrách mi fakt problém nedělá, ustřelováním končetin v Soldier of Fortune jsem se bavil hodně dlouho, Manhunt mě bavil, ale tady je to tak surově reálně pojatý,navíc týpek kterýho mučíte je obyčejnej civil, nula, která nic neprovedla, navíc vám celou dobu chce ty informace vyklopit, ale Trevor (vy) ho s nadšením pořád dost krutě mučí a ještě si to užívá, což se o mně říct nedalo *9*

    Vás to někoho bavilo?
    • Tilwaen
      Nebavilo, ale co naplat; když už mi to stálo v cestě, zkusila jsem všechny možnosti, které hra nabízela. Vesměs to nebylo až tak hrozné - až na "NUTCRACKER!", ten byl brutální.
    • Hraješ za zločince. Problém tam nevidím. Udělali to dobře. Takto se někteří zločinci chovají.

      A jde to přeskočit. Na PC rozhodně.... Jestli je někdo extra citlivej na vymyšlené věci ve hře která ukazuje realitu zločince, tak si to prostě přeskočí a je to vyřešeno. NP

      Naopak + za to, že to tam dali a nebylo to tak uhlazené a genericky korektní jako skoro všude.
    • Já jsem měl problém ve čtyřce zabít toho právníka. Z mýho pohledu prostě neudělal nic tak hroznýho, aby si zasloužil umřít. Akorát stál v cestě. A ještě prosil o milost a nechápal, proč ho vůbec někdo chce zabít... No fuj. Tak jsem si řek, že dál hrát nebudu, ale potom jsem se na to podíval tak, že to není můj příběh, ale příběh grázlíka Nika, kterej s tím problém evidentně nemá. Tak jsem pokračoval ve hraní... V pětce jsem se k tomu zatím nedostal, ale asi to pojmu stejně. Že bych byl radši, kdyby mě do toho tvůrci nenutili, to je jasný. Přijde mi to samoúčelný; asi jako kdyby v Itchy a Scratchy najednou - a jen na chvilku - oba protagonisti plakali, že je scénář nutí dělat takové děsivé věci...
      • Byl to právník, takže kdo ví, co měl všechno za lubem. O milost bude prosit skoro každý a napovídá všechno možné. Niko věděl, co dělá.
        • V celé hře není žádná informace o tom, že by se ten právník dopustil něčeho špatnýho. Niko o něm nevěděl vůbec nic, dokud mu ho neoznačil Francis a neřekl mu, že právník na něj něco ví, a proto je potřeba ho zabít. A Niko to prostě udělal. Je to in-character, patrně, ale osobně to považuju za humus.
          • Kámo trochu moc to žereš. :D
            • Některý věci mi zkrátka vaděj i ve hrách. Jestli tobě ne, tak mně se z toho žíly nezkrátěj a tobě už vůbec. *4*
      • Mart9
        Nenašel bys prosím na youtube nějaký walkthrough toho právníka? Já si na to totiž vůbec nevzpomínám a chtěl bych si to připomenout.
        • https://www.youtube.com/watch?v=MPlNg34D-mY
          • Mart9
            Aha, už si vzpomínám. Opravdu mě nenapadlo zabít ho potichu nožem a utéct oknem. Já ho odprásknul a prostřílel se ven *1* Ale splnil jsem to jen jako další misi, žádné výčitky jsem v tohle případě neměl. A díky.
    • ringmancz
      já si to dal dokonce 2x, abych dostal jednu trofej :)
    • Jack1947
      Ne přímo bavilo ale nebylo mi to ani příjemné nicméně... to bylo v zájmu Americké vlády a FIB, když se mluví o ohroření bezpečnosti státu... je to malá obět.
    • SPOJLER

      Podle mě se na to díváš trochu blbě, pokud by tě to mělo bavit, musel by jsi se s postavou Trevora ztotožňovat a to jsi předpokládám nedělal, prostě to ber jako součást příběhu, nic víc, Trevor je psyhopat, tak někoho mučil, "no a co", když se díváš na film, kde nějaký záporák dělá špatnosti, tak tě to taky tak bere? Já vím, tady je to trochu jiné, protože za tu postavu hraješ.. můžeš to ještě brát jako holý fakt, že svět není spravedlivý, deno denně na světě trpí hromada nevinných lidí ...
    • Nebavilo, ale ani nevadilo. Z normálního hráčského hlediska je to o ničem, ale vzhledem k celkovému vyprávění jsou cíl a intepretace jasnými - epizodická částečka, která jasně podtrhuje vidlácky psychicky ujetej charakter Trevora a jeho odkaz do dění ve hře. Jedinej problém je, že to má nutně a ne jinak hráč pod kontrolou, což je ze strany autorů jistá zbytečnost, avšak ve stejné chvíli to taky může být bráno jako odkaz k typičnosti a konceptu této série a značky. A taky proč nad tím neuvažovat, že to má prostě mít efekt a šokovat. Stejně jako filmy, proč by i hra, tím právě taková jako GTA, nemohla hráče svými pasážemi záměrně zhnusit a přimět ho k zamyšlení nad věcmi, které právě, byť virtuálně, dělal (nebo byl nucen dělat). Jediný, co tu chybí pro hráče je akorát nějaká pro něj přijatelnější souvislost a možnost se tomu vyhnout, u které by se mu ta morálka a absurndost konání už tak tolik nevtírala na oči.
    • Neříkám, že by bavilo, ale prostě to byla další scéna, kterou jsem měl ve hře odehrát.
    • ucho
      Vezmi si Walking Dead, v podstatě interaktivní film, kde ve finále děj neovlivníš. Když se rozhodneš pro jednu postavu, víš, že druhá zemře, ale nejde tomu zabránit, hráč to nemá ve své moci a prostě udělá to, co musí, aby se dostal dál. Nebo když bych se chtěl rozhodnout jinak, ale ta hra mi to nenabízí.
      Takže to mučení v GTA jsem bral stejně. Nebral jsem to tak, že to způsobuju já, ale že je to jen něco, co ovlivňuju a směřuju k nějakýmu výsledku. Takže ne, nepřišlo mi to přes čáru a nic to se mnou nedělalo. Ta postava přeci nejsi ty (on by někdo chtěl být Trevorem a souhlasí s ostatními věcmi, co Trevor dělal? Už ten jeho úvod na scénu byl celkem psycho...). A nemám problém ani s tím, že hráč při té scéně danou věc řídil.
      • takovej Jack by určitě Trevorem byl rád
        • Jack1947
          Ani ne a Trevor tady navíc je...
    • To měl být ten týpek, kterému rvala baterku do prd*le tak zvaná Michael [FBI]?

      → https://youtu.be/2nLkrUdR_TI?t=8m22s

      Já myslel, že Lukáš mluvil celou dobu jen o Yóge. Jinak já s tím týpkem neměl problém. Pak ho stejně pustí, ne?
    • ano, bavilo, představoval jsem si některé zdejší jedince místo toho civila a neměl jsem si problém to užít...
  • ucho

    Mezi hrami, které v lednu obdrží předplatitelé PS Plus služby, nalezneme Grim Fandango Remastered a Hardware Rivals.

    hm, tak hry na PS3 i PSV celkem o ničem.


    Hardware: Rivals (PS4)
    Grim Fandango Remastered (PS4)
    Dragon Age: Origins (PS3)
    Medal of Honor: Warfighter (PS3)
    Nihilumbra (PS Vita)
    Legends of War: Patton (PS Vita)
    • PS3 paběrkuje a PS4 bude mít další multiplayer smažbu

      Legends of War: Patton (PS Vita) - Super . Zvlášť když tahle hra byla v obchodě tak předražená ..
    • ringmancz
      6 let stará hra... i když dobrá. a průměrná střílečka

      ale i tak jsem si prodloužil, dostal jsem 2 měsíce zadarmo. hlavně tam ale mám co hrát z dřívějška - Sherlock, God of War, Yakuza, Demon Souls, Puppeteer a další
      • ucho
        ale tak to já si taky prodloužím. taky mám ještě spoustu her, co chci dohrát, na PS3 i PS4. ten leden není převratnej, ale určitě z toho minimálně dvě hry zapařím. na Dragon Age: Origins se taky chystám, ale zrovna tohle si dám raději na PC.
  • Lukyz

    Tomb Raider - Steam klíče

    Mám navíc klíče ke hrám:

    Tomb Raider: Anniversary
    Tomb Raider: Legend
    Tomb Raider: Underworld
    Yosumin
    Gyromancer
    Front Mission Evolved

    Pokud máte někdo zájem, napište mi email, ale na jeden email jen jeden klíč. *3*
    • Díky *3*
    • Mart9
      Veřejně děkuji za TR Anniversary *4* Malinko opožděný vánoční dárek, díky!
      • Jack1947
        Poškej ale víš že se tam řeší hádanky a střílí tygři koneckonců je to takový restart 1-3 Tomb raiderů a mně bavil nicméně jsem ho nebyl schopný dohrát.
        • Mart9
          Vim a těším se, že si to zahraju.
          • Jack1947
            Ok okk.
        • Lukyz
          Tomb Raider Anniversary je (podle mě) velmi podařený remake prvního Tomb Raidera.
    • Lukyz
      Ještě koukám, že tady mám klíč na MMO Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, který by měl být včetně 30ti denního trialu, pak je nutný platit "klasický" měsíční poplatky.
    • Draken69CZ
      Jé ahoj jak jen to říct ehm, no já bych to jako i vzal *15* Ne dík já už mám kompletní sbírku, samozřejmě že jsem jediný díl nehrál, ale mám je *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit