Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Assassin's Creed Syndicate Update 1.3

    Tak poslední update přidává do hry možnost vypnout FPS lock na fyziku oblečení, zajímavý je, že i když je to nově implementovaná vlastnost, tak jí beztak musíte zapnout editací INI viz changelog, proč nepřidat jeden slider do menu je mi záhadou.
  • This war of mine

    Zvláštna hra, na jednej strane chce pôsobiť proti vojne a na druhej ukazuje ze najlahsie sa človeku žije keď sa správa ako sv.na. ak tam kradnete a zabijate hra je oveľa ľahšia ako ked sa spravate slušne. Trochu si teda protirečí
    • jakubc
      :-D Pokud by důvod pro konání dobra měl být ten, že je to výhodnější, asi by to bylo docela smutné... Nikdo neříká, že správná cesta je snazší, nebo že tě odmění něčím jiným než dobrým pocitem z toho, že nejsi svin*.
      • solomon.short
        naprosty souhlas
      • Pravda
  • Lukass

    Project Cars

    Vyslo DLC s vozy Renault za 70 korun.
    Tohle auto je v ramci DLC zdarma
    http://imgur.com/hYG6eP0
    • http://store.steampowered.com/app/334791/
      • Lukass
        Ja vim, ze vsema uz sem v multaku jezdil.
        • Jen jsem doplnil odkaz na ty auta, když už píšeš, že jsou nová :)
  • Tak nějaky hackersky děcka prý o Vánocích zase shodí mulťáky na zolích ... to bude rage :D
    • Jen ať shodí, aspoň bude kompenzace.
    • Tilwaen
      A komu tím prospějete, co?
    • kennyB
      To je tak když se pcčkář nudí, protože se mu hry zdají konzolově osekaný *7*
    • Vsem to jedine prospeje a nebudou travit svatky pred obrazovkou *1*
      • Chim
        Přesně tak. Místo hraní se budou zpívat koledy a lít olovo. *1*
        • frag.ment
          No lít se bude, ale olovo to určitě nebude *15*
          • MikeR
            Olova bude taky dost, singleplayeristy a LANaře nějaký hacknutý servery nerozházej. A nejlíp se střílí, když se leje. *5*
            • MikeR
              Tak to každopádně, ale to už se bavíme spíš o Silvestru. *1*
            • Z okna možná. *1*
    • Draken69CZ
      Já jsem v klidu vždycky bude aspoň jedna služba fungovat takže o hraní nemám strach.
      • Facebook, nebo piráti?
        • Draken69CZ
          Steam, Xbox Live, PSN a když bude nejhůř deskovky. Než hrát na fejsíčku tak raději korespondenční šachy.
          • na šachy doporučím http://cs.lichess.org/
    • Uz ted utoci na servery War Thunderu...
    • Shodí prý i Steam, ale to tě nezajímá, protože ty hry kradeš.
      • Holt si zahraju BF.
        • Vojta_Ilavsky
          Když už jsme u toho, byly někdy dole servery EA a Ubi kvůli ddosům?
          • EA a Ubi nikoho nezajímá.
          • Netusim, osobne jsem nenarazil. Ale ostatne aj nejaky steam mi nesel mozna tak jednou.
      • Steam není třeba shazovat, ten si sami shodí zákazníci.
      • Vojta_Ilavsky
        Ne, nepůjčuje si je na Steamu, ale kupuje si je na GoGu..
        • Draken69CZ
          LOL ono je to v podstatě jedno protože SW nemůžeš nikdy vlastnit.
  • Veskoslav

    The Dwarves

    Kdo podpořil tvůrce na KS více jak 45 chechtáky, tak na svém účtu, co u nich máte, tak už je k dispozici Steam kód na Alpha test:)
  • Veskoslav
    Pokud by měl někdo zájem na 20% slevu na JC 3 a 33% slevu na SP pro Life is Strange, napište mi mail. Nebudu to sem házet jen tak:)
    • Lukyz
      Zajímalo by mě, zda jde kombinovat se stávající vánoční slevou na Steamu *1*
      EDIT: Nejde *1*
  • Veskoslav

    Nový Humble

    https://www.humblebundle.com/
    • A docela pěknej.
  • Lukyz

    Právě začal Steam Winter Sale

    -> přetížené servery a zmizel wishlist *1*

    EDIT: Každopádně letos žádná hitparáda, mě akorát nadchnul The Saboteur na Originu za €1.99
    • A bude hůř..
    • Tilwaen
    • ucho
      ještě že už všechny hry mám :D
      • Draken69CZ
        Tak můžeš něco koupit jako dárek, třeba neznámému zelenému "kamarádu" z netu *15*
        • ucho
          jasný, dárků nakoupím a rozdám spoustu, ale pochybuji, že půjde jedinej zelenému "čemusi" z netu.
          • Draken69CZ
            A duch Vánoc vzal za své *13*
  • a nvidia zřejmě bude podporovat DX12 na starších kartách už od GTX 480, GTX 580
    • Bude podporovat wddm 2.0. Dost pochybuju, ze to bude nekdy umet dx 12, kdyz je to jeste vliw architektura.
    • nvidia na tych kartach, ktorych spominas, nepodporuje ani DX11.1, tak to tazko bude podporovat DX12 :)
      to ze podporuje novu spravu pamati, neznamena, ze bude moct odomknut cele nove API na tych starych vecickach
    • LV462
      Podporovat může klidně na 8800 GTX, ale že to bez shaderů pojede jako šnek oproti AMD to je jiná věc.
  • Předplatitelé služby Xbox Live Gold získají v lednu zdarma čtyři hry. Na Xbox One to je bojovka Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition a pouliční futuristická mlátička Zheros. Na Xboxu 360 se mohou hráči těšit na závody DiRT Showdown a parádní akční hru na hrdiny Deus Ex: Human Revolution. Obě hry pro XBox 360 je přitom možné hrát i na Xboxu One.
    • Draken69CZ
      Luxusní nálož

      zdroj bonusweb
      • No to je teda fakt naloz :-D
      • Členové Xbox Live Gold programu získají v lednu 2016 zdarma Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition (XOne), Zheros (XOne), DiRT Showdown (X360, XOne) a Deus Ex: Human Revolution (X360, XOne).

        Zdroj: games.cz, pondělí 21/12/15 v 22:30
        Herdek, kluci, aspoň si ty bleskovky trochu projděte, než sem něco písnete :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit