Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment

    Microsoft si zaregistroval ochrannou známku Fragments. Zdá se, že půjde o jednu ze služeb pro HoloLens.

    No tak počkat, mě se nikdo z MS neptal *3*
    • kennyB
      Asi chodíš pozdě jako Jára Cimrman...
  • MARTASLJ19

    Killer Instinct a Gears of War: Ultimate vyjdou na PC (Win10) začátkem příštího roku.

    Jasné, veď Gears of War malo to vyjsť už na jeseň a vyšiel akurát tak prd v galotách *1*
  • MARTASLJ19

    Sibiřský hráč žaluje Bethesdu za to, že se stal závislý na hře, kvůli čemuž ztratil (po třech týdnech hraní) práci i manželku.

    K tomuto len: KUS KOK***
  • ucho

    Sibiřský hráč žaluje Bethesdu za to, že se stal závislý na hře, kvůli čemuž ztratil (po třech týdnech hraní) práci i manželku.

    To je jako žalovat výrobce vodky, že se člověk ožral a cestou z hospody zakopl a rozbil si čuňu o chodník...
    • Sibiřský hráč žaluje Bethesdu za to, že se stal závislý na hře, kvůli čemuž ztratil (po třech týdnech hraní) práci i manželku.

      Virál. Škoda, přijít to z Ameriky, tak to bude znít i docela uvěřitelně :).
    • ze by hral ten game masterpiece Fallout 4?
      • Inquisitor
        Jo hrál :)
        • chudak, dal by som mu za to socialku
    • VaZqeZ_EU
      https://www.youtube.com/watch?v=vyY9Nb4zx6c
    • MikeR
      Ať to byla samohonka nebo okena, jistý je, že stát se závislým na hře od Bethesdy, v tom muselo hrát roli nějaký další činidlo.
      • Tilwaen
        A sakra. Co je to za diagnózu?
        • MikeR
          Ale tak u tebe se určitě nejedná o závislost ve smyslu onoho sibiřského mužika, to bych zas přece jen nediagnostikoval negativně. *1*
        • Třeba lehká retardace...
          • Tilwaen
            Jen lehká? Tak to se dá. Za to možná ty Morrowindy, Obliviony, Skyrimy a Fallouty stojí.
    • Docela by me zajimalo jestli mel originalku :D
      • ucho
        já věřím, že ano. vyjde je to na 1999 rublů.
        • Dal bych si líbit, za necelých 8 set. A i přesto jsou většina rusáků piráti *1* . Vtipná zemička ( to se teď netýká jen tohohle ).
    • neni na alkoholu varovani ministerstva zdravotnictvi? jestli bude mit dobreho pravnika tak to vyhraje
    • Chim
      Spíš jako žalovat výrobce Okeny.
      • Další mistrný příměr mistra Chima.
        • Chim
          Jo jo, lepším se, že? *15*
          • Určitě! Od Order jsi ušel slušnou cestu, ale ještě to něco chce *3*
  • VaZqeZ_EU

    NVIDIA na návštěvě ve Warhorse Studios

    https://www.youtube.com/watch?v=9JGogVx2lVA
    • Vojta_Ilavsky
      Stááááárýýýýý..
      • Skoro stejne inteligentni koment jako "Prvni!!" *7* *15*
        • Vojta_Ilavsky
          Ani ne, v bleskovkách by měli být novinky, tohle video je venku už dva týdny určitě..
          • a v komentářích by neměly bejt hrubky, ale člověk nemůže chtít všechno
  • Nemožnost přihlášení k PSN

    Ahoj, má taky někdo z vás od včera při přihlášení k PSN z PS4 tuto chybovou hlášku WS-37397-9 ?
    Hromada uživatelů má stejný problém a doposud se snad nikomu nepodařilo najít řešení (základní postup nepomohl - reset modemu, reset konzole, znovu nastavení připojení konzole k internetu, ...).
    Prostě se nelze přihlásit k Playstation Network, webový prohlížet na konzoli běží v pohodě. To samé dělá PS Vita.
    • geopatogenní zóna... dej ji do jinýho pokoje a pojede, vyzkoušeno..
  • Jack1947

    Killer Instinct a Gears of War: Ultimate vyjdou na PC (Win10) začátkem příštího roku.

    Ty vle neměla být KI exkluzivka only Xbone? docela změkly *3*
    • ze ja ti odpovidal, smazali mi to a jeste jsem za to dostal ban a to fakt netusim, co na tom bylo zavadnyho *6*
    • Veskoslav
      Ne, neměla.
  • This war of mine

    Zda sa mi to nevybalancovane a tazke. na vyrobu alkoholu spotrebujem vela casu a materialu a dostanem zan len kúsok jedla ktoré môžem dať do pasce na potkany. Z pasce ale dostanem len o jeden kúsok jedla viac. Mali by boostnut vyrobu surovín.
    Tiež som v strasnom časovom strese lebo čas plynie rýchlo a nestihnem naklikat čo som chcel g(hram na tablete)
    • Chim
      To není hra pro děti. Navíc je potřeba u toho i trochu přemýšlet.

      PS: Nezapomeň mě nahlásit.
      • jak premyšlim tak premyšlim ale to jidlo a obvazy proste nevymyslim
        • Chim
          Ne, to opravdu nevymyslíš. Obvazy se totiž vyrábí a jídlo se většinou pěstuje (pokud jde o zeleninu) nebo chytá do pastí (pokud jde o potkany).
  • Veskoslav

    Diablo III Patch 2.4.0 Preview: Class Set Revisions

    https://www.youtube.com/watch?v=bY-dsObudak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit