Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Turok remaster

    322mb lool , já čekal tedy více ale tak zkusím no když není do čeho píchnout. už je i první update :-D(7mb)

    Tak tohle fakt ne no, vydat stejnou hru která jede jen v lepším rozlišení a možná uhlazenější grafikou je na konci roku 2015 fakt hooodně málo no. *7*
    • Jacku, ty jsi fakt neskutečný *1*
      • Jack1947
        And still Im. *3*
    • Lukass
      Zlodejicek si stezuje ze ukradena hra stoji za oprd.
    • 300mega je obrovska hra

      srovnatelna fps, co ma jen 95kB

      https://www.youtube.com/watch?v=2NBG-sKFaB0
      https://en.wikipedia.org/wiki/.kkrieger
      • Jack1947
        Hehe to jsem hrál no a má to i kupodibu lepší grafiku. *15*
  • elwiscomeback
    Planetary Annihlation - €0.93 na bundlestars, steam verze
    • Datadisk za 10 € ? Základ už mám z early acess a tohle vypadá , že to chtějí dostat mezi lidi + zahojit se na datadisku ... takže za mne 1 koupeno a jednou v bundlu .... čekám .
    • Stále drahé *12*
  • Jack1947

    Sice starší článek ale pravdivý

    http://bonusweb.idnes.cz/glosa-konec-singleplayeru-dco-/Magazin.aspx?c=A150827_130926_bw-magazin_srp
    • Kozy
      Já ti nevim, třeba letos ty nejlepší hry byli SP, naopak mulťáky docela propadli.
  • Star Wars: The Old Republic se konečně hraje skoro jako KOTOR

    To je lživá inzerce, mám nahráno opravdu hodně ve SWTOR a to nové DLC se opravdu nehraje jako KOTOR, společníci nejsou zajimaví, combat je doslova primitivní, ta hra do lvl 50 byla singlově poměrně těžká, v současnosti nejde umřít, heroics pro dvě osoby dělám i pro lvl 65 sám a to i klidně s light armor assssinem, hlavní padouch moc charizma taky nepobral, navíc některé kapitoly na Zakuul jsou doslova utrpení, když musíš pobíhat a sbírat součástky lodi. Nejhorší je, že single je nejlepší část této mmorpg hry, jelikož mmorpg složka nedostala ani jeden novy FP, WZ, Operaci či novou planetu s daily. Co jsem tak viděl, tak chystají jednu, ano čtete správně jednu warzone arénu. Osobně bych se nejraději vrátit do wowka, mít více času.
    • Fremencz
      Nemluvě o tom jak šíleně zvýšily expy s tím že chtěj všechny nahnat do toho DLC, dříve aspoň člověk na některý questy musel sestavit patru což aspoň znamenalo nějakou výzvu,ale teď to všechno člověk dá sám a vůbec to není zábava.
    • Hlavne to novy dlc nejde hrat zdarma, hrac si nejdriv musi zaplatit 1 mesic aby vsechno dostal. Free hraci taky nemuzou (jen 5 za tyden coz je tak na dve hodiny ani ne) hrat pvp.
      Mimochodem wow taky nic moc, porad dokola garrisonville a nuda.
      • je to tak, musíš mít sub, to je mi celkem jedno, jelikož nemám čas, abych to hrál jako preffered, takže raději zaplatím, ale pro stávájící hráče je to facka, noví hráči to mají lepší, jelikož můžou aspoň zkusit ty staré FP, operace a WZ, noví hráči můžou maximálně grindovat staré opsky pro gear....
        • edit* stávající hráči můžou maximálně grindovat....
  • alladjex

    elektronický level

    Nekupoval jste někdo nový level na Alza Média? Chtěl jsem si ho teď pořídit a píše mi to, že zvolená kombinace dopravy a platby není dostupná ... a to jsem ani nedostal možnost nic zvolit.

    Docela jsem z přechodu od Publera na Alzu otrávenej. Level mi nefunguje na telefonu, jen na IPadu. Povedlo se mi koupit jen jedno číslo. Teď sem na dovče chtěl číst další a houvnou. Podpoře Alzy jsem psal už před týdnem dva dotazy ... nereagují. No rád bych chlapce v jejich záslužné činnosti podpořil, ale když nemám jak koupit ...

    *13*
    • Publero

      Na Publeru je - zkus si stahnout do iPadu Publero, tak to jeste maji, ale nevim jestli tato aplice uz neni odstranena, ale mela by byt ve starych ke stahnuti, pokud jsi ho mel. Kupovat casak nebudu, ale chtelo to po me jen heslo takze bych to zrejme normalne kupoval. Kluci o tom mluvili ve FC, ze na novou verzi asi neprejdou a premysli o zruseni teto digitalni licence. Jinak pry publero bylo vzdycky alzy.
      • Alza publero koupila loni
  • Harrison Ford :-D

    http://i.imgur.com/3sGr9sA.gifv (ale je to schválně... Je to poznat)
  • Eso_Rimmer
    Nevíte někdo co je za update do Elite? Stahuje mi to asi hodinu a Horizons nemám koupený.
    • vsichni, i ty co si nekoupili horizony, dostavaji update na 1.5... Takze tam mas i veci z horizonu, jen nedostupny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit