Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Hrál už někdo Jack the Ripper DLC? Jaké jsou vaše dojmy? Jakékoliv kvalitní zpodobnění Jacka v popkultuře mě nesmírně těší, proto se ptám, je to téměř must-buy.
  • Vogon

    Dragon's Dogma PC port detaily

    Hra bohužel nebude obsahovat písničku Into Free ani brnění z Berserka, kvůli licenčním problémům. Také bude odstraněn japonský dabing. Maximální fps bude 150. Hra nebude obsahovat žádné modovací nástroje kvůli enginu MT Framework, ale Capcom nebude hráčům v modování bránit. Do hry bude přidán nekonečný ferrystone(teleportace). V PC verzi budete moci vypnout hlasy pawnů. Hra bude obsahovat steam hrací karty.
    • jakubc
      No problém vidím v tom dabingu teda... :-( Já ty japonský hlásky rád.
      • snorgrind
        ja bych to jako problem nevidel, na pc se vsechno da "opravit", stejne jako kdyz vratily hlas do pisnicky v intru u tales of zestiria *1*
        • to jim nevysvetlis, packovaci zpusob mysleni, slavika ve zlaty kleci, ze maj pravo leda platit, uz maj davno vmasirovany
        • Vogon
          No doufám v to, a taky doufám že tam přidají ty zbroje z Berserka, bo jsem miloval hrát si na Gutse(Nikdo není větší borec než Guts).
          • dokonce tam jde vybrat i obličej Gutse jednoho sem si udělal *1*
            • Vogon
              Jeden z přednastavených vzhledů(Ten který má na sobě vlčí hlavu) vypadá přímo jako Guts. Ale víš jak, bez jeho zbroje a jeho meče to nebude ono.
      • Vogon
        Jo, japonský není tak špatný jako anglický. A miluji to boží přehrávání od toho hlubokého mužského hlasu pawna.
  • Black_Hand

    Seznam nejvyhledávanějších her roku 2015 ve vyhledávači Google.

    ... mozna bych dodal, ze "v Americe". podivejte se na nastaveni ;).
    • braveman
      Poupraveno *3*
      Snažil jsem se z Googlu vytřískat i záznamy pro ČR, ale marně..
    • MikeR
      Máš pravdu, měli to poznamenat. Globální herní google-žebříček ani neexistuje, pro drtivou většinu zemí to nevedou, ani třeba pro Spojený království, takže není jak ho sestavit.

      Ale jestli to někoho zajímá, tak třeba Německo je dost velkej rozdíl:
      1. Fallout 4, 2. FIFA 16, 3. The Witcher 3, 4. SW: Battlefront, 5. Dying Light, 6. Project Cars, 7. Cities Skylines, 8. Black Ops 3, 9. H1Z1, 10. Battlefield Hardline.

      Francie je americkýmu vkusu o něco blíž:
      1. FIFA 16, 2. Fallout 4, 3. Witcher 3, 4. Black Ops 3, 5. SW: Battlefront, 6. Dragon Ball Xenoverse, 7. Mortal Kombat X, 8. Until Dawn, 9. Dying Light, 10. BF Hardline.
  • kennyB

    Video: 12 minut gameplay záběrů z Mafia 3. komentáře

    Americké pojetí české hry *13*
    • A opravdu jsi čekal něco jiného?
  • Finn ze Star Wars mi připomíná tu postavu z Mafie 3, ale ne jen tím že je černej, ale i tím obličejem všeobecně
    • Tomu se říká klišé , páč nebude to tím , že se chová jako vzorový filmový černoch ? (Nýmand co si hraje na bose , je ukecanej a stále by někoho držel za ruku ?) *7*
  • Video: 12 minut gameplay záběrů z Mafia 3.

    Je mi z toho nevolno...už vím, že si tohle stoprocentně nezahraju. Nebudu si kazit vzpomínky z dětství na skvělou jedničku.
  • Radkaa

    Video: 12 minut gameplay záběrů z Mafia 3.

    Co je to za tupý konzolový simulátor zabíjení ? *7*
    • MikeR
      No uvidíme. Vezmi si jedničku, taky musíš vyvraždit půlku bordelu, policejní kolektiv střední velikosti a nášupem celej kostel. Proti tomu tahle akce v hipízáckým doupěti ještě byla (na počet mrtvol) docela slabota. *1* To jenom máme dneska grafiku realističtější, násilí lze zobrazit ještě explicitněji a tudíž výsledek vypadá brutálněji než jednička. Pořád je dost možný, že vybrali takovou část hry, aby se to hlavně líbilo za louží a třeba to ve výsledku zas taková tupost nebude. Ale ty exploze by Michael Bay mě taky iritujou. *10*
  • Ark survival evolved

    Dobry den, mate hru na PC Ark survival evolved v krabicove forme ?
    • Urug

      Je mi líto, ale nemohl jsem si pomoc

      Ark survival evolved dodáváme pouze v plynném skupenství.
  • Draken69CZ

    SW

    https://lightsaber.withgoogle.com/
    • Lichtschwert macht frei.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit