Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    Konung 2

    *12* *12* *12* *12* 0750H-L64XJ-LQG7A *12* *12* *12* *12*
  • Joshua

    Deadly Premonition: The Director's Cut

    *12* *12* *12* *12* DB7EV-95BYN-RLHIL *12* *12* *12* *12*
  • Eso_Rimmer

    SW7

    Byl jsem k tomu hrozně skeptický a nevěřil jsem. Teď už věřím, byl to opravdu silný zážitek od začátku do konce a všem to můžu jen doporučit.

    Peace Chewie..... upřímně jsem musel zatlačit slzičku *15*
    • Já to vím i bez zkouknutí, že to musí být dobrý. Nemohli udělat chybu. Už předchozí 3 díly (epizody I-III) se povedli díky digitálním trikům zvlášť. +200 000 000 babek k tomu + režisér... To muselo dopadnout dobře *3*
      • Eso_Rimmer
        Tak zrovna digitální triky jsou to poslední co mě zajímá. Já osobně mám rád spíš starou trilogii a tu atmosféru se jim podařilo vystihnout.
        • Nejen atmosféru ... i ten děj "jakoby"vypadl ze scénáře původní trilogie ... jen se jim scénář rozsypal a jen proto to není naprostá 100% kopírka sebe sama ;) Což nemění nic na tom , že tohle znova vidět nechci a na další díly naskočila taková skepse , že kino příště rovnou oželím ....
        • Píši tam "díky digitálním trikům zvlášť", tedy i příběh a atmoška se povedla v těch posledních 3 zfilmovaných epizodách... A digitální triky (triky vůbec) jsou zde stejně důležité jako příběh či atmosféra. Jde o Star Wars! a ne komedii Beethoven kde je třeba jenom pes... *1*
  • Vývojář = Krakonoš

    http://666kb.com/i/d4s9nv8bdm3ewt9n8.jpg
  • Joshua

    Holiday Surprise Box

    Tentokrat to Square Enix s vanocnim balickem pekne pos*ali. Dve hry jiz byli, jedna online hra na mesic. Fora sou plne negatívnych ohlasu.
    • Mart9
      Letos si to koupil jen blbec. Loni byl tuším vánoční balíček a velikonoční, tam dali snad všechno od Thiefa, přes Hitmana, nějaká Lara, ani jsem to ještě nehrál. Každopádně ty dva balíčky byly naprosto odlišné. Bylo jasné, že ten třetí už těžko bude úplně jiný.
    • Kdyby se někdo chtěl tý online hry na měsíc zbyvit, tak bych vám rád pomohl. *1*
      Kdyžtak mi napište na mail: 250ml@tiscali.cz
    • ucho
      tak když se podíváš na jejich portfolio, v podstatě je jasné, že už nemají co rozdávat.
    • Veskoslav
      To bylo jasné, že tento rok to bude 100% propadák, když prakticky nic nového nevyšlo a ostatní hry už byly v předešlých balíčcích.
  • Vojta_Ilavsky

    Mod: Vyjměte z fyzického enginu hry Bioshock omezení na 30 FPS - nastavitelné hodnoty jsou 60, 120 a 144 FPS. (+ video)

    Není to trolling, ale nikdy jsem si toho ani nevšimnul, že by to běželo 30..
    • Mam pocit ze sou to animace fyziky jenom to nekdo spatne napsal
      • Vojta_Ilavsky
        Viděl jsem video, ale nijak extra jsem si toho když jsem to hrál nevšiml, tím spíš nechápu hejt na ubi kvůli locku fpsek oblečení u Syndicatu na 30, kór když fyzika je důležitější.. Holt jiná doba.
        • Draken69CZ
          Těch vybuchujících věcí tam není tolik, ale v AC se ti to houpe před očima skoro celou hru.
      • Video: Grafické srovnání PS2 a iOS verze GTA: Liberty City Stories.

        Ano, mysleli fyziku, i já jsem si všimnul "trhané" fyziky když jsem to hrál a to jsem převážně konzolový hráč.
  • Joshua

    Life is Strange - Episode 1

    *12* *12* *12* *12* P3RXK-5I56G-TRHGA *12* *12* *12* *12*
    • děkuji moc :)
  • Joshua

    Shadows on the Vatican Act I: Greed

    *12* *12* *12* *12* HFQM9-7GLXZ-009EA *12* *12* *12* *12*
    • Pethulla
      Děkuji.
      Začíná to vypadat, že přebírám Drakenovu roli: chlape seber se!
  • Joshua

    Grim Legends: Song of the Dark Swan

    *12* *12* *12* *12* AZPN3-RM4IR-MWBPY *12* *12* *12* *12*
    • Soilwork
      dík kartičky se hoděj
  • Draken69CZ

    Recenze!

    Recenzuje se tu kde jaká ... ale to lepší tady furt není tak se ptám kdy bude recenze na Barbie and Her Sisters Puppy Rescue?!?
    • Chim
      2/10
    • kennyB
      Skvělá hra, jen ten zvuk při chůzi je podivný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit