Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První hra nového studia Hideo Kojimy vyjde po vydání na PS4 také na PC.

    Sony vyda hru na PC? Jak casto se neco takoveho stava?
    • Například u nedávno vydané SOMY.
    • Z toho co jsem četl, jsem pochopil, že sony tu hru nebude platit, ale pouze distribuovat, popřípadě pomáhat s vývojem, ale finance pujdou z kapsy studia.
    • Tak očividně ani "master race" není pro Sony konkurence, jinak by to na PC nenechali. Ono kdoví jaké si Sony ohledně PC verze vyjednala podmínky (třeba budu mít určitý podíl z každé prodané kopie na PC?).
    • ucho
      pokud se tím zaplatí náklady na konverzi, tak proč ne. je to zároveň reklama dané značky. a dost hráčů si časem pořizuje i konzoli.
    • Draken69CZ
      S jídlem roste chuť a vzhledem k prodejům MGS V to je asi logický krok.
  • Protože Poláček se musí starat o Level

    a
  • Prvních 12 minut z Mafie 3

    http://www.ign.com/videos/2015/12/17/mafia-3-12-minutes-of-developer-narrated-gameplay-ign-first
    • Lukass
      Paneboze tohle przni jmeno nasi legendarni hry. Tohle bude jeste vetsi odpad nez sem cekal.
    • Draken69CZ
      Pěkný odlesky jinak herně celkem tragédie.

      https://www.youtube.com/watch?v=_Xtq18Vmh3s
  • Vogon

    Dávám DA:Inquisition druhou šanci...

    Dávám DA:Inquisition druhou šanci, nemáte nějaké tipy jak si zlepšit zážitek?
    Vím, že se nemám zdržovat v Hinterlands(Nevíte třeba kdy bych měl z hinterlands odejít?) a že nemám hrát za Knight Enchantera. Tipuji, že kombinace Varric+Caska způsobí dobré konverzace, ale nevím kdo další je zajímavý(Doufám, že ten chlápek co vypadá jak Nic Cage je alespoň z poloviny tak zajímavý). Za jakékoliv tipy budu vděčný, ale nechci takové tipy, které by hru zlehčovaly(nechci vědět kde se nachází nejlepší zbraň a podobné blbosti), jenom ty které hru udělají zábavnější(Třeba jaké z milionů collectibles mám sbírat). Ještě by mě docela zajímalo která rasa/classa má nejhezčí zbroje.
    • zkus doriana a vivien, tihle dva se dost stekaj a obcas to zni fakt vtipne, varrick glosuje kazdeho, s tim se nespletes
      hraj za rogunu, me osobne bavila roguna na blizko s tim, ze kdyz jsem citil potrebu zmeny, tak sem jednoduse nahodil luk, trochu predelal build a hned to bylo o nicem jinym, assassin specializace pak pozdeji dava neskutecny pecky
      mne osobne hinterlands nijak extra nevadily, vyrazne hur na tom je treba to pobrezi (stormy coast? nemuzu si vzpomenout) docela me bavily i ty poustni oblasti
      • Vogon
        Dík. Z těch pouští jsem viděl tak pět sekund a už teď se na ně těším, málokterá hra má poušť. Co jsem slyšel, tak na hinterlands je špatné to že tam je strašně moc věcí, takže začínající hráč neví kam dřív skočit a navíc jich je prý hodně jich je pro vysoké levely. Prostě dali end game obsah na začátek.
        • Tohle je problem jen na vyssich obtiznostech, zezacatku se hodne umira, ale pozdejc to je easy peasy, s nizsi (normalni) obtiznosti nebude problem
          To pobrezi je dementni hlavne kvuli clenitosti, cestovani tam je uplna traga a ja z toho kvetl
          A fakt dulezity prvek je kecani a to nejenom s companiony, ale i s temi "poradci", prave tyhle ukoly kolem nich me bavily asi nejvic
  • skaven a ten další pablb

    To jsi vážně tak hloupý a nedokážeš pochopit, že spoustě lidí na příběhu a věcech okolo narozdíl od tebe záleží a nechtějí nic vědět dopředu? Těší se a rádi se nechají překvapit a vychutnat si to až při vlastním prvotním sledování? Film, hra, knížka ... dávat zásadní dějové informace do spojlertagu není jen nutnost, pokud má člověk aspoň trochu inteligence, ale taky slušnost.

    Pak přijde nějaký blbl jako ty a ve své vlastní hlouposti ani netuší, nakolik jiným lidem zkazí zážitek třeba z filmu. Dle tvých keců co tu vedeš to ale evidentně nechápeš a netušíš co to je, těšit se a dívat se na to, aniž by jsi věděl dopředu jakékoliv info. Je mi tě líto, stejně jako těch, kterým kazíš radost jak nějaký méněinteligentní pitomec.
  • "V dalsim dile bude ustrednim Jedim lesbicka cernoska co jezdi na vozejcku a zbrane ji bude vymyslet a vyrabet homosexualni kyborg s mozkem afroevropana. :-)"

    :D
  • Jack1947

    PC verze Rainbow Six Siege obdržela oficiální balíček s Ultra HD texturami.

    To ta hra musela vypadat, když ten "balíšek" má skoro 8gb!! *2* *3*
  • .

    star wars spoiler http://imgur.com/gallery/7xc3hat
    • Tak to naprosto mění veškerý pohled na celé SW univerzum *8* *8* *8*
  • jako ono je to fakt pravda? To mě docela mrzí, to mě tak připomíná, že je to to samé co bylo s Benem v Nové Naději, to není zrovna originální, jinak zdejší diskuze padá a a padá na dno a Smutný, co by měl mazat, tak nemaže a opačně...
    • Dnes již neprojde ze západu velký film který je jiný. American History X dnes neudělají anebo brutální 80s filmy kde se uráželo všechno co tam bylo a nikom to nevadilo. Proti tomu by se zvedli matky proti všemu *15* s podporou intelektuálů. Ani si nedovolí udělat velký film pro 18+ Neustále řeší co tam musí být a jak to dostat pod nějakou hodnotu a pak se teprve řeší ten film....To není jako premiéra Barbara Conana.

      Tohle SW je zejména pro fandy. Vypadá to hezky, nic moc tam není a vše jsi již viděl. Tedy krom toho meče se třemi paprsky *15*

      Je vidět, že dlouho nebyla velká válka a je přebytek "intelektuálů". Za války našli uplatnění ve fabrikách a opět nastal technologický posun jako nikdy a narostla odolnost obyvatel proti všemu možnému. Ne jako poserové dneska, které urazí kde co.
      • Vojta_Ilavsky
        Naprostý souhlas.
  • Když se tu tak hezky spoiluje...

    Ježíšek neexistuje!!!
    • Tilwaen
      Jenom asi moc zlobíš, k nám chodí každý rok.
    • Chim
      To není pravda !!!
    • Jack1947
      Uvědimuješ si že sem chodí i děti! *16* *10* *10*
      • tak to máš dětství v haji...
        • Jack1947
          Měl bych ,být dítětem *3*
          • kit

            Taky že mozkem si dítě.
            • Jack1947
              Hele a proč ne... lepší být mozkem dítě než ignorant a blbec zato dospělák až na půdu *3* *4*
    • Lukass
      Uz sem volal na linku duvery a rikaji ze lzes!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit