Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MGSV

    Tak jsem to dohrál konečně, nemám moc toho času díky práci a dalším věcem, ale musím říct, že jsem si to užil jako předchozí díly, je fajn, že se to někam posunulu a je to jiná hra, ale pořád se skvělou atmosférou, vyprávění příběhu pomocí kazet je fajn nápad, během hraní poslouchat jak se děj posouvá, je poměrně originální, když se pak sem tam objeví cutscéna je naprosto famózně zrežírovaná, takže si většinu cutscén člověk bude pamatovat dlouho. Hodně holčiček si stěžuje jak příběh nedává smysl a jako příklad např. uvedou Paz a tomu se musím smát, Paz tam parádně pasuje a všechno má svůj smysl. Předpokládám že většina, co si stěžuje na příběh nepoužila mozek a kazety.... Dle mého tenhle díl jde proti proudu, jde proti mainstreamu a je to sakra dobře!
    • Kozy
      I tak je to po příběhový stránce zklamání.

      Never Be Game Over.
      • ano!
      • Ten konec mě taky strašně nasral.
        Hra super, příběh se mi taky líbil, ale to prostě nemohli tu hru o pár měsíců odložit, aby tam dali poslední misi?!
        Tak jak to skončilo by story dalších dílů moc nedávalo smysl.
        • Kozy
          Nejsem si jistej jestli za tim stáli zrovna časový problémy, Kojima už hodně dávno řikal že hra je pp příběhový stránce hotová. S koncem zase až takovej problém nemám, jsou tam horší věci.
          • jaké?
            • Zareaguji na toho Skull-Face. Ale on není typický, šablonovitý padouch v temném brnění, kterého máš prostě zabít, on je takový stínový hráč a tak je tak podáván, nemůžeme čekat spousty prostoru, jako by to byl nějaký charismatický padouch, to on v žádném případě není, je to ocas lišky a nemůžeme čekat ani ten boss-fight, tam by neměl šanci ani proti Kazovi o berlích :)

              Je to subkejtivní, ale z mého pohledu je dobře podaný, navíc jeho činy jdou dál i po smrti, takže určitě to nebyl zbytečný padouch, ale jeho práce překročila i smrt, což je dle mého další plus u padoucha. A pak tu je vlastně další padouch a to Huey a ten je taky dobře podaný, kvůli ambicím udělá cokoliv naprosto cokoliv, navíc je to patologický lhář, postava které se hodí do současného světa a možná proto je taky tak děsivě přesvědčivý.

              Myslím si, že tady je zase přesah hry a není to obyčejné zlo jako v 97% ostatních her...
            • Kozy
              Skullface mohl být skělej záporák, ale ve hře má moc málo prostoru. Mlčící wtf Snake v 30 misi. Nedokončená kapitola 2 a tim pádem nevysvětlená Millerova zrada a jeho oči. To jsou tak věci na který si teď hned vzpomenu co týče příběhu. Gameplay je fajn, akorát je ten svět docela pustej, čekal jsem víc misí ve stylu GZ, bohužel. Za sebe bych tam viděl rád víc cutscén, některý kazety si o to řikaj.

              Je tam ale i spousta super věcí: voiceacting (Kiefer a Downes *14*) , dějová linka Quiet, neuvěřitelný cutscény (z tý po Shninig Lights a Sahelantropovi mě až mrazí)

              Vhodně zvolený jméno, ještě pořád cítím Phantom Pain.
    • ne!
  • Lenny

    Nintendo pod stromeček aneb perfektní vánoční dárek na poslední chvíli

    ...jáák jako na poslední chvíli? Vždyť je ještě času dost ne? *1*
  • Inquisitor

    EU IV

    Kód na 50% slevu na dlc Common Sense, kdo by měl zájem. Teď jsem to kupoval a vychází to na 211 Kč. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153323746683697
  • sw 7

    LoL 9,4/10 určitě pane disney, na original trilogy se to nemá šanci chytnout ale dáme tomu desítku protože se to líbí děckám *6*
    • No a co, tak ať si tomu dávaj kolik chtěj stejně nejpřesnější je vlastní názor na věc.
    • drasta
      Ty uz jsi to videl?

      Jinak teda originalni trilogie je rozhodne detska zalezitost. Neznam nikoho kdo by se na to podival az v dospelosti a mel to za nejakej ultimatni trhak.
      • frag.ment
        Drasťo, máš pravdu, ale dá se na to podívat i v dospělosti a i tak je to celkem dobré i když moc pohádkové. Rozhodně mi to přišlo v pohodě, na rozdíl od nových dílů, kde byl pořád nějaký hňup (Jar Jar a spol.). Na nový díl se těším, snad se to Abramsovi povedlo.
        • drasta
          A C-3PO byl co?
          • plechovej jar jar, nebejt kotoru, tak oblibu sw nechapu dodnes prave kvuli temhle infantilnim postavickam, jako zakrsli medvidci s klacky a ostepy potupne premozivsi imperialni jednotky vcetne chodicich tanku... strasne dlouho jsem videl sw jako Spaceballs, kde taky nikdo z vojaku lorda velky helmy nebyl schopnej nic trefit a nakonec se zjisti, ze tam jsou vsichni snad naklonovany sikmooky hovada, doslova tam zazni
            • https://www.youtube.com/watch?v=U3PGTPmz0OQ
            • citace od fanouska z csfd: "Pro mě nezapomenutelná scéna jak se právě chystají unést princeznu: . . . . (Helma) Opatrně ty idiote! Řekl jsem před nos, ne do něj! - (šilhavej chlapík) Promiňte pane. Střílím, jak umím. - (Helma) Kdo ho udělal střelcem? - (další šilhavej chlapík) Já, pane. Je to můj bratranec. -(Helma) Kdo je to? - (Sandurz) To je Hovaado, pane. -(Helma) To jsem si všiml. Jak se jmenuje? - (Sandurz) To je jeho jméno. Hovaado. Major Hovaado. - (Helma) A jeho bratranec? - (Sandurz) Také Hovaado. Střelec 1.třídy Filip Hovaado. - (Helma) A kolik Hovádů máme v naší posádce? - (asi 20 dalších šilhavejch chlapíků) Zde! - (Helma) Věděl sem to! Takže jsem obklopenej samejma Hovádama. Pokračujte v palbě, hovada!"
            • pidlooky, timto se omlouvam vsem sikmookym *5*
      • teda, neviem...cele SW je take
        jedine co je trocha dospelacke, je KoTOR2
    • kennyB
      Takže už nejenom hry, ale i filmy??? *7*
      • Jack1947
        Ta korupce je prolezlá snad už i v hudbě!! *7* *7* *12* *8*
        • Vždyt všichni recenzenti si žijou jak prasata v žitě, to nevíš?
  • Jack1947

    Gabe Newell simulator

    http://store.steampowered.com/app/407420/ *7* *7* *12*
  • SalemCZ

    Jedi Knight nebude?

    15. 12. od 18:00 | GamesPlay: Hard West
    16. 12. od 16:00 | Fight Club #256
    18. 12. od 16:00 | Retro GP: Giants Citizen Kabuto

    neměl být Jedi Knight?
  • MARTASLJ19

    Francouzský Amazon zařadil do své nabídky PC verzi Rise of the Tomb Raider s datem vydání 29. ledna 2016.

    Tak to by vyšlo skôr než by sa čakalo. Ale tak opäť som dačo čítal o slabých predajoch na Xboxe tak to možno budú chcieť urýchliť, aby sa hra predala.
    • Já na tom Amazonu ale vidím 31 mars 2016, což je 31 březen !
    • Vogon
      Kéž by, ale francouzský amazon se téměř vždycky mílí. Jednou třeba nabízeli PC verzi Bloodborne.
    • hnedka koupím, Lara je boží :)
  • GAyMESs.cz

    Proč vychází takové hovadiny pořád? Kde jsou kvalitní hry ? Na PC sem tam něco, konzole tragedie.
    • Vogon
      Protože ses včera večer ošahával.
  • K Vánocům od GAMES.cz

    Leaklé info. 24.12.2015 úderem půlnoci prvních 100 diskutujících zde na bleskovkách dostane od GAMES.cz tento vánoční dárek http://i.imgur.com/15m08hd.gifv . Já myslím, že je to fér a pěkné gesto. Palec nahoru.
    • MikeR
      To je ta verze bez řešení odvodu tělesných odpadů? Tak to nechci, to neřeší hlavní problém. *9*
      • tjn, predstava, ze vylitne elektrika a v te zidli te to "zavre" v onu inkriminovanou dobu ... XD
    • super, konecne budeme vyzerat takto :
      https://scifiinterfaces.files.wordpress.com/2014/01/walle-hoverchair05.jpg
  • how console gaming looks like

    http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/001/016/674/802.jpg
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit