Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve přidalo na STEAM možnost permamentního smazání hry z vaší knihovny.

    Luxus, hned jsem promazal cca 170 herniho odpadu co jsem nikdy nespustil *1* Ani jsem netusil kolik shitu mam v knihovne :D

    Jen skoda, ze to nejde nekomu darovat, mezi tema co mazu jsou i dost zname indie kousky :D
    • cumpi3
      takze sis koupil spoustu her, ktery jsi nikdy nehral, ale vis, ze jsou shity, tak je jdes mazat...proc to kupujes a jak vis, ze to jsou shity? Tuhle logiku nechapu
      • Joshua by mohl vyprávět ...

        10 shitů a 1 potenciálně zajímavá hra = 90% bundlů z tohoto roku *13*
      • Veskoslav
        Nevím, jak ostatní, ale tak 20% her mám z bundle a né vždy jsou všechny hry "ideální". Ale mazat? Stačí skrýt.
        • drží ti nekdo u hlavy pistoli a nutí te to smazat? spousta lidí tuhle funkci uvita. Doma taky odpadky neschovávaš do skríne ale vyhazuješ (i když u tebe bych si tim nebyl tak jistej)
          • Veskoslav
            Maxíčku, opět si nepochopil. Ale u člověka, co má v knihovně Steamu 3 hry, které ještě "ukradnul" ze Tiscali, kde někdo ten klíč dal, to není zase tak překvapivé. A já odpadky vyhazuji, nevím, jak u Vás, v blázinci, ale tam to dělají nejspíš zaměstanci:)
            • Jsem zas čekal kdy použiješ svoje oblíbený slovo "ukrást". To že mu ten klíč tady někdo dá, se nerovná krádeži, ty wannabe všeználku.
      • Bundly a dalsi kraviny, kvuli tomu ze mely trade karticky *1* Uz jsem s tim prestal
      • Lukyz
        To bude díky různým bundlům,
      • Inquisitor
        No nekup to, když je to tak levný.
    • moc nechapu naky permanenti mazani, by bohate stacilo ukryti nebo presun do naky podkategorie
      • skryt hru na steamu, nebo dat do jine slozky samozrejme jde:)
        • tim spis *5*

          instalovat to nikoho nenuti a kdyby nahodou bylo potreba...
  • Steam

    Nyni umoznuje trvale odebrani her z game library. Ve steam klientovi se na to jde pres kolonku 'Support' u kazde hry. Je to bez dalsiho overovani a okamzite.
  • Na Nově zrovna dávaj NFS s dabingem
    • Lukass
      No ja se radci divam na Slovacko:Teplice.
    • Draken69CZ
      Jediný důvod proč na to koukat je Aaron Paul a to teda rozhodně ne z dabingem.
      • Morraw
        Já na to koukal jen kvůli Cudimu a byl jsem spokojen.
      • ale spíš mě dostalo že jsem zrovna do koukal Retrogames play
  • Lukass

    Zaklinac 3

    Rozehral sem znova Zaklinace a nasel na Nexusu zajimace mod zlepsujici shadery, musim rict ze stoji za vyzkouseni. Prikladam screen z moji hry:

    http://imgur.com/GD4lddh
    • To už vypadá jako Gothic 3 :) Po kolika letech ?
    • vypada to nejak vyblite
    • Morraw
      A že by jsi tu hodil link ? *1*
      Já se teda na nějaké SweetFX mody atd. nakonec vykašlal. Někdy je ta saturace dost velká, ale podobně už na tom byla i dvojka. Zvykl jsem si a často se jen tak kochám.
      • Lukass
        Je to na Nexusu v kategorii visual.
        Ted ma jeste vyjit Turbo Lightning Mod ten taky netrpelive ocekavam.
        Max: Bez k lekari, hra je po aplikaci prave tohodle modu ostra jako britva, rozdil je fakt zasadni.
    • Draken69CZ
      Vypadá to pěkně, jen by to chtělo taky screen bez toho modu aby byla vidět ta změna. Jinak na jaký nastavení to hraješ a jak mod ovlivnil fps?
      • Lukass
        No s modem je ta zmena fakt velka a jde to okem okamzite poznat. Ja mam stahnutej Hunter Config a mam to tam ruzne polazeny, v podstate je to vsechno na high az na viditelnost listovy.
        Dopad na FPS je hlavne ve mestech, ale neni to nic hroznyho, v prirode je dopad rekl bych nulove.
  • Mortal Kombat X Kombat pack 2

    https://www.youtube.com/watch?v=dB6yrN7o1Xw
  • Femto

    Seznam vítězných titulů cen The Game Awards 2015. Hrou roku se stal Zaklínač 3.

    WTF? Bloodborne nemá ani nominaci ve story? Jaj, směšné. Bloodborne má naprosto propracovaný story do posledního detailu, minimálně nominace je povinnost.
    • Veskoslav
      Bloodborne mělo nominace: Hra roku, Vývojář roku, Zpracování, nejlepší RPG,
      Zaklínač měl nominace: Hra roku, Vývojář roku, Příběh, Zpracování, Soundtrack, "Dabing" postavy, Nejlepší RPG.

      A prosím Tě, Bloodborne měl vyhrát za zpracování toho nádherného prostředí, ale příběh? Jako všechny DS hry. I když vlastně Femto a jeho fantastický skrytý příběh DS série a Bloodborne, který si ze 70% člověk musí vymyslet a "domyslet". A to, že Bloodborne nějak moc nevyhrál, tak není vina těch cen, ale že se prostě pro něj nehlasovalo.

      Edit: Člověk ani nestihne aktualizovat stránku a hned 11 hlasů proti?:) Co takhle napsat, co proti mě máš nebo názoru, co jsem napsal? Klikat přes IP changer umí i Jack;)
      • Zaklínač má poněkud směšný příběh. Rytiř Geralt potřetí zachraňuje a hledá, tenokrát hledá princeznu Ciri.

        Bloodborne prolínání dvou příběhu, fantazie, víš co? Máš čas? Tak čti: http://www.kotaku.co.uk/2015/04/09/whats-really-going-on-in-bloodborne
        • Veskoslav
          Dočkale, stačilo, co jsi napsal dole. Myslím, že Ty jsi přesně jako ta filmová obec, co rozhoduje o Oscarech. A že je Zaklínač pohádka? No super, to je asi většina fantasy her, kde je záchrana světa atd. Nic nového pod sluncem. Prostě napiš, že Bloodborne měl vyhrát všechno od Indie hry až po hru roku (kde podle mě neměl vyhrát Zaklínač) a můžeme si ušetřit náš rozhovor.
          • Většina současné literární fantasy se snaží jít proti příběhům ala Witcher 3, možna bys mohl nakouknout do fantasy literatury, čeká tě přejemné překvapení, tyhle šablony Bioware přežívají jen ve hrách, zrovna Witcher 3 se slušným universem měl možnost se vymanit, bohužel nestalo se. Rád bych, aby jsi zareagoval na ten článek na Kotaku...
            • Veskoslav
              No teď čtu akorát sci-fi a dočítán Nadaci a chystám se dočíst sérii o Horovi z W40k. Z fantasy teď jsem moc nečetl, to se přiznám. Poslední byly Legendy Alfů.
            • jdu pryč, když tak nech vzkaz, Bloodborne má fantastický story, opravdu má, stačí proniknout.
            • Tak záleží, co přesně čteš, pokud čteš nějaký Archiv, tak je to fajn, ale pořád je to je jen dospělejší YA, musíš výš.
            • Veskoslav
              Ty si jako myslíš, že zvládám v angličtině číst ještě rychleji než v češtině? A ano, současné fantasy znám. A pořád se tam jedná o úkol/záchranu atd.
    • Sony exluzivity na MS dotované akci to mají obvykle hoooodně těžké.
      • spíš to vypadá že to dotovalo Nintendo, když se kouknu na seznam vítězů
  • tak walking dead je uplne mimo, ale ty dalsi byly popularni a pomerne remeslne dobre zvladnuty velky hry, tak asi ocenujou, ze s tim meli hodne prace *5*
  • faitheater

    Zítra se připomene Hitman v novém beta traileru.

    Beta trailer :) Pote je jeste potreba pockat na plnou verzi ;)
    • myslíš tu plnou verzi kde budou jen tri mise a na zbytek si budeme muset počkat?
  • Seznam vítězných titulů cen The Game Awards 2015. Hrou roku se stal Zaklínač 3.

    2012- Walking Dead, 2013 - GTA V, 2014 - DA:I, 2015 - Witcher 3.

    Aneb šanci mají jen tituly, které vychází na více platforem, jsou přístupné úplně všem a mají co nejvíce hypu. Úplný opak Oscarů či Zlatých Globů. Víra v herní průmysl zase o něco poklesl.
    • ceny filmovej akademie sa udeluju takmer 90 rokov... to vazne nejde porovnavat s priemyslom, ktory vznikol v podstate pred 15 rokmi...
    • Veskoslav
      Oscar? Prosím tě...Tam to dostane nejlépe ten, co natočí film o muslimské lesbičce, co se zamiluje do černé holky a spolu vychovávají čtyři děti a každé je jiné rasy....Když lidé jako DiCaprio doteď nemají Oscara za herecký výkon. A co že to loni vyhrálo Birdman? Fakt kvalitní snímek:) Nebo snímek Lincoln. Mizerný výkon hlavního herce přesto stačil na to, aby získal Oscara. Proč asi?;) Nebo Lupita Nyong'o. Průměrná herečka, co dostala Oscara prakticky za první snímek? Nenech se vysmát. Oscar je v poslední době multikulturní slátanina, kde herci pějou ódy na záchranu světa, různé charity a podobné srandy. To už s filmem prakticky nemá nic společného. Stačí si vzít nějaké to téma jako například 12 let v řetězech a jde se na to. V současné chvíli by to měl být nějaký film o chudáčkovi uprchlíkovi ze "Sýrie" a zlatá soška jistá.

      Asi tě hodně seje, že to vyhrál Zaklínač 3, co? Raději se neptat, co to podle tebe mělo být.
    • ringmancz
      to se nevylučuje s tím, že to i tak může být nejlepší hra roku
    • Vogon
      Kdo bere Oscary vážně? Vždyť minulý rok byla největší sračka,kterou dělali dvanáct let, boyhood(dělali na tom dvanáct let) nominována snad v každé kategorii, snad jen proto že na tom dělali dvanáct let.
      • nebo Pí a jeho život, ten film mám pořád v hlavě, i když měl jen nominaci.
      • No to jsem neviděl, ale rozhodně to beru více vážně než herní ocenění, Oscara aspoň nevyhrávají Avengers, což je taková paralela pro Witchera... Třeba předloni a 12 let v řetězech je skvělá podívaná.
        • Avengers je paralela pro CoD než pro Witchera
    • Chim
      Ale tak alespoň dva kvalitní tituly se tam letos dostaly.
    • Heh, hráčští dědečci si stěžují na stav herního průmyslu a zapomenou zmínit násleující? Vždyť ještě musíš dodat, že hry byly dřív obecně lepší, mainstream je zlo, konzole můžou za války ve světě, chudáčci z "master race" jsou jimi omezovány, zvířátka se více pářily, tráva byla zelenější a dřív se hry nedělaly pro peníze.
      • mně mainstream nevadí, konzole taky ne, ale tady bych čekal, že budou prostě budovat originální tituly, které jdou na to jinak. Měli jsme možnost někdy vidět stealth hru v otevřeném světě? Měli jsme možnost někdy plánovat tolik možných situací, jak vyřešit misi. Měli jsme možnost vidět někdy takhle zpracovaný Gothic Horror? Mám pocit, že se zcela ignoruje přesah her. Co vy na to?
        • a tohle píší jen na AAA tituly, protože bych našel tituly, které jsou zajimavé i v Indie scéně.
  • Vogon

    Konami zakázalo Kojimovi aby převzal cenu na The Game Awards

    Slovy Geoffa Keighleyho "Pana Kojimu navštívil právník Konami a vysvětlil mu že nemá dovoleno navštívit ceremonii a převzít ocenění."

    http://40.media.tumblr.com/5dd6371809f4c5b1f8164428c168512d/tumblr_nv3wnmJaLV1twvhjbo1_1280.png
    • Pokud už není zaměstnancem Konami, tak proč by měl přebírat cenu za hru tohoto studia? Ano, byla by to slušnost, ale tu Konami už dávno ztratila, takže tohle mně nepřipadá nic hrozného, navíc to stejně vyhrál ten polský bugfest, takže je to fuk.
      • Vogon
        On ale přece je zaměstnancem, jenom je na dovolené, to nám teda alespoň tvrdí konami.
        • dovolená mu měla skončit v prosinci, což se asi taky už stalo... Takže už s velkou pravděpodobností nemá nic společného s Konami.
      • kostejnesmrtelny
        http://i.imgur.com/A4gjaRQ.gif
      • Fallout 4 delali polaci?
        • Fallout něco vyhrál?
          • Pevne doufam ze ne ale co ja vim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit