Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    AoF World Online

    *12* *12* *12* *12* 0N7IH-8F7VY-END30 *12* *12* *12* *12*
    • No to je hrozný Metin 3??? to by měli dávat jako bonus při registraci na Steam :-D
  • Joshua

    AC3

    Jen takovej dotaz, na hubli mam AC3 ke stazeni, znamena to ze je DRMfree? Nechce se mi stahovat 15 GB jen tak.
    • Draken69CZ
      No zrovna trojka za to teda nestojí.
    • Vogon
      Žádné AC jsem na PC nehrál, ale i na offline konzoli na mě vyskočilo ať se registruji ďáblovi, takže pochybuji že na PC to bude drm free.
  • Proč tu není jediná zmínka o Nobunagas Ambition: Sphere of Influence, nebo Samurai Warriors 4-II? KOEI vždycky blilo stereotypní rubačky/tahovky jak čínský sandále ale teď skokem otočilo o 180.
  • Ahoj, premejšlím že bych si zahrál nějakou bláznivou střílečku. Co byste mi doporučili. Rozhoduju se např. mezi Just Cause 3, Far Cry 3 nebo 4 nebo Dying Light?
    • Pokud chces "blaznivou strilecku" tak bych spis sahl po saints rows nebo tom just case. Far cry, ani dying light do tehle kategorie moc nezapada.
    • Děkuji všem za rady, ale já myslel spíš open world hry. O koridorovky nemám zájem.
    • Lukass
      Dying Light neber, to je hrozna kravina s malym mestem, nulovou fyzikou a interakci, nudnyma misema a stale se opakujici hratelnosti. Ta hra je odpad
    • Akorat jsem dohral demo Dying Light a je to kurevsky dobry a navykovy, rozhodne doporucuju. Uz tu cakam z nateseni na nakup plny hry. K tomu bych jeste doporucil nejnovejsiho Wolfa + Bioshock Infinite. FC3 taky dobra.
      • DEMO......:-D :-D Doporučuješ něco kde si začal a skončil v 7. Misi? :-D To dělají ještě časopisi Score a Level ty CD kde je 100 programů, 50 Demoverzí, a 1 originálka?? :-D :-D Nebo kde se to dnes kupuje?? prej Demo :-D :-D.......To že patříš do té druhé skupiny hráčů sem zjistil hned...Dying Light líbila se ti především ta Grafika no a samo sebou tě nejvíce dostal ten Párkur....skákání,šplhání,klouzání ...ještě z autama tam něco bylo už nevím.....Zažil si v tom DEMU noc? Nebo si měl pár metrů mapy a jen si střílel a skákal dokud bavilo??? :-D Je otázka času až zjistíš že se v té hře nic neděje...furt to samé dokola......
        Říká ti něco série her Dead Island? a Dead Island:Riptide?...
        Doporučuješ Wolfa?Duken Nuken?,Serious Sam? Deus-ex?? Prosím tě vím že to není tak dávno co vyšli.....ale já bych na ně rád vzpomínal v době největší slávy.....(1999-2005) ještě obohatíme vzpomínkou: Soldier of Fortune (SoF), Qouak 2,Half-Life1 to Valve dopadlo......TOHLE DOPORUČUJI.....!!!!!!!

        BIOSHOCK INFINITE.........tak a končím tady to nemá cenu si psát z někým o hrách......Ani neví co je Big Daddy a Little Sisters..Adam to byl fet!! Hlavně že doporučuje INFINITE...TVL to sem ani v té Češtině nedohrál...příběh o ničem. 1 a 2Hlavně že to má po světě reklamy hlavně že to dostalo 10 hodnocení........za tenhle měsíc sem si POŘÍDIL:Need for Speed,CoD Bo3,Just Caus 3, a Fallout 4.....Světově známe a vyhlášené hry o kterých se mužou psát historky......Všechny sem zapnul do Menu...a už tam New game,Load game,Options....
        • Draken69CZ
          Qouak 2 *15* *15* *15* to neznám

          /nové zvířátko do zoo bude evidentně sranda *15*
          • Pardon.....Quake.....Se omlouvám aby mě za to ta ruka upadla a uhnila psát tady o jedno písmenko na víc.....ještě jednou pardon du klečet pěkně na hrách :-D :-D :-D a kdyby si někde viděl napsáno místo včely, fčela....tak já můžu :-)
            • Upřímně, i kdyby tě zítra sestřelilo na přechodu auto, vůbec by to nevadilo.
              Takovej exemplář jsem fakt dlouho neviděl o.O
            • Tilwaen
              a tvrdé a měkké íčka mám v pohodě??

              Nemáš.
            • :-D :-D Stydím se.......Nevím jste snad hráči né? Použi trochu té fantazie.......ty tečky ber třeba jako pauzy.:-D a ta interpunkce doháním těma tečka...Jednomu to chybí druhému to leze krkem,Čárky ber jako smajlíky.Tečky na konci věty dávám když se mění téma....je to rychlejší napsat 1 větu v 10 větách :-D a tvrdé a měkké íčka mám v pohodě??

              Vole děláte Zagorky tohle je pro vás ohromný problém a hry v Angličtině vám vůbec nevadí.....
              Chazma makeri čůča na vás :-D
            • A chybějící interpunkci. Hrozna prasárna to číst.
            • kennyB
              Ruka by ti měla upadnout za ty tečky
    • Draken69CZ
      Asi nejsou úplně tak bláznivý, ale rozhodně jsou dobrý: Shadow Warrior, Wolfenstein The New Order + The Old Blood, Far Cry 3: Blood Dragon

      /vlastně jedna bláznivá mě teď napadla sice spíš lepší průměr, ale mě to dost bavilo jedná se o Bžuletstorm ale google jí zná spíš jako Bulletstorm
      • A nebo taky Duty Calls *5* (pogooglete)
  • ringmancz

    trailer na Super Secret DLC do Goat Simulator

    https://youtu.be/m7RTN0WYLQw

    trochu Reservoir Dogs
  • Otázka

    Kdo je stejně jako já otráven kvalitou samotné hry, marketingem, hypem, PR okolo posledního Zaklínače 3?

    ""Je to mnohem ambicióznější projekt, než jaký jsme zprvu plánovali. Musíme vytvořit hru, která je ještě úspěšnější než Zaklínač 3. Máme před sebou dlouhou cestu než dosáhneme největšího komerčního úspěchu ve světě. Jistě, mnoho lidí považuje Zaklínače 3 za nejlepší hru na světě v tomto roce, ale není to hra, která by prorazila jakékoliv rekordy v prodejích."

    Tohle vyblil CDP. Nechutné *11* *11* *11* *11*
    • owny
      mně na tom nejvíc vadí to ořezání RPG prvků, aby to nebylo pro casual hráče moc složité

      marketing mi přišel fajn v tom, že to prodávají rovnou bez DRM, na GOGu, již krátce po vydání klidně i za poloviční cenu, v tom, že vydávají větší DLC

      na druhou stranu, s tím, že další hrou chtějí oslovit více hráčů spokojen nejsem, to bude zase zjednodušování a hypu...
    • Vojta_Ilavsky
      Klesli u mne stejně jako po GOG Galaxy.
      • owny
        a kdo tě nutí to používat?
        • Vojta_Ilavsky
          Kdo je nutil vydávat něco co nefunguje jak by mělo? To že je to nenutný to neomlouvá. I když u CDP vydávat nedodělané věci není novinka, po W2, Galaxy a W3 jsem zvědav na Cyberpunk 2077.. :)
          • Takze remcas na ciste volitelnou soucast, kterou ti nikdo nikde necpe, abys pouzival ?
            • Vojta_Ilavsky
              Na to že je rozbitá a je tam nápis "try GOG Galaxy" na hlavní stránce nahoře a když si stahuju hru? Trošku, jen říkám že moje mínění o CDP se díky tomu zhoršilo ještě víc. Ale GoG.com... Ku*va, díky za něj! Proti němu ani slovo. Jen nechápu proč Galaxy vydali když nebylo a doteď není připravený.
  • Draken69CZ

    PlayStation Experience 2015

    https://www.youtube.com/watch?v=fcfo4oL9TzQ
    • Průjem

      Byl to pořádný průjem, nic neukázali. Jsem rád, že jsem se hučící turbíny zbavil a že minimálně další rok o ni nemám zájem. 2 roky s PS4 mě o její kvalitě nepřesvědčily. Jinak je to pořádný plivnutí všem majitelům PS4 a Vity.
    • kennyB
      Jediný, co tam bylo zatím zajímavého byla asi Nioh...
      • Final Fantasy VII?
  • Odehraju 2mise a začne se to tak sekat že mám chut restartovat komp, s hotfixem na Intel procesory se mi spustí mise s chybou. Potom vždy se vracím do hry která si mne ani nepamatuje co je tohle za debilitu nechápu, tohle fakt dávaj za 1249 nebo kolik? kretééni. *10* *16*
    • Řeč je samozřejmne o COD BO3. Šašci navíc wtf roboti všude omg tohle má skoro 60gb???
  • Joshua

    Ubersoldier II

    *12* *12* *12* *12* DI2EL-RF4QB-0DHNQ *12* *12* *12* *12*
    • WhySoSad
      Díky podruhé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit