Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Obrazem: 11 nových screenů ze zrušené čtvrté epizody Half-Life 2.

    Ona někdy vyšla třetí že se už pracovalo na čtvrté?
    • Čtvrtou mělo dělat jiné studio a měla vyjít až po třetí.
  • Ludwig

    Já ho nemůžu dát, mám ho problém dostat do druhé fáze, safra práce, to je těžký jako prasee....Nějaké tipy, nechce se mi to hrát v coopu....
    • hraj Witchera 3, to je pro lamy *15*
    • kennyB
      Taky ho nemůžu dostat, ta první fáze je v pohodě, horší je ta druhá *13*
    • Ludwig van Beethoven?
  • Vyšel nový update (v1.2) pro PC verzi Fallout 4.

    V podstate jen offiko vydali to, co bylo dostupne asi tak 14 dnu jako beta patch. Nic jineho to neopravuje, ani jeden jediny bug navic neni opraven *15* Mozna do velikonoc stihnou vydat dalsi beta patch
  • Update na F4

    A řeší ten update nezobrazování části titulků při rozhovorech? *1*
    • Neresi
  • System Shock 3 tu už máme oficiálně. Vývoj budou mít na starosti OtherSide Entertainment.

    Paráda, teď už jenom oznámit na konzole, jako u remaku jedničky a budu spokojen.
  • System Shock 3 tu už máme oficiálně. Vývoj budou mít na starosti OtherSide Entertainment.

    na pol sekundy som mal zastavu srdca, ze Obsidian Entertainment
    *9*
  • ringmancz

    V databázi STEAMu byly nově nalezeny tituly Dark Souls III, Rise of the Tomb Raider, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, Final Fantasy VI a Bad Rats Show.

    vážně jste tam napsali Bad Rats Show a Everybody Gone to the Rapture ne?
    • zx_spektrum
      A co teprve HL3 :D
  • nevíte o nějaký stránce kde mi řeknou jakou mám hodnotu inventáře na steamu?
    • https://steamdb.info/calculator/
      • SalemCZ
        tam nezjistim cenu v inventáři, ale v knihovně, já chtěl vědět jenom jestli v těch věcech mám prachy na Steam Conteroler, jelikož mi odešel normální gamepad
    • máš 0....
  • Prosím tipy na notebook do 13 000 Kč

    Jasně za tu cenu to nebude žádné dělo, ale to nejlepší co ze za to dostane? Je to pro 16 letého kluka - takže i hráče. Prostě co se za tu cenu nejvíce vytáhne. Díky moc za tipy.
    • K čemu 16ti letý potřebuje ntb ? Pokud chce rád, za ty prachy složit PC a výkon bude jinde.
      • Jinak ideálně samozřejmě aspoň několik tisíc přidat, protože tohle je takové polovičaté řešení a defakto vyhozené peníze, rozuměj jo, dáš třeba 20, ale už to bude jakžtak použitelný stroj, přičemž dáš 13 a bude to krám k ničemu. Pokud vyloženě z nějakého důvodu potřebuje ntb, který bude přenášet (a nosit na místa, kde není el. zásuvka), tak holt ber to s nejsilnější gpu, co jde - viz n.
        • JASNĚ že známe stolní PC a konzole... Tak pro notebook jsou asi důvody. Do školy věci, ale chce i na něm hrát. Jasně je to slabý peníz. Vždy bude notebook (kvůli miniaturizaci) slabší jak stolní PC ve stejné cenové relaci... Já už to říkal jeho mamce co mě tím pověřila, že žádný zázrak to nebude když za 13 000 je do stolního PC jen grafárna kvalitní, že nemůže očekávat celý notebook nějak extra silný.
          DÍKY všem moc za tipy. Ono to není tak složité jasně, prostě platí čím dražší tím lepší, a když dá sekci "herní notebooky" třeba na Alze a srovná podle ceny tak se dopracuje rychle k výsledkům... Zase nejsem PC analfabet, takže projdu u výsledků procesory, paměť grafárny apod.
          Tak ještě jednou moc díky, projdu i vaše tipy... Česílko
          • Potrebuje ho do skoly... to je nejvetsi lez, co v tom veku rodicum nakecaji, jen aby je vic presvedcili ze ho maji koupit *1* *1* pak ho do skoly prinese jednou za mesic a jeste bude delat kraviny v hodine... zname *15*
          • ringmancz
            do školy ho potřebuje proto, aby zapadl mezi ostatní? já si nedokážu představit, na co v 16 potřebuješ mít ve škole počítač
            • Právě, na střední ntb? To by mě fakt ty důvody zajímaly, ale tak každého věc ... něco mi ale říká, že ten noťas potřebuje asi jako pětileté dítě mobil.
            • na zabiti volnyho casu v hodinach *1*
    • to jsem nasel akorat i3 dvoujadro s 940m a acer...

      http://www.czc.cz/acer-extensa-15-ex2511g-398l-cerna/175608/produkt

      o tisic vic stoji s 8gb ram, tak mozna pohledat na heurece, jestli nekde neni za 13
      • Draken69CZ
        To už bych se raději smířil s integrovanou grafikou a vzal nějakou značku která to přenášení vydrží když už to musí být mobilní počítač.
        • Tilwaen
          Zas jestli si chce zahrát něco jiného než přes deset let staré hry, tak bych do integrované grafiky nešla a radši vzala dedikovanou grafickou kartu i za cenu toho, že budu na notebook muset dávat větší pozor. Stejně to obvykle není něco, s čím bys třískal, pokud zrovna nepatříš mezi lidi, co mají týden po zakoupení mobilu rozflákaný displej. A hard disk, který obvykle nepěkné zacházení odnáší nejhůře, stejně bytelné tělo neochrání.

          Notebook, co kolega n našel, je za tu cenu celkem rozumný, i když pro hráče 940M žádná hitparáda nebude. Kdyby se Česílko plácl přes kapsu a připlatil si tak aspoň pět tisíc, už najde celkem slušné kousky, ale to je taková rada-nerada. To, co našel n, je v pohodě.
          • Draken69CZ
            Neříkám eNko našel asi to nejlepší na hraní co za ty peníze lze koupit pokud vynecháme konzole, jen jsem chtěl podotknout že ta kvalita té ceně bude odpovídat (ne vybavením, ale zpracováním a použitými materiály) a je už na rozmyslu Česílka jestli se to vyplatí (za rok dva to vysypat do koše), jinak nenapsal primární účel NB ani hry (žánr) co by se na tom měly provozovat, jinak ano připlatit si to je rada nad zlato to by si člověk furt připlácel a na konec by bral mašinu za 150 :)
            • Drakene máš naprostou pravdu. Prostě za 13 000 nemůže čekat nikdo notebook na nové/novější hry... Já to mamce toho kluka řeknu. Že to opravdu bude slabý notebook... Já ji už říkal, že za tu cenu je jen grafárna (která navíc není limitována velikostí jako do ntb) do stolního PC, takže ntb jen v té ceně bude hodně slabej...
            • Tilwaen
              To máš samozřejmě pravdu, proto taky píšu, že je to taková rada-nerada *4*
        • chce hrat, coz s integrovanou bude na masli, uz jenom to, ze to ma vlastni pamet je jasny plus pro dedikovanou
          • a do 13000 jsem jinak zahlid jen amd zverstva a 920, coz je taky krap
    • Draken69CZ
      Co konzole?
      • asi to chce nekam tahat a nechce nosit s sebou televizi? *5*
        • Tak notebooky uz davno nejsou urceny primarne na praci a prenaseni. Ja sice svuj notas mam porad v obyvaku takze bych klidne mohl mit klasicke pc, ale to jenom zabira misto a na hrani mam radsi konzoli :-)
  • Vogon

    Videem a anglicky: Přehled možností grafického nastavení a gameplay PC verze Dragon’s Dogma: Dark Arisen. 1080p 60fps

    https://www.youtube.com/watch?v=5TWDfltu6_w
    • mě by teda spíše zajímala online verze pro Evropu
      • Vogon
        Pokud se dokážeš poprat se špatným pingem, tak si můžeš stáhnout anglický patch.
        https://www.reddit.com/r/dragonsdogmaonline/comments/3jidpd/translation_pack_test_7_for_patch_version_01000006/
        https://www.youtube.com/watch?v=6aRBcDX4K5c
        • o tom jsem neměl ani páru, asi to vyzkouším, díky
    • Kozy
      Na konzole se to asi nechystá, co?
      • Vogon
        Nevím, původní DD překonalo předpokládané prodeje a prodalo 1.3 milionů kusů a možná počítají s tíím, že ti co mají konzole to hráli už minulou generaci a nekoupili by to znova. Capcom je japonský publisher, takže můžeš očekávat jakékoliv stupidní a zastaralé nápady, jako třeba to že se open world rpg nebude dobře prodávat na PC. Jinak Deep Down, jedna z her která byla oznámen zároveň s PS4(a od té doby jsme o ní neslyšeli), vypadala hodně jako DD.
        • Kozy
          Díky za odpověď, no nic, tak nezbývá než to vzít na pc. Jojo, po Deep Down se slehla zem, velká škoda.
          • Draken69CZ
            Feministky to zadupaly pod zem.
    • zrovna to hraju na ps3 je to dobry rpg ikdyž toho běhání sem a tam je někdy moc
      • Vogon
        Můžeš se teleportovat k portcrystalům pomocí ferrystonů. Čím více hraješ tím více portcrystalů získáváš. Můžeš je umístit kam chceš.
        A toho pobíhání je tam hodně z toho důvodu, že ve hře je na ten svět, který je slušně velký a rozličný, až moc. A to chození vyvolává slušnou atmošku bandy dobrodruhů co zažívá dobrodružství. Navíc si myslím, že se chtěli vrátit některými věcmi ke kořenm open world rpgéček, málo rychlého cestování je jedna z nich.
    • ze ja na to koukal, az doted jsem se celkem tesil... koseni mobu vrchol sterility a pobihani okolo bosse jak na vesnicky tancovacce...
      • Vogon

        DD tě pravděpodobně NEuspokojí, pokud chceš jednu z těchto věcí:

        1) Hru s dobrým předpřipraveným příběhem.
        2) Hru s velkým množstvím rychlého cestování.
        3) Hru, která ti vše ukáže a odhalí každé tajemství.
        4) Hru, ve které tě příšery které jsou nad tvojí ligu nerozdrtí.
        5) Hru s malým využití inventáře.
        6) Hru, kde tví společníci nemají osobnost devítiletého dítěte.
        7) Hru, ve které ti tví společníci neustále neradí co používat.
        8) Hru s dobrým voice-actingem(až na dvě vyjímky). (Přepnutí na Japonskou verzi může pomoct)
        9) Hru, která si ukousla sousto, které zvládne.
        10) Hru bez vedlejších úkolů typu "Zabij 10 jelenů".
        • kdyz tak sectu plusy a minusy z tvych pro a proti, tak jsem asi doma, dalsi pseudorpg, akce s vyvojem postavy bez pribehu
          • nejsi náhodou fanda Divinity? Tam je taky příběh na úrovni čtyřlístku? Tak co tady trollíš?
            • tak ve snu *15*
            • porad lepsi jak ten na zhusta popsanych prstenech
      • Vogon

        DD tě uspokojí, pokud chceš jednu z těchto věcí:

        1) Smíšení otevřeného světa, soubojového systému podobného Dark Souls a Monster Huntera.
        2) Hru, ve které si můžeš hrát na bandu dobrodruhů a vytvořit si svůj příběh. Či hru ve které můžeš dlouho pěšky cestovat a objevovat nové věci.
        3) Hru s dobrou AI.
        4) Akční RPG s nekonečnými random generated dungeony.
        5) Hru s propracovaným systémem výbavy.(Více vrstev brnění, propracovaný systém hmotnosti, apod.)
        6) Hru s výborným nepřímým multiplayerem.
        7) Hru s bombastickými boss fighty.
        8) Hru na motivy výborného seriál/mangy/filmů Berserka, které hodně ovlivnily hodně her.
        9) Hru ve které je extrémní modifikace postavy, a kde každá classa je hodně rozdílná.
        10) Bojový systém, který hodně spoléhá na předběžné přípravě.
        • ringmancz
          super je i to, že ti hra spoustu věcí neříká a musíš na ně přijít sám (nebo přes wiki)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit