Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nieco pre starsich hracov, ktori si vazia svoje oci
    http://alturl.com/24psp
  • js3

    https://www.youtube.com/watch?v=WH1dYcPNB0E

    zajimavé, PS4 vypadá +- totožně jako PC verze, která potřebuje daleko lepší hw, než má PS4.... že by se projevovala konečně optimalizace na jednotný hw, mám pocit, že těch případu není noc, když vynechám exluzivity jako Infamous a Order, které vypadají naprosto bohorobně.
    • http://i.imgur.com/UBJFAk8.gifv
  • ucho

    Sony spustilo v PS Store akci 1 + 1 zdarma na vybrané tituly.

    no dobrý, ale ty hry zároveň zdražili, ne?
    • sony
  • Texhnolyze

    Teď jsem dokoukal na Texhnolyze a musím říct wau, takhle depresivní konec, jsem dlouho neviděl, totálně mě to dostalo, co říkáte na Texhnolyze vy?
    • PS. Docela bych byl do budoucna rád za nějaký remaster na Bluray nebo prostě jenom Bluray, jako podruhé koukat na DVD ripy by se mně něchtělo....
  • Herní trapárna roku?

    Volte herní trapárnu roku. Volím hype oko Otazníku 3 a rádoby zadarmo obsahu 16 DLC vytrhnutý ze hry, downgrade hry, lhaní konzolovým hráčům o magické optimalizaci do posledního dne, PR že by měly být všechny DLC zadarmo, vnucovaní se hráčům v moment, kdy vycházeli další hry, Viz PR v den vydaní Fallout 4. Prohlášení CDP, že chtějí, Cyberpunk byl největší komerční úspěch historie.

    Tahle hra nechutně manipuluje s masy lidí. Není mi dobře, jaké hry jsou v současnosti úspěšné.
    • Souhlasím s Witcherem 3, nic trapnějšího a nudnějšího jsem letos z AAA her nehrál, hlavně takové ty nesmysly, jak Zaklínač musí zachraňovat čaroděje, kteří by se mohli kdykoliv teleportovat je doslova trapné.
      • Je hezke jak souhlasis sam se sebou.
    • jakubc
      Tohle není anketa ale pokus o hate+flame naráz. Možná kdyby ses vyjadřoval normálně, tak by se to bralo dát jako názor, byť hodně zvláštní, ale tvůj styl hovoří za vše.
      • Veskoslav
        Vždyť to píše pořád ten samý stále dokola. Co dvě stránky to jeho koment k W3. Stále dokola jak pokažená deska hodně ošoupaného gramofonu.
    • Za mě konec MGS V, ta hra mě ze všeho, co letos vyšlo bavila nejvíc, ale vydat poslední misi, jenom jako filmeček nedodělanejch záběrů, navíc jenom ke collectorkám, které na pc ani nebyly, je podle mě fakt trapárna.
    • Need for Speed.
    • Lukyz
      Nenazval bych to přímo trapárnou, ale za zklamání 2015 osobně považuju Arkham Knight a Fallout 4.
      A i když jsem ho (zatím) ještě nedohrál, jelikož mě přestal bavit, tak bych tam možná zahrnul i poslední Metal Gear *9*
      • co je trapnýho na tom, že tě hra nebaví? Chápeš psaný text?
    • Kozy
      Fallout 4

      Hardline
    • Fallout 4
      Rebel Galaxy
      Star Wars Battlefront
    • Lukass
      V podstate souhlasim, presto je to jedna z nelepsichjakou sem mel moznost hrat. V ramci zanru je to top.
      DLC fakt traparna to mas pravdu, obtiznost ta me stvala daleko vic, byl sem v podstate nesmrtelne zaklinac, nejtezssi obtiznost ve trojce se nerovnala ani stredni ve dvojce.
      • Lukasi sam se sebou přece souhlasit nemůžeš.
    • iluminati
  • Veskoslav

    Zajímavý Bundle

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/killer-bundle-6
  • Lukass
    Sebastien Loeb Rally bude mit i na PC zamceny snimky na 30. :-D To uz je fakt k smichu, preju pekny prodeje na PC.
    • urcite to bude pod : nvidia the way it's meant to be played *1*
    • Lol, děláš jakoby se na PC ty hry prodávaly, i když maj všechno, po čem hořčice na fórech brečej. *5*
      • Lukass
        Moc nemas pravdu, zavodni hry v trhanech 30 FPS byli vzdy vysadou komzoli s nalepkou nextgen.
        Ja a Project Cars jedouci me v 60 FPS se pochopitelne klanime.
        • Draken69CZ
          Takže stejně jako na konzolích, gratuluji *3*
          • Lukass
            Kde prisels na to ze na konzlich jede PC 60 FPS?
      • Draken69CZ
        "hořčice" *15* to slyším prvně, jen do nich.
    • Jack1947
      To je něco jako RBR:? nebo nějaká rádoby šakškárna pokud jo tak to nevadí...
      • Lukass
        No je to vod Milestone *1*
        • Jack1947
          Aha, no takže nějaká budgetová zoufalost *3*
  • much0J

    Workaround pro nahrávací časy PS4 verze Just Cause 3 - když čekáte dlouho, zmáčkněte PS tlačítko na ovladači, vyberte jinou hru, zvolte nezavírat Just Cause 3 a hru obnovte.

    To vypadá jako míň práce, než to opravit co? A za ty loadingy určitě může slabej PS4 hw že? :) Avalanche smrdí, poslední co od nich koupim bude Mad Max.
    • Tohle dělala ta americká pobočka, švédi dělali právě Maxe.
  • Lukyz

    Weekly Bundle

    Hážu do placu pár her, který bych pravděpodobně asi nehrál, tak snad někoho zabaví *4*

    Mutant Mudds Deluxe: 8C3R5-4X5NH-Q40C8
    Xeodrifter Special Edition: R6PXZ-VPDPW-MEBE8
    Magnetic: Cage Closed: K60X7-7FY5Q-CDWWY
    • Jack1947
      Lukyzi a já si myslel že si ten chytřejší... udavte se neděkovačí *16* *10*
    • Pethulla
      Děkuji, vzal jsem si to třetí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit