Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    COD BO3

    Jsem sice dohrál před týdnem, po skvělé kampani AW tohle byla bolest navíc ty crashe a nemožnost jet z nějakého podivného důvodu na maximální nastavení.

    Na MP je to asi dobré když se to vrací více ke kořenům a ty blbosti, z minula radši vypustily úplně ale SP které ke konci jsem si říkal na čem to safra jeli... bylo hrůza a to že tam bylo nějaké retrospektivům s moderními zbraněmi do druhé světové to nezachránilo. Fakt jsem se do dohrání hlavně ke konci vyloženě až nutil...
    • Tobě se prostě nedá rozumět. Z toho bolí hlava, oči, všechno *7* Nehledě na to, že kampaň COD AW fakt skvělá nebyla ani zdaleka.
      • Jack1947
        Ale prd, řikám že porovnání s tímhle to byla skvělá kampan.
        • neprijimej packovaci zpusob mysleni, ze kdyz je neco lepsi nez nic, tak je to dobry, touhle postupnou degradaci se dostaly hry tam, kde jsou, sice jich je bambilionkrat vic, ale pritom tech kvaltnich vic neni
          • zrovna n by o myšlení moc mluvit neměl, jeden z nejlacinějších pc trollů tohoto webu. Zášt a mindráky v tobě jsou silné.
            • Vis co je na pc trollech nejlepsi? Ze jim staci mluvit pravdu.
          • Jack a mysleni?
    • ano vsem je jasne ze mas furt potrebu si stezovat na veci co si ukradl vsichni normalni proste co nechtej to nekoupej tim vyjadrej nazor ze to nechtej a nemaj potrebu se k tomu vyjadrovat.
      • Jack1947
        Já chci ale na Mp, může bejt sranda *4*
  • Nejhezčí grafická hra

    Jak to vidíte? Multiplatformní titul bych to viděl jako nového Batmana, Exkluzivitu Order. Nejhezčí, co jsem hrál na PC letos, asi nový Assassin.
    • Vogon
      Machinarium, Jotun, The Banner Saga, Paper Mario, Tetris, Botanicula, Legend of Zelda : Windwaker atd. Ty hry, které si vyjmenoval, budou mít už příští rok zastaralou grafiku. Taky vypadají naprosto nudně, jedou v příšerném fps a rozlišení.
    • Tato hra má nejhezčí grafiku, viz screeny:
      https://www.flickr.com/photos/131371015@N04/page3
      • Vogon
        To budeš hrát pět minut a z toho příšerného bloomu ti vytečou oči.
      • lol
      • a co to je za hru ?
        • To je modovany skyrim.
        • Jack1947
          Že by zkalínač ve nějakém grafickém moodu... *7*
    • Hra s pruhama je opravdu nejhezčí. Witcher 3. Zejména vegetace i vzdálené objekty. Pak arma. Jinde je často řada vad. Hlavně low textury a přepálene efekty.
      • Jack1947
        Téma Witcher je už stejně nudné jak ty predátorovy blafly na konzole/AMD. *7*
        • No jo, ale on má pravdu, to nejde z technického hlediska popřít a můžeš minuskovat jak chceš.
          • zdaleka nemá pravdu, je to jen nějaký další fanda, jelikož píše o vzdálených objektech, hrál jsem to na PC a doskakovalo to jako prase a je to enginem, už dvojka bylo peklo v nedoskakovaní textur, tady je to taky hrůza a od 1.10 je to ještě horší.
            • Protože mi hra běží skvěle (narozdíl od tebe mám nejspíš výkonné PC) a nic mi nedoskakuje jako tobě, tak jsem zaslepený fanoušek? *1*
            • ty jsi nic neviděl, nic ti nedoskakovalo a nejsi tak trochu zaslepený fan?
            • Já myslel o hardware obecně. Na čem si Zaklínače 3 hrál? Já za celou hru neviděl nic doskakovat, žádný bug. Hrál jsem na vysoké detaily 60fps na PC a hra vypadala pěkně i přes ten downgrade.
      • vegetace Witcheta je jak vystřižená ....sreašný kýč...
  • Giants: Citizen Kabuto

    Na titulní stránce GOGu je Giants: Citizen Kabuto zdarma na 48 hodin. https://www.gog.com/
  • AMD očekává konec současné generace konzolí v roce 2019.

    AMD může v roce 2019 očekávat leda tak svůj konec
    • Draken69CZ
      Asi těžko když zas bude dodávat APU pro next gen.
      • Lukyz
        • bože až jsem se zastyděl i za tebe.
        • Draken69CZ
          Chápu že tady tohle slovo nikdo nechápe, zkusím to i pro vás vysvětlit, je to jako u aut 1. generace 2. generace 3. generace atd. a neznamená to že tam bude pokaždé nějaký zlomový posun a dokonce, světe div se následující generace nemusí přinést tolik inovací než ta předchozí dokonce může být i ve všem horší, chápeme?
          • Marketingově NEXTgen zní lépe (a musí se méně přepisovat ) , než "8 generace domácích videoherních zařízení " *15*
  • Video: Nejtěžší nepřítel z Bloodborne: The Old Hunters (mod NG+7) udolán pouze pěstmi.

    fantastický boss fight, hlavně ta hudba v druhé polovině, já osobně jsem s nim měl problém i s mečem, tohle už musí být strašný nonlifer, ale proti gustu...

    btw Laurence je těžší než Ludwig...
    • lol to musí byt strašne težka hra když jen poskakuješ kolem a bušiš pestičkama *1*
      btw kterykoliv boss ve wowku je težší než tohle *3*
      • nebo Obsidian Sanctum, to je naprostej casual, i Naxx na WotlK byl dost primitní, měl bys být přesnější, dal jsi aspoň na offiku Lich-Kinga či Illidana na TBC, to bylo aspoň maso, hlavně teda HC ICC....
        • rikam kterejkoliv, čili i první boss v dungeonu pro levely 5. btw hezky sis ty nazvy vygooglil
          • vidím experta na wowko, na OS se snad ani nedalo wipnout, pokud měli hráči mozek, jinak mě samozřejmě nevytrolíš, za Shadow priesta a následně DK jsem toho nahrál opravdu hodně, takže se jsi narazil na špatnou personu Maxi *3*
            • to by mě zajímalo, kde ti něco dokazuji, nepokrytě se ti vysmívám, jinak je to web o hrách, tak normálně vedu diskuzi o wowku, pokud chceš vidět můj současný pvp a pve skill v mmorpg, musíš do Swtor na tomb of freedon nadd, kam jsem přešel z wowka, SWTOR je takové casual mmorpg, které můžeš úspěšně hrát, i když nemáš čas na hraní mmorpg.
            • Hlavne ze si musis neco dokazovat na internetu, ty pohadkari. *15*
            • a mně to trhá žíly, že mi nevěří Skyrim fanda.
            • Muj metr dlouhy cerny falus rika, ze lzes.
            • Jak to víš? Nejsi náhodou věštec? Máš pravdu moje Frost DK s havocama nikde nechtěli, tak jsem chodil s pugem Obsidian a Naxx na weekly, jinak jsem se do instancí vůbec nedostal.
            • Nech me hadat. Do zadne guildy te nechteli, protoze jsi za shadow priesta gemoval agilitu, tak jsi porad dokola wipoval s randomama. Nikdy ti nepadl zadny loot a proto si ted hrajes na drsnyho ze "tam nikdy neslo wipnout"... A nebo jsi konzolista co se prave probudil z vlhkeho snu o tom, jak slo hrat Wow na konzoli.
      • myslíš třeba Onyxia nebo Trial of the Crusader ???
  • mohl by mě někdo poradit která souls hra je nejlepší na ps3 ? nějak se v tom neorientuju
    • Vogon
      Demon's Souls a Dark Souls, jsou dvě nejlepší, na tom která z nich je lepší se už ale fanoušci neshodnou, 90% z nich vždycky preferuje tu kterou hráli jako první. Každopádně pokud chceš rozumět všem "memes" v komunitě tak si zahrej Dark Souls. Teď na to srovnání:
      Dark Souls má o dost lepší bojový systém(brnění má smysl, kouzla jsou méně OP, více dobrých zbraní, hlubší a lepší systém vylepšování zbraní, animace mají výbornou váhu, poise), zajímavější NPC a lépe udělaný svět(je to jeden velký svět, z jedné strany na druhou přeběhneš bez loadingu a když něco vidíš v dálce, tak se tam můžeš v 9z 10 případů dostat) ale v některých oblastech si ukouslo moc velké sousto a nezvládlo je, navíc má v některých oblastech dost velké propady FPS. Navíc přišlo s tím geniálním nápadem dát na loadingy popisy itemů. Dark Souls taky má lepší voice acting. Pokud budeš kupovat Dark Souls tak kup Prepare to Die edici s datadiskem. Taky má lepší vyprávění příběhu, kdy hra naprosto využívá toho že je hra(např. Abys zjistil pravdu tak musíš plnit lokace v nedoporučeném pořadí.) a má více voleb. Děj je zasazený do světa, který už dávno skončil a taky to tak vypadá. Dark Souls je navíc jedna z mála her, kde 99% herního času je doopravdy hraní. Dark Souls má více tajemství(I lokace důležité pro příběh jsou schované). Svět Dark Souls dává větší smysl.
      Demon's Souls má lepší tutorial a je jasnější kam máš jít(V Dark Souls jde většina nováčků špatným směrem, kde je příšery naprosto rozdrtí.) nemá propady FPS, ale má dlouhé loadingy, bez popisů itemů. Má lepší příběh a výborně zpracovaný konflikt vědění vs církev. Svět je rozdělený do pěti celků, které jako samostatné celky nejsou tak vnitřně propojené jako jednotlivé lokace v Dark Souls. Každý ze světů má rozdílnou atmosféru, jiný level design a jiný gimmick. Ve srovnání s Dark Souls má Demon's Souls menší znovuhratelnost. Bossové jsou v Demon's Souls více založení na gimmicích a nudných bossů tam je méně než v Dark Souls. Má to lepší multiplayer(Každý rok okolo dušiček se koná event Return to the Nexus, kdy se hodně lidí vrací k Demon's Souls.) a netcode. Demon's Souls na rozdíl od Dark Souls skoro vůbec neriskovalo, a to co nebylo perfektní prostě vystřihli(Vystřihli jeden svět, ale nechali ho v cutscénách), kdežto Dark Souls má ten pocit neperfektnosti jako třeba první Gothic. Má to systém "World Tendency", což můžeš použít ke zvýšení obtížnosti ať už vědomě či nevědomě. Některé bojové situace mi přijdou ne moc promyšlené. Svět Demon's Souls umírá zatímco hráč hraje, narozdíl od světa Dark Souls. Demon's Souls má navíc jednu šílenou chybu, jsou tam dlouhé žebříky, ale nemůžeš po nich lozit rychle.

      Ve zkratce: Vyber si, které chceš, podívej se na pár videí a vyber si která atmosféra se ti líbí víc, ale pokud se chceš připravit na Dark Souls 3 tak kup Dark Souls. Jenom NEKUPUJ Dark Souls 2. Nicméně doporučuji koupit obě a hrát je chronologicky, protože Dark Souls si výborně pohrává s očekáváním hráče co hrál Demon's Souls. ZAčátky budou krušné(výborně jsou popsané v tomhle videu : https://www.youtube.com/watch?v=STrYyhEwkbY) a budeš to chtít u každé překážky vzdát, ale pokud vydržíš a přestaneš přemýšlet jako v ostatních hrách a hrát opatrně, tak to půjde jak po másle.
      • Draken69CZ
        DS2 bych zas tak nezatracoval, rozhodně bych ji teda nehrál jako první. Jsou tam úžasný lokace bohužel i dost výplňových, natahovacích prostě odfláknutých a hlavně většina těch lokací je na sebe tak nějak nalepená. Zkrátka DS2 je výborná hra, ale už jen dobrá Souls hra.

        /zapomněl jsem na DLC který jsou parádní (DS2).
        • Vogon
          Chce dobrou Souls hru, což nejsou průměrně dobré hry bez autorského podpisu. Dark Souls 2 je hodně velká slabota, to ať už radši vyzkouší Lords of the Fallen. Dark Souls 2 se dopouští podivných designerských rozhodnutí vůbec neriskuje a vypadá to skoro jako by to dělali lidi co Souls hru nikdy nehráli a jenom viděli reklamní materiál. Řídká atmosféra, nudné(až otravné) emo NPC, které jsou naprosto ploché, příběh nedává žádný smysl(DOteď nevím jaká je motivace hráčovy postavy), covenanty jsou ještě debilnější, přidali tuny zbraní, ale většina z nich je úplně k ničemu, většina bossů je velký chlap s velkou zbraní, svět má nulovou interkonektivitu, level design lokací je nudný, lore vnějšího světa má nulovou váhu, protože většinou nikoho z popisovaných lokací nepotkáme, důraz na grind, žádné dobré vedlejší úkoly a stupidní fan service.
          • diky asi pujdu do demons souls
        • Dark Souls 2 je mizerné proti jakékoliv jiné souls hře, grafika, hudba, bossové, level-desing, tajemství, lokace, výzva, atmosféra i ten combat šel naproti masám a vůbec se tam v podstatě neřeší váha apod. Poměrně pěkné tam jsou armor sety, ale stejně až v DLC a to Raime set. Ten mizerný level-desing je hezky ukázán mezi Huntsman's Copse a Harvest Valley, kde není možnost se vrátit z Harvest Valley pěšky do Huntsman's Copse. Některé lokace jsou povedené a Shrine of Amana je vrchol hry, který by obstál i v první Dark Souls, bohužel těch záchvěvů je tam málo.
          • kennyB
            Ve 2 bohužel dali možnost cestovat od bonfiru mezi lokacema už od začátku a to byl první problém. Je horší než 1 ale jinak je to skvělá hra, tedy kromě lokace Doors of Pharros.
    • Draken69CZ
      Já bych to přirovnal k Terminátor 1 a 2
    • Demon Souls, Okami, ICO/SotC kolekce, Journey, MGSIV, Killzone 2...
      • ps. aha" souls" hra, toho jsem si nevšiml, sry. Demon Souls má nejlepší combat, nejlépe zpracované váhy zbraní atd., Dark Souls má lepší level-desing. Záleží přesně, co preferuješ. Pokud to hraješ kvůli combatu, tak asi Demon Souls...
    • Nadhodím Demon's a první Dark, kdo rozsekne tohle?
      • Za mě určitě Demon's Souls. Lepší boje, atmosféra zmaru.
  • Zdravím, jaká hra, ať už rpg, fps a tak podobně a dalo se v ní hrát za hajzla vás nejvíce bavila?
    • Díky všem =)
    • v kotorech vrazdit splucestovniky *5*
    • The Chronicles of Riddick. Pokud se Riddick počítá jako hajzl.
    • Chim
      Tak samozřejmě, že správná odpověď může být jedině a pouze Fallout 2.
      • nechceš hodit k tomu nějaké přirovnaní, ať se všichni zasmějeme na tvůj účet...
    • planescape torment a knights of old republic 2
    • mě osobně nejvíce bavilo být zlým v KOTOR 2.
    • Vogon
      První Fable, Mass Effect 2 za "odpadlíka" byla taky sranda. Ještě je docela dobrá kampaň Lu Bua v Dynasty Warriors 8 XL. Pak ještě Warcraft 3, Overlord, Manhunt, Red Dead Redemption a Conker's Bad Fur Day. A hraní za nezaměstnaného Jacka Nicholsona v GTA5.
    • asi první Fable :)
      • fable byl dobrý ta pohádková grafika, v 16 jsem na tom nahrál hodně hodin. Je to cca 2 roky na zpět co jsem to koupil na steamu a ani jsem to nezapnul
  • JC3 M:I

    sweet jesus https://www.youtube.com/watch?v=10TksKgc3GE
    • drasta
      Ja chapu ze tahle hra nema byt realisticka ale tohle pusobi tak neprirozene a divne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit