Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase něco pro zasmání z JC3 :-D

    http://i.imgur.com/Cm8yL8F.webm
  • Nesmysly

    Nerozčiluje vás, že spoustu her je postavených na logických nesmyslech, že když člověk trošku přemýšlí, tak to absolutně nedává smysl, viz ten slavný Zaklínač, který vlastně nedává vůbec smysl, že plníte questy a hraje gwent a děláte questy pro NPC, které vás jenom zdržují, aby jste našli Ciri. Dle mého je ta hra kompletně v rozporu s logikou naopak třeba hledaní Zera v PP mě připadá logičtější a celé to háže na hru lepší pohled. Co říkáte?
    • Ale co ti brání to tak hrát? Ty informace v hlavní linii sis musel zasloužit, nikdo ti nic nedá zadarmo a na vedlejší q + gwent se klidně vykašli. Já třeba byl pohlcen hlavní dějovou linko a mnoho vedlejšáku jsem nedělal.
      • Jak je to vubec u Z3? Kdyz budu delat ciste jenom hlavni pribeh + par vedlejsaku po ceste budu mit pak hru tezsi kuli absenci vybaveni a mensimu levelu nebo se tomu hra prizpusobi?
        • jakubc
          Nepřizpůsobí, ale jsou na to módy.
          + tě na docela vysokou úroveň vyženou i hlavní questy
    • Ne.
    • Vogon
      Co říkám? Jjá říkám, že už bys měl unést, že lidi mají rádi něco jiného než ty, přestat si měnit nicky a přestat tady oxidovat. Děkuj, doufám že už tě tu neuvidíme.
  • Lukyz

    Nadělte pod stromeček tričko s motivem Games.cz!

    Škoda, že se nedá sehnat I want to believe tričko, to bylo z mého pohledu nejlepší *4*
    • blixa
      I want to believe je jen k předplatnému Levelu. Ale na skladě jich ještě pár máme, takže sehnat se dá ;)
      • Co s Levelem bez přílohy ? Na toaletě už leží jiné časopisy ...
  • Lukáš navázal družbu s maďarskými youtubery. Nenechte si ujít ani závěr videa :)

    Lukáš je strašnej pozér.
  • Veskoslav

    Star Wars Battlefront Real Life Mod - 4K 60FPS

    https://www.youtube.com/watch?v=MGyaR2sSBkA
    • ta hra ma opravdu hezke animace
    • trosku jinej skill nez u dobraka *5*
    • Opět připomenutí, jaká škoda, že ta hra není single...

      Jinak tyhle názvy real life apod. jsou mimo, do reality to má ještě 3 vesmíry daleko. Před 10ti lety se taky psalo "dokonalá grafika", za 10 let se bude psát to stejné, prostě to vypadá parádně na dnešní dobu, za 5 let si budeš říkat co to je za hnus :)
      • Ok, tedy "Dokonala grafika ve vztahu k dnesnim moznostem" *3*
        • To už je lepší :) Nicméně i dnes by to šlo ještě líp... tahle hra je udělaná šikovně, vypadá hezky, ale přitom to technicky nic až tak suprúžasného není, nejsou tam prakticky žádné objekty, nic pokročilého z čeho by spadla čelist, jen dobré textury, nasvícení, efekty ... čemuž taky odpovídají nároky, ty jsou veskrze průměrné.

          Fakt škoda, že to není single, takové Dark Forces s tímto vizuálem, nějakým dobrým příběhem, to by byla paráda. Tam by se navíc ukázalo, zač ta grafika opravdu stojí.
    • Dokonala grafika, skoda ze obsah hry je totalne nulovy.
  • Joshua

    Nightmares from the Deep 3: Davy Jones

    *12* *12* *12* *12* ANVEB-3XAWG-9VEXY *12* *12* *12* *12*
  • steam

    Medieval II: Total War Collection, Viking: Battle for Asgard, & Shogun: Total War Collection

    EB9DY-P0PWL-RZF76
    • Lukass
      Diky
  • Sithard

    Star Citizen Alfa 2.0

    Pro ty co to zajima tak SC 2.0 alfa uz je na live serveru.
    • Blue.Shark
      Hrál jsem dvě hodiny a měl jsem problém se od toho odtrhnout. Když už lze létat a cestovat mimo loď, najednou to všechno dostává úplně nový rozměr. Když to na mě takhle působí v současném stavu, nechci vidět plnou verzi. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit