Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Square-Enix bude i po vypnutí serverů X360 a PS2 verze MMO titulu Final Fantasy XI účtovat poplatky za hru, zrušit je musíte ručně.

    *1* Square Square on se vždy někdo zapomětlivý najde co ? ..... že by inspirace pro WoW ?
    • To vypada docela divne, takhle by je mohl pak nekdo zalovat. A obecne moc nechapu jak by vysvetlovali pri daneni prijem za sluzby, ktere neposkytuji.
  • Obrazem: Cosplay na motivy Dogmeata z Fallout 4.

    "Does he block the doors for you?"

    Asi tak..
    https://www.youtube.com/watch?v=tnfeEQJ_43U

    *15* *15*
    • jakubc
      Jenže to jen hráč zapomněl sebrat další item, jehož pach by mohl Dogmeat sledovat... Sice se pod nohy a do dveří plete, ale není takhle statický. A i kdyby ano, můžeš mu dát rozkaz, ať někam běží. To já ho spíš jednou s lootem poslal do Sanctuary a pak jsem ho asi hodinu hledal, než jsem ho našel v psí boudě na druhé straně osady... :-D Každopádně je na prd, hledání itemů/beden je moc zdlouhavé a ostatní charaktery jsou díky zbraním užitečnější a lze s nima aspoň nějak komunikovat. (+ nemám moc psy rád :-D )
      • Jj u tohohle zrovna jo, ale dost podobne se mi to stavalo skoro pri kazdem prozkoumavani domu. A kdyz na tebe bezi sebevrazednej mutant s tou blikaci bombou tak na rozkaz aby unhul moc casu neni :D
  • AMD Crimson

    Nové ovladače AMD Crimson poškozují grafiky, pozor na to:
    https://twitter.com/AMDRadeon/status/671058196547706880
  • Zdravím, pamatuji si, že někdo tady nedávno informoval o nějaké rts hře, která měla dost podobnou stylizaci jako prison architekt. Nepamatuje si to někdo?
    • Chim
      To jsem byl asi já. Rimworld?
      • Jo, díky *4*
  • Witcher 3 dotaz

    Zdravím, až nyní jsem se dostal k Zaklínači 3. Hra to není špatná, ale velice mě zklamal model alchymie v tomto díle, kdy vám stačí jednou vyrobit lektvar/petardu atd. a při meditacích se vám celý inventář těchto věcí "zdarma" doplní za jeden alkohol. Jelikož mi to nedává žádný smysl a ničí herní zážitek, kdy je jakékoliv sbírání bylin úplně k ničemu, tak se s tím nerad spokojím. Řešil to někdo? Existuje na to nějaký mod?
    • Alucard
      ano, je to poměrně casualní adventůra dělaná hlavně pro ty rádi naraci, nějaký hluboký gameplay tam neočekávej, mod zkus tenhle:
      http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/882/?
      • Jo, to vypadá jako velká změna, tak nevím jak by to šlo s rozehranou hrou, vypadá to ale zajímavě, někdy zkusím. Ale je na to nexusu i pár modů čistě zaměřených na alchymii, takže dík.
  • Lukyz

    Grip

    Tak konečně to vyšlo a zatím na Early Access teda absolutní spokojenost!
    Až tohle bude mít MP tak to bude naprostej masakr *1*

    Kdyby se někdo chtěl mrknout jak hra vypadá a jaká jsem lama, tak můžete tady.
    Hrál jsem to opravdu poprvé, tak prosím bez řečí *3* *15*
    • kostejnesmrtelny
      Já jsem taky nadšenej a lamil jsem to obdobně. To auto se občas chová fakt divně, zejména ty dlouhý skoky / lety zpravidla po dopadu nekončí dobře. Není tam moc prostoru k chybám, vzhledem k velikosti auta a tý zběsilý rychlosti.
    • jakubc
      Rollcage jsem měl hodně rád, ale tohle mi tak úplně zatím nesedlo. To auto je obrovské, nebo silnice malá, ovládání by mělo být podle mě ještě responzivnější a arkádovější (sice jsi hrál hrozně, ale i tak bych řekl, že to není ideálně nastavené :-) ). Bylo to trochu pomalé a neakční. Ale skvělý grafický základ, snad se to ještě zlepší.
    • No lamil si tam teda slušně :D

      Nebylo by lepší jezdit z oddálenější kamery? Jinak vypadá to dobře, jak stary dobry Rollcage akorát v lepší grafice :)
      • Lukyz
        Vždyť já vím, proto jsem psal ať držíte zobáky *1*
        Hraju tak max. Dirta, takže tohle je trochu jiný kafe. Tohle je zatím nejvzdálenější kamera co tam je, ale na fórech už to psalo dost lidí, takže nepochybuju, že to poupraví.
    • Inquisitor
      Ty si hrozná lama tvl :D
    • Pecka!!!
      Kolik je tam okruhů? Kolik skladeb?
      • Lukyz
        Tak zatím tam jsou dvě závodní tratě, jedno takový hřiště na vyblbnutí a pak aréna, kde jde jen o to zničit ostatní na což není AI úplně odladěná, ale ta aréna je v takový kupoli po který se s boostem dá prohnat, takže vlastně jedeš nad arénou *1*

        Songy tam jsou zatím čtyři.
    • Draken69CZ
      Aneb z 0-300 pod 5s *15* Docela hukot jinak jak to běží když nenahráváš?
  • COD:BO3

    Všechny hry mi jedou na max a tohle mi na 980gtx nejede ani pomalu na medium ve 40FPS, ry vle to je síla. Jsou ttam sice hezké efekty předskriptované ustřelení nohou a "vlastní" příběh ale to aby to nejelo na I5 a 980gtx nehledě na ram lol 98% vytíženo. Tohle lidi opravdu koupí a není nějaký config na to? pod 25-40Fps se nedá hrát navíc ty otravné milisekundové seky jsou k zblití. Jinak co to je příběgh lol? jste robot-voják *7* *11* *12*
  • Osviceny

    Draken není Draken

    Musím se poníženě přiznat k největšímu omylu a trapasu za celý svůj život . Myslel jsem si a to docela dlouho, že Draken69CZ je opravdový Draken.... *13* celý můj život je v troskách a už nikdy nebude jako dřív...
    • Draken69CZ
      Myslíš že by bůh nesestoupil mezi lůzu?
      • Osviceny
        Zázraky se sice dějí, ale že by až takové ? To by bylo asi na stejné úrovni, jako proměnit vodu ve víno
    • davidBray
      já si to myslel taky, ale asi tak sekundu :) ok, možná dvě .. :)
  • Vogon

    TotalBiscuit Just Cause 3 stream VoD + Xenoblade Chronicles X recenze

    VoD streamu Just Cause 3 od TB - https://www.youtube.com/watch?v=UBlnVq5VERo
    Toto ještě není jeho Wtf is... video, protože to hrál jenom chvíli, ale i tak je tam hodně informací. Navíc tam má dost otravné problémy s povinnou online složkou hry.

    Recenze Xenoblade Chronicles X od nezávislého Jima Sterlinga - http://www.thejimquisition.com/2015/11/xenoblade-chronicles-x-review/
    • Lukass
      Chvilku sem mrkl na to Just Cause a loading po smrti netrval ani 10 sec. Takze vypada ze PC verze bude v pohode, snad.
    • J Jima čtu a ten má fajn recenze... Nepropadá tak úplně hypu viz jeho hezky napsaná recenze na W3...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit