Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se za mírný offtopic, ale tohle mě po ránu pobavilo.

    http://technet.idnes.cz/anonymous-vyzyva-k-tazeni-proti-isis-d8a-/sw_internet.aspx?c=A151116_182356_sw_internet_pka

    Kluci bojující proti terorismu v masce britského teroristy za pomocí DDoS. Úplnej meta humor...
    • Tilwaen
      Tohle nemá chybu *1*
  • Johnny

    Obrazem: Fanoušek TES V: Skyrim ukázal, jak by mohlo vypadat prostředí hry v Unreal Engine 4.

    Takže skoro stejně jak Skyrim nyní :)
    • To sice ano, ale aspon by to netrpelo standardy z roku 98, kdy ten stavajici engine vznikl.
    • homeles8
      spíš skoro stejně jak Skyrim 2011, nyní může vypdat Skyrim líp než vešekrý jiný hry.
  • Jack1947

    R6 VEGAS

    Ty volee na realistickou obtížnost to je vážně síla, jsem si vůbed nepamatoval že první mise byla takhle dlouhá sice to má své kiksy atp, ale teda tohle jsem nečekal 1kulka= smrt častokrát vás to jen lízne lol.

    Hrál jsem i Lockdown ale tohle je něco Lockdown byl spíše takové COD s nekonečné vojákama kteřý padali po stovkách...

    Ne tady to nic nedaruje, je hrozná škoda že třeba neudělali R6 vegas3 i když no poté arkádové dvojce radši ne, čekal jsem že dostanu na prdeel jen jsem myslel že tu 1misi nějak sehraju... takově R6 vegas2 bylo trapné a navrátilo se k Lockdown svojí čajičkovější obtížností... jak jsem minule kurna mohl se dostat až do nějakého patra toho mrakodrapu lol...
    Nevím no taktika je sice hezká ale nevím jestli pak nebudu radši obtížnost chtít dát přeci jenom normální. *4* Uvidíme.
  • velice dobra recenze na Anno 2205

    https://www.youtube.com/watch?v=mD5lZGswygw
  • Adom - hra z roku 1994 vyšla na steamu

    Tato hra si rozhodně zaslouží pozornost, pro všechny, kteří mají rádi Rogue Like / Dungeon Crawler. Tato hra je z roku 1994, kdy byla vytvořena s grafikou z ASCI znaků. Za tu dobu ušla pořádný kus cesty a nyní vyšla oficiálně na steamu.

    http://www.adom.de/home/index.html

    Jedná se opravdu o vydařený kousek.
    • Zajimava hra. Dik za tip
    • solomon.short
      dekuju za info
  • Gorgeous Freeman

    Je libo trosku trapneho, nedospeleho a homoerotickeho humoru?
    Ne?

    Jste si jisti?

    Porad nic?

    Tak mozna priste...
    A nebo...
    https://www.youtube.com/watch?v=aqRUjjuUl7U
  • Vogon

    Herní designer Hideki Kamiya se ptá fanoušků, zda chtějí pokračování DMC, Okami nebo Viewtiful Joe.

    Doufám, že tohle nikdo nebere vážně, Kamiya je totiž nekorunavaný král všech internetových trolů.
    • Okami bych ale bral hned teď...
  • ringmancz

    multiplayerová akce s "letadlama" zadarmo

    http://www.rockpapershotgun.com/2015/11/16/free-steam-game/

    Cult of the Wind. jako největší minus uvádějí, že to hraje málo lidí, takže tímhle by se to mohlo spravit
  • Tak jsem v p*** :))

    Jak jsem tu psal, tak jsem mi pokazila g. karta, ale teď mi odmítli reklamaci. Takže bych se rád zeptal, co bych měl koupit, pokud vám to nebude vadit.

    Osobně bych chtěl něco, co je levné, ale hrají se na tom hry jak jedna báseň. Hlavně to musí mít výkon jak GTX670 (bohužel se už neprodává), nebo větší... ale ne zas moc, ať je to za rozumnou cenu. Nechci nic za 10 000 Kč apod. Já takový výkon nevyužiji. Stačí mi hry jako BF3, BF4, GTA IV, NFS MW 2012 na Ultra a Full HD. Dnešní Black Ops III hrát nemusím.

    Takže mé požadavky nejsou úplně nejskromnější, jak podle koho. No však nejlepší bude ekvivalentní karta (výkonově) ke kartě GTX670 za nejrozumnější cenu.

    DÍKY
    • Do týdne bude R9 380X, výkon a cena mezi GTX960 a GTX970. Nvidia tam nic nemá, minimálně než vyrukují s GTX960Ti.
    • jakubc
      Pokud potřebuješ Nvidii, tak máš jedinou možnost, 960ku (můžeš se jen rozhodnout, jestli 2 nebo 4 GB paměti)

      Pokud ti nevadí AMD, tak tam je o něco lepší varianta a to R9 380 (taky 2 nebo 4 GB). Já se mezi nimi rozhodoval, ale 960ka nakonec prohrála kvůli o něco slabšímu výkonu a specifikacím, které vypadaly už trochu moc na kost osekané.

      Jinak taková karta už dnes na 1080p v ULTRA na 60 FPS nestačí (u většiny náročnějších her), ale stačí snížit/vypnout nějaký ten zákeřný žrout výkonu, který se většinou na kvalitě grafiky ani neprojevuje, a dá se 60+ hrát. F4 se mi podařilo vyladit tak, že hra vypadá opravdu perfektně a jeden stabilně nad 60 fps.
      • No právě. Počítám s tím, že na nějaké ULTRA-MEGA vyhlazování nevé generace se vykašlu. Stačí full HD a nějaké rozumné detaily.

        Jinak tohle mě docela dost zajímá: AMD nebo Nvidia? Co by mělo být lepší? resp. Proč se říká, že je Nvidia lepší? Jinak GTX960 měl můj bývalý kamarád a byl jsem dost překvapen, že přestože je karta mnohem novější, tak o moc lepší není. Není ještě jedna z řad Nvidie?
        • No podivej, spoustu let jsem mel AMD karty a ted jsem hned pri vydani koupil gtx 970 a cekal na tu uzasnou a legendarni podporu od nvidie, jak vse bude hned fungovat a ono ejhle.

          Spousta game ready ovladacu jsou naprosto nefunkcni, kde jedine co se zvysi jsou frekvence "ovladac prestal fungovat" podpora sli je *mozna* lepsi, ale vzasade naprosto tragicka, kde skoro vse co by to sli mohlo vyuzit, sli nepodporuje.

          No a pak samozrejme klasicke veci, kdy jejich feacury mezi sebou proste nefunguji. Jako DSR, gsync a sli najednou. Nebo vse co ma nvidia frameworky, nefunguje moc ani na tech nvidia kartach (byt je to lepsi nez na amd).

          Na druhou stranu AMD to nema nijak lepsi. Ty nove karty jsou z vetsi casti stare rebrandovane chipy, ktere maji jen o neco vetsi takt ale v zasade se o moc nelisi od rady 7900 a podpora ovladacu rozhodne neni lepsi nez nvidia.

          Pokud vydrzis na integrovane karte co mas na cpu, tak bych pockal jeste chvili na nejake dx12 hry a podle testu se rozhodl. Ale pokud chces kartu hned a nechces dat 10k, tak mas na vyber dve moznosti a to r9 380 nebo gtx 960. Myslim si ze oboje to vyjde dost na stejno, ale asi bych momentalne zkusil tu amd.
        • Veskoslav
          Mám oboje a podle mě je to jenom o tom, co preferuješ. AMD mnohdy nabízí lepší poměr cena/výkon, Nvidia má zase lepší podporu u výrobců her a jejich efekty. Já bych ti doporučil 280X OC, sice 6000, ale prakticky všechno na max. Ale pozor. Důležité je, u této karty obzvlášť, aby byly plně funkční větráčky. Jinak spotřeba a teplota není žádná hrůza a hlučná také není.
          • To sice ano, ale zrovna Battlefield je víc optimalizován na AMD. Spíš bych to směřoval k R9 380, pokud nechce davat 10k za R9 390. Každopádně je to spíš otázka preferencí. Pokud není opravdu člověk, který by se v tom vyznal, tak ať si spíš nějakou vybere, dle úrovně (tedy nerozhodoval bych se zda nVidia nebo AMD, když bych tomu nerozumněl). Maximálně kdybych měl AMD procák, tak bych asi směřoval spíš s AMD grafikou. Jinak je to asi jedno.

            Každopádně obecně platí, že AMD se více zahřívají, potřebují větší zdroj a lepší chlazení. Pokud ti toto nevadí, tak AMD. Pokud ti to vadí, tak spíš nVidia. Detaily nechávám stranou :)
        • Tak dává smysl, že když má NV většinu trhu grafických karet, více uslyšíš, že to jsou lepší tyto karty. Osobně nemohu posoudit, na PC hraju minimálně a když už ano, nejsou to hry, které by nějakou lepší kartu vyžadovaly.
    • Veskoslav
      R7 370X, GTX 960, GTX 950, R9 280 či R9 380.
  • Veskoslav

    Path of Exile patch 2.1.0

    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1478438
    • jakubc
      Má to smysl hrát, když je teď D3 v takovém (skvělém) stavu, v jakém je? Kdysi jsem to zkoušel, ale hrát dvě "stejné" hry mi přijde trochu moc velký luxus. Respektive: ty to hraješ, i když hraješ i D3? A proč?
      • Vogon
        PoE je zdarma, takže to můžeš hrát i s kámošema co "neutrácí za blbosti".
        • Veskoslav
          No zrovna PoE je příklad, kde se utrácí za blbosti (nepočítám rozšíření truhly atd.). A D3 i s datadiskem byla v akci za 29 euro, což není moc:)
          • Ano, ale dá se hrát i bez utracení koruny, sice pak máš problém s místem a ten pokrok jako někteří šilenci neuděláš. Ale na kvalitní zábavu to stačí. Tenkrát jsem tam měl na Hardcore postavu až na levelu 70 cca. Což byl pro mě úspěch. Bylo zajímavé pozorovat když tam někdo chcípl na levelu 95 třeba...
            Btw nehral jsem softcore. Tu postavu jsme většinou smazali. (pro neznající, když vám umřela postava na Hardcore, přešla do Softcore a tam mohla chcípat dle libosti - příšli jste tak o všechny itemy na ní v Hardcore modu včetně postavy).
      • Veskoslav
        Nehraji:) Jenom sem dávám pro info pro ostatní, co to třeba hrají a neví o tom:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit