Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Paříž

    Sežeňte si aspoň pistoli a vestu, za chvíli vychází Fallout 5..... kde to žiju, co to je za svět :-( Já chci mír a lásku, ne tohle :-( † ♥
    • Jack1947
      Frantíci jsou idi*ti o tom žádná... *7*
    • zase si chlastal idiote?
      • homeles8
        já jsem opilej v podstatě furt, ale to nesouvisí s tím, že do Paříže přijeli klucí ze Sýrie jen kvůli útoku na lidi, jako jsem my. A umřelo jich přes 100
    • Keyz
      Třeba v UK nemůžeš mít prakticky nic na obranu když jdeš někde po ulici. *15*
      Tam teda dopadli. Asi tam mají teleportujícího četníka, který když se něco semele, tak se ihned zjeví a zasáhne....

      Jinak to určitě bylo dílem neshody jaderného fyzika, chemika a filozofa...
      • ucho
        poldové tam taky nemají zbraně...
      • Oni přece mají Doctora Who.
  • Syndicate jako vážně 9/10? Mě to připadá furt to stejné dokola jako CoD.
    • Konec světa, všichni tady chcípneme!!!! *16* *16* *16* Recenzent hru ohodnotil výborným hodnocením, za tím stopro budou úplatky a ilumináti (to, že se mu hra líbila, to s tím nemá nic společného). Konec herního průmyslu se blíží!!!! *16* *16* *16*
  • stratego

    Nějaké ty šachy, jestli to někdo hrajete :)

    https://steamcompanion.com/gifts/eo9l/fritz-for-fun-13/
  • VaZqeZ_EU

    Potřebuji pomoc!

    Máte někdo zkušenost s módem "Fallout Character Overhaul" do New Vegas?
    Instaluji přes "Nexus Mod Manager" (http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/54460/?) a splnil jsem všechny podmínky v návodu.
    Přesto po spuštění nové hry hned po intru hra spadne. Řeším to už 2 dny.
    Popřípadě poraďte nějakou alternativu na vylepšení obličejů ve hře.
    DĚKUJI ZA JAKOUKOLIV RADU !!!
    • Zkontroluj:

      - Instaluj pres NMM a zaskrtni jen jeden esp v load orderu.
      - Spust BOSS a nech si udelat load order.
      - Zkontroluj ze bLoadFaceGenHeadEGTFiles=1 v FalloutPrefs.ini (ten je v dokumentech ne ve slozce se hrou).
      - Zpoustis to pres NVSE

      Jeste tam pisou ze musis mit old world blues DLC, ale to predpokladam ze mas.
    • Lukyz
      No já bych si nejdřív zkontroloval, zda máš DLC Old World Blues, pak bych vyzkoušel manuální instalaci (zálohuj!) a nakonec bych zkoušel jednotlivě povypínat ostatní módy a jít metodou pokus omyl.
    • Když jsem si módoval Sykrim, tak k tomu existuje utilitka LOOT (také na Nexusu sehnatelná), která zařizuje aby se módy, textury apod. načítali ve správném pořadí a komp pak nepadal. Tak se zkus po něčem takovém podívat. Nevím už zda ta utilitka LOOT musí být pro každou hru jiná.
    • Máš nainstalované i nějaké jiné mody? Pokud ano, zkus je všechny vypnout, může jít o konflikt.
      Jinak nevím, možná máš špatnou verzi hry? Já měl ve hře spoustu modů, ale FCU ne.
      Může pomoct i opětovná instalace hry.
  • Fallout 4 bug

    Tak jsem narazil na bug v questu Confidence Man, ktery nejde dokoncit, protoze typci ktere mate na konci zabit, jsou nesmrtelni...bugnete se i vy a jste po zbytek hry take nesmrtelni :D nepomohlo ani loadnout starsi save, proste nejde chcipnout - stejny problem maji desitky dalsich lidi a na fix se ceka... kdovi jak dlouho *10*

    Pokud jste ten quest jeste nedelali, za kazdou cenu se mu vyhnete abyste si nezkazili hru, dokud to Bugthesda neopravi... fakt gol toto *15*
    • Prikazova radka urcite pomuze.
      • Nn, nepomuze, je to nejaky vaznejsi bug. Quest dokoncit prikazem jde, ale te nesmrtelnosti se zbavit nejde, ani kdyz ji zapnu/vypnu
    • Ja som ten quest uz presiel a ziadnou nesmrtelnostou netrpim, proste si mal smolu.
    • Veskoslav
      Nezkoušel jsi přes příkazovou řádku zapnout a vypnout nesmrtelnost?
  • Anno 2205

    Co jsem četl nejsou tam custom mapy, jen mise - docela zklamání nemyslíte?
  • Johnny

    To bylo rychlé - první mód pro nahé postavy ve Fallout 4 je na světě.

    První ,druhej, třetí.....
    • Už je třeba k dispozici i balíček cca 25 módů včetně lepšího nasvícení. Jen skopčit do adresáře a jedeš. Seznam viz:
      http://666kb.com/i/d3s74sookjhdlv9ty.gif
      • Johnny
        Jojo nasvícení jsou asi ta nejlepší věc. Fallout žeru, ale ta čtyřka je hrozně nasvícená. Stahl sem nějakej Reshade nebo SweetFX kterej dělá stíny trošku tmavší a naprostý labůžo :)
      • Jen nechápu proč lidi platí vývojářům a ne moderům, být vývojářem, stydím se za ten hnus co vydali.
        • kennyB
          Protože moder neudělá hru, ale jen mody???
  • Joshua

    GOG> CHRONICLES OF RIDDICK: ASSAULT ON DARK ATHENA

    HPMA39B5D2227901VY
    • Lukyz
      Díky moc! Hrál jsem jen původní verzi, takže na upgrade a přídavek jsem zvědavej. Díky!
  • Jack1947

    AaaAch joo.... ( to nehráli ani na pc...)

    http://bonusweb.idnes.cz/recenze-call-of-duty-black-ops-3-nedela-popularni-serii-ostudu-pt7-/Recenze.aspx?c=A151111_140907_bw-ps4-recenze_bze
    • obligátních 8 :D

      Co se divivíš PŘÍKAZ ZNĚL JASNĚ! STŘÍLEJ 8, MINIMÁLNĚ 8 pokud tomu dáš míň už si u nás neškrtneš! A to půjčené auto nám vrátíš! :D - jako ty čísla jsou nesmyslný :D
      • si uz konecne zvyknete, vetsina hracu je casual, typickej herni novinar je casual, co se to navic nestydi ani priznat, podle toho taky vypadaj hry a vetsina recenzi

        tyhle typy chtej prijit, strilet, neumirat a epicky vyhravat

        pokud to zvladnou za jedno odpoledne, tim lepe *6*
        • PreidaQ
          Hrej.cz hlásí 2/5, a to tam hodnotil klasický kazuál Möwald.
        • Jack1947
          "Na těžší obtížnost kampaň nebaví"

          Tohle je teda nevýhoda... to asi kazí to odpoledne lol *1* *2* *15*
      • Jack1947
        Nejde jen a pouze o číslo ale i obsah... *7*
  • Jack1947

    Dispatcher

    http://store.steampowered.com/app/341980/
    slušná kopírka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit