Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy pls vyjde novy LEVEL?
    • ringmancz
      za týden, na webu to mají špatně
      • Jack1947
        Tak hlavně že to mají dobře v časopise *4*
      • frantisek_nejezchleba
        to jsou burani.
  • Kozy

    deskovka Banner Saga: Warbands

    https://www.kickstarter.com/projects/megacongames/the-banner-saga-warbands
  • Starcraft 2

    Doporučte prosím nějaký kvalitní instruktážní videa pro absolutní začátečníky v MP (nebo i webovky), díky. *4*
    • A proč si nezahraješ single, nejlepší je praxe, tam se všechno postupně naučíš.
    • Veskoslav
      https://www.reddit.com/r/starcraft/comments/3s424k/starcraft_2_a_beginners_guide/
      • Díky!
  • Veskoslav

    Unity engine

    Když už se bavíme o enginech:)
    https://www.youtube.com/watch?v=BYWgx5lleLI
    • Lukyz
      Jako tech demo pěkný, ale nevybavím si žádnou hru na Unity, která by mě nějak graficky ohromila.
      Neříkám že je to špatný engine, jen že co se týče grafiky není rozhodně top.
      • to neni ani tak enginem jako schopnymi grafiky. i s enginem o generaci zpet lze delat hezke veci, kdyz to nekdo umi. vse potrebne k tomu, aby hra byla oku libiva, ten engine zvlada. ghost of tale bezi na unity.
  • Johnny

    Obrazem: Robert Stephens z Cloud Imperium Games vytvořil bunkr na motivy herní série Fallout v CryEngine, podívejte se na výsledek.

    Já to říkám furt že CryEngine a Unreal Engine by měli bejt dnes základ pro jakoukoli hru!!! Maj ultimátní možnosti a jsou mnohem lépe napsané a optimalizované než nynější Fallout Engine (bez urážky, fallout miluju a jeho hraní si užívám)
    • Draken69CZ
      A už na těch enginech vznikla nějaká open world hra? Asi se jim nechtělo platit když mají svůj.
      • Star Citizen
        Kingdom Come
        Sniper Ghost Warrior
        Evolve
        Ryse son of rome
        • TTT Ty absolutně nemáš páru co je to Open World... Anebo neznáš vůbec ty hry na 3-5 místě cos napsal. A to je ani člověk vůbec nemusí hrát, ale ví co jsou zač.
        • Draken69CZ
          Tak ty první dvě ok, ale ten zbytek bych do OW nezařadil ani omylem.
          • Vojta_Ilavsky
            Novej Sniper Ghost Warrior by měl víceméně OW být..
          • Já vím, však proto jsem první 2 napsal s otevřeným světem, ty další jen jako příklad co na tom enginu třeba vzniklo.
            • navíc první dvě ještě ani nevznikly :)
            • Tak se vyjadřuj přesně ne? Draken pal jasně jen o Open World hrách že nezná žádné, a tys napsal 5 her a nic víc... Tak trochu logiky příště ;-)
    • Jack1947
      Unreal moc ne to je bugreal ale Cry hmm... o tom by se dalo přemýšlet.
      • "o tom by se dalo přemýšlet" :-D Jack1947 jako znalec CryEngine, Unreal Engine a Creation Engine, které všechny zná dokonale když vynáší takové soudy. Služebníček, poklona Arcivévodo, kolik cukříčků si přejete do večerní kávy?....
  • Keyz

    Fallout 4 tips that will save you a ton of headache

    http://www.geek.com/games/fallout-4-tips-that-will-save-you-a-ton-of-headache-1639218/
    .
    • PreidaQ
      A já myslel, že tobě je nový Fallout volný kvůli jeho nelogičnostem, tak proč tohle?
  • WalkingWad

    Fallout 4 našel přes Steam za prvních 24 hodin prodeje 1,2 milionu nových majitelů.

    Sem fanda těchhle her od Bethesty, Morroving, Oblivion, Skyrim, Fallout3, F:NV.. všechno sem to hrál.. Zatím mám ve F4 nahráno asi 10 hodin, takže totální začátek.. ale zatím mě to vůbec nepřesvědčilo.. Po Zaklínači 3 bych čekal něco alespoň na půl cesty. Zatím z toho mám pocit, jak mod pro Fallout 3 a to chci moc tu hru mít rád.. ale musím se nutit ji hrát, protože sem za to dal 1500,-... kdyby to šlo, vybodl bych se na to šel hrát raději Zaklínače :D

    Kdyby to byla moje první hra od bethesdy a neznal bych zaklínače, tak pecka. Ale všechno sem už jednou viděl.. bohužel.. *7*
    • Johnny
      Já to mam obráceně, Fallout mě hrozně baví, a u zaklínače sem vydržel asi 3 hodiny...
      • Tilwaen
        Jak to? Nechytl Tě? *4*
    • musím se smát *1* vždyt to bylo jasny že to bude zabugovany a o ničem..... bethesda *7*
    • To jsi nemohl pár dní počkat na reakce? Teď se to nutíš hrát jen proto, že jsi za to vyplázl 1500 (proč tolik?) ... celkem blby ne :)
    • Jo, hráčské recenze na metacritic to naznačují. Jako střílečka z protředí Falloutu dobré, jako RPG je to tragické.
      • Strikecka z prostredi jak si bethesda predstavuje fallout. S interplayim falloutem to ma spolecny co? Leda to jak se nektery veci nazyvaji, ale vypadaji vsechny jinak. WTF?
        • WalkingWad
          Nesrovnávám to s falloutem 1 a 2, ale s falloutem 3 a NV.. a přijde mi to jak fanouškovskej mod kterej se ne úplně povedl.. (proto k tomu asi dávají Fallout 3, že by většina stenejch souborů ? :D (joke) + Na tady to obrečení, že to není jak od Interplay.. to je mimo úplně.. F1 a F2 jsou super, ale Interplay to položilo na buben, protože se to mizerně prodávalo..

          A na recenze nečekám, stejně to dostane všude 9/10..
          • to je stejně zvláštní... jak tu všude čtu o Falloutu 4, dostal jsem strašnou chuť zahrát si Arcanum :D a vůbec nemám chuť hrát Fallout 4 :D
      • WalkingWad
        Já tam to RPG hledám doteď, to jak doprasili ten RPG systém.. mor a zlomený nohy na ně.. Doteď věřím, že sem přehlídl nějaký okno, a celý levelování není jen o tom dát někam "perk" (WTF?) A to, že VATS nezastavuje čas.. proč ? Že sem 100x umřel, protože po mě hodili granát a pes mi zablokoval cestu, to ani raději nevzpomínám..

        Uvidíme za dalších 10 hodin -> kdyby se to jmenovalo CALL OF HONOR 74: RETURN OF THE DOOM 13 a ne Fallout, šlo by to už dávno z disku.. *16*
        • Lukass
          Me ta hra taky strasne zklamala, fakt su rad ze sem nepodlehl hypu a nekoupil to, Musel bych se do toho nutit presne jako ty. Fakt obrovsky zklamani pro me.
  • W3 downgrade

    Proběhla tu vlastně nějaké diskuze, téma, cokoliv, že patch 1.10 radikálně downgradoval dohled? 3D textury se načítají před ksichtem, často vidím jen jakési LOD textury nebo jak se tomu říká... Bavím se o PC verzi...
    • Cemu rikas 3d textury?
      • ty které jsou kompletně načtené *15* Nenapadlo mě, jak to jinak definovat. Když tak zkuste na google nebo na youtube Witcher 1.10 downgrade, možná něco najdete, ale dohled je daleko menší, to je prostě fakt.
        • Prvni mipmapa to je problem se streamingem jedine co me napada je ze mas malo vram
    • Lukyz
      Mám verzi 1.11 a žádný takový problém jsem neevidoval.
  • Baty na Kotaku

    Moc pěknej foto set: http://cosplay.kotaku.com/we-can-do-it-1741783912
    • frag.ment
      To je ta slečna, která se vyskytuje v úžasnem pořadu Hrajeme s Alim? Ona ani neumí pořádně mluvit, má v hlavě těžce vymleto.
      • Jack1947
        Ne to si pleteš ti stará vojno !

        Tahle dělá Baty a Betty Youtube show. *1*
  • Jak se prodává Fallout 4 jako fyzický nosič, jenom dostanete steam kód, nebo tam je i samotná hra?
    • Doporučuju si to ale nejdřív stáhnout, sem velkej fanoušet Bethesdy a jejích her (ano, uvědomuju si jejich nedostatky, někomu vadí ale víc a někomu mín a mně zrovna vadí míň) a na F4 jsem se těšil fakt dost...a sem strašně zklamanej :( Podívej se na metacritic, user reviews musíš samozřejmě brát s velkou rezervou, porotože jsou tam chytráci, co hře dají 0 bodů, což si ta hra rozhodně nezaslouží, ale když si přečteš recenze, který tomu udělily 4-6 bodů, najdeš v nich poměrně konstruktivní kritiku. Popravdě nechápu to hodnocení critic reviews. Ta hra prostě má velký mouchy.
    • Podle jednoho příspěvku na metacritic obsahuje DVD tak 1/4 hry a zbytek se stahuje
      • k čemu tam je dobrá 1/4 hry, to si rovnou můžu stáhnout celou hru ne?
        • Možná příčina Steam? Mám v DVD verzi This war of mine a i když se má hra na DVD v pohodě vejít, stejně tak 15 minut stahuje ze Steamu.
        • Asi tam chteli dat jen jedno dvd a aby tam nebylo zbytecne tak ho zaplnili. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit