Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Název hry

    Ještě nevyšla, hlavní postava pan Myš, přirovnávaný je to k Souls hrám, poradí někdo?
    • Morraw
      http://www.ghostofatale.com/
      • WOW! To vypada skvele!
        • Draken69CZ
          Mi povídej doufám že se jim to povede dotáhnout do zdárného konce a jestli udělají kolektorku s postavičkou té myšky tak beru dvě *15*
      • Draken69CZ
        Jo to je ono díky moc, já když to hledal tak mi to buď našlo nějakou dětskou knížku nebo mouse fix na DS jedničku *15* ještě jednou dík *3*
    • Mr. Mouse and his soul?
  • MickeyMutant

    Pomalu, ale jistě se začínají objevovat první módy do Fallout 4.

    Spíš jistě než pomalu. Jenom na Nexu jich je už kolem sedmdesáti.
    • Veskoslav
      Už 91.
      • MickeyMutant
        Nepočítám uložené pozice.
        • Veskoslav
          To pak jo:) Já jsem to vzal jenom počet, co mi to ukazuje a moc jsem to nesledoval, co tam je. Ale vím, že minimálně na oči a grafickou paletu hned nahodím.
    • Jack1947
      Který zoufalec tam potřebuje God mod a cheaty lol? *8* *7*
      • MickeyMutant
        Někdo si třeba chce jenom vyzkoušet věci a schopnosti, ke kterým se jinak během hraní nedostane. Jacku, neexistuje jen jediný správný způsob, jak si hrát.
        • Jack1947
          AHa, tak jo no, a někdo tak dojede celou hru třeba... jinak jestli je to tvůj případ že jen zkoušíš... tak ok. Jestli k tomu patří Unlock all perks a Maxed Special a dá se to i vypnout ok ok. Jinak je taky dobré že většina modu pomalu řeší technický stav...
          • MickeyMutant
            Není to můj případ, ale když si to někdo chce hrát podle svého třeba s číty a baví ho to, tak to automaticky neznamená, že jeho hraní je nějak méněcennější. Je to hra, ne soutěž v hardcore přístupu.
            • Jack1947
              Šak jo, vždyt vlastně to je fuk dokavad to nepraktikuje online a to se Falloutu naštěstí netýká. Nikdy týkat nebude.

              "Soutěž v Hardcore přístupu pobavilo"
          • Proč by vubec někdo nemohl hru dohrat klidně z Godmodem a vším na max? Jsou to přece jeho peníze, čas, věc, atd...
      • porat to ale bude mensi zoufalec nez corka
        • Jack1947
          To jo dříve jsem taky cheatoval a pak cheaty z her zmizeli a zpoplatnily se, hry se zjednodušily takže nejsou potřeba ale chápu někdo rád GODMODE a GIVEAALL a jede se *16*

          Kdyby měl aspon ten dotyčný admin trochu koule a psal v diakritice... ale né.

          Proč by nemohli být blázni co vše hned kupují zoufalci? co ani hry nedohrávají a musí tam mít mody...
          • ringmancz
            ty všechno dokážeš překroutit tak, aby ti to vyhovovalo...
  • Pomalu, ale jistě se začínají objevovat první módy do Fallout 4.

    Tohle nikdy nepochopím, vyjde nová hra a hlavní starost některých lidí je rozdrbat ji celou nějakými módy...
    • Johnny
      Souhlas, jediný co sem si dal jako MOD je Reshade. Protože se mi nelíbí nasvícení Falloutu. Je to i ve stínech strašně světlý a působí to vyblitě. Tak sem si tam prdnul Reshade nebo SweetFX ted nevim, a ve stínech je tma a na sluníčku světlo, a ještě to není tak strašně barevný :)
    • Veskoslav
      Rozdrbat? Takže reálnější barevná paleta, vylepšené oči, lepší rozlišení ikonek atd. je rozdrbání? Povídej mi o tom;)
      • nerikal si ze tu tyden nebudeš?
        • Veskoslav
          Jsem v práci a čekám až se dorenderují objekty v projektu. Mimochodem ty jsi maxi mlel, že jsem už nikdy nepřilezeš.
    • homeles8
      přesně tak, napoprvý to dohraju bez módů. Stejně jako Skyrim a jak mě to bavilo i bez módů. Když jsem to hrál s módama, zjistil jsem, že je stejně nepotřebuju.
  • Jack1947

    Fallout 4

    Power armor a rotačák *14* *5* , vím že by to pro někoho byla nuda ale já bych v tom mohl bejt navlečenej celej Fallout... a rozsévat smrt ratatatata!

    Co se mi naopak nelíbí slabá účinnost zbraní na kratší a delší vzdálenosti, ( ten zásah opravdu je špatně vidět) jinak ty nepřátele to je docela tragické tam není žádná fyzika zásahu? a kde je vats? Když někoho bouchnu, tak by se měl někam prohnout/skácet reagovat atp ne on jen stojí, zdá se mi že destrukční zona se projevuje až těsně po zásahu. Ta krev je docela vtipné, pomalu svítí barvami tedy světlě červenou

    Pes je zase celkem dobrý společník akorát se obávám aby si poradil s nepřáteli vůbec sám. Protože už psali že měl trable lol.

    Jinak je to plné chyb a o tom by se dali asi napsat slohy, zasekávání o vše možné a pomůže jen restart, docela se mi zdálo že vypadl zvuk u střelby nevím.

    Proč někdo psal že se už nemusí jíst když to není pravda a i spát se dá.
    Příběh nemohl být průhlednější alá pomsta. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál... hraju na HARD a je to znát nepřátele jsou silnější a váš blboun naopak čajíčkový.
    • PreidaQ
      Někdo si akorát stěžoval, že chybí Survival mod, přítomný v New Vegas. Tedy, že hráč nutně musel jíst a pít, jinak umřel. Jestli někoho baví obtěžovat se s těmihle věcmi, jeho věc, většina z nás tohle rozhodně postrádat nebude.
      Člověk ani nemusí čekat na jakékoliv recenze a už i tak ví, do čeho jde - klasická Bethesda, a to sice nic moc příběh, questy aj. vynahrazené skvělou zábavou a volností při toulání se světem.
  • Tak co je tu nekdo kdo nema Bethesda komplex a libi se mu Fallout?
    • Keyz
      Ten článek o divný a špatných věcech ohledně Skyrimu, jak to napsal Vávra na games. Asi bude sedět i na F4. To je ale také umění. Udělat to samé znova, kde máš stejně divné a problematické věci.

      Ke grafice již bylo řečeno mnoho, ale ten příběh...to je stejně hloupé a reakce npc také. To ani neřeším, že ten svět vypadá (ta startovní lokace) celkem ok. Domy stojí atd. Po atomové válce. Ovládání je opět zajímavé. Kecání lze řešit šipkami ale ne w,s,a,d. Nebo klikneš na něco a poté to řešíš čudlíky. Tedy musíš používat obouruč atd.

      Ale určitě se tam poté vyblbneš v tom módu kde si rozšiřuješ a staráš se o nějakou základu. Když to člověk vyhledává.
    • mě se libi... problém je v technicky stránce, nenačítaji se mi textury prostředí a pes vypadá jak kdyby ho stáhli z kůže
      • *1* Možná to není chyba, ale vlastnost. Víš jak - radiace, mutace - to všechno se na chudákovi čoklovi podepsalo.
        • Tak tohle je jasna mutace :D

          http://steamcommunity.com/profiles/76561198076255211/screenshots/
          • hehe, doktore už jsme se ti vysmál na steamu.:D
          • No vida, jak ten postapo svět Bethesda vystihla. *1* *1*
    • homeles8
      jo
    • Hlásím se
  • Jack1947

    Módy do konzolové verze Fallout 4 se do hry nainstalují jedním kliknutím.

    Chválím jistou kreativitu... pak že mody jsou jen výhradou pc verzí her...

    Ad Fallout4 jsem sám omu se zdá že ta grafika je taková jak to říct... malovaná? nebo se mi to jen zdá je zo hoodně divné jakoby se tam vznášela všude nějaká barevná mlhavá aura či co...
    • Jako představa je to jistě fajnová. Ale co ta hra na konzolích udělá s pár mody, když už teď padá pod 30FPS? Nedejbože s nějakou větší předělávkou. Nějak si to neumím představit.
      • Jack1947
        Musí to nejdříve sladit mimochodem na pc to taky není nic moc asi ten FOV si budu muset zmenit... to je docela nepřijemné pak to zasekávání - restart hry... atp... brr to taky nic moc.

        Jinak to s tou grafikou jsem myslel vážně nicméně jsem venku a tam je to trochu lepší...
  • Keyz

    Fallout 4 - dodělej si sám díl x

    Unlock Frame Rate, Change FOV, Skip Intro Video, Unlock Console, 21:9 Support and Remove Mouse Acceleration + Other Fixes


    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=551069501&tscn=1447077828
    • Jack1947
      Díky dobré vědět, takové COD BO3 jen žere ramu ale to je to jediné jinak nikomu nejede ani na titánu. Prostě kvalitka. Hlavně že všichni měli předobjednáno a a nejlépe sběratelskou šak oni to vychytají... kdy že se začli hry tak nesmírně k-rvit??
  • Klávesnice

    Viz ty komenty dole, tohle je Veskoslavova klávesnice - Tesoro Durandal Ultimate, namátkou :USB Full N-Key Rollover, Cherry MX spínače, 12kb paměť, 50000000 stisků, 5 profilů, 50 maker, protiskluzová, 4 úrovně led podsvícení a stmívání... atd.

    Já mám teda pár let jen obyč Sidewinder X4, ale oproti těm šmejdům za 3 kila co jsem v minulosti měl je to sto a jedna, antighosting, zdvih, programovatelné klávesy atd., to jsou naprosto skvělé věci, na které si člověk zvykne a už nechce jinak.

    Má tu někdo nějaký zajímavý, třeba "mechanický" kousek? :)
    • snorgrind
      Ja mam corsair k95 RGB a nemuzu si zatim stezovat, ma vsechno co potrebuju.
      Ale nakupovat klavesnici tady v EU to je horor teda. Vypacit z podpory obchodu layouty pripadne fotky aby si byl clovek jistej co kupuje je naprosto nemozny. Stalo se me i ze me ujistili ze je to US layout a jak sem to dotahl dom tak to byl samozrejme US international(coz je vlastne EU verze) a mohl sem to jit rovnou vratit omlatit jim to o hlavu.
      Protoze cokoli jinyho nez klasickej NA layout je pro me naprosto nepouzitelnej, na kratkej enter malickem pri psani nedosahnu a to tlacitko navic u levyho shiftu se akorat pri hrani plete do cesty. A samozrejme ze to hodne shopu ma uplne cely spatne popsany. A clovek to musi primo hledat podle part numberu.
    • Já málem obrečel svou minulou, ani nevím, co ot bylo zač, mechanickou, ještě s PS2kou. Měl jsem ji asi 12 let, krásný tužší chod. příjemně se na tom psalo.

      Nejvíc ale vzpomínám na první 286 s IBM M, to byla super klávesnice a na ničem lepším jsem do teď nepsal.
    • ucho
      mám Turbo-Xwing KB-3001 R+ a mohu jedině doporučit. ale už asi nebude k dostání, šla na dračku a rozprodali ji.
    • Tak já jsem před pár dny pořídil Cherry MX Board 6.0 a a v životě už nechci jinou klávesnici. Cenovka je teda velká, ale oproti Razeru za 2400 co jsem měl 4 roky předtím, jsou to nebe a dudy.
      • To je slušný dělo, v čem vidíš její největší výhodu?
        • Johnny
          v ničem, Jde na tom psát a mačkat tlačítka
    • https://www.alza.sk/trust-classicline-keyboard-cz-d328655.htm?catid=18842899

      spokojenost, zaklínač na tom jede 2560x1440 v 60fps
    • jnsCZ
      C-TECH FK-01, hlavně se na tom skvěle píšou dlouhý texty
      • Ronox
        Chicony kámo, chicony!
      • Lukyz
        To si trošku zabil Honzo *1*
    • Veskoslav odfotil artbook a jako "mimochodem" taky svoji klavesnici kterou se chtel pochlubit, opravdu nenápadné
      • Veskoslav
        Jasně Maxíčku, ty jsi na to 100% kápl. Nevěděl jsem, jak to říct, že mám tak krásnou a drahou klávesnici, tak jsem si koupil drahou collectorku, která má artbook, jenom proto, abych mohl nahodit téma klávesnice. Tebe měla trolí matka sníst, ne tě poslat do světa.
        • kdyby ta klabosnice aspon za neco stala...
    • Lukyz
      Taky mám X4 a spokojenost, ta Tesoro mi přijde teda dost přehnaná *1* <- myšleno v dobrym *3*
      Každopádně Jackovu klávesnici na kterou 10let slintá bych fakt vidět nechtěl *1*
      • Jack1947
        SLintá? no pokud se počítá že mi tam občas se ulilo něco s pití tak to jo... jinak Veskoslave jediné co mi vadí a né moc že se mi občas sekne w a jdi furt dopředu nebo přeskaakoval shift jinak v pohho ukažte mi klávesy co se po 5letech nezačnou sekat... jinak je to necelé 9 let tak jakejch 10...
      • Veskoslav
        Ježíšek přinesl:-) X4 jsem měl v práci a taky fajn. Mimochodem Razor je strašná mechanika:-D Tam člověk stejně jako u Apple platí za značku a kvalita tak nějak pokulhává. Nejhorší bylo zvyknout si na klapání a to jsou prakticky nejtišší přepínače u mechaniky. Ale teď mi to ani nepřijde a s porovnáním s těmi herními membránovkami to není taková hrůza. Jenom občas ta slečna přitelkyně pičuje, že se u toho nedá spát. Takže je asi levnější rohypnol a membránovka než mechanika:)

        Já jsem si ze začátku chtěl pořídit něco obyčejného. Ale nakonec jsem šel do tohoto. Vydrží minimálně 5 let. Poměr cena/"výkon" nemá prakticky konkurenci a pokud jo, tak se mi naprosto nelíbí viz WASD či Logitech klávesnice. Razor už nikdy, ten se mi sesypal za dva měsíce.
        • Lukyz
          To jsi mi připomněl tohodle týpka *1*
          • Tilwaen :D njn, já měl místnost takto vymyšlenou už před lety, než se mladá nastěhovala, místnost s domácím kinem, která je zároveň ložnice, díváme se na filmy přímo z postele a zároveň tam mám svůj herní koutek, moja nejdřív mrčela, ale pak se jí to tak zalíbilo a už to tak zůstalo, ona si udělala svůj koutek s PC, klavírem atd. vedle v místnosti a je klid, každý má svůj prostor, oba chodíme celkem pozdě spát, takže většinou pohoda a jednou za čas když chce jít dřív spát přes týden třeba, tak se holt podřídím nebo jdu vedle na Warcrafta a pohoda... tady hezky sedí jaký si to uděláš, takový to máš :)
            • LV, dožadujeme se fotografického důkazu.
            • LV426?
          • Veskoslav
            No jeden v ložnici, další pod televizí a další v pokoji pro "hosty". Chytře jsem si dal herní do ložnice, bo jsem si říkal, že z postele se budou dobře hrát náročnější hry *1*
            • Jack1947
              Počkej, nejen maxíček ale klikací elitní komando...

              Zrovna když píšeš docela rozumně, to je tedy srandy...
              Oh sry že jsem je zmínil. Jionak si myslím že to bude nějaký člověk co pracuji ted je většinou dobu +- po noční pro někoho hehe.
            • Veskoslav
              Jasně. Další maxíček dorazil. Kde se berete? Pučením nebo nějakým jiným nepohlavním množením? Chápu, že 13 puberťák má v kalhotech pořád fičák, ale takto svět nefunguje;)
            • Az vyrostes, zjistis ze se v loznici daji delat zajimavejsi veci
          • Tilwaen
            To máte všichni počítače v ložnici nebo co?
          • :D

            Jinak vidím, že to bude všude podobný, kolikrát už mi mladá nadávala, že jí to bouchání do klávesnice nebaví poslouchat, když chce spat :) a vyhnala mě na její PC vedle ať si tam jdu hrát třeba Warcrafta (protože nic jinýho to nerozjede) :D
          • Veskoslav
            Tak to je maso:-D To spíše hrozí, že mě vystěhuje na gauč *1*
      • Fakt? :) Já si na X4 hrozně zvykl, chtěl jsem si nedávno koupit ještě jednu do zásoby, kdyby se vysypala, ale už se neprodává :(

        Jinak vidím, že se tu pár (a určitě mnohem víc) lidí se slušnýma kouskama najde, mně teda litr nebo dva za dobrou klávesnici (která odslouží tisíce hodin) vůbec nepřijde moc, nevím, někteří by furt chtěli všechno zadarmo a nejlíp v top kvalitě :)
    • Jack1947
      Mechanický kousek za příjemnou cenu bych uvítal ale o tom si asi můžeme zatím nechat zdát... navíc by byl bez displaye a já už si na displej zvykl...

      ( I když predátor bude tvrdit opak). *3* Lol a to TESORO stojí teda taky pěknej peníz a to jsem si myslel že tehdy byla moje snad předražená lol. *1*
      • Draken69CZ
        K čemu využíváš ten displej?
        • Může mu to ukazovat třeba teploty, otáčky, fps a další věci, záleží jaký plugin si tam nastavíš mám pocit.

          Já nic takovýho nikdy neměl, ale může to být skvělá věc, zvlášť u těch nových klávesnic, Razer má i dotykový display co jsem viděl a třeba tohle už je taková malá řídící věž :)

          V jednom eshopu jsem teď dal klávesnice nad 4tis kč a vyjelo asi 40 různých modelů.... docela mazec, asi to nebude až tak okrajová záležitost tyhle dražší kousky, kdyby to nikdo nekupoval, tak se neprodávají, většina skladem.
          • Draken69CZ
            Ok, ale z mého pohledu cokoliv mi trhá pozornost od samotného hraní mi docela vadí, nehledě vše co jsi vyjmenoval lze zobrazovat přímo na monitoru popřípadě logovat, ale já jsem hrozná konzerva i na podsvícení u X4 jsem si dlouho zvykal a kdyby to šlo beru hned bez podsvícení.
          • https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YkhM3-md2B8#t=64

            Tohle jsem myslel tou řídící věží.

            Veskoslav: jo to je pravda, vybrat klávesnici to není jen tak, zvykneš si na všecko, ale už jen to rozložení kláves aby co nejlíp vyhovovalo... proto mě štve, jestli budu muset měnit X4, protože ona má rozložení trochu posunuté a už jsem na to zvyklý poslepu za ty roky, ale člověk si zvykne na všecko za pár týdnů samozřejmě ať koupí cokoliv.
          • Veskoslav
            Není problém s klávesnicí jako takovou. Druhů je bambilion pomalu. Ale já jsem třeba chtěl, aby měla české znaky například a nemělo to zprasené QWERTZ, který se u nás používá. A to začíná sranda:)
    • jakubc
      Steelseries 7G, minimalistická mechanická klávesnice s odnímatelnou podložkou pro ruce a dvěma USBčky.
    • Mimochodem Jacku, mít klávesnici skoro 10 let, to musíš mít šíleně zaneseny bakteriema :) Asi budu litovat, že se ptám, ale čistíš ji aspoň někdy?
      • ja mam chicony klavesnici 15 let, mne vyhovuje tuzsi stisk klaves a dneska ty klavesnice jsou jako pro lidi s gelovyma prstama

        a horsi jak bakterie jsou drobky, to mi ver *1*
      • Jack1947
        To víš no ale už to nejde tak dobře jako dříve...
        • Veskoslav
          Kdyby ta tvoje neměla display, tak to normálně ve sprše umyješ. Navíc není problém to rozebrat. U mechaniky jdou vycvakat tlačítka, ale čistění je peklo. Ale pokud máš 10 let klávesnici, tak ji rovnou vyhoď i když máš sebevětší sentiment. Tam musí být zaprvé úplně sjetá reakční plocha, membránovky popraskané a kdo ví, jestli to vůbec membránovka je. Pořiď si i nějakou levnou (hlavně nic od IConnectu, neskutečné křápy a kašli proboha na ten s prominutím pitomý display), ale nějakou si pořiď.
          • Jack1947
            nn, postupně - nejprve pořídím disk, to je důležitější + GTAV.
            Posléze někdy jindy kklávesnici... to si mám koupit za pár šupů provizorní či co? ale asiu bych šel do G ( pokud je podobná za přijatelnou cenu prosím, myš mi taky hodně vyhovuje viz olůvka na zatížení... ).
  • Kozy

    We hold our rifles in missing hands...

    https://uk-blog.konami-europe.com/2015/11/10/amputee-gamer-gets-real-mgsvtpp-bionic-arm/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit