Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Owerwatch Collector Edition

    http://eu.battle.net/overwatch/en/buy/
    • Jack1947
      Oprav si to V, jinak aha tak už chápu tu Preorder mánii , F2P (jinak) hry... Prostě to bez figurky nějakého hrdiny nejde už máš preordnuto? nebo to jde a šlo mimo tebe... *7*
      • Ronox
        Ta hra nebude F2P...
        • ringmancz
          to je zbytečný něco psát
  • owny

    F4

    Možná by to pro příští hru chtělo nový engine a tentokrát ho udělat pořádně. *15*

    https://www.youtube.com/watch?v=r4EHjFkVw-s
    • Johnny
      Ono hlavně neni dneska duvod aby jakakoli hra měla víc jak 60fps at si každej prská jak chce :-P
    • ta hra proste nebyla myšlena pro hraní na pc v 144 fps tak co...
    • Keyz
      Chtít od Bethesdy aby udělala něco technicky pořádně? Jsi nějak moc náročný ne? *15*

      Tohle je klasika. Něco jak to bylo u jednoho NFS, kde jsi odemkl FPS a pak se to podělalo. Namísto aby se napsalo, že to nesplňuje požadavky závodní hry a jede to max 30fps na PC , tak tam byl delší text a tuším 7/10. něco takového....Vtipný.
    • Kozy
      Tak to je slušný :D
  • Steam Controller

    Jestli to jeste nevite tak je opravdu super!
    • Keyz
      To je super, mít další HW který umí jen něco.

      k+m to plně nenahradí. Nemá na to prostor a parametry. Jestli to je náhrada xbox / ps gamepadu, tak jedině to....Jako borci znovu vynalézají kolo. To co zde již je, jen to nějak upraví.
      • Vzhledem k tomu ze mam hotase i volant ktery taky umi jen neco tak mi to az tak nevadi.
    • Veskoslav
      Četl jsem na PC Gamer, že slušné, ale myš to nenahradí, jak se Valve snažilo. Jako alternativa k PS/Xbox ovladačům je super.
      • Tak jasně, furt je to páčkovač, do myši to má tisíc let daleko už z technického principu, ale na nějakou Fifu malinký posun to je.
        • Jack1947
          Nestačí tam spíš klasickej páčkovač a ne nějaké monstrum co si na páčkovač jen hraje? *3*
      • Ja jsem z neho nadsenej. To zpracovani je proste skvely a je v nem tolik dobrych napadu! Vcetne odezvy pri prejizdeni pres ty touchpady ktera funguje vyborne.
        • Tilwaen
          Co prsty, nebolí Tě po nějaké době hraní? V nějaké recenzi jsem četla, že po čase bolí hrany.
        • Veskoslav
          Souhlasím s Drakenem. Já se k němu dostanu až příští týden, ale moje averze k touchpadům je docela mizérie.
        • Draken69CZ
          Jestli ho máš doma a už si na něm něco nahrál tak se rozepiš to mě celkem zajímá *4*
          • Zkousel jsem na nem zatim jenom rocket league kterej je delanej na ovladace a carmagedon.
            Mam ho primarne jako ovladac a ne jako klavesnici a mys ale touchpad se da normalne pouzit jako mys a funguje prekvapive dobre - Starcraft bych s tim asi nehral ale na solichani po plose, tahovky nebo budovatelske strategie to bude parada.
            Hlavne se jim povedlo do obou touchpadu nacpat hmatovou odezvu takze kdyz pres ne prejizdis prstem tak citis takovy jemny vibrace. Je to trochu jako bys mel pod prstem takovej velmi jemne cvakajici trackball coz mi prijde uplne skvely protoze citis i kdyz ho "roztocis" rychlym prejetim pres ten touchpad.
            Ma asi nejlepsi triggery ktery jsem kdy mel v ruce u jakehokoliv ovladace a oba se daji namacknout a kdyz ho promacknes uplne tak citis jeste takovy tlacitko a navic maji u vseho udelany ty jemny vibrace jako u trackpadu coz dava dalsi hmatovou odezvu.
            Spodni tlacitka jsou podle mne skvely napad. Momentalne tam mam default nastaveni kdy tam mam namapovane A a X a je to super protoze pak jde mnohem lepe kombinovat kdyz musis rychle za sebou mackat sekvence tlacitek A X B Y (zasadne to zvysuje uzivatelsky komfort).
            Nejsem na to jeste porad uplne zvyklej protoze mam obecne s kontrolerama docela problemy ale jsem velmi mile prekvapen tim kolik dobrych napadu se jim do toho povedlo nacpat.

            BTW. kamarad si to objednaval i s linkem a rika ze je s tim taky moc spokojenej. Streamovani do TV funguje skvele. Nema zadnej nebo prakticky zadnej input lag. Ja TV nemam tak to nepotrebuju :D
            • Veskoslav
              No to jsem taky četl už na více, že to streamování potřebuje ještě hodně doladit, že to má své mouchy a v současné chvíli, že to doporučují pouze skalním fanouškům.
            • To nevim ale z tebe ma radost urcite jenom tvoje maminka...
            • Jack1947
              Z tebe má Gaben a STEAM radost *14* *5*
  • Veskoslav

    Artbook Collector edition SC II

    Kdyby se někdo rozhodoval nad touto edicí, tak doporučuji. Ten artbook za to rozhodně stojí.
    http://imgur.com/a/DLiZT
    • Draken69CZ
      Pěkná klávesnice.
      • Veskoslav
        Děkuji:) Asi nejlepší, co jsem kdy měl.
        • Kratky levy shift = zprasenina nejvetsiho kalibru
        • Jack1947
          N o ffense ale design se mi moc nelíbí... + ta podpěrka taky nic moc. Je to takové futuristicko- nanicovaté ...
          • jakubc
            No já taky nemám rád okatě herní klávesnice, mám rád klasiku, ale tohle mě nijak nepohoršuje, je to ještě poměrně dost konzervativní.

            LV - to bylo doufám vedle. :-)
            • jakubc jj sorry, se mi trošku domotaly reakce :)
            • Jack1947
              Já mám ale model z roku 2007 a tam mi moc futuristická tedy nepříjde máš na mysli tu samou? *7*

              Veskoslave a predátore, chytáme se slovíčka tak sem se přepsal.. no boože.

              Hmm ok... ze startreku možná trochu vypadá a má poněkud větší cenu ( i když měla a to samé ta myš) Dsiplay byl nápomocný i u nějakých her.

              Jak se řiká at si hraje každý na co má rád uzná za vhodné- tedy do jaké levnější (pokud možno) keyz bych měl dneska jít a display bych uvítal... ? té tvojí Drakene... asi ne co?
            • Další takový co měl přinejlepším klávesnici za pár stovek, tady přeci nejde o to jak to vypadá, ale jak to funguje, říká ti vůbec něco Tesoro ?
          • Veskoslav
            Kdyby jsi měl jinou klávesnici než z Tesca, tak by jsi věděl, že většina klávesnicí má odnímatelnou podpěrku. A futuristicko-nanicovaté? To jsem opět nepochopil, co tvá maličkost chtěla říct. Zeptám se. Co máš ty?
            • Tak každej přece máme jinej vkus. Nic na světě nezaujme všechny. Mně se líbí, oceňuju strohost a ostrý hrany (oblý tvary u techniky nemám rád obecně, těm dávám přednost v úplně jiným případě). A to mě obyčejně tyhle věci moc neosloví, vystačím si s úplně obyčejnou klávesnicí a často se mi ty suprčupr klávesnice ani vzhledově nelíbí, tohle je právě jedna z výjimek. Užívej ve zdraví. *5*
            • Draken69CZ
              Píšeš že máš rád klasiku a jeho vypadá futuristicky přitom G15 vypadá jak nepovedená kopie ovládání ze Star Treku, já mám MS SW X4 nad mechanickou jsem taky uvažoval, ale asi není úplně vhodná na psaní a jelikož mám vedlejšák kde se dost píše a nevím jak bych si zvykl na to cvakání mám tuhle, a jak bylo řečeno "lepší jsem neměl" *15*
            • Veskoslav
              Ty meleš Jacku něco o futuristickém vzhledu a přitom máš Logitech G15, která patří rozhodně mezi nejhnusnější a plastový vzhled přímo bije do očí? Navíc obyčejná memránovka, kde sis připlatil za ten legrační display a bez odnímatelné předložky? Ta samá bez displaye je obyčejná "Tesco" klávesnice, která neurazí, ale není to nic, co by se dalo považovat za herní klávesnici. Mimochodem toto je Tesoro, žádný plastový šupák.

              Jo a není magnetická/megnetická, jak ty píšeš, ale mechanická. Magnety a mechanika není to samé. I když kdo ví, třeba si pleteš auto a vlak.
            • Jack1947
              Co máš ty Drakene se pochlub navícv jí mám od roku 2007... ty poutovko *7*

              Ve své době mně zaujala nejvíce, a chtěl bych podobnou nebo stejnou... hlavně že má klasické mezery mezi čudlíky jinak ty multimediální nesmysli tam jsou docela zbytečné pravda no...

              Jinak k Veskoslavovy má opěrka se zlomila už dáávno takže asi tak jen ta na té tvé se mi zdá poněkud předdimenzovaná ale jak se řiká no offense když ti vyhovuje.
            • jakubc
              Jako sorry, ale G15 je proti tomu Tesoru naopak dost netradiční a rádoby futuristická klávesnice. Ne že by byla asi špatná, ale nemůžeš s takovou kritizovat tu jeho. :-)
            • Jacku :D Víš vůbec co to je mechanická klávesnice? Zase uplně mimo....
            • Draken69CZ
              Tak pro mě je všechno typu G15 hrozná pouťovka za neadekvátní peníze, ale každého věc.
            • Jack1947
              Už jsem to psal G15 ve své době jeden z průkopníků multimediálních herních klávesnicí... ty Tesco ( ta tvoje právě vypadá jak nějakej plasták z dolní polní)

              Prostě mám radši klasickej old school ? to je tak těžké pochopit ty jedna maličkosti. Bohužel na megnetické tak rychle nedojde (nejsou peníze a nestojí tolik) že asi taky budu muset sáhnout po plastáku ač nerac spíš zkusím pozdějc štěstí jestli nenajdu novější model té mé za nějakej ten slušnej peníz.

              Myš je trochu horší G9 ( protože kolečko má problém s odlouplou gumou) nicméně stále slouží no. Klávesnici bych nechtěl jak už jsem psal kvůli displeji jinou. Např tam mám možnost sledovat teploty cpu jáder atp... ( někdy si přečíst rss správy a taky je dobré když se můžeš kouknout na čas¨.
  • braveman

    Jedna bonusová ;)

    Nový patch (v1.06) pro hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain přidává možnost získat zpět do týmu Quiet, která doposud po jedné z misí nenávratně zmizela v poušti

    zdroj:
    http://www.metalgearinformer.com/?p=23176

    • Osviceny
      Já za to byl rád..
  • Rise of the Tomb Raider dohrajete na 100% zhruba za 40 hodin.

    Už to vidím 40% za kampaň, 20% za zajímavé prídavky (jako v rebootu - různé skryté lokace) a zbylých 40% blbosti jako najděte 50 pochodní, zničtě 30 hliněných hrnců, atd.
    • Draken69CZ
      Tak i kdyby to mělo být 15-18 hodin tak dost dobrý.
  • Veskoslav

    F4 a SC II

    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12234903_916586408426616_5572922653190960346_n.png?oh=9ab09491911526e44d6fa947e6702a9b&oe=56F82F1C
  • Lukyz

    Fallout 4 joke

    Nechci tady vyvolávat flame, ale tohle mě v diskusi fakt pobavilo:

    Why did the console peasant cross the road?
    To render the buildings on the other side

    *1*
  • Draken69CZ

    NFS

    Kluci na Hrej mají koule

    http://www.hrej.cz/recenze/need-for-speed-5284/
    • Chim
      2 z 5 tedy pro mě rozhodně neznamená, že "mají koule"
    • Veskoslav
      Ale tuning je tam udělaný fakt skvěle. Škoda jenom, že tak trochu zapomněli, že by to měla být závodní hra a ne městská hra, která závody má jako doplněk pro budování hustokrutopřísného "Déčkového" děje s herci, co hráli v reklamách na vložky, vločky a kdo ví jaké chujoviny.
      • Fremencz
        No ty herci nehráli ani v těch reklamách
    • 2/5 je ještě hodně pro tuto hru. To možná tak ve slevě za pětikilo tohle hodnocení.
    • Jack1947
      Tam zas hodnotily až moc nízko ale chápu nejsou koupené ***** *7*
      i když vlastně nechápu... vůbec ale to je jedno. Jinak to jak je ta recenze psaná v tak úzký nudle je teda z zblití. *11* *12*
    • A na games? Hlavně neurazit hodnocením :D
    • Lukass
      Tak Strecker je jeden z mala kteryho beru vazne. Zavodnim hram rozumi a neboji se napsat a rict pravdu.
      Jeho gameplay sou jediny na ktery se na hrej divam.
  • Zase nedodělek a úlitba konzolím. Ach jo

    Tak první ohlasy hráčů.. Konzolovka zjednodušená pro blbečky. Dokonce chybí nutnost jídla, vody a spánku, jak to bylo v tom survival režimu v New Vegas, což byla věc, která mě osobně velice oslovila a držela ve hře a dávala zapomenout na některé přiblbé nebo repetetivní questy. Sice asi bude existovat mód, který byl i pro Skyrim, ale je to krok zpět, jestli to je pravda.
    • Počkám si na podrobný popis v recenzích a jestli to bude tak, jak to zatím z reakcí vypadá, tak dám F4 na dlouho k ledu. Dohraju v klidu Dead state, který je proti F4 RPG skvost, stáhnu pár módů, budou-li a tak kolem vánoc tomu dám možná šanci.
      • homeles8

        Logic

        Nebo si to kup, a napiš negativní recenzi na steam a zachráníš nějakého random člověka tobě podobnýmu od zbytečnýho nákupu.
      • Lukass
        No kamo v recenzich se o skutecnech kvalitach hry nedoctes, tady to dostane 9/10 a vsude jinde pod 8 nepudou.
        Cti recenze na Steamu, nejlepsi zpusob udelat si nazor na hru je od skutecnech hracu.
        • Veskoslav
          Tak Steam je na nějakých 81% pro:)
          • Tak 81% na steamu je teda hodně velká bída...
            Jenom pro srovnání pár Bethesda her: Morrowind 95%, Oblivion 95%, Skyrim 91%, Fallout 3 GOTY 84%, Fallout 3 83%, Fallout New Vegas 96%
    • Tak je to pravda + jakékoliv RPG prvky osekány kost

      Viz ohlasy hráčů na metacritic se shodují - je to spíš postapo FarCry. Fuj. Nečekal jsem od Bethesdy zázraky, ale pád z už jednoduchého RPG systému ala Skyrim ještě mnohem níž, to je pro mě nepříjemné překvapení..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit