Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video: Grafické srovnání PC, Xbox One a PS4 verze Fallout 4.

    trapný jak těm konzolím chybí stíny vzdálené víc jak 3 metry od postavy xD
  • Keyz

    Porovnání grafiky a chodu hry na různých platformách

    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aVX8WDw_460sa.gif

    *15*
    • Morraw
      Souhlasím, ale na PC s tím vždycky můžu něco udělat.
    • Jack1947
      To pc je asi nejlepší "program přestal pracovat" *1*
      • Keyz
        Jo, dělá si to vtipně srandu ze všech aktuálních platforem kde jsou AAA hry.

        Xbox nemá HW (ale lze tam čumět na nějaké NBA nebo co), PS4 30fps (někdy méně), PC zase 60FPS ale klidně se to po*ere. Vtipný obrázek.
  • Lukyz

    Fallout 4

    Tak teď jsem "vyzkoušel" cca hodinku z novýho Fallouta a intro nenamluvil Perlman? *9*
    Navíc tam jako obvykle (zřejmě aby ukázali jak si na PC portech dávají záležet) chybí nastavení FOV *7*

    EDIT: Já bych jen za sebe doplnil, že pokud po mě někdo chce 40-60€ tak bych očekával, že základní nastavení u PC verze bude obsahovat věci jako FOV, odemknutí framerate, možnost vypnout mouse acceleration, podporu rozlišeních 21:9 a to OBZVLÁŠŤ když všechny tyhle funkce jdou měnit editací INI souboru ve hře, jen bych se někdo musel za ty prachy obtěžovat a přidat to do nastavení ve hře... BTW ovládání na K+M na mě taky působí dost humpolácky, jak kdyby nad tím nikdo neuvažoval ani 5min a jen namapoval klávesy 1:1 na tlačítka z gamepadu.
    • Keyz
      Bohužel máš pravdu.

      Klasika bethesda: Dodělej si sám.
      To samé to jejich nastavení v launcheru. Tam posouváš nějaké posuvníky u dohledu objektů a nikdo neví co to jako znamená....

      Lidé to stejně koupí předem, jinde se to vychválí a hotovo. Tohle mě také vytočilo. čumíš na fov které je malé a to je na monitoru opravdu hnusné. To abych zase sledovat nexus pro mody..Trapný.
      • Jack1947
        Bugseda = DYI... FYI nebo jak to je.
        • Ty jsi jeden velky bug a ani patch te neopravi. Jdi zase brecet za cenzorem :-*
          • Jack1947
            Ty máš zas rozdvojenou osobnost no každý jsme nějaký vid kuRe *14*
            • Jack1947
              No nic, já si taky nikoho jako ty nepamatuji otamtad a nemám s tím nic. Jen tak klábosím...

              Jinak jsem psal jestli si tam nebyl dříve ne ted ted už se tam nedá ani psát *1* protože to začal mít nějakej idi1t. Byla tam sranda když jsem měl banán tak jsem tam psal jinejma nickama a trollil lidi... docela topho lituji že už to nejede jak dřív hmm.. poznal jsem tam i nějaký fajn lidi.

              Jn sweet old times no nic no tady to taky není zlý.
            • Na warez nesmysly opravdu nechodím, já hry na rozdíl od tebe kupuji :) A googlit to opravdu nebudu, mě stačí tvé perly tady ;)

              Nevím, co máš pořád za problém s tím nickem, já nikdy netajil, že stratego = kuRe, to jen ty máš nějaký pocit, že si objevil záhadu :P
            • Jack1947
              Gumám jako ty hodně roste tlak vid? *2* nebyl si onehdá i na Wb (W@rezblog) můžeš si kdyžtak vygooglit pár mých komentářů a následmných reakcí, stálo to za to. To jsem byl tehdá ještě celkem harant hehe.

              Jak sis rychle změnil nick, protože staré rány není dobré otevírat hehe.

              To je pravda no ale doživotní ban mi nikdo nedá, toho šakška dělám spíš nenuceně z donucení *7*
            • Proč myslíš? Protože jsem se kdysi dávno registroval s nickem, který nepoužívám a píšu tu většinou nepřihlášený s nickem, který používám všude :) Nedokážu pochopit, že tě ještě neodstranili z místní diskuze, prostě na tvrdo doživotní ban. Stejně si jen šašek, co na všechno nadává, pak to ukrade a dalším nadáváním se snaží obhájit proč to nekoupil + často komentuješ hry, o kterých absolutně nic nevíš a jen se snažíš trefit do nějakého populárního názoru. *16*
      • Keyz ty nemáš moc pod čepicí co? Když si necháš vygooglit ten problém najde ti to už dosti odpovědí a rad jak na to. Žádné čekání a sledování Nexusu není potřeba...
        • Keyz
          Ale já nemám co řešit takovou základní věc složitým způsobem. Jistě, že rady jsou. Také to dával i "MickeyMutant", ale to je snad vhodný přístup?

          Uděláš něco co tam nejde anebo není jak má a pak to musíš hledat sám a ještě tě někdo do*ebe, že to neumíš najít *15*
          Jako, kdyby tohle bylo prvně, tak tak je fuk, ale opakovaně? Asi to je opakovaně neřešitelný problém a muselo by to řešit 200 programátorů jeden měsíc.
          • ucho
            jinak nevím, co si stěžuješ, za hru jsi nezaplatil, ale teď ji hodláš hrát. tohle bys měl řešit jako první ;)
            místo zpětné vazby Bethesdě však jen pliveš v diskuzích na hru.
          • ucho
            spíš jsou pc hráči už tak tupí, že by je tohle nastavení mátlo a ještě by si to dodrbali a nevěděli, co s tím. tak je lepší držet se jednoho nastavení, které vyhovuje většině...
            • Tilwaen
              @jirka: Pokud někdo hrabe do nastavení, kterému nerozumí, je to sice nešťastné, ale od toho koneckonců míváme tlačítka "Reset to default".
            • Tilwaen: ty jsi jeste v zadne vetsi firme nepracovala, co? to, co rikas, je hezka teorie, ale prinasi to i negativa. lide jsou hloupi, moc nastaveni neni vzdy ku prospechu.
            • Tilwaen
              Spíš je lepší nastavení, které vyhovuje většině, mít ve hře jako defaultní a zároveň umožnit snadnou editaci těm, kterým nevyhovuje.
            • Vojta_Ilavsky
              FOV 60 vyhovuje většině? Ty jsi kůň a většina koně, že máš/te rád/i tunelové vidění?
      • „Počítačoví hráči! Pokud si stěžujete na chybějící nastavení FOV máte pirátskou kopii hry.“
        • Lukyz
          To platilo u FarCry 4, v případě F4 se to týká všech...
          • ucho
            jako že si hru upirátili všichni? tak se nedivte, že se vše přizpůsobuje konzolím. za tohle si hráči můžou sami. a pak jen brečíte na fórech, místo abyste komunikovali s vydavatelem té hry.
            • Si občas sedíš na vedení, viď? *1*
            • Lukyz
              Prosím? Chtěl jsem tím říct, že výše zmíněné problémy jsou prostě na PC verzi bez ohledu na to, zda máš originál nebo warez.
    • MickeyMutant
      Zkus tohle:
      http://www.gamefaqs.com/boards/164594-fallout-4/72789620
      https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3s4sy8/changing_fov/
  • Morraw

    Black Ops III

    Každoroční hraní nového dílu CoD je pro mě už takový menší rituál. Bohužel poslední 4 roky to tíhne spíše k masochismu. Letošní Black Ops ale překoná vše, co jste dosud viděli. Nebo ne?
    Příběh je šílený, konec natahový a traumatický a ráno už si stejně nebudete nic pamatovat. Hratelnost a grafika...ale však to znáte.
    Jsou tam i světlé chvilky, ale CoD se propadlo úplně po všech stránkách a stále padá. Fakt jsem zvědav, kolik to zde dostane.
    K technickému stavu - musel jsem upravit config soubor, abych si vůbec zahrál (dropy k 0 FPS).
    • tak hlavně že si activisionu poslal prašule ostatní je nezajímá *7*
      • Jack1947
        To je síla no, AW stále za zlámanou grešli... aspon teda v MP. TUhle absuditu radši jen snad sjedu a smahem letí z disku.
  • ringmancz

    Take-Two Interactive se po neúspěšném vývoji Borderlands Online rozhodl zavřít studio 2K China.

    tam dělal Čočík, ne?
    • Fremencz
      Jo dělal tam.
      • solomon.short
        presneji do minuleho utery, jak zminil na foru airways...
        • ringmancz
          a převelili ho jinam, nebo to už nepsal?
          • solomon.short
            zminil jen, ze je od stredy nezamestnany...
  • Fallout 4 má fps LOCK na 60. Jakmile to odstraníte, tak hra se podělá a podělá se také fyzika *15*

    Kvalitní engine
    • MickeyMutant
      První pomoc:
      https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3s5cdn/pc_guide_to_unlock_60_fps_cap_nvidia_users_100/
      http://www.gamersnexus.net/gg/2178-remove-fallout-4-mouse-lag-acceleration-and-60fps-limit
    • https://twitter.com/bethesda/status/613008088824741888
      • MickeyMutant
        "Chtěli jsme to udělat co nejlépe, ale dopadlo to jako vždycky."
    • njn 60 fps je trochu retro
  • Palec nahoru pro německý Gamestar, který se, světe div se, odvážil zrecenzovat Call of Duty: Black OPs III na PC už teď a upozornit spotřebitele na otřesné technické zpracování. Jinak situace po víkendu zůstává stejná, velké herní weby vesele PC verzi ignorují, protože proč by "klukům" házeli klacky pod nohy, však oni to nakonec zalepí tak, aby to na tu osmičku nebo devítku šlo zhodnotit.
    • Veskoslav
      No co jsem četl, tak kampaň dosáhla nové úrovně debility nemluvně, že prvky z Titanfall jsou tam jak pěst na oko a nefungují, fps dropy od 5 do 60. Jsem si říkal, že konzole na tom budou lépe, ale tam to taky slušně lítá nahoru a dolů. Takže odfláklý port, mizerná optimalizace, katastrofální kampaň a to, že hra má na Steamu hodnocení jaké má.
  • braveman

    Kostlivci z poznámek

    Ahoj,
    poslední týden by se z hlediska novinek zdaleka nedal označit za suchý. V tom časovém presu se mi tu nahromadilo několik zpráv, které již nejsou úplně nejaktuálnější, ale bylo by mi líto je poslat do věčných lovišť klávesou delete - objeví se tedy v bleskovkách v průběhu zítřejšího dne, prokládané bleskovkami aktuálními *3*
    • Děkujeme. Když už zde chybí recenze je fajn že alespon bleskar nespí *3*
  • Veskoslav

    Omluvenka od šéfa marketingu Bethesdy

    https://twitter.com/DCDeacon/status/663430608090226688/photo/1
    • tohle by mi v práci asi neprošlo protože nehraju fallout *13*
    • To je ale bzunda!
      • Veskoslav
        Tak na vyhazov to postačí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit