Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Overwatch gameplay trailer 2

    https://www.youtube.com/watch?v=UEYp1RTvllM
  • Příběh Mass Effect: Andromeda je moc lidský na to, abyste jím mohli projít za protagonistu nelidské rasy. (+ nové koncept arty)

    To je rasismus a resismus je zločin. Zločin je pro cikány.
  • MX72

    Příběh Mass Effect: Andromeda je moc lidský na to, abyste jím mohli projít za protagonistu nelidské rasy. (+ nové koncept arty)

    Dyk, rasizmus! *15*
  • Veskoslav

    Fallout 4

    Je zvláštní, že největší problém má papírově silnější PS4 než XOne. A podle videí a dvou recenzi (více nebudu číst, abych si nějak nekazil zážitek), tak dostanu to, co si představuji:) Zítra sice vyzvedávám, ale také jdu pro SC II a ta má přednost:) Tento rok je vážně brutální, co se týče her. Jeden z nejlepších za posledních X let.
    • MrSanta
      Vy se máte, že máte kšeft s hrama ve městě. Já se budu celou noční modlit, aby zase Česká Pošta neposlala můj Fallout 4 na okružní výlet po ČR a hra mi nedorazila místo v úterý v pátek. Jako se jí to povedlo u Halo 5.
      Jestli se nic nepokaká, tak si vyzvednu po noční, vychrápu a začne se pařit :D
      Brutální je tohle období - Halo 5, Fallout 4, Gears of War, za 'chvilku' Deus Ex následován Doomem. Do toho ještě zpětná kompatabilita a konečně Mass Effect na velké obrazovce, Shadow Complex.... Je to děs *1*
      • proč si to nekoupíš digitalne
        • MrSanta
          Mám rád krabičky, navíc kupuju na Xbox One a tam digitálka vyjde dráž než krabicovka s poštovným.
          • Veskoslav
            No na pc jsem levněji jak za 45 euro digitál neviděl.
            • Veskoslav
              Tak jestli dám 1050 Kč včetně Artbooku, soutracku a ještě nějakých legrací a 950 za digitál, tak raději vezmu tu krabičku, kde mám i lepší možnost ji vrátit či reklamovat. U nových her se podle mě digitál prostě neoplatí. Nevěřím, že rozdíl je jenom 50 Kč (protože krabičky jsem viděl za 999 Kč).
            • Na kinguinu byla ještě minulý týden předobjednávka asi za 35 Eur
            • nj, už dlouho jsem nekupoval hru hned po vydani tak jsem zapomel že vypalne gabenovi je 15€. I když existují kamenne obchody kde ti pošlou klíč predem a krabicovka ti muže dojít až pak
      • Veskoslav
        No docela výhoda občas žít ve větším městě. I když mě pošta zatím nezklamala. To spíše DHL a spol. No tento rok akorát Ježíšek na nové Star Wars, jinak až pak nový datadisk. Došly peníze určení na hry pro tento rok:) Nějak jsem si nespočítal, kolik kvalitních titulů vyjde. Navíc jsem si řekl, že kupovat nové hry pokaždé jak vyjdou, je nesmysl. Spíše čekám, co Doom přinese jako nějakou collectorku. Takový démon na poličku se hodí vždycky.
        • MrSanta
          Já s ČP taky bez problémů, až do Halo 5. Hra se dostala do Prahy, ale tam to nějaký truhlík poslal místo na mojí adresu zpátky na adresu odesílatele. Pak do toho vlezl st. svátek, takže se to protáhlo.
          Letos jsem to trochu přehnal, na příští rok je v plánu se krotit, Deus Ex, Doom, Re-Core, Mass Effect: Andromeda. A pak možná nějaké drobnosti pro zpětnou kompatabilitu. Hlavně Red Dead Redemption, Mass Effecty a Lost Odyssey. Ale tam není kam spěchat, asi si spíš počkám až jak co spadne do slev nebo bude free na Goldu.
          • Veskoslav
            No já Doom, Deux Ex, Torment: Tides of Numenera a datadisk k Zaklínači. Jinak asi nic, co by mě teď napadlo nevychází.
    • Jack1947
      Jn, je jich tolik že člověk neví/nemá co hrát dřív *7*

      Co ti je co potom, beztak ty konzole jsou pro tebe jen poovl ...
      • Veskoslav
        Já nerozuměla, co Vy šikat pán Mamlas.
    • solomon.short
      ja tedy nevim, ale podle srovnavacich videi mi prislo, ze vetsi problemy ma XOne verze (propady na 2 FPS)
      • Veskoslav
        No tak to jsem asi narazil na jiné. Kromě Candylandu, kde mi připadalo PS4 nejméně "herzká" a Xko zase osekaná v detailech, jsem našel další dvě, kde srovnávali právě PS4 a Xbox. A máš pravdu, že propady občas byly u Xka brutální, ale přišlo mi, že PS4 je měla mnohem častěji. Až budu doma, tak to sem samozřejmě nahodím:)
  • Jack1947

    Příběh Mass Effect: Andromeda je moc lidský na to, abyste jím mohli projít za protagonistu nelidské rasy. (+ nové koncept arty)

    Což je zklámání, všude se hraje za lidi... ale za nějakého toho emzáka by to hned mělo něco víc do sebe...Beztak budete hrát za nějakého toho potomka, následovníka šeprda ( i když vám nebudou přesně říkat že to má s ním společné).
  • Lukass
    Tak na konzolich jede Falout 4 dvacet FPS ale presto hra dostava 8 az 9.
    Ja vim recenze je subjektivni :-D subjektivni podle toho kdo vic zaplati, je to smesny.
    Uplne trnu jak dopadne jedina hra ktera me jeste letos zajima Just Cause 3. Nadeji zustava zw dvojka byla optimalizovana perfektne, tak snad se to povede i ve trojce.
    • Že současné konzole mají mizerný hw ví každý, zarážející spíš je, že to padá i u takto graficky přinejlepším průměrně, spíš podprůměrně vypadající hry.
  • Na druhé sezóně Life is Strange si prý už pomalu začíná pracovat.

    Nazev pro pokracovani bude

    Life is 2 Strange

    *1* pobavilo :D
  • Draken69CZ

    Fallout 4

    Zas jedno se musí nechat, vypadá to stejně jak to prezentovali což v dnešní době nebývá úplně běžné, za mě velké +
    • Jack1947
      Ocenuji i příjemnou velikost 24gb Bethesda je vidět že ví co dělá. *3*
      • Lukass
        Jj, bude se ti to krast dobre.
        • Jack1947
          Tenhle týden mi asi zrychlí net no, "ukradnu" to ještě se starým *3* Není kam spěchat, kámoš ze školy (ten co vyvíjel tu hru která prošla obměnou názvu na Multiversum, řekl že to koupí asi až v budnle *1* , protože to ted neřeší... :-D)
    • Jo no, na PC to vypada stejne spatne jak na konzolistu. To bezneho Frantu packovace potesi.
      • Draken69CZ
        *7* Ten to neřeší ten hraje, tohle řeší jiní většinou ti kteří by to v lepší grafice stejně nespustili.
    • jetli bude pewdiepie točit letsplay možna na to kouknu se svoji mladou, jako film by to mohlo byt dobry (béčko)
      • a se kterou tvou mladou? levou nebo pravou?
        • Ta prava je vzdycky jenom jedna...
          • Draken69CZ
            Těch levých je víc?
            • solomon.short
              hlavni je, ze levou je to jako od ciziho :D
  • Lukyz

    Recenze Fallout 4

    Gamespot – 9
    Polygon – 9.5
    IGN – 9.5
    PCGamesN – 8
    PC Gamer – 88%
    GamesRadar – 5/5
    Videogamer – 9
    Digital Spy – 5/5
    • Keyz
      To nikdo nečekal *15*
    • Recenze Skyrim

      Gamespot - 9

      IGN – 9.5

      PC Gamer – 94%
      GamesRadar – 5/5
      Videogamer – 9
      Digital Spy – 5/5
      • Vojta_Ilavsky
        Bugthesda. Až příště někdo řekne že videoherní novináři se nepodplácí, vytáhneš na ně hodnocení posledních pár titulů od Bugthesdy. To je ta lepší varianta. Ta horší by byla, kdyby si opravdu mysleli že je to skvělá hra i po letech praxe a spoustě odehraných titulech. Radostný a osvícený bych poté podepsal studii negativního a degenerativního vlivu her na mozek..
        • byla by sranda vytahnout recenze falloutu 3, ty byl taky pekny odpad. I když nekdo tvrdí že recenze jsou čiste subjektivní vyplod daneho recenzenta a nemaji žadnou vypovídajici hodnotu a jsou pro tebe smerodatne jen recenze autora, ktery ma stejny vkus. taky nazor...
      • to jen na margo vypovídací hodnoty techto webu
    • Vojta_Ilavsky
      Na to že je to zabugovaný a dropuje to ke 20 a průměr je tak 27, dobrý.. :D Po devítce už jen kvůli technickým problémům neměli vůbec šahat.
    • homeles8
      Paráda, už mám předběžně staženo a v mobilu už mám nainstalovanej pipboy. Tak ještě 7 (snad) hodin počkat *14*
      • owny
        tak vysoké hodnocení u áčkových her je důvod k ostražitosti *3*
  • Mart9
    Neviděl někdo v nějakém obchodě PS4 v bundlu s NHL 16? Kdybych se s tím balíčkem vešel do 9500, tak bych koupil, bundle FIFA 16 jsem našel, ale NHL nikde není *10*
    • Jack1947
      Keep dreaming... napsal bych no ale pujš si starou konzoli... jenže tam by sis zahrál tak maximálně minulej díl. To je na tebe už moc velkej luxus.

      Aukro nic? když tak to nhlko můžeš dokoupit pozdějc nebo bazarovka...
      • Mart9
        A jaký keep dreaming prosim tě. Bundle s FIFOU 16 mají za 9400, tak ať udělají i bundle NHL
      • Mart9
        Chci jedině novou konzoli, nechci kupovat žádný ojetý zboží, bůh ví, kdo si vymrskal a pak na tom hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit