Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallout 4: PS4/Xbox One vs Budget PC (Core i3 4130/GTX 750 Ti) Frame-Rate Test

    Fallout 4: PS4/Xbox One vs Budget PC (Core i3 4130/GTX 750 Ti) Frame-Rate Test
    https://www.youtube.com/watch?v=iipDWbd6HNg
    • solomon.short
      ty sekance v XOne verzi jsou vazne luxusni... *7*
      • Nejaka optimalizacia este prebehne. Uz aj kvoli modom na konzolach.
    • Takže na dvoujádru s lowendovou kartou to místy jede až o 50 procent líp jo? No to je teda.....
      • Škoda, že chybí údaj o jaké rozlišení jde na PC... Co když jde o 1024x768? :-D. Na 1920x1080 a více to možná bude chtít lepší grafárnu na HIGH či ULTRA detaily...
        Každopádně ta hra má výhodu že jde o postapo, kde polovina baráků není, lidé nejsou, barvy nejsou - vše ideál pro lowned *1*
      • Lukyz
        Taky mi to přijde dost zvláštní, ale klasickej argument bývá, že pokud platforma nedosáhne na stabilních 60 FPS, tak to raději zamknou na 30 snímků i kdyby to při odemčení běhalo nakrásně 50 FPS. Tohle rozhodnutí mi přišlo vždycky zvláštní, ale F4 se tuším jako první chlubí modifikacema naskrz všechny platformy, takže jsem zvědavej, co z těch konzolí ve finále vymáčknou a hlavně, co všechno jim (ne)dovolí upravit.
        • Naopak na tom nic zvláštního není, ten výkon odpovídá, pokud upravíš vizuální kvalitu. ta i3 +750Ti odpovídá +- hw v konzoli, tady se to jen krásně ukazuje jak to vypadá, když se měří za stejných podmínek, není 1080p jako 1080p a konzolové detaily se často rovnají detailům low/medium z PC a to jsou tam ještě ořezány ty nejnáročnější věci, podívej se jak je odrbané třeba to stínování na konzoli, to je hrůza.

          http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-fallout-4-performance-analysis
          • Jenže víš jak, ze tří metrů ti to v té mazanici nepřijde, kdežto na PC vnímáš všechno jinak, protože tam máš čistý ostrý obraz kousek před očima, proto se tyhle videa taky musí brát hodně orientačně. Je něco jiného se dívat na TV (s určitým ppi a vzdáleností) a je něco jiného mít třeba monitor v ceně konzole, žejo.
            • jakubc
              To že někdo sedí od televize příliš daleko je chyba, ne vlastnost. Dělá to tak sice většina, ale pozorovací vzdálenosti by měly odpovídat úhlopříčce a rozlišení právě proto, aby člověk ony detaily rozpoznal.
  • Lukyz

    Fallout 4

    Srovnání mezi platformami.
    Porovnání nastavení low / medium / ultra na PC.
    • Nechápu proč ultra není opravdové ultra pro silnější stroje, vždyť tu hru rozjede každá šunka, to ten engine víc neumí nebo nemůže umět?
  • Fallout.4-CODEX je venku...

    *11*
    • Uz davno
  • Fallout 5 - cover

    http://i.imgur.com/gWEG6p3.png?1 *1*
  • Keyz

    Fallout 4 Graphics, Performance & Tweaking Guide

    http://www.geforce.com/whats-new/guides/fallout-4-graphics-performance-and-tweaking-guide
  • Systémové požadavky PC verze Assassin's Creed Syndicate.

    :D

    Tak schválně jaká bude realita tentokrát. Je tam polovina "věcí", než v Unity, snížený dohled a vzali si půl roku na optimalizaci.
    • já to sabotuju. I kdyby to byl technický zdar, tak mě nic nepřesvědčí, že se z té série nestalo druhé Call of Duty.
  • Rychlost netu

    Překonán další milník. Právě ode mě odešel technik UPC - vyměňoval mi rychlejší modem. http://www.speedtest.net/result/4817260891.png . Balíček: Internet 200+, TV 50+6 bonus sport kanálů. Cena 749 Kč s DPH včetně pronájmu Horizon HD Mediaboxu a wifi modemu.
    • Morraw
      http://www.reactiongifs.com/r/but-why.gif
      • Já vím trapný. Jen mě to udělalo radost. Tak sorry... Kaju se...
        • Morraw
          Sranda *1* Já stahuju 100x pomaleji a žiju.
    • Gratuluju ti.
      • Dík
  • Keyz

    Fallout 4 German

    http://abload.de/img/42bqnca0ksu3.jpg
  • Lukyz

    Batman: Arkham Knight

    Tak jsem si po více jak čtvrt roce konečně mohl zahrát a "dohrát" posledního Batmana z dílny Rocksteady a přiznám se, že podle mého jde o nejhorší díl v rámci Arkham série *9*

    Pokud jde o Batmana, tak se považuju za fanboye, ale i přesto (nebo právě proto) mám po dokončení hry dost smíšené pocity a spíš převažují ty negativní. Jen by mě zajímalo, zda to vidí někdo stejně...

    Jelikož u mě převažují negativa, tak jimi začnu:
    (1) Arkham Knight - neuvěřitelně slabej záporák a kdo zná alespoň trochu Batman universum tak mu došlo o koho jde snad v první hodině? Po prvním flashbacku snad nepochyboval už nikdo (2)) Batmobil - v rámci snahy přijít s něčím novým udělali ze hry z 1/3 závody a nezábavný tankový přestřelky. Batmobil je prostě agresivně narvanej do hry a hlavně do situací kam se vůbec nehodí jako např. Riddlerovi hádanky a závody prokrista *7* Různý nastavování plošinek abyste se mohli pohnout dál a v samozřejmě tanky. Ty mi ve hře prostě absolutně nesedli a to hlavně počtem, odhaduju, že při odehrání na 97% mám kill count určitě přes 500!!! Vždyť tím by mohl napadnout Polsko! A bavilo mě tak prvních 5min. (3) Vedlejší mise - neuvěřitelná nuda, resp. na každý úkol je jedna a ta samá šablona kterou musíte min. 4 zopakovat, snad jedinej Pyg mě bavil, protože finále bylo slušně ujetý *1* (4) Boss fighty - opět nudný a nezáživný, navíc 80% z ních probíhá v Batmobilu proti nepříteli v nějakym typu vehiklu. (5) Příběh - taky žádnej hit a to ani v rámci universa, kde člověk nějaký standardní klišé očekává, ale "smrt" Oracle byla jasná jak dopadne, navíc člověk se může jen domnívat, že její sebevražda co viděl byla pouze halucinace. Vyléčení Joker "jedu" injekcí několika násobku "fear gasu" po kterém všichni ostatní zešílí / umřou je už jen taková třešnička... (6) Poslední věc, která mě vyloženě nas**** byla na úplném konci resp. abych vůbec viděl konec hry, musím vše splnit na 100%? Hru jsem dokončil s 97%, takže abych viděl konec, musím ještě sesbírat 200 (!?!) otazníků! U předchozích her ze série jsem je vysbíral, ale třeba až při třetím projetí hrou, tady mě vyloženě nutí strávit několik hodin sbíráním ptákovin, abych viděl konec příběhu!!! *16*

    Tak a teď ty pozitiva, to bude o dost kratší seznam:
    (1) Atmosféra - Gotham vypadá opravdu skvěle, bouřka, déšť a neony. Občas jsem jen seděl na vrcholu budovy a nasával atmosféru *2* (2) Části hry ve dvojicích, to bylo moc pěkný zpestření (3) Predator eventy mě bavili zase o trochu víc díky novým takedownům a všeobecně více možnostem jak na protivníky vyzrát
    - ostatní pozitivní věci jsou i v předešlých dílech, takže je nemá cenu vypisovat. Pro mě šlo opravdu o zklamání, sry za zdlouhavej post a případné diskusi se nebráním, právě naopak. Díky
    • Takže tomu dáváš 8/10?

      *1*
      • Keyz
        U takových věcí se dává min 7. Jak říkal Karel Drda. Neurazit ale také trochu pochválit 7/10
        To je pořád super. 3 body pod 10. V horní třetině kde jsou ty skvělé hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit