Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Diablo III PATCH 2.4.0 PTR PREVIEW

    http://us.battle.net/d3/en/blog/19941044
  • Kozy

    Mass Effect: Andromeda teaser

    Jenom nějaký pindy a lodička na konci
    https://www.youtube.com/watch?v=g0Et481TNgE
  • MickeyMutant

    Madness? No. This is Blizzcon!

    8 z 10 článků o Blizzardu na hlavní stránce? Chápu, Blizzcon je jen jednou v roce, ale tím spíš byste si v redakci měli Adama po ty dva dny ohlídat. Blizzcon na obzoru - Homola pod zámek. Odstranit všechny klávesnice, tužky, pera z dosahu, zablokovat připojení a jednověté svodky strkat na lístku pod dveřma maximálně 2x denně jen jako prevenci proti sebepoškozování.

    EDIT: teď už 9 z 10*4*
    • Veskoslav
      Podívej se proboha na ostatní média například PC Gamer atd. Všichni informují v takové míře. Chápu, že lidé jako ty, GGG a spol se z toho můžete s prominutím pos*at. Ale jestli sis nevšiml, tak je víkend a o víkendu se tady málokdy něco píše, takže je to naopak zpestření. A komentář haha nemá ani cenu rozebírat, ten jeho mindrák z něj přímo stříká. Kdyby nebyl Zaklínač, tak si najde jinou hovadinu, co bude omýlat stále dokola.
      • Proč je Zaklínač hovadina?

        (já vím slabší joke)
      • MickeyMutant
        "Omýlat"? Fuj, Veskoslave! Teď už to naklikávání chápu. Zřejmě nějakej češtinář.
        • omylena neplati
    • Pořád lepší než něco o Witcherovi 3. To bylo dva roky v kuse PR o každém prd, takhle máš jeden víkend v roce. Kde je problém? Tak to nečti a čekám, že na mě zareaguješ kurzívou.
  • Kozy

    Battlefront survey

    http://www.swbfront.com/battlefront-news/reddits-star-wars-battlefront-be-survey-15000-responses-what-we-learned
  • BB

    http://fextralife.com/bloodborne-the-old-hunters-an-interview-with-yasuhiro-kitao/
  • ringmancz

    finanční úspěch Star Citizen

    díky lidem, jako je tenhle borec, co si koupil lodě za 30 tisíc dolarů, jsou na 94 milionech

    http://www.pcgamer.com/meet-a-fan-who-has-spent-30000-on-star-citizen-ships
    • Díky němu to ale neustále vylepšují a nemají nutnost to vydat. Prachů dost..
    • ucho
      za ty prachy si mohl koupit opravdovou vesmírnou loď. je to blázen.
      • Veskoslav
        Kde se prodávají vesmírné lodě za 30 táců? Že bych si jednu objednal....Jenom pitomá letenka do vesmíru stojí několik miliónů dollarů:) A pokud myslíš modely lodí atd. tak to je stejně na jedno použití, tak v čem je rozdíl. A pokud člověk vydělává nad sto táců ročně, tak nevidím problém utratit 30 za loď. Někdo koupí loď, jiný auto a jiný to prochlastá a profetuje.
        • Osviceny
          A u tebe platí možnost poslední ? A ne, i pokud by vydělával milion měsíčně, tak je nesmysl vyhodit tolik peněz za něco takového...
      • Paul_cz

        Video: Sony vydala reklamu nazvanou "Báječný život PS4 hráče".

        Z toho rozhovoru na mě jako blázen nepůsobí. Spíš jako schopnej člověk co si umí hodně vydělat, má prakticky všechno co chce, a jako milovník vesmíru a Wing Commandera se rozhodl razantně podpořit vývoj nejambicióznější vesmírné hry od tvůrce jeho oblíbené série.
    • Drží ho okolo ramen a přitom sí říká "bože ty jsi kr3tén"
  • Tak Call of Duty: Black Ops III jsou na PC těžkej průšvih. Další nedodělaná hra nabízená za plnou cenu. A teď otázka za sto bodů: Spočítají jim to herní recenzenti, aby vydavatelé dostali negativní zpětnou vazbu a příště lépe optimalizovali, nebo budou přizdis-- pokorně čekat, až to "kluci" spraví a teprve potom budou recenzovat?

    Ta byla řečnická.
    • Jack1947
      Ne-e.

      Protože jsou tady fanoušci COD. Pod 7 se nepůjde. Optimilizace se tohlední ale to jen aby se neřeklo.
    • Já to začal stahovat, ale nakonec jsem to stopnul, tahání 50gb mi nestojí za to, abych zjistil, že to je nefunkční blbost. Spíš mě udivuje v čem je problém, to jsou vážně tak neschopní, vždyť to musí ti vývojáři vidět, že to je rozbité a nejede to, ne ?
      • Myslel jsem, že LV426 hry zásadně kupuje, aby podpořil upadající herní scénu a vývojáři se mohli soustředit na maximálním využití dnešní technologie, ale asi jsem si jen spletl dalšího anonyma...
        • Vyvojari maji plny ruce prace aby jejich skvosty jely aspon na 20 fps na konzolich s shitovym hw.
    • Proč by měli brát ohled na PC verzi, když se primárně recenzuje PS4 verze? Jinak jak to jde s osvětou pro důchodce? Máš nějaký progres?
  • Konzolová verze Homefront: The Revolution nabídne rozlišení 1080p při 30FPS, PC verze nebude počet snímků limitovat.

    Bylo by vhodné psát celé rozlišení, u PC 1080p je jasné, tam je to plné fullhd čili 1920x1080p, ale u konzolí často lžou viz naposled Uncharted 4, kdy z nich vypadlo, že to poběží nějakých 1344x1080p, ale netšítí se to nazvat fullhd.
    • Uklidní se LV. Uncharted jako 95% her na PS4 pojede 1920x1080. Jen mp bude při nižším rozlišení...
      • Aha, tak to jsem nevěděl.
        • Draken69CZ
          Nevíš a házíš špínu, na PC jede 1/3 lidi na rozlišení horší než tebou zmiňovaných 1344x1080p
  • stratego

    Humble Montly Bundle

    Tak se z toho stal "nečekaně" pěkný fail :) Jejich slogan, že v tom budou hry, které nebyly nikdy v jiném bundlu padl hned první měsíc :D Když jako hlavní hru dali Saint Row IV, kterou sami v bundlu měli :D

    https://www.youtube.com/watch?v=TH89-pVDvG0
    • ucho
      no nenaděláš nic. dnes dávat 12 dolarů za zajíce v pytli v podobě starších her je velmi nevýhorné. to už je lepší si pořídit za 10 dolarů konkrétní poměrně novou věc, kterou člověk opravdu chce.
  • Cíl Faloutu 4?

    Co vlastně bude cílem Faloutu 4 v otevřeném světě? Najít někoho? Najít něco? Vymlátit na závěr nějakého hlavního padoucha? Nebo jen tak bloumat dokud to bude bavit? Či co?
    • Hlavně o prozkoumávání a levelování. Taky si můžeš stavit osady, opevňovat a bránit je. Hlavní příběh byl vždycky meh, ale plnění vedlejších questů je sranda. I když mě za to umínuskujete k smrti *1* i Bethesdí vedlejší questy jsou lepší než v Zaklínači 3. To ostatně přiznal CDPR, když v rozhovoru přiznali, že si na konci loňského roku uvědomili, že mají obří svět, ale prázdný a tak dodělávali vedlejší questy narychlo. Mě Zaklínač 3 prostě nebaví a to jsem přitom první 2 dohrál několikrát. Letos ty recenzenty nechápu. MGSV taky dostává 9ky a 10ky jako Z3 a přitom je to repetitivní. 5 typů misí a od každé 20, aby se neřeklo. Příběh otevřený.
    • MrSanta
      Cíl Falloutu 4 je stejnej jako u F3 a TES her - bavit se a dělat si ve hře na co máš chuť. Na silnou příběhovou kampaň se spoustou možností postupu jsou tu jiné hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit