Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallout 4 preload na Steamu

    Fallout 4 preload na Steamu byl měl začít dnes po 10. hodině večer.

    https://greenmangaming.zendesk.com/entries/97657508-UPDATE-Fallout-4
    GMG, tak jako všichni ostatní, prodává Steam klíče (hra má Steamworks), takže to samozřejmě platí pro Steam.
  • Jack1947

    Tvrdá ruka cenzorova

    Víceméně si redakce odporuje se svým tvrzením, že nechceme mazat diskuze, necháváme vám prostor nebo co.

    Nechtějí no mají nato vlastního nasazeného člověka...

    Možná by nebylo od věci vypsat zakázaná slova. tedy "zakázaná" jenže toho se nedočkáme.

    Co tedy redakci dohnalo k tomuto zoufalému řešení... nechápu a určitě nebudu sám. (vrací se snad komunismus?).
    • Lukyz
      Já bych tady fakt chtěl dělat moderátora, to bych tě mazal snad dřív, než bys to vůbec odeslal *1*
    • #Jack1947ForPresident #FreeJack1947
      • Ha, dvojník *15* Asi je čas se registrovat *1*
      • Jack1947
        To už je nuda tyhle hashtagy i když vím že to je myšleno, vtipně (možná pravdivě). Ovšem tohle není jen o mně spoustu jiných tu taky má bany a neví častokrát za co atp...

        " Takhle mi to příjde jak nějaká pomatená "doplnovačka" aneb nehodící škrtněte).

        Ještě že ti není nějaký SHoutbox/chat toby dopadli to by bylo banů a nebo ne? I když tak nějak předpokládám že to je zase Tiscali a tomu by se nějaký nezávazný chat kde by se řešily i nousvisející věci. Moc asi nevonil spíš je to nezajímá. Takže jak to nakonec bude sterilizované diskuse? kdy tu bude jen pár uživatelů, zbytek (nebo přebytek - bude vybanován skryt) protože měli tu smůlu že jejich názor/psaní nevyhovovalo zdejším poměrům. ( tedy tzv srandárium).

        Už radši končím, ono je ošemetné tu něco takového rozjíždět. ( Tak krátce po...)
      • kostejnesmrtelny
        Já si říkal, že tu bylo poslední dobou nějak pěkně.
  • VaZqeZ_EU

    Kingdom Come: Deliverance

    Testování 100 bojovníků v bitvě s aktivovaným plným bojovým systémem u každého.
    https://vine.co/v/eLJYgptzZau
  • Morraw

    HumbleBundle Monthly + Steam Nordic Sale

    Dneska večer (19:50) se na Huble Bundle otevře první balík her pro listopad. Šel do toho někdo ? Osobně mám nutkání vyzkoušet. První balík možná bude našlapaný, aby nalákali více lidí.

    Dále na Steamu běží Nordic Sale - Darksiders, Red Faction, Spellforce, Titan Quest, Gothic a další starší i novější pecky

    http://store.steampowered.com/sale/nordic_weekend/
    • Kozy
      Pravděpodobně tam budou tyhle hry: https://www.reddit.com/r/Games/comments/3qg7fq/humble_bundle_monthly_they_accidentally_showed_me/
      Nemám zájem.

      SR 4 a Besieged tam budou tutově https://pbs.twimg.com/media/CS_VlEJUAAAZC35.jpg:large
      tohle je zajímavý do budoucna: first-time subscribers receive instant access to one of the top titles from the previous month
      • Morraw
        Tak to je fajn, že se to předplatitelům zobrazuje. Aspoň si budu moci vybrat. Jako v klasických bundlech. Tentokrát nic.
    • Já jsem do toho šel, ze zvědavosti.
  • War Thunder 1.53

    Grafika pekna ale to co udelali s realistic battles je fakt na facku... ukazatele uplne vsude takze se prakticky da na pohodu palit naslepo. Maly krucek dopredu a 5 kroku vzad.
    A to ani nemluvim o zprasenym zoomu u tankovyho zamerovace...
    • wenceslaus
      Nehlede na spotovací systém. Pro nevycvicenou posádku na 650m nepřátelský tank prostě zmizí
      • To jsem zatim nastesti zatim nepozoroval...
  • Vojta_Ilavsky
    Co říkáte na přesah Falloutu mimo přímo Fallout(hru)? Tzn. Fallout Shelter, Fallout Pip-Boy appka, piva, auta do Forzy, Nuka-Cola atd.?
    • Chim
      Hloupé hry mě nezajímají, stejně jako vše okolo nich.
    • Rikam tomu slusne udelanej marketing.
    • kennyB
      Pro sběratele asi povinnost.
  • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

    Ehm, takže 36fps? :D Hodně lidí neví, že jejich 1080p je ve skutečnosti 1344x1080p ! Stejně tak jako třeba Halo 5 (1080p 60fps) v určitých částech hry mění rozlišení na nižší viz třeba zde http://arstechnica.com/gaming/2015/10/how-dynamic-resolution-scaling-keeps-halo-5-running-so-smoothly/ (až na nějakých 1152x810p) , těch článků je na netu plno, jen u nás se o tom nějak moc nepíše.

    Ten hw na ty papírová čísla co pouští do světa nemá to je logické a casualovy s konzolí je to asi jedno, ten to na tu dálku v té mazanici až tak nepozná nebo mu spíš nezbývá, než to akceptovat, protože nic s tím neudělá, bohužel.
    • Draken69CZ
      A proč tě to trápí?
  • Lukyz

    Začíná se pracovat na celovečerním filmu Zaklínač!

    V noci byla vypuštěna zpráva, že převedení Zaklínače na filmová plátna je v preprodukční fázi.
    O režii se má postarat Tomasz Baginski (intra k Z1 a Z2), o scénář Thania St. John (Grimm, Buffy the Vampire Slayer ) a pokud jsem to správně pochopil tak produkce se ujmou Platige Image spolčeně s Sean Daniel Company, kteří měli na starosti např. filmy ze série Mumie. Obsazení zatím oznámeno nebylo a premiéra je plánovaná na rok 2017.
    • Pro konzolisty to už bude druhý film, ten první si užívali ve 30 fps *5*
    • N0isy
      Mumie? No to je fakt skvělý. Horší studio to mít už snad nemohlo. *15* Doufám, že tam hodi podobné CGI a lá Scorpion King. Už vidím, jak si Sapkowski dává doma facepalm.
    • :D ked to bude take kvalitne ako serial, tak to budem pouzivat namiesto prehanadla
  • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

    Přeloženo z reklamštiny: V singlu nám to jede na 30 FPS s občasným propadem, ale to si u rychlejšího MP nemůžeme dovolit, tak jsme zkrouhli rozlišení.
    • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

      bullshit, nech to spravia dynamicky - 1080 pre SP, 900 pre MP
      • Draken69CZ
        Ehm dyk tak to je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit