Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osviceny

    Age Of Decadence

    Pokud chcete zažít pravý řím a vyždímat z atmosféry maximum, tak si při hraní určitě pustte skvělou "římskou" skupinu Quo Vadis . Je to TOP https://www.youtube.com/watch?v=94ipkWKXOL0. Jinak si tu hru už neumím představit
    • Osviceny
      A při hraní Pharaona smozřejmě jedině toto https://www.youtube.com/watch?v=99KHIkENKBM . Jinak je hra poloviční
      • A když rozjedeš Age of Empires nebo CIvku za sumery nebo mezopotámce, tak jedině tohle :D

        https://youtu.be/_LIC9vZsD5A
  • Kdy tu bude recenze na Tales from Broderalds? Na tu hipster lesbickou hru, byla recenze za týden a vyšla ve stejnej den, tak se chci zeptat, kdy bude recenze na hru, která si na nic nehraje.
    • Recenze se píše na kařdou epizodu zvlášť, hledej.
  • Konami se již připravuje na vývoj nového dílu herní série Metal Gear Solid.

    Hmmm Phantom Pain byl zlomový ... Už jej do JRC zanesl i největší fanda Metal Gear vesmíru v mém okolí se slovy : Tak bych si teď potřeboval spravit náladu Snake Eaterem ... Holt Open World ;/
  • Lukass
    Pro Jakuba ohledne Project Cars:
    Jo mas pravdu PC vyslo driv nez melo a hromadu veci a bugu museli vyresit updatama.
    Nicmene hra vysla krasne optimalizovana a v singlu nemela jedine problem (kupoval sem 3 dny po vydani) problem byl v multaku a to hlavne v boxech, ten vyresili asi za 14 dni. Hre chybelo par veci a trate nebyli uplne dodelany, ted priidali hromadu novech objektu na vsech tratich a vypada to skvele.
    Hru sem si koupil proto ze se me to zkratka vyplati, ted pres dveste hodin a bavi me vic a vic.
    Nejvetsi update ketre vysel mel dva GB a hru nerozbil, to jenom srovnani se Zaklinacem a slavnym 15 gigovym rozbijecim patchem.
    • Tobě ten Zaklínač prostě nedá spát. Normálně hraju datáč a vůbec to enní zabugované tak co tu furt meleš proboha.
  • Lol ta reklama na F4 - Od autorů hry Skyrim. Tak toto už je vrchol casuálnosti. Lidi co tohle neví takovou hru nemaj co hrát.
    • Takže abych mohl dle "odborníka hahahehebothfags" hrát nějakou hru, musím vědět zrovna takovohle nepodstatnou informaci? *7*
    • Ať ti nerupne cévka casuale *15*
    • Mne ve spojitosti s Fallout 4 zajímá jedinné ... Budou tam už konečně funkční vozidla ? (If not - then fuck off Bethesda ):((((
      • Jako vozidlo se nyní považuje Power Armor který již není normální zbrojí.
        • Vozidla do falloutu vždy patřila , to Bethesda není schopna technicky zajistit odpovídající stránku enginu ... po léta :(

          :/ Málo , já si chci skládat výbavu do kufru svého auta ...... a hlavně simulátor chodce/poutníka mne už potřetí vážně bude rvát bránici :((((((

          Ale co jsem to našel vedle ?
          "Jde o společnou reklamu, kterou jen tak někdo nečekal, ale opravdu se děje. Hráči Forza 6 již dnes mohou mít ve svém repertoáru 1956 Ford F100 z nadcházejícího Fallout 4.
          V roce 2016 pak hráči do Fallout 4 na Xbox One zase získají Chryslus Rocket 69, fiktivní automobil z falloutího vesmíru. "

          Tak a jestli teď bude nakonec Fallout 4 zase tak statický jako pokaždé od přerodu do 3D , tak vážně nepůjdu do obchodu a nekoupím !!!! (Počkám na GOTY a slevy na steamu ;) )
          • Fallout se to jmenuje jenom aby se to prodavalo, s puvodnima Falloutama to nema nic spolecny, stejne jak D3 a dalsi herni pecky.
  • Tribes universe

    Tak co , už jste rozjeli Earthsiege či Earthsiege 2 ? Chytá se DOSbox a máte někdo konfiguraci ?
    A má Tribes Vengeance aktivní multiplayer - tj jsou stále aktivní nějaké servery u téhle Boží hry ?
    Ascend mne teď už vůbec nezajímá ;)
    • Joshua
      tak vengeance mi vubec nejde nainstalovat hazi to chybu archivu a navic tam neni cd key.
  • Sam Lake potvrdil, že by příští rok mělo dojít k oznámení Alan Wake 2.
    To je skvělá zpráva! *14*
  • N0isy

    Obrazem: Screeny z PC verze Fallout 4 nastavené na ultra detaily.

    Jako bych to neříkal. Na PC to vypadá mnohem lépe. S módy to bude bomba.

    Jen zdejší ignoranti nemohli pochopit, že leaknutá verze ze začátku týdne byla z konzolí a grafiku nemohli unést. Typická zdejší inteligence 0. *7*
    • kennyB
      "Na PC to vypadá mnohem lépe" Takže už je dušička spokojená *15*
      • ale tobě to nějak nedá zase
        • kennyB
          Jo, jsem z toho celej orosenej *2*
          • Tak proč dotčeně reaguješ všude, kde někdo napíše pravdu o tom, že konzolka je slabá a vypadá na ní vše blbě a trhaně?
            • Deli = LV = Toyota dnes i zítra, kterápak tě opustila kvůli majiteli konzole a levnějšího vozu, než máš ty?
            • kennyB
              Jestli mám jednoduchý život a porovnáváním grafických rozdílů bych si ho mohl zpestřit, tak raději zůstanu u toho jednoduchého a pro tebe možná i divného. Pro mě je ve hrách důležitého něco jiného, ale co ti budu vysvětlovat. A to, že cítíš z mých příspěvků že lžu ti vyvracet nebudu. Jestli ti to udělá radost a chceš být zase ten, co je na tom lépe, pak ano, mám černobílou televizi, jezdím ve velorexu a z chleba mám jen tu kůrku. A jediný hrací stroj, který mám je stará ruská kalkulačka na které hraju sudoku *14*
            • Aha no to je strašná sranda. Nechtěl bych mít tak jednoduchý život jako ty. Předpokládám tedy, že máš doma černobílou televizi, jezdíš ve Škodě 120 a jíš suchý chleba. Vždyť přeci zapnu TV a buď se bavím nebo ne, sednu do auta a jedu nebo ne, když mám hlad tak jím nebo ne. Nebo ne ? :D Kenny Kenny, trošičku lžeš mám ten pocit a jde to cítit z tvých příspěvků. Kterou božárnu si dnes večer užiješ ve 25fps, pověz nám? *1*
            • kennyB
              Jen si dělám srandu z hráčů, kteří mají potřebu porovnávat na hře rozdíly jen proto, aby se potom cejtili spokojeni že oni jsou na tom nejlépe. Já to neřeším, prostě hru zapnu a buď se nudím, nebo bavím. A že je ve hře o jeden keřík víc nebo míň je mi jedno jak na konzoli, tak i na pcčku.
    • jeden oficialny: https://bethesda.net/data/images/event/45/Fallout4_graph01.jpg
      mimochodom ultra je len preset ktory tak ako vzdy este pojde vytunit v konfiguracnych suboroch.
    • Keyz
      "S módy to bude bomba."

      To je opravdu argument pro hru za 60 babek. Hodnotíš snad když to koupíš a hraješ a ne po době kdy k tomu někdo z dobré vůle něco udělá. Kdyby to dělal každý, to by vypadalo. Vydali by vždy hru s minimální snahou a dodělej si sám...Plná cena by byla pořád. Kvalita.
    • Bez Modderů dnes ani ránu, díky bohu za ně *3*
    • Až na to, že úplně stejné screeny také z PC verze na ultra detaily jsem tu postoval před pár dny. Dokonce v PNG, kde není taková komprese jako u JPEG.
  • Předobjednávka originálního titulu Unravel stojí v PS Store pouze 20$.

    Čili 599,- Kč
    • Morraw
      Zrovna nedávno jsem se na to díval a vypadá to moc hezky :)
  • PIP Boy app

    Uz je vonku PIP Boy app pre iOS aj Android.
    • Lukyz
      Apka vypadá sympaticky resp. jako Pip Boy *1* Ale sběratelku jsem nakonec zrušil, čím víc toho z F4 vidím, tak tím jsem víc skeptičtější a navíc zpracování toho "fyzickýho" PipBoye mi nepřijde za ty prachy kdovíjaký.
      • Hlavně ta cena u nás je extrém. V US stojí 120 $ (cca 3000 Kč) a u nás kolem 5000 Kč s tím, že pravděpodobně ani nebudou k mání *1*
        Ono 1500 Kč za tu plastovou bednu a Pip Boy samotný mi i tak přijde moc. Měli to alespoň nastříkat, aby to vypadalo omšele jako ve hře.
        • Omšele by to nedávalo smysl. PiP-Boy ti přijde jako nový výrobek v krabici od Rob-Co. Proč by měl být omšelý??
          • Vypadá to jako laciná plastová hračka pro děcka. U nás ovšem za 4000 Kč. To mohlo být z hliníku za ty prachy *1*
            • Dokonce 5499 Kč. Ale doma to prostě být musí. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit