Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    HumbleBundle

    BTW k bundlu z minulého týdne nově přibyl Euro Truck Simulator 2, Teslagrad, A Story About My Uncle a Citizens of Earth *4*
  • Nová ukázka z RotTR.
    Povšimněte si prosím kvalitní AI.
    Taktéž má imaginární bod každý, komu se povede všimnout si ikonického zvuku z Uncharted série.

    https://www.youtube.com/watch?v=z66X4IpsODY
    • Lukyz
      AI mi přijde tak nějak klasicky blbá, ale spíš mě zarazil ten člověk co to hrál, protože na to se fakt nedalo koukat *1*
  • Studio Legendary vydalo kratičký teaser film Warcraft. Jde o upoutávku na plnohodnotný trailer, který vyjde tento týden.

    slušný
  • Fallout 4

    Bethesda posunula datum vydání FO4 na Steamu o den a to na pondělí 9.11. Ovšem Steam odpočítávání nesouhlasí.
    • A embargo na recenze zase v den vydání, to je sebedůvěra *9*
    • Píše to 9. listopadu a ještě včera tam bylo 10.

      http://store.steampowered.com/app/377160
  • stratego

    Lucius - free steam key :)

    https://www.indiegala.com/#giveaway
  • Fallout 4 - PC

    Další album z Fallout 4. Ten první není ingame menu, ale launcher. Spousta lidí na redditu to nechápe *1*

    http://imgur.com/a/AH0fn

    Kdo rozjel Skyrim na ultra musí tohle rozjet aspoň na high. Jen nezapínat Gameworks fičury *2*
    • Vypadá to, že Bethesda zareagovala rychle. Tady je mirror, než to smažou i odtud *2*

      http://uloz.to/xRYYUSQ6/fo4-imgur-zip
      • Keyz
        http://i.imgur.com/Yl4SAfV.jpg *15*
        Co to jako je?
        • Taky je možný, že jsou to screeny z nějaký vývojový verze, plný placeholderů a nedotaženejch věcí. To by pak nebylo divu, že po tom Bethesda jde jak slepice po flusu a reaguje tak zběsile rychle. Zadruhý to že jsou tam screeny z nastavení neznamená, že z tohoto nastavení pochází i ty in-game screeny.

          Ano, nedělám si iluze, vím že grafika nebude nic extra (a mně samotnýmu to ani nevadí, na Falloutu jsou důležitější úplně jiný věci, o který se obávám). Ale takhle někde plácnutý screeny, kdo ví, co přesně to je. A jako zvlášť jestli na to pokukázal někdo na redditu, to je z 99% bulvár tvořený wannabe geeky.
          • A navíc vydavatelé obyčejně jdou po všech videích a obrázcích uniklých před vydáním. To samé nyní dělá Activision s CoD Black Ops III.
            • A ted tu o karkulce
            • Jasně, i to s tou novinářskou verzí je možný. Stejně tak úplně nevylučuju leak od vývojářů, byť samozřejmě jak píšeš, je to vo držťku. Ale semtam se to stává, vyloučit nelze nic. Jediný, co je jistý, že to není záměrný leak, neboť opravdu není čím se chlubit. *1*

              Ať je to jak chce, předčasným screenům moc nevěřím a speciálně tady se mi zdá, že jde o snahu navodit dojem, že takhle hra vypadá na ultra nastavení, přičemž ve skutečnosti byly screenshoty ze hry pořízený na půlku toho, co ukazujou screenshoty nastavení.
          • To sice možné je, ale velmi málo pravděpodobné, protože by to znamenalo únik přímo z Bethesdy a pochybuju, že by tam někdo riskoval možnost dostat padáka. Je to pravděpodobně novinářská verze, která se možná ani moc neliší od finální, protože Bethesda dle steamdb provádí aktualizace několikrát denně. Pokud najdou onoho novináře, či Youtubera, tak nejenže od nich už nikdy žádnou kopii pro recenzi nedostane, ale možná na něj i podají žalobu. Přecejen musel podepsat NDA.
        • toto neberiem ako prieser, prieser bude, ze aj tak sa bethesda bude topit v peniazoch za F4
  • Keyz

    “Which ‘Mech Are You?

    Mě to vyhodilo: http://www.sarna.net/wiki/Victor

    Jinak Battletech vybral to co chtěl a bude i PVP. Časem prý i Cooperative Multiplayer proti AI
  • ringmancz

    Activision posiluje

    http://byznys.ihned.cz/c1-64819160-vznikne-svetovy-herni-gigant-activision-blizzard-koupi-za-temer-sest-miliard-dolaru-tvurce-candy-crush
  • Lukyz

    Nepotvrzeno - Screeny z PC verze ve FullHD s nastavením Ultra.

    Na imgur se dnes objevila galerie, která údajně obsahuje screeny z PC verze v nastavení Ultra.
    • I některá okna blízko kameře vypadají teda hrozně. Jen textura a bez map. Engine očividně nezvládá vykreslování mnoha komplexních objektů, což bylo vidět už ve Skyrimu. Náročnost na CPU byla potom velká. Na konzolích pak díky LOD dochází k tomu, že vzdálené objekty se ani nevykraslí celé a domy jsou průhledné, protože jim chybí zadní stěna apod. (při přiblížení se "doskočí").

      Ale hlavní bude hratelnost. I Fallout 3 byl na svou dobu graficky zastaralý a stejně jsem u něj strávil 500 hodin, protože o grafice to není.
    • Keyz
      To snad není na max. Opravdu to vypadá hodně zastaralé. Textury jsou vyloženě špatné. Asi chtějí aby jím opět prošla praktika, kdy moddeři udělají texture pack. Zajímavý, jak tento oj*b prochází. To rovnou každá velká firma to tak muže dělat. Ušetří si práci. Proč se v KC j*bou s drobnostmi, když to komunita dodělá?

      Ten pes...Od té doby co jsem viděl v praxi hairworks, tak to prostě nevypadá dobře. To tam klidně dát mohli a snad dají, když to tam dává nvidie. Bouhačka zabere velkou část obrazovky když míříš. To je klasická věc z konzolí a ve slušné hře to je upravit. Zde to doufám také bude možné. DOF, lze určitě vypnout. To nebude problém. Jen se divím, proč se ten efekt někomu líbí. Pouze to rozmazává okolí, tedy hůře vidíš co tam je a bere to výkon.

      Ostatní se uvidí. Dík za odkaz na imgur
      • Lukass
        Pry je to na ultra nastaveni. Jeste ted se tomu smeju, ty modely domu a textury na nich, spis teda netextury. To je odflaknuta hra po vizualni strance.
        Aspon neutratim. Vlastne mam radost ze kazda hra co vysla za posledni mesic je brak, aspon tolik neutratim :-)
        • Říkat, že hra je brak, špatná, atd. jen na základě grafické stránky a to obzvlášně u open-world RPG typu Fallout je nesmysl. Užij si své ušetřené peníze. My ostatní si užijem stovky hodin zábavy ve Falloutu 4 *1*

          Já tu grafiku neobhajuju, Fallout 3 byl v podstatě hnusný, ale stejně jsem v něm strávil 500 hodin.
          • Nevím jak tebe, ale mě baví hrát graficky nabušené hry. Doby, kdy nám stačilo 16 barev a užívali jsme si skvělou hratelnost u kdejakých blbinek jsou dávno pryč. Pokud dnes hra nemá zajímavou dobrou grafiku, mám o dost menší chuť ji hrát. Tohle by musela být obrovská pecka, aby to vyvážilo tak škaredou grafiku.

            Typický příklad je Zaklínač 3, byť to byla dobrá hra, tak byla docela dost repetitivní, ale byla prostě hezká a byla radost v tom prostředí chodit, samozřejmě příběh to taky táhnul, ale kdyby ta hra vypadala hnusně jak třeba toto... až tak by mě to určitě nebavilo hledat červené stopy půlku hry v takové škaredé grafice :)
          • Lukass
            Umis cist, psal sem o hrach za posledni mesic co vysli, Fallout uz vysel? Nevim teda no. Ale nezastrima ze grafika je pro me podstatna vec, vzdycky sme nad nou diskutovali a vzdycky budem, stejne jako zvuky, atmosfera, hratelost i grafika je dulezita vec.
            Ja si hru urcite zahraju, treba za rok, az bude stat 4 stovky a bude omodovana a vyladena, hratelnost bude snad fajn
    • Přesaturovanej Fallout 3, dokonce používají pořád stejné assety.
    • kostejnesmrtelny
      Ciwe, ty textury... *11* . To snad i nemodovanej Skyrim vypadal líp.
      • tak namodovanej Skyrim vypadá nejlépe ze současných RPG v otevřeném světě, takže to je spíše pochvala pro Fallout 4 .)

        Jinak si myslím, že to má docela fajn kouzlo....
    • po tom sheeetstormu, co se rozpoutal po úniku těch prvních screenshotů, bych se nedivil, kdyby vývojáři proháněli tyhle "oficiální" screenshoty photoshopem, aby uklidnili masy :)
    • Lukass
      Nechutne rozmazane hnus!
    • Pořád nic moc.
  • Lukyz

    Souhrn prvních recenzí Need for Speed

    EGM – 7
    GodisaGeek – 6.5
    Eurogamer Italy – 7
    USGamer – 4.5/5
    Gamespot – 8
    IGN– 6.3
    Post Arcade – 7
    • Takže výborné ježdění prakticky bez chyb, skvělá zábava na dlouhé hodiny ? Zvláštní, že samotní hráči mají jiný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit