Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    NFS bezi na Xone v 900p i tak se framerate pada s 30 FPS o 7 snimku dolu. To musi byt parada to hrat uz v 30, natoz pak ve dvaceti. No nekup to.
    • Lukyz
      Já jsem teď málem puknul smíchy při čtení recenze na IGN *1*
      Jelikož hra je určena hlavně pro MP hraní (i když MP dle recenze moc nefunguje) tak ani když hrajete single, nemáte možnost hru pauznout ?!? *1* *1* *1*
      • Lukass
        JJ taky ctu zahranicni weby, ta hra je proste lahudkova :-) At si to strci nekam, sasci
      • Takže neexistuje řazení, neexistuje ukazatel zařazené rychlosti, hra nejde pauznout, tragický jízdní model a na konzoli to neudrží už tak slabých 30fps, byť to vypadá řekněme průměrně, v nějakém x let starém rozlišení.

        Jasných 7 nebo 8/10 *1*
  • ucho

    John Carpenter nebude žalovat Hideo Kojimu za okopírování příběhu filmu Escape From New York ve hře Metal Gear Solid, protože ho považuje za fajnového člověka.

    1) Carpenter nikoho nežaluje a v tomhle směru nežaloval. Byl to Canal+
    2) Nešlo tam o okopírování příběhu (ty příběhy jsou jiné). Spíš jen o jisté prvky:
    - shodné jméno Snake (Hideo zde inspiraci popírá a vysvětlil, co ho vedlo ke jménu Snake)
    - mise, která musí být dokončena za 24 hodin
    - hrdina je během mise mučen
    - obě postavy na konci prozradí své jméno
    - později pak jistá podobnost postav (páska přes oko)

    Tedy víceméně jen drobnosti svědčící o tom, že je Hideo fanda toho filmu, ale o kopírování příběhu nemůže být řeč. Studio Canal+ by s velkou pravděpodobností žalobu ani nevyhrálo.
    Canal+ šlo po penězích, Carpenter jim řekl, ať Hidea nežalujou. Buď opravdu proto, že proti němu nic nemá, nebo taky proto, že si moc dobře uvědomoval, že tohle by stejně u soudu neprošlo...
  • Cože? Co prosím tebe vycházelo rozbité nefunkční nebo příšerně optimalizované? Že jsem se toho nahrál a nepamatuju si nic, jako nejhorší se často zmiňuje Daikatana a tam byl jediný problém, že se občas zasekla AI (stalo se mi to DVAKRÁT za celou hru, to si pamatuju dodnes, protože jsem z toho byl paf co to jako má sakra být). Tohle by byl u některých dnešních paskvilů naprosto minoritní problém vzhledem k některým ... Unity, Arkham .. hrám.

    edit to bylo na pána dole
    • Mezi nejvíce zabugované hry historie patří PC only hra Trespasser....
    • Lukass
      Taky se me libi jak se furt zminuje Daikatana, ja ju hral tak mesic po vydani a v cele hre sem mel min bugu nez za 10 hodin v Zaklinaci :-D a to nekecam, moc dobre si na to pamatuju.Proto doted nechapu kdyz nekdo o Daikatane mluvi jako o prusvihu a nejzabugovanejsi hre vsech dob.
      Taky si nepamatuju to co se deje ted, No ono to nebylo moc ani za minule generace konzoli, az z nastupem toho slavnyho nextgenu se to zaclo sypat, a odnasi to hlavne PC hraci.
      • A odnáší to všichni, nejvíc samotní majitelé konzolí, na PC ještě kvalita existuje, pokud máš solidní stroj, pomáhají modeři atd., ale na konzoli jsi odsouzen k mizerné kvalitě a nenaděláš nic.

        Další věc podle mě je přístup hráčů samotných, my ze staré školy to vidíme jinak, spoustu věcí si uvědomujeme řekl bych, protože jsme více zkušení, zažili jsme začátky hraní , staré zlaté časy kdy hry dělali hráči a ne markeťáci, šlo o nápady, hratelnost, snahu hry posouvat - dnes je to finanční kalkul z velké části, hry se více zkomerciolizovaly), ale ta nastupující generace náctiletých řekněme, těm stačí předhodit příšerně sestříhaný trailer s nějakou celebritou, nakukat jim jak je to strašně cool a prodeje letí, je jim jedno, že ta hra je bullšit, že se to trhá, má to bugy apod., důležité přeci je, že k předobjednávce dostanou ten cool obleček.
        • Erien
          "zažili jsme začátky hraní" *1* *1* Vtipy ti jdou dobře no, každopádně asi tě zklamu, ale hry stejně jako vše ostatní, se vždy dělalo pro peníze. A to i před 15-20 lety, protože ani tehdy nic zadarmo nebylo. Nakonec tehdy byly hry dražší jak dnes. Novinka klidně stála 1800 na PC a to byly jiné peníze jako dnes. Takže se nám tu nesnaž namluvit, jak tehdy herní firmy byly charity a nikomu nešlo o prachy.
        • Daikatana byla v pohodě hratelná, nezaznamenal jsem žádný bug, ale měl jsem až verzi z Levelu, v době vydání jsem se k ní nedostal.
          No a LV, přestaň tu pořád vypisovat ty monotematické opusy. Tohle je dobrá stránka o hrách, ale ty diskuze zapLeVelené neustálým fňukáním o zlých konzolích z pera pár jedinců, budí v náhodném návštěvníku pocit, že se tu fňuká sborově.
          Jinak začátky hraní jsme nezažili, byly to pouze začátky našeho hraní. Začátky byly ještě desítky let předtím, jestli se vůbec dohledá kdy.
      • Jo v tom co se děje dnes je něco špatné a začalo se to sypat přesně v dobu co píšeš, velký problém je mizerný výkon současných konzolí, u každé hry co vyjde se musí dělat velké kompromisy a to pak má negativné dopad na vše možné, v konečném důsledku i na některé PC porty.
      • vsal dobre jim tak te pc chamradi.
  • Kozy

    Steam quality control

    http://store.steampowered.com/app/384540/
  • FTL (Faster Than Light) po česku ^_^

    http://www.imagehosting.cz/?v=ftlczeched.jpg
  • elwiscomeback
    Black Ops 3 na Wii PS3 *1*

    http://i.imgur.com/DZO83m0.jpg?1
  • Lukass

    Fallout 4

    Ty modely postav, to neeee *1* *1* *1*
    https://vid.me/CxsI
    • Creation engine prostě není žádný zázrak. Alespoň nějaký pokrok oproti Skyrimu tam vidět je a hlavně oproti Falloutu 3, který běžel na Gamebryo. Co by mě asi dost vadilo na PC, je doskakování textur, objektů a stínů, které je na konzolích dost viditelné (na vzdálených objektech), ale jinak se mi ta stylizace a "cartoonovost" líbí.
      • Tilwaen
        S tím Skyrimem máš pravdu. Tohle jsou prostě ksichty po bethesdovsku. Až v nějaké nenamodované hře od Bethesdy budou pěkné obličeje, to bude teprve překvapení.
    • Kozy
      Ty strnulý obličeje jsou super. Lip syncing taky kvalitní.
      • Špatný lip sync je údajně způsoben nahráváním na konzoli, jenže už to bylo vidět v E3 videu, tak kdo ví. Je to nepatchnutá verze a build starý 3-4 týdny. 2 týdny od gold masteru a týden dva schvalovací proces MS a Sony. Uvidíme za týden.
        Jestli jsem to nepochopil špatně, tak Bethesda dělá nové buildy i několikrát denně: https://steamdb.info/app/377160/history/
        • tak to je jasny, kazda nedokonalost tahne ze zatuchlych vod konzoli, tos ani nemusel psat
        • Kozy
          Díky za info, to jsem netušil.
    • co konkretne se ti nelibi? vypada to dobre
      • Dik pise "modely postav"
    • Lukyz
      Asi jsem viděl už i horší, ale od toho co ukazovali v "gameplay" traileru to má teda hodně daleko *9*
    • elwiscomeback
      Od Falloutu 3 žádná změna v postavách. Ještě že existují mody
    • Keyz
      AAA hra pro rok od mega firmy 2015 *15*

      Tedy asi opět: Vydají hru, čekej měsíce na moddery aby to udělali pořádně. Hraj.
      • Lukass
        Se divim ze jim to neni blby, vzdyt to je fakt k smichu, jak mam brat vazne ten vybuch kdyz ta baba stim deckem vypada jak po totalnim incestu. Jako tohle fakt ne.
        • Tilwaen
          Na poměry světa po několika nukleárních výbuších ještě celkem ujde. Taky mohla mít třeba tři uši.
  • Lukass
    Batman:
    Neprijde vam divny jak se o tom mlci,podle me toho meli a maji byt plny weby a ono se vesele mlci. De to fakt do kopru.
    Nejakej zahranicni magazn udelal test configu atd. a zjistil ze hra ktera byla vydana ted a se slavou prezentovana jako opravena, je uplne totozna jako prvni rozbita verze, proc se o tom nikde nepise. Tohle prece neni mozny, WB by meli jit okamzite pred soud a dostat takovou pokutu ktera by je polozila.
    Vychazi totalne rozbity hry co jedou sbidou 30FPS, mame mikrotransakce a za rok uz budou v kazde hre, tuny DLC vytrzenech ze hry, blizi se konec krabicove (kupuju jenom krabicovky).
    Jeste me furt nekdo bude tvrdit ze to nejde do kopru, je cas na zmenu, jinak se z toho uz nevyhrabem.

    Jeste le legracni jak vsechny weby oznacuji listopad jako nejnabitejsi mesic, prosel sem si hry co vychazi a vylozene se netesim na zadnou, jediny co me aspon trochu zajima je Battlefront a Fallout 4, ale vydrene z toho fakt nejsou, zbytek her me nachava celkem v klidu. Tolik k nejnabusenejsimu hernimu mesici.
    • Jak toho mají být plný weby ? Jako že tu kromě toho článku, co tu už je vyjde za hodinu další ve stylu "Pořád to nefunguje" pak "Furt to neopravili" potom "Redakce napsala naštvaný dopis vývojářům" a nakonec "Nikdo neodpověděl, to je plivnuti do ksichtu herních novinářů" ? Kolik článku chceš napsat na téma "Vyšla rozbitá hra" ? A že by si to kdysi nikdo nedovolil ? Daikatana, Daggerfall, Trespaser, Big Rigs...
    • btw podle mě by měli dostat od soudu přes prsty. klamavá reklama lhaní zákazníkovy nekalé praktiky atd....
    • taky si myslím že tohle jednání není v pořádku, hru sem nekoupil a to z mojí strany musí stačit
    • To je samozřejmně spiknutí židozednářských vývojářů her a iluminátních kryptofašistických novinářů.
      • Lukass
        Vzyt ten tvuj prispevek uz neni ani vtipne, je ti 15?
        Normalni to neni, pred 10-15 lety by si nikdo nic takovyho nikdy nedovolil.
        • Á, neobolševický sadomaso rosenkrucián se ozval.

          Je mylné se domnívat, že dřív vycházely hry ve skvělém stavu. Opět tady figuruje to, že se pamatuje jen to dobré a to špatné se zapomíná, což platí nejen o technických stavech her, ale i o jejich kvalitách obecně.
        • Erien
          Jako hrál si před 15 lety něco? Hry vycházely stejně rozbité jako dneska. Kolikrát i víc jak dneska. Krabicovky opravdu nekončí, takže nevím co máš za paniku. Mikrotransakce na těch nevidím nic špatného, pokud nejsou agresivní, důležitý a neovlivňují hratelnost. A DLC? Obecně platí, že vývojáři dělají to, po čem je poptávka. Takže ve finále je to v našich rukách, co koupíme a podpoříme a co nikoliv.
          • Jak se opovažuješ používat logiku a nemít tady v diskuzích růžový brejle o starších hrách? Co si to jako ku*va fakt dovoluješ? Ještě jednou a zařídím ti tady ban na diskuzích a při dalším prohřešku ti přeříznu vedení od netu.

            #SarcasmDetected
  • Kozy
    Official Call of Duty®: Black Ops III Live Action Trailer - “Seize Glory”
    https://www.youtube.com/watch?v=ejMqe1WBtEQ&feature=youtu.be

    Real Life First Person Shooter: Level 2
    https://www.youtube.com/watch?v=TlXUSw_y1cg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit