Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Video: Emulátor X360 s názvem Xenia již dokáže rozjet např. Rayman 3 HD. 

    Rayman rozjede emulátor, nebo emulátor rozjede Raymana? Ó ta záludná čeština všedního dne.
  • Neznáte někdo nějaký mod na PES 16, který upraví nelicencované týmy aby měli všecko reálné?
    • Většinou tady maj info a různý další věci http://www.pesoccerworld.com/
  • MS koupil Havok

    Docela zajímavá zpráva, Microsoft koupil fyzikální engine Havok (alternativa k PhysX), což by v kontextu s DX12 mohlo být v budoucnu zajímavé. Uvidíme co s tím MS provede. Podle mě dobrá zpráva, Windows je dominantní platforma a DX12 bude za poslední hromadu let největší pokrok v hraní, tohle by mohlo posunout fyziku ve hrách zase konečně o kousek dál.
    • pocuj, ze robis v marketingu? *1*
      vacsina hracov je na W7, a nechystaju sa tak skoro prejst, W10 kopiruje percentami W8 - W8.1
      • Co to má společnýho s tím, co píšu? Já jsem taky na W7, ale až se rozjede DX12 během příštího roku (?), tak ti nic jiného nezbude, než jít na W10. Jakmile se objeví první hra s nabušenou grafikou/lepším výkonem pod DX12, tak uvidíš jak rychle všichni přejdou, to není otázka jestli, ale kdy.
        • tak, najblizsia hra ktora ma vyjst na DX12 bude SW Battlefront, a div sa svete, ta bude mat podporu aj Mantle/Vulkan :)
          Ashes of Singularity DX12/Vulkan
          Deus Ex ma byt na Linuxe, tj DX12/Vulkan
          Fable ma byt na DX12(vidim hromadny prechod hracov na W10 kvoli Fable)

          tj, zatial nieje dovod... *4*
          • Zase taháš do diskuze toho krachujícího výrobce, který má podporu všude, všechno nejlepší, nejširší, nejlevnější a realita je pak uplně jiná? :)
            • khronos?
              kasli na AMD, to uz nieje v ich rezii, mas tam Vulkan
              ziadnu dominanciu MS, ziadne sw obmedzovanie DX api
              *4*
              inac, videl si pascala? bude to obor, a bude zrat ako prasa(fiji), som zvedavy, ci ti bude stacit ten tvoj 550W zdroj *1*
            • Proto za Q2/15 mají opět ztrátu dalších 180mil dolarů, akcie neustále pomalinku klesají a momentálně propouští 5 procent zaměstnanců ? :(
            • https://www.khronos.org/members/contributors
              krachujuci? na com slapes?
              *1*
  • PC verze Batman: Arkham Knight se konečně začne znovu prodávat tento měsíc.

    tak to ma byt, ak firma sprasi svoju hru, ma si ju sama opravit, a necakat na predajcu hardwaru, ktory to za nu urobi
    • Tak to rozhodně být nemá, ta hra měla fungovat před půl rokem při vydání a když ne, měli to houby co vydávat. Automobilka taky nepošle k prodeji do salónů auta, která nebrzdí, mají vůli v řízení, žerou dvakrát tolik co mají a chcípá jim náhodně motor.
      • btw: "Automobilka taky nepošle k prodeji do salónů auta.....žerou dvakrát tolik co mají"
        asi nesledujes udalosti poslednych dni kamo, ale VW dostava na rit kvoli tomu
        *7*
        • Zaprvé VW má problém s emisema, ne se spotřebou. Zadruhé, to bylo snad jasné každému, kdo se trochu zajímá o auta. Dýzly byly vždycky čmoudy jak prase a najednou mávnutím kouzelného proutku se jim sníží emise o xx procent jen díky tomu, že nějaká EU vydá normu? Takhle naivní snad nikdo nebyl :) Teď to holt jen oficiálně vyplulo na povrch.
          • v podstate som ti chcel len naznacit, ze tvoje porovnanie s automobilkami je naprd
            bavim sa o Warneroch, a ich vydanu rozbitu hru Batman a o tom, ze si ju opravili vo vlastnej rezii, a necakali ako vsetci ostatni vydavatelia, ze ju opravia patchami AMD/nvidia

            ale predator sa nezaprie, stale musi mat svoju pravdu, a v rychlosti 2 sekund po napisani svojeho postu svoje 2 pluska k dobru(bud tu mas fanklub, alebo mas male ego) ...a je evidentne co je z toho pravda :)
            • Tebe ty minpluska hodně žerou co? Věř, že já tu mám víc fanoušků, kteří mi buchnou minus a co jako? Neřeš to furt, důležitý je snad obsah, to, že tu nějaký argumentační profík se znalostma buchne minus místo aby se zapojil a řekl svůj názor, je irelevantní.
      • to som netvrdil, tvrdil som, ze ked uz to firma poseriie, ma si to poriesit vo vlastnej rezii a necakat od 3tej firmy napravu
  • Chim
    Ty voe tady to nějak blbne, nedá se reagovat :(
    • To je rukama
      • Chim
        Asik jo *9*

        EDIT: ale na třetí pokus už se mi to podařilo *1*
  • Jack1947

    Co asi nikdy nepochopím nicméně zajímavé to je no...

    ttp://bonusweb.idnes.cz/nejdrazsi-virtualni-predmety-dko-/Magazin.aspx?c=A150930_082546_bw-magazin_anb
  • ks k dos2 nakonec vybral presne 2M, takze to bude herni extaze *5*
    • Armikrog vybral mega a jaká to byla hitparádá, že ano? *15*

      Jinak každý kýčař a klišoik určitě bude spokojen. Devalvace fantasy za 2 mega *11*
      • ja bych ty adventury zrusil, stejne nebejt nemcu, tak uz se na ne davno zapomnelo
  • Vogon

    Cyklus pěti výborných videí o vlivu studené války na video hry

    https://www.youtube.com/playlist?list=PLOQZmjD6P2Hm47oJBiqdLfmneDK0MrsfU
    • alladjex
      Díky za dobrý tip. Právě jsem dokoukal poslední díl.
  • hehe

    http://bit.ly/1Vx1UHD
  • tu soutež o FURY byjste meli zrušit; takhle vyhraje zadarmo tu kartu nejakej jouda kdežto ja si na ni musim vydelat *13*
    • Amd ani zadarmo. *3*
      • 3dfx forever *3*
        • Matrox!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit