Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Projekt na Kickstarteru, co stojí za doláče - Giants Citizen Kabuto sequel

    Všem fanouškům a milovníkům skvělých her,

    pojďme podpořit kreativní tvůrce pokračováním nápadité a zábavné pecky Giants Citizen Kabuto. Mají za sebou i jiné majstrštiky jako MDK či Armed and Dangerous.

    Jejich chystaná novinka se jmenuje First Wonder
    https://www.kickstarter.com/projects/roguerocket/first-wonder Kickstarter, kampaň pouze do 25. října 2015

    jestli jste o Giants nikdy neslyšeli shlédněte
    https://www.youtube.com/watch?t=596&v=HvxDF83apCQ
    • x_ander
      Na původní Giants nedám dopustit a dohrál jsem je tolikrát, že to ani nespočítám, ale tahle novinka... nevím teda. Vypadá to spíš jen jako pokus o kopii Giants, ale tu atmosféru to moc nemá (mimo hudby, která je originál z původní hry). Raději bych plnohodnotný sequel než "duchovního nástupce", který prostě vypadá divně. Tvůrcům přeju úspěch (ikdyž to na něj zatím moc nevypadá), ale ode mě příspěvek nejspíš neuvidí.
      • atributy to má dobré a to je základ

        Mají hlavy do té hry dostat výtečný obsah (ještě potřebujou cash). O atmosféru bych se nebál. Kingdom come bylo taky pořádný polotovar ve fázi kickstarteru. Je potřeba, aby se o tom projektu mluvilo a pak to podle mě vyberou - tedy směle přispěj (v nejhorším to uvidíš zpátky) a ideálně šir přes FB a twitter info, že se kuje ;) a kdoví, třebas se to povede vybrat. Když se rozjede US/UK trh tak to půjde snadno
  • langustyn
    zajímavej rozhovor s Vojtou Novákem nejen o Re-Playi a Operaci Flashpoint...
    http://video.aktualne.cz/dvtv/20-minut-s-martinem-nikdo-me-nepozval-tak-jsem-se-pozval-sam/r~12e1bb44685311e5adcb0025900fea04/
    • Lukyz
      Z čistě herního hlediska je video dost nezajímavý, na to že jde o producenta herního pořadu, tak má 5-7 let staré informace o české firmě ve které dělal a která je mezinárodně známá. Nevím kdy to bylo natočeno, ale o KC toho taky moc nevěděl.

      Souhlasil bych max. názorem na Youtubery, ale informační hodnota rozhovoru jako celku je 0.
  • Veskoslav

    Redakce

    Tak co? Bude někdo řešit problémy Games ve spolupráci s tiscali, pod kterou spadají nebo se prostě na to vykašlete jako je u Vás zvykem a budete raději propagovat nějakou srágoru na Seznamu, takže miliarda projektů na pár lidí, takže kvalita bude muset zákonitě někde letět z okna.
    • rika ti neco pojem outsourcing? btw doufam že cenzor nebude tolerovat tyhle slovni vypady vuci redakci *7*
      • outsourcing je sice hrozně fajn ale když sem lidi začali chodit pravě kvuli staré redakci tak tady nebudou zůstávat protože tu píše nějakej outsourcovanej pepa z horních prdelkovic *7*
        • Jaké staré redakci, ta tu už nepíše vůbec nic dávno, pokud sis nevšiml :)
          • Já jsem si říkal, že už jsem tu dlouho nic nečetl od Ondry Broukala. *4*
    • Keyz
      Se*e se na to dlouhodobě, tak proč by na to najednou neměli sr*t?
    • Dám ti radu. Otevři si recenzi nějaké AAA hry tam a tady a srovnej je.
  • Sean Murray designer No Man’s Sky byl v The Late Show with Stephen Colbert

    https://www.youtube.com/watch?v=ZqeN6hj4dZU
    • ringmancz
      když jsem se díval na Roger Water The Wall, tak jsem si pořád říkal, koho mi Waters připomíná. a pak mi došlo, že Seana
    • Hra nejspíš bude repetitivní ale musím uznat, že to jak to na konci oddálil a řekl, že to všechno můžeme prozkoumat na mě udělalo hodně velký dojem.
  • Jack1947

    THPS 5

    http://www.eurogamer.net/articles/2015-10-02-tony-hawks-pro-skater-5-review
    http://www.destructoid.com/review-tony-hawk-s-pro-skater-5-312863.phtml
    http://www.usgamer.net/articles/tony-hawks-pro-skater-5-xbox-one-review
    http://www.gamerevolution.com/review/tony-hawks-pro-skater-5

    Tak bohužel největší obavy se zdáse naplnily *9* je to jen hnusný zabugovaný brak.
    • klasicka konzolova produkce, navrch huj, uvnitr fuj

      casy vlozite disk a hrajete uz se nikdy nevrati
  • jindra.veliky

    beta NFS

    tak co rikate na betu need for speed? vcera jesm hral 3 zavody a moc me to nechytlo zatim, ovladani aut je takovy tuhy, ale zase pri driftu se snadno protoci o 180 stupnu
    • Kravina dle očekávání.
  • Johnny

    Hry SOMA se od vydání (22. září) prodalo již více než 92 tisíc kopií.(+ nový trailer)

    Nic moc :( a je to škoda! Jediná hra za poslední Léta kterou sem dohrál na jeden zátah a parádně sem si ji užil!!!!
    • Co sem četl, tak jsou vývojáři spokojeni. Naštěstí u takové hry se nemusí prodat miliony, aby se zaplatila.
  • WTF Is... - Might & Magic Heroes VII ?

    https://www.youtube.com/watch?v=74GRowG4SSc
    • ve skratce: 40 minut kritiky
  • Veskoslav

    Zombie víkend

    https://www.humblebundle.com/store/promo/dawnofthedeals/?gallery&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=1408a9e578-Humble_Store_October_2_Zombie&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-1408a9e578-133983577&mc_cid=1408a9e578&mc_eid=c9fa6c87fd
  • Draken69CZ

    LV426 - Nemusíš nic říkat, všichni víme, kdo brzdí vývoj :)

    Všichni? Ti chytřejší, ale mezi ně se ty nepočítáš, protože si chybně myslíš že to víš. Zklamu tě tohle brzdí právě lidi jako ty. Náklady vývoje her se neúměrně zvedl k jejich prodejní ceně která klesla a díky slevám brzo po vydání ani není možnost jak to dohnat.

    Právě lidi jako ty dohnali vývojáře aby se spíš orientovali na konzole kde je vývoj levnější a zisk pravděpodobnější. Pro ty pomalejší, ano za tohle všechno můžou lidi jako je LV -> PIRÁTI!

    No teď to víš i ty tak snad už tu přestaneš psát ty hlouposti o konzolích v podstatě díky nim si ty můžeš hrát "zadarmo" na kompu.
    • Lukass
      Kdyby se dalo na konzolich tak lehce piratit jako na PC tak je to uplne stejny. Navic i na PC kdyz hra stoji za to tak prodava, viz. GTA , Witcher atd. Proste na PC si nemuze vyvojar dovolit vydat braky jako Order ,Destiny atd. protoze by se to jednoduse neprodavalo, pac to nestoji ani za 100 korun. Naproti tom na konzoli tomu napali cenovku 1500 a nextgen majstri kupujou jak votekly a jeste si nalhavaji ze sou to super hry. Tim pak upada cele herni prumysl, mame tady 20 Assasinu, 30 Call of Duty, hry ktery ale nepochopitejne dostavaji furt 8/10, a lidi kupujou a kupujou. A na jake platforme hlavne kupujou, a kdo tim padem brzdi herni prumysl, to at si odpovi kazde sam!
      • PC ma vetsi obrat nez vsechny konzole dohromady a vyvojari nemusi platit vypalne sonysoftu.
        Nevim jestli je smesnejsi jak si megakorporace, vyhazujici stovky milionu za reklamu, stezuji na piraty nebo jak to papouskuji troubove po celem internetu.
        Na pc totiz existuje konkurence a to je ten nejvetsi strasak pro konzolove tituly
        • Tak tak, ještěže na PC žádná digitální distribuce výpalné nepožaduje, to by byla hrozná věc. Steam, GOG, Origin, Humble Bundle, UPlay, všechno to jsou k vývojářům úžasně přátelské distribuce, které si svých 30% rozhodně nevezmou, že? *7*
          • Ja nic takoveho nerekl ale chapu ze mi musis neco vlozit do huby jinak nemuzes zadne me tvrzeni napadnout.
            Origin patri ea a ti sami sobe asi nic neuctuji, uplay patri ubisoftu a ti sami sobe nic neuctuji.
            Humble bumble si bere 5%.
            Navic si to muzes distibuovat sam ze svych stranek coz te nestoji nic a steam a gog si sice berou 30% ale nabizeji nesrovnatelne lepsi servis zakaznikum.
      • kennyB
        Jo, všechny díly Uncharted měli velmi špatné hodnocení, The Last of Us mělo špatné hodnocení, Bloodborne taktéž, jen na pc vycházejí naprosté skvosty typu simulátoru chleba *7* Na každé platformě najdeš špatné a skvělé hry, pc nevyjímaje *3*
        • Lukass
          Uncharted budiz, uspech dalsi dvou zminenich her nechapu ale budiz i tem. Jinak ja nikde nepisu ze na konzolich vychazi spatny hry, ale za tam ma obrovske prodej i absolutni brak ,kapisto???
          A stim chlebem uz to neni ani vtipny....
          • Na konzolich se proda cokoliv co ma dostatecnou reklamu.
            Neboj vyjadrujes se srozumitelne, ale lide kteri obhajuji konzole maji casto problem pochopit text obsahujici vic jak jednu vetu. A i kdyz chapou tvuj argument tak se ho proste rozhodnou ignorovat a budou porvavat neco o piratech pripadne o LAST OF US !!

            LAST OF US je zrejme ultimatni argument, protoze na to dojde rec doslova pokazde i kdyz to nema s diskuzi nic spolecneho, stejne jako opakovali dokola gta gta gta gta , ale kdyz to vyslo na pc tak uz se o tom nikdo nikdy nezminil.
          • kennyB
            Nechápeš, protože jsi je nehrál a jen kecáš. Brak se prodává na všech platformách a tím, že si tu budeš vylévat srdíčko stejně nic nezměníš. A že konzole brzdí vývoj??? Právě u těch her, které jsi nehrál a nechápeš jejich úspěch je vidět, že to tak není...
            • A taky sem nepsal ze se mi to ty hry nelibi. Pochopte uz konecne ze kdyz se nekomu neco libi tak to neznamena ze to musi nekriticky vyzdvihovat do nebes pri kazde prilezitosti.
              I kdyz jsi fanousek tak muzes poukazovat na nedostatky!
              Vetsina z vas se zrejme snazi utvrdit v tom nazoru spis sebe nez ostatni.
            • Ja se ale neptal co se ti na tom libi, ptal sem se cim je to tak progresivni kdyz tvrdis ze konzole zenou vyvoj dopredu ........ zase se potvrzuje ze lidi nechapou nic slozitejsiho nez jednoduche vety.
            • Ano, 720p a propady k 20 fps vubec neni vcerejsi.
            • kennyB
              Proč bych měl vysvětlovat co se mi na těch hrách líbilo někomu, kdo to ani nechce slyšet??? Když ti odpovím, stejně napíšeš další svojí moudrost o tom, že ty hry jsou stejně tuctové. Já jako dobytek mám tyhle hry rád, ty jako dobytek zase ne. Kdo z nás je tedy větší dobytek????
            • Ty to proste nechapes protoze si hloupej zatimco ja to chapu protoze sem sezral moudrost sveta. Argumentace na urovni materske skoly *1*
              Tak nam to vysvetli proc jsou ty hry tak progresivni ? Co noveho prinesli ?
              Nadprumerny pribeh (jednooky mezi slepci) a hezke lokace, ale zbytek jsou tuctove, opakujici se herni mechaniky zkopirovane z jinych her.

              Ty ani nevis co se ti na tom tak libi prosimte, kdyby vsichni rikali ze je to spatna hra tak se jako spravny dobytek pridas a ani o tom nebudes uvazovat.
    • Veskoslav
      Vždyť ty jsi tady největší socka, co vezme jakýkoliv kód na jakoukoliv hru, hlavně když je to zadarmo.
    • Se podivej na zisky PC her a konzolovych a pak zas neco napis. Proste je na PC mnohem vetsi vyber a vetsinu penez si rozdeli jen par titulu, proto nejake nedodelky se moc neprodavaji a mnohem snaz se daji prodat na konzoli, kde tech titulu je proste malo.
    • Jack1947
      Já bych neřekl že hry "zničily" piráti, to je trochu zcestné, převážně jsou to pžehnané ambice nebo už jen kopírování toho stého pořád dokola kolik je za rok zajímavých titulů v tom balastu dejme tomu z indie/AAA scény indie každou chvíly a hodně jich je taky pěkně vyblitých to bez debat.AAA skor nic když se všechno odlkládá a zbytek beztak je jen recyklát po stosedmé...

      Pokud to vbereš vážně co píšeš tak je to tak napůl, jenže ten kdo to podporoval a podporuje to bohužel ničí vědomě nebo nevedomě stále... tak ano i stažení je istá podpora... vyvojáž to vidí a řekne si "Kdyby to chtěl koupit, tak by to i koupil jasný signál že ta hra za to stojí už mu nedochází že by nic nebylo k hraní... atp...
    • Draken je príklad človeka, ktorý sa nechá oklamať marketingom. Súčasná generacija konzol je naozaj veľmi zlá.
      • Draken69CZ
        A na to jsi přišel jak?
      • jj, i samotna sony se divi, ze jim na ten ultra low budget pokus skoilo tolik lidi *5*

        http://bonusweb.idnes.cz/playstation-4-prodeje-ocekavani-odhady-sony-feb-/Novinky.aspx?c=A151002_140716_bw-novinky_anb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit