Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Star Citizen

    http://www.escapistmagazine.com/articles/view/video-games/features/14715-CIG-Employees-Talk-Star-Citizen-and-the-State-of-the-Company?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=all
    • Podle mě to čekalo hodně lidí...další Daikatana....jenže tohle nikdy nevyjde.
    • *15* *15* *15*
    • Nejdůležitější část článku je ta, ve které Roberts nepopřel, že propálili 82 milionů dolarů a zbývá jim jen osm. Tam jsem čekal zásadní odpor a ono nic. To nevypadá dobře.
      • Veskoslav
        Mrkni se na autora a jak píše. A že propálili 82 mega? Víš na co byli dané atd.? Mě zase přijde hysterie ala autor (teprve teď jsem si to dopřekládal), která byla hysterická už když měli 40 mega. Pr*ser to bude až nevyjde hra, nevyjde nic a všichni budou bručet do báně za podvod (což už jsou takové rozsudky), celá ta bublina krachne. Do té doby jsou to jenom plky autorů jako je ta ženština, co to napsala a která moc ráda "plive". Přijde mi, že polovina herní obce si strašně přeje, aby to krachlo a ta novinářka se k nim vesele řadí. Ta najde všude všechno a i kdyby to byla sebevětší blbost, co by ale ukázala SC ve špatném světle, tak to stejně napíše. Navíc to nahraje zdejší "komunitě" Hnusavec a haha a zase budeme poslouchat kecy o neschopné pc scéně. Navíc jsem dostal "achivment/odznak" za přečtení článku a to mě maximálně rozesmálo.
        A doporučuji přečíst i druhou stranu "mince".
        https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14979-Chairmans-Response-To-The-Escapist
        • Já si nepřeju, aby to krachlo, protože to by spousta lidí přišla o peníze, co do toho vložila. Na druhou stranu si taky nepřeju, aby do toho další důvěřiví hráči vkládali další peníze za situace, kdy není jasné, jak na tom projekt finančně je. A vývojáři se k tomu staví způsobem, který mně osobně přijde velmi podezřelý a nedůvěryhodný.

          Že si na tom kdekdo může přihřívat svoji vlastní polívčičku, to je možný.
        • Kozy
          Jo četl jsem a nepřesvědčil mě. Derek mu asi leží hodně v žaludku a útoky na tu novinářku jsou ubohý. Nedivil bych se kdyby na tom článku bylo něco pravdy.
          • dyť se to řešilo i ve FC, jak jeli na gamescon, tak to řešili v letadle a spousta lidí v oboru si také začíná myslet, že se jedná o podvod nebo že to prostě nezvládl a prohospodařil to vše.
          • Hanzales
            No když mrkneš na ty tweety: https://twitter.com/istheguy/status/648361204226891776 , tak ten Bandit je taky slušný troll, akorát krapet vyšší forma pač to jede i s capslockem :)
          • Veskoslav
            Nevím. Ta "novinářka" si už tolikrát cucala věci z prstů, že pomalu nevěřím ani jedné straně. A při úrovni novinářů všeobecně mi přijde, že to už může dělat naprosto každý bez ohledu na to, jestli o tom něco ví, neví. Stačí něco úderného, 5-10% faktů a pak to zabalit do omáčky. Já bych se rád dozvěděl pravdu, ale rozhodně ne stylem GLOSA či KOMENTÁŘ, jak je situovaný tento článek. To je spíše takový blog rozezlené "novinářky" než článek plný ověřených faktů.
  • Veskoslav

    Redakce

    Tak co. Začne redakce konečně řešit naprosto nefungující systém +- nebo opět strčí hlavu do písku jako pštros či to lépe odbyde v nějakém FC, že když to někoho baví, tak ať to dělá. Pak by mě zajímalo, proč to tady je. Podle mě to musí zatěžovat stránky. Takže buď zaveďte systém, že hlasovat můžou jenom registrování (většina servrů to tak má právě kvůli "klikfestu") nebo to zrušte. Ale mít nefunkční věc a odmítat to jakkoliv řešit je to samé jako mít rakovinu a pít na to pomerančový džus, protože mi to řekl Guru Jára z O2.
    • stratego
      Když to někomu dělá radost tak ať si kliká :) Mě je úplně jedno jestli mám +10 nebo -52.
      • Jack1947
        To už si psal tak už mlč!
    • neměl jsi s tím začínat, jen hošánku sklízíš bouři, kterou jsi zasadil. Kdo jínemu jámu kopá, sám do ni padá.
      • Veskoslav
        Je zvláštní, že přilezeš pokaždé, když někdo začne zvesela prasit systém +-. Mimoto kdy jsem si klikal -30 až -100, povídej mi tu krásnou pohádku na dobrou noc.
    • docela pruhledne, naklikat si minusy a pak se ohanet zrušením.
      • Veskoslav
        Ty jsi ještě větší tupec než Jack. Proboha, kde se množíte? V nádrži s bio tekutinou?
    • Lukyz
      Za mě naprostej souhlas, ale tohle se tady řešilo nesčetněkrát a redakce to vždy ignorovala.
      Obávám se, že jakákoli omezení nebo řekněme zklidnění diskusí není (bohužel) v zájmu redakce *9*
      • Jack1947
        Není to třeba tím že to má na starosti Tiscali a jim je to šumák?
    • Morraw
      Já už to dlouho ignoruju, ale je fakt, že na co to mít, když to má nulovou hodnotu a akorát jsou kvůli tomu hádky.
      Dislike za chvíli příjde také na FB a to teprve bude sranda *7*
    • Jack1947
      Tady pomalu cítím závist? *8* no teda... to snad ne. *15*
      • Lukass
        Ty vole ,to neeee, zavist, curam smichem *1* *1* *1*
        • Tilwaen
          Hlavně nezáviď, že má Jack bezmála o třicet plusek víc než Ty *5*
      • Chim
        Závist fakt ne.
      • Veskoslav
        Závist? Jacku, víš co to slovo znamená? Nebo si vážně myslíš, že tvá reputace stačí k takovému hodnocení, co jsi dostal u svých posledních příspěvků? Ach Jacku, Jacku. Neměl by jsi prohledávat torrenty, určitě vyšly nějaké nové hry, které si zase nekoupíš.
        • Jack1947
          Byl jsem tu včera ráno a někdo si dal tu práci aby mi naklikal plusy chápeš někdy v 1 hodinu nebo předevčírem kdy to bylo... uctyhodné ne? *4* Minimálně by jsme měli mít respekt k někomu kdo si dal tu práci.
          • Veskoslav
            Respekt? Jacku, to zvládneš i ty, tedy cvičená opice, které platí banánem a krabičkou cigaret....Asi neznáš vyznám slova respekt... *7*
            • Jack1947
              Tedka kliká taky *15* fakt porad mi jak si mám naklikat 50plusů? já to totiž nevím eh. *7* *12*
  • Morraw

    HB Monthly

    Humble Bundle představuje nový koncept měsíčního předplatného. Prostě za zhruba 300,- dostanete měsíčně ranec her. Je tam zmínka, že by tam neměly být hry z předchozích bundlů. Co na to říkáte ? Ne všechny bundly jsou zajímavé, ale i tak jsou 3/4 mých her na steamu právě z HB balíků.
    Vidím to tak, že touhle cestou by se ke mně mohly dostat zajímavé indie hry. Více na:

    https://www.humblebundle.com/monthly
    • To jako ted zaplatim 12€ a nevim dopredu, jake hry dostanu? Skvelej napad *1*
      • ringmancz
        klasický předplatný
    • Dodal bych, že pokud to stihnete do 6., tak dostane Legend of Grimrock 2 jako bonus.

      Jinak nevím, uvidí se podle toho jaký hry tam budou. Mě kdysi HB navnadil Origin bundlem, kde byl Crysis 2, Dead Space 1, 3 a spousta dalších, pak Indie bundly s Guacamelee, Bastion, Fez, FTL, Mark of the Ninja... ale pak? Něco málo jsem si sem tam vzal, ale už víc jak rok mě nic nezaujalo, a pak se začaly i některý hry opakovat. Knihovna by se akorát plnila hrama, který stejně nakonec ani nezapnu.

      Když už, tak spíš nakupuju v tom jejich Storu. Někdy tam mívaj dobrý nabídky jako třeba teď naposled hry od Telltale. S 85% slevou jsem neododolal nevzít si Tales from the Borderlands, Game of Thrones a The Wolf Among Us.
  • Veskoslav

    The Dwarves - A New Storydriven Fantasy RPG

    https://www.youtube.com/watch?v=u1ZtrCl9OSo

    Kampaň už má splněnou částku, co požadovali, zbývá posledních 7 dní:) Mimochodem už si autor posledního "reportu", co tady byl na Games zjistil něco o sérii Trpaslíci? Protože pak možná ocení scénu s Alfem:)
    • Tilwaen
      Knižní série se mi kdysi líbila a kvůli tomu jsem jim přispěla, ale popravdě mě koncept hry vůbec ničím neuchvátil. Takové meh. Uvidíme, co se z toho vyklube, lore to má pěkné.
    • Morraw
      Trpaslíky jsem kdysi četl a koncept má hrazajímavý. Jsem zvědav, co se z toho vyklube. Ale nebacknul jsem, dnes se mi stáhly peníze za kolektorku Divinity OS 2, takže trošku pálka.
      • Veskoslav
        No já to mám pro změnu opačně, jsem se rozmýšlel mezi podporou Divinity OS2 a tímto. Vyhráli trpaslíci. Mohu se zeptat, kterou sis vybral?:)
        • Morraw
          No tentokrát jsem neváhal nad fyzickou sběratelkou za 125$, která je hodně bohatá.
          • Veskoslav
            Tak ta je moc pěkná. Já jsem si pro změnu vybral za 95 dollarů. Jediné, co mi tam trochu vadí je druhá kopie hry navíc, ale tu daruji nebo tady na Games o ni udělám nějakou soutěž nebo pošlu redakci, ať nám udělají recenzi *1*
            • tak, ja som zobral aj divinity aj trposov, obidve za cca 25dolacov :)
            • Veskoslav
              Tak to není vůbec špatný nápad. Pokud by jsi měl zájem, tak klidně pak můžeme navzájem vyměnit:)
            • Morraw
              Nojo, já taky vlastně budu mít dva klíče. Dokonce mám dva z předchozí sběratelky D:OS. Takže se v budoucnu může udělat trade *3*
  • SOMA Gamesplay

    Vy teda nakonec SOMU opravdu nedáte? Podíval bych se na záznam z hraní na Hrej.cz, ale tu tamější nesympatickou sebranku nemůžu vystát, proto jsem se těšil na gameplay ve vašem podání, škoda.
  • Jack1947

    Rs-Siege

    Měl by někdo zájem o 2 klíče? Pokud jo necht zanechá mail. ( důvod toho proč to sem nebudu postovat, psát už nebudu).

    Jestli někdo zájem nemá at si prosím nechá své kecy jo? o tom to tady není.

    Tak doufám že se ještě někdo ozve... jinak nevím to budu muset udat jinde.
    • strafenxje@centrum.cz

      Díky"
    • Draken69CZ
      Dik
  • x_ander

    Quake 2 a Wolf na GoGu

    Tak GoG dál válí s hrama od Bethesdy. Přibyl Quake 2 a 3 a Wolf, včetně RTCW.
    • kostejnesmrtelny
      Super, Q2DM1 navždy! *14* *5*
  • Witcher 3= kravina pro děcka a pro nesmočelé

    Dohrál jsem to dneska a zklámání jako prase. Místo trapných sexualních scén by se mělí příště věnovat hratelnosti
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided – Augment your Pre-Order

    Square Enix a Eidos dnes vydali oznámení o zrušení jejich akce "Augment your Pre-Order" kde jste si k předobjednávce mohli vybrat typ bonusu, který ke hře dostanete. Převážně šlo o bonusy typu skin 1, 2 nebo 3, popř. artbook nebo soundtrack ke stažení a další přídavky se měli přidávat podle počtu předobjednávek.

    Jsem rád, že se u nich někdo chytil za nos a uznal, že to nebylo zrovna nejšťastnější řešení a tudíž k předobjednávce dostanete "komplet" balík - skiny, soundtrack, artbook,misi navíc, komiks, novelu z DX universa a možnost hrát o 4 dny před datem vydání.
    • Je to malé, ale významné vítězství pro nás hráče. Bohužel uskutečněné ne díky, ale navzdory tomu, jak o věci psala herní média...
    • MickeyMutant
      Drobná oprava - datum vydání se naopak srovnává pro všechny na původní termín a hlavně ty bonusy nebudou jen k předobjednávkám, ale i pro ty, kteří si normálně koupí tu lepší "Day 1" edici.

      Zkusili to, nevyšlo to, nevadí. I takováhle reklama se počítá*4*
      • Tilwaen
        Už jsem se skoro bála, že by tu neskutečnou odměnu za poslední, pracně vydřený tier předobjednávek dali všem. Uf!
      • Jack1947
        Předobjednávek bude teda ještě více. *3*
  • Video: Grafické srovnání PS4 verze Uncharted: The Nathan Drake Collection s původním PS3 originálem.

    Sakra! Pěkně si s tím vyhráli, moc pěkná grafika na PS4. Docela bych si to zahrál někdy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit