Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft prodloužil uzavřenou betaverzi Rainbow Six: Siege do 4. října

    Čtyři keye:
    7M3C-JRUM-YA6R-EBUM
    LR6L-ML6L-J4MA-9WN6
    W4QP-U6AR-X7HM-AAPX
    AKKL-WNCL-MQYP-X8VR

    Kdo dřív přijde, ten dřív bere. :D
    • Chim
      Děkuji, ale raději si dám do počítače nějaký virus, než cokoliv od Ubisoftu.
    • Morraw
      Díky. Vzal jsem si ten poslední.
    • Ubisoft prodloužil uzavřenou betaverzi Rainbow Six: Siege do 4. října

      aj ja pridám 4:

      U7C7-W6EB-UQMK-XHLV
      PVCD-HCC6-FEAM-67AL
      9WYC-LPAA-4JK9-XDL9
      4L8W-ADEK-AULJ-FMMM

      inak mi to nejde postnúť vraj mám vypnúť capslock:D
  • Členové PS Plus programu obdrží 6. října zdarma hry Broken Sword (PS4, PSV), Super Meat Boy (PS4, PSV), Unmechanical Extended (PS4, PS3), Kickbeat (PS3, PSV), Kung Fu Rabbit (PS3, PSV), Chariot (PS3).

    Není to Broken Sword, ale Broken Age.
  • Lukyz

    Assassin's Creed Syndicate bude obsahovat mikrotransakce

    Není to teda moc velké překvapení, ale UBI včera oznámilo, že i nový AC bude obsahovat mikrotransakce, které vám umožní "urychlit" hraní v podobě odkrytí mapy, zakoupení lepšího vybavení atd.

    Já vím, že je to mlácení prázdné slámy, ale dřív se podobným věcem říkalo cheaty a bývávaly ve hrách zdarma nebo se např. odemykaly po dohrání popř. splnění některých podmínek ve hře.

    Holt nová doba, celkem by mě zajímalo, jakou měrou ovlivňují herní mechaniky samotní vývojáři oproti např. marketingovému oddělení.
    • Lukass
      Staci procitat fora kolik lidi ma predobjednany a tesi se na sberatelku ,atd. A pak me stejne clovek v diskuzi napise ze neni ovce, ale fanousek :-DDD
    • Jack1947
      Zlo *16* Cheaty jsou stále jen jsou to převážně zásahy do systému trainery jinak souhlas jsou to zmrdi!
  • Kterýho Tomb Raidera by jste mi doporučily hrál jsem jenom 1, legend, zkoušel jsem Anniversary a pak až toho novýho
    • Druhý díl. (Tomb Raider II: Starring Lara Croft)

      Vždy mi osobně připadalo, že je to v podstatě to, co chtěli vývojáři udělat už od začátku, ale u jedničky jim prostě chyběl čas a zkušenosti, tak to plně zúročili ve druhém dílu.

      Když si navíc na EPSXE emulátoru nastavíš vyhlazování (pro PSX verzi) nebo si na PC seženeš HD textury z iOS remaku (http://www.core-design.com/community_tr2iostexturesmod.html), tak to bude vypadat i na dnešní dobu jako obstojná budgetovka.
      • Chci si koupit to jak je teď na steamu v akci
    • kennyB
      Jo, dvojka je dobrá a Chronicles je taky slušnej díl.
    • frantisek_nejezchleba
      2 má pro mě nejlepší lokace, ale je zase dost akční.
      Pokud chceš něco ve stylu jedničky, tak doporučuju 4. díl.
  • Keyz

    MGSV Ocelot's Day Out

    https://www.youtube.com/watch?v=D7G7x6f9_mY&feature=youtu.be

    *15*
  • Jack1947

    Konec sucha - očekávané pecičky (slandáá ovšem).

    Samurai Warriors 4 II
    Arcana Heart 3 LOVE MAX

    To horní moc nemusím tyhlety arény kdy vybijíte 1000 vojáků, to dolní 2,5d bojovka... bude to zase port a pojem port je docela ošemetná věc v dnešní době nicméně... se to koupí aby ne že.

    Netušil jsem ani o jedné... hmm.. divná to doba.
    • Mne by zajímalo, kdo naportoval tebe do naší světské reality, jacku? Takový úkaz jako ty, se VYSKYTNE jednou za 1000 let
  • Veskoslav

    Tony Hawk 5.

    https://www.youtube.com/watch?v=JIXkRXYbKaI

    To bude otřesná hra v otřesné grafice. Maximální pr*ser. Na to, že to vychází 2.10 a cena je naprosto přestřelená (konzole cca 1400-1700...Navíc je to na zastaralou generaci a na pc se rovnou vysrali. Strašně mi to připomíná Goat Simulátor. Taky ho měli dávat za 1500. Nejlepší je že "one Day patch" má více GB než základní hra a přesto dle novinářů chyby neopravil, přidal další (většinou totiž přidal sociální kraviny atd.)

    Může mi ten "chytrák", co vymyslel ten ban list zakázaných slov, co je na slově PRŮ*ER HROZNÉHO!!!? To jste si asi najali nějakého studentíka ze ZŠ, co všechna slova, která začínají na p od po*na po prů*er zakázal?
    • Keyz
      Jaký člověk si tohle dobrovolně koupí?

      Jo, kdyby na mě mířili bouchačkou...Tak bych asi podlehl, ale dobrovolně kupovat tuhle šílenost? Je to hnusné, asi určitě to bude blbé a ještě to stojí hodně.
      • Jack1947
        RIP TH... *9*
    • Kozy
      Vypadá to jak na PS2, navíc se to prý příšerně ovládá. Někde jsem četl že Activision má licenci do konce tohohle roku, tak z toho chtěli ještě něco vytřískat. Škoda že to takhle dopadlo, těšil jsem se.
      • Veskoslav
        Na PS2 vyšla nejlepší TH Pro Skater 2, ne?:)
        • Jack1947
          PSX *7*
          • Veskoslav
            Víš, že PSX je DVD přehrávač, co uměl nahrávat, který měl plně integrovaný PS2 a prodával se jenom v Japonsku? Když už mě chceš opravit, tak Tony Hawk 2 vyšel na Playstation.
            • Veskoslav
              https://en.wikipedia.org/wiki/PSX_(video_game_console)

              Oficální označení PSX je oficální označení této "konzole". To se také nazývá Playstation X.

              To, že se Playstation říkalo PS/PS1/PSX je věc druhá.
            • Jack1947
              PSX se jinak říkalo i první PS konzoli až druhá revize se jmenovala PS1 bohužel je to pravda... dneska z tebe vypadlo hodně chytrých věcí... tahle to však nebyla.( inu pravdu máme jakžtakž oba). I když mám radši to označení PSx když ta novější se jmenuje PSone.

              https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_%28console%29

              Člověk by řekl že dáš pokoj a ono ne... Jsem Veskoslav a kdo mi bude vzdorovat toho smetu ...děti třeste se mně. ÁÁááá *10* *16*
  • Lukass
    Tak Zaklinac 3 prave ted dohrane :-) Paradni dobrodruzstvi :-)
    Nevite nekdo kolik ma hra koncu, a jestli finalni rozhodnuti hodne ovlivnuji konec hry?
    Tak sem neco malo procetl ,a mel sem jeden z nejlepsich koncu jake ve hre je ,parada :-)
    • jakubc
      Je tam spousta variant, musíš si to najít někde rozepsané. V zásadě ale Počet "otcovských skutků" rozhoduje o tom, jestli Ciri přežije, nebo ne, zatímco návštěva/nenávštěva Emhyra se Ciri rozhoduje o tom, jestli se přeživší Ciri stane "Zaklínačkou" nebo Císařovnou. Zabití Radovida a Diekstry zase zapříčiní vítězství Emhyra, který si dokáže udržet císařství a zničí své nepřátele. Pak záleží na tvých rozhodnutích ve Skellige - styl vlády podle panovníka - a koho jsi "romancoval".
      • Lukass
        Jj takhle nejak sem si to precetl. Ciri me prezila , ikdyz sem si fakt prvne myslel ze umrela a mrzelo me to. Su rad ze se nestala cisarovnou.
        Co me na koncu mrzelo byla nulove vysvetlena situace Triss a dalsich carodejek i dalsich postav a to i ve finalni bitve.
  • Jack1947

    Kolik by mohl mít úspěšný Troll... ale rozumí se fakt asi hoodně promyšlený troll...

    To je spíš takové zamyšlení, kdyby fakt troll bylo regulérní zaměstnání kolik si myslíte že by mohl mízt příjem i když je to spíše pro některé koníček a ne trvalá šíchta ale jako bokovka hlavně kdo by takovéhleho jedince platil... nejspíše fanoušci tzv. By zastával formu šaška... já nevím, prostě mně to tak nějak napadlo... zčista jasna. Nehněvejte se hned lidi. PLS. *3*
    • Tilwaen
      Nakonec přeci jen přemýšlíš nad pracovním uplatněním? *1*
      • Jack? Ten dostane v pohodě papíry na hlavu a v část. invalidním důchodu bude pobírat socku dokud se neupaří k smrti. Ve finále mu všichni jak se mu to smějete budete vlastně ještě platit peníze. *1* *2*
    • Draken69CZ
      Ono není náhodou že opravdu dobrý komici jsou vcelku dost inteligentní, ty raději zůstaň u toho trolla.
      • Jack1947
        Komik/troll? myslím že nejsme ani jedno a hoodně dobrej troll je taky fuška a někdo být ani tak dobrej nemůže i když ho někteří tak obdivují. *4*
        • stratego
          Ty můžeš být v klidu ty dobrej fakt nejsi *1* Spíš takový zoufalý skřítek k zasmání *5*
          • Jack1947
            Tak myslel jsem to obecně a ne hned v mém případě lol. Mysli, kuRE mysli *7*
            • Jack1947
              3týden? ha? že o tom nevím samozřejmně mám z dob minulých spousty originálek - některé fakt za tu koupi asi nestáli.

              To se událo před Steamem a fotit to nehodlám... jinak většina her je z Levelu, na Steamu. Které jsem ještě ani např nehrál. Koupených mám jen pár... co je mám Titanfall na originu nahraných 22hodi nebo kolik , COD MW2,MW1( bohužel no steam) AW ( ... )CS:S (důvod pořízení tohohle balastu).

              No tak jo víceméně za koupi a skutečně za koupi by stály tituly s dlouhotrvajicí hratelností nebo MP.
            • stratego
              Od tebe to zní opravdu vtipně *15* když použiješ slova jako "mysli" *5*

              Btw už 3. týden čekám na seznam tvých her na steamu nebo klidně i jinde, které nejsou F2P nebo nebyly zadarmo na nějakém webu *2* nebo mi chceš říct, že žádná hra nebyla tak kvalitní, aby sis ji koupil?
        • Kua co to je?? Jste se všichni vyhulili nebo jak? *11* *11* *11*
    • Veskoslav
      Pleteš si trolla a placeného diskutéra....Placený diskutér (dle BIS například ruské i americké velvyslanectví si platí diskutéry v diskuzích) to dělá za peníze, troll je "koníček". Mimoto šaška už máš přece ty v repertoáru. Ale nepiš si to prosím Tě do životopisu v sekci počítačové znalosti.
      • A traged je nekdo kdo dela chytryho a sam prizna ze tomu nerozumi. *5*
    • kennyB
      Já myslím, že troll to dělá pro své vlastní potěšení, ale kdyby byl formou šaška, který si ve své době mohl dělat šprťouchlata i ze samotného krále, tak by byl asi slušně placenej...
      • Jack1947
        Tak je to jen taková myšlenka z nudy " aneb kudy z nudy" ...
  • Draken69CZ

    NPD průzkum: 63% dětí ve věku od 2 do 17 let preferuje hraní na mobilních zařízení, pouze 45% hraje na počítači.

    Jasná budoucnost hraní, to a F2P v Číně už to vědí až zemřou dinosauři tak takto bude hrát celý svět.
    • Jsem si jisty ze velke procento deti ve veku od 2 - 3 let preferuje dudlik pred lzici, to neznamena ze az tu nebudu, tak budou vsichni cucat dudlik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit