Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou AMD kids ? Z diskuze na PCtuning.cz

    teraz tu o krarkulke... ja nemusim hovorit co kde pisali a odvolavat sa na web, ja som fury x v cf mal tak ako 980 ti v sli (referecne,acx 2.0,msi gaming,evga hybrid) a nikdy som nemal tak dobry pocit ked som tie fury x vratil, jedna vec su fps a vec druha fps drop tu jednoznacne patri prvenstvo amd,aby fury x na 4930k@4.5GHz a 5960x@4.5GHz a to este v ich "teritoriu" 4k mali take dropy nie dakujem, fury x v cf mala mozno o par fps viac ako referecne 980ti no pocit z hrania mali katastrofalny a skor ako nieco povies si to zadovas a otestuj.
    • http://www.extremetech.com/extreme/213519-asynchronous-shading-amd-nvidia-and-dx12-what-we-know-so-far
      *1*
  • Magazín EDGE vytvořil žebříček sta nejlepších videoher.

    Vidím tam Destiny, Battlefield 4.... a Dark souls je první? Je to skvělá hra ale nejlepší? Není tam třeba DOOM, který v podstatě definoval celý žánr... Kolik lidí ten žebříček vlastně dělalo? Tyhle žebříčky jsou strašně subjektivní.
    • funny

      "We could include only a single entry from any series that features straight-up sequels" 34 - Legend of Zelda: Majora's Mask 31 - Legend of Zelda: A Link to the Past 27 - Legend of Zelda: Wind Waker 8 - Legend of Zelda: Ocarina of Time
    • nějsou tám ani žadny homam nebo warcraft 3 případně red alert/tiberian ........ to dělali nějaky děcka
      • tak tak

        There are many more iconic games that do not figure in this list. Just a quick few Final Fantasy VII The original Gran Turismo The orginal SNES Mariokart Streetfighter II arcade The orginal BBC Micro Elite Sensible Soccer Super Mario BrosThere are many more iconic games that do not figure in this list. Just a quick few Final Fantasy VII The original Gran Turismo The orginal SNES Mariokart Streetfighter II arcade The orginal BBC Micro Elite Sensible Soccer Super Mario Bros
    • staci tam to destiny a je jasny, ze za tim vezi radnej matros *5*

      brutal doom tomu natrhne kakac kdykoliv a to je 20 let od vydani
      • Lukass
        Tak Destiny stala 500 milionu, za takovou castku uz si koupis vsecky
        :-D
  • Lukass

    Zaklinac 3 SPOILER

    PRISPEVEK OBSAHUJE SPOILERY!!!

    Tak su pred finalni bitvou a nemuzu si pomoct ale hra upada do prumeru, tolik zbytecnech questu a tak natahovana nuda to si Zaklinac 3 nezaslouzil. Verim ze finalni bitva me vyrazi dech ale predchazi ji neskutecne nuda a az otravna pasaz. Nepocitam vylet do jinech svetu ,ten byl paradni. Ale chodit z Ciri dekovat kazdymu druhymu ve meste, no to me malem trefilo.
    No fakt su zvedave na ten uplne konec ,zachvilku du na to, a doufam ze nebudu zklamane tak jako z posledni casti hry.
    • kostejnesmrtelny
      No vidíš. Já jsem plus mínus na stejným místě a zrovna tohle se mi líbilo hodně, stejně jako jinej "klid před bouří", chlastačka na Kaer Morhen. Jsem na takový věci zatíženej. Navíc jsem rád, že jsem měl možnost před závěrečnou sekanicí ještě vyupgradovat Vlčí set.

      Different strokes..., ale nezastírám, že už si od W3 taky rád oddechnu, je to přece jenom kurevsky dlouhá hra *5*
      • jakubc
        Samozřejmě, ty zábavné klidné mezihry, kde jde jen o charaktery a dialogy, jsou na každém velkém RPG jedna z nejlepších věcí. Ale Lukass tu občas prostě musí napsat, jak ho ten Zaklínač štve, i když ho teda hraje, to je takhle už od vydání. :-) Nevím jestli bych dokázal hrát hru, na které by mě skoro všechno štvalo.
        • Lukass
          Ses mimo Jakoubku
    • Lukyz
      Ale vždyť to byly naprosto volitelné úkoly, ne? Mě např. bavily, mohl jsem si tak doplnit mezery v přestavě jak Ciri v Novigradu hledala Geralta a Yen, navíc ty pasáže kde si člověk mohl vybrat hodný / zlý taťka mi přišli doslova kouzelné, stejně jako skoro každý střet Geralta s Ciri *2*
      • Lukass
        Treba tomu kradeni koni sem se snazil vyhnout jak mohl ale neslo to, vetsina tech ukolu splnit clovek musi. A hromada dalsich, zbytecny chozeni, tahani carodejek z vezeni ,me uz to proste prislo navic.
        Pripada me ze hra mela skoncit na Kaer Morhen,coz ej paradni pasaz u ketere sem nezavrel hubu :-) dal uz je to natahovana nuda, byt par svetlech okamziku se tam nande, (cestovani do jinech svetu).
  • Vývoj Star Wars Battlefront málem nedostal zelenou, důvodem byla vytíženost studia EA DICE.

    To je škoda, mohlo to dopadnout tak, že by vyvíjeli hru o kterou dokonce někdo stojí.
  • Spades

    Všechna stvoření ve hře Horizon budou se skládají z 550 tisíc polygonů.

    Tady asi pán bleskař nepochopil tweet.
    To, že každé stvoření bude stejně detailní jako Thunderjwa, který se skládá z 550k polygonů, neznamená, že každé stvoření bude mít 550k polygonů. Logicky, když to bude něco malého, tak to bude mít asi polygonů méně, jde jen o to, že to bude hodně detailní. (např. něco, co by mělo v jiné hře 20k, bude mít tady 100k)
  • Pro fanoušky leteckých simulátorů připomenu, že je na cestě verze 1.5 slavného Digital Combat Simulatoru.
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=2487386#post2487386
  • Level - článek o RTS

    Ahoj, zrovna sem docetl clanek o RTS od Loukoty a braly me mrakoty....proc jsou ty jeho prace jak kdybych cetl bakalarku nebo horsi dimplomovou praci? Clovek to cte ale vlastne se nic nedozvedel. Jak jsem videl RTS tak sem zajasal, ale brzo me to preslo, jeste kdyz jsem si precetl kdo ten clanek psal....

    Cist par stran otom jak jsou vlasnte RTS na prd byla totalni strata casu! To jsme si uz mohl cist blesk nebo Aha! nebo jinou s****u
    • rts jsou jak fps, dojizdi na absenci ai (byt pro multiplayer jsou to idealni zanry)

      pokud mluvil o singlu, tak ano, jsou na prd
      • ne on to bral i z hlediska multiplayeru...jinak ja si je uzival i v singlu, ale je pravda ze diky multiplayeru byl herni zazitek na jine urovni :-) a navic se dal match dojet za 5 minut pokud si ostatni hrace rushnul *1*
        • tak to se divim, dokud neprisly moby, tak to bylo videt i na progamingu, ze tahnou
          • i kdyz vlastne ani ne, moc komplikovany pro vetsinu
  • tak ako? myslite si, ze to daju? 9 dni a 30K

    https://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/the-dwarves-a-new-storydriven-fantasy-rpg?ref=nav_search
  • tak zitra by melo konečne vyjít nove might and magic... sice se kvuli praci k tomu dostanu až koncem tydne ale i tak se teším alespon na videa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit