Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    "pokračování" MDK a Citizen Kabuto na kickstarteru

    https://www.kickstarter.com/projects/roguerocket/first-wonder

    podle mě to nedají. chtějí hodně peněz a neřekli, o co ve hře půjde
    • x_ander
      Jak Giants, tak MDK patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších her vůbec a za jejich regulérní pokračování bych dal ledvinu. Ale tenhle projekt mě nejak velice neoslovil. Snaha o vytvoření následovníka je chvályhodná, ale celé mi to přijde tak nějak ..nedopečené. Každopádně jim přeju, aby to vyšlo a pokud se z toho vyklube dobrá hra, tak tím líp.
  • Chim
    U jaké hry máte největší počet odehraných hodin? Já mám na steamu na jedné hře odehráno 837 hodin.
    • P.S.
      nenapsals ve ktere mas ty hodiny
      • stratego
        Quake Live - cca 650 h

        Na původní komentář už nejde reagovat :D
        • Jack1947
          Nelze reagovat tak asi ten Archeblade už nevím kolik hodin ale asi necelé 200...

          COD MW2 102hodin... některé hry chybně započítávají čas, i když hra neběží.
      • Chim
        FM15
        • Jack1947
          To jako vážně Fotbal manažer 15 ? čekal bych v tvém případě něco hoodně jiného... zklámání. ( Když tě fotbal manažerovar baví ok...)
          • Chim
            Tak to mě zajmá... Co jsi čekal?
            • Jack1947
              Nevím v tvém případě něco poněkud více komplikovanějšího, konstruktivního člověk jako ty je ochoten utopit spoustu hodin bud v nějaké rts - nebo budovatelské nebo nevím tím FM si mi vzal doslova vítr z plachet se dá říct. *12*

              Fair enough ok.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak ono FMko pokud jdeš do hloubky je dost složité. Jenom kompletní manuál má pár set stran takže jenom jen přečíst ti zabere spoustu času. A v tabulkách s jednotlivými hráči se můžeš taky hrabat hodiny (spíš dny a týdny). A třeba sestavu a strategii na novou sezonu já třeba dělám i týden s tím, že něco si první den načmárám na papír, pak to pár dní nosím v hlavě, no a pak to celé ještě několikrát překopu... a tak pořád dokola :).

                Jinak RTSka prakticky nehraju, nebaví mě. Budovatelské hry mám rád, ale přijde mi že poslední dobou nic moc nevychází. Z poslední doby se mi docela líbí Prison Architect, ale to určitě taky nebude hra, u které bych trávil 100 a víc hodin.
    • ringmancz
      GTA V: 81 hodin singl + 231 hodin Online
    • když nepočítam wowko, tak mne nejvíc ukazuje steam u dawn of war 2 - 398 hodin, druhe je sins of solar empire s 300, pak bych mel asi ješte hodne hodin v oblivionu
    • Proti některým z vás jsem fakt žabař *1* Z toho co počítá Steam:

      TF2: 284 hodin
      pCARS: 135 hodin
      Rocksmith: 79 hodin
    • Skoro 2000 hodin u Age of Conan a další tisíce hodin nebo snad desítky? od vydání do doby než sem to začal hrát přes steam *14*
    • Morraw
      Nepatřím k lidem, kteří dokáží hrát hru s přestávkami celý rok nebo déle, ikdyž mě baví sebevíc. Na Steamu momentálně vede Divinity OS - 168h. Více už mám jen u některých online her, ale to je napříč roky. Např. GW2 - 400h+, APB Reloaded - cca 150h+ a kdysi WoW - 300-400.
    • 650h v Diablu 3. Nikdy nepadl dobrej item co by se dal pouzit.
      #aukceftw
      #kvalitnihra
      • jakubc
        Ty seš tak ulhanej až to bolí. *3* Nebo si to zahraj teď a uvidíš, jak to padá.
        • Muzes nejak dokazat ze lzu? Nebo jenom hloupe placas? WW barb, MP 6-8, kazdou herni sessionu jsem nafarmil cca 1000 zlutych itemu, vsechno slo rozbit, vesmes sra*ky pro vendora. Vsechno co jsem chtel pouzivat jsem musel koupit na aukci.
          To co pada ted me absolutne nezajima, hlavne proto, ze bych musel znovu zaplatit. To se mi fakt nechce. Uz jsem hru zaplatil.
          Takze nejdriv si poradne precti co pisu, pak si poradne promysli aspon nejaky argument a pak reaguj. Diky. *3*
          • Ty jsi dobre ulhany kokkot.
          • Veskoslav
            Fetuješ? Asi ano. A znova zaplatit? Neplatíš nic znova šášulo. Zaplatíš si akorát datadisk, který i samotný Blizzard prodával za 15 dollarů. A pokud ani to nejsi ochoten nebo spíše schopen obětovat, tak tu pak nefňukej jak malé děcko. Diablo III před patchem 2.0 a současné Diablo III nejsou ty samé hry. Takže pokud chceš rozebírat více jak rok a půl starou záležitost a dělat ze sebe pitomce, tak s tím zvesela pokračuj. Mimoto LoL už ti někdo předtím dokázal, že jsi ani Diablo III nehrál, takže se o ten trapný pokus nepokoušej znova. Jo a pokud jsi ho skutečně hrál, tak není nic snazšího než sem postnout tvůj Diablo účet. Pak zavřeš všem kritikům pusu. I když se obávám, že žádný nemáš nebo budeš mlet něco o tom, že jsi všechny postavy smazal. A pokud ne, tak jde zcela jednoduše ověřit počet hodin, ono to totiž odpovídá +- počtu zabitých monster. A jelikož dle tvého tvrzení máš 650 hodin ještě před zrušením aukcí a patchem 2.0 (já mám teď od spuštění až do současné chvíle 512 hodin a z nich je ještě mých 335 hodin, zbylé jsou bratra), tak ti naprosto nevěřím, že ti nic nepadlo. To padlo každému a za ten čas ti 100% něco padlo.
            • neber meno boha nadarmo
              I7 ti je na hry tak na jednu vec ..na kosostvorec *1*
            • Pises ze mam najit ucet, ktery ma stary paragon system. Takovy ucet neexistuje a je uplne jedno jestli neco vim nebo nevim a jestli jsem si cetl patchnotes. Nasral sis na hlavu a snazis se z toho vykecat, ale smula.

              Btw, skvela logika. "Ta vec neexistuje, protoze o ni nemuzes vedet". Davam 10/10. *3*

              Co mi jeste povis? Ze HotS byl lepsi, protoze byl kratsi? Ze WoD je uspesny a ve skutecnosti z wowka neodeslo 4 miliony hracu? Ze jsem v BF3 a BF4 nechcipal za rohem, protoze zadny netcode neexistuje? Nechces zavolat Ucha? Ten taky vsechno vi a vsechno zna. Uz chybi jenom skaven a tvrzeni, jak je FX lepsi jak I7. *15*
            • Veskoslav
              Hňupe, paragon level 2.0 přišel až po zrušení aukcí a to nemůžeš vědět, když jsi to pak nehrál, jak jsi tvrdil v jiné diskuzi. Děláš ze sebe slušného hlupáka:)
            • Saskoslave, ty si hrajes na chytryho a nevis, ze vsechny expy co sis nahrabal na ruznych paragonech ruznych postav se secetly a prevedly do novyho paragon systemu a tudiz dneska nikdo ruzny paragony na vic postavach nema? Bavi te porad chtit neexistujici dukazy? Delas ze sebe blbce cim dal vic.
              PS: blby jsi ty, pokud myslis ze nejaky ucet hledam *3*

              Ne, ale opravdu smekam. Ty mi chces dokazovat ze tu hru koupenou nemam a nikdy jsem ji nehral, ale sam o ni nic nevis. Klobouk dolu.
            • Veskoslav
              Maxi, ty táhni taky. Stačí jeden s IQ jako teplota venku, nemusí tady být i druhý, co ani nechápe psaný text.
            • sekunda googlení:
              http://gaming.stackexchange.com/questions/161958/what-will-i-miss-out-on-if-i-play-diablo-3-without-reaper-of-souls

              takže tvrdeni že nemusí platit je lež ty šašku
              *3*
            • Veskoslav
              Tak ano, paragon 100 bez bonusů na postavu s bonusem na loot. Ale je tam menší lahůdka, paragony nebyli sdílené, ty přišly až s verzí 2.0. Takže se ještě lépe bude dokazovat, že to není tvůj účet. 650 hodin, maximální paragon 100, postavy 60 a ještě k tomu rozdílné paragony. Chlapče, ty jsi fakt blbý, když si snižuješ šanci, že ten vylhaný účet najdeš. Navíc ten patch přišel ještě před datadiskem, no mohl sis to ulehčit v tom hledání:)

              A 15 poznáš podle toho, jak se člověk vyjadřuje, což když si přečteš, jak píšeš. Tak buď je ti 15 nebo jsi starší, ale s učňákem nebo praktickou školou....Takže loláčku, jsi jenom lhář, co v životě Diablo 3 nevlastnil. Nic víc.
            • Nemuzes si usetrit ten wall of text a udelat to jak jakubc a prokecnout se treba zes tu hru vubec nehral a ze sis svuj nazor uplne vymyslel? Bylo by to jednodussi.
              Btw, paragon tam mam. Paragon totiz byl, uz kdyz Alkaizer jel 24/7 na prvni paragon 100. Davno pred MP, padaly mu buffy kvuli malym hp mobu, musel si hlidat dps. Takze nechapu proc by muj ucet MUSEL byt bez paragonu abych nelhal. Dalsi tvuj vymysl. Co tam mas jeste?

              Mimochodem, chci videt ten dukaz co dokazuje ze D3 nemam. Fakt by me zajimal. *15* A pokud myslis ze na internet muzu psat jenom to co mi schvalis ty nebo jini internetovi hrdinove, tak se fakt pletes. Evidentne je 15 tobe, kdyz se rozbrecis pokazde, kdyz ma nekdo jiny nazor.
            • Veskoslav
              Víš hňupe, tvoje argumentace spíše hovoří na to, že tobě je stěží 15. Navíc účet se pozná jednoduše. Postavy 60 bez paragonů a prehistorické věci. Takže postuj ulhaný lháři. Není nic jednoduššího. Protože i kdyby to nebyl tvůj účet, tak zaprvé bych to nedokázal a za druhé bych smekl, že jsi takový účet našel. Takže znova, postni sem tvůj účet. Jinak jsi opět ulhaná nula s IQ bahna, co si v 15 myslí, že internet je anonymní a může si tam napsat, co chce.
            • Divim se ze te porad bavi tu ze sebe delat nejvetsiho tluchubu a sulinka mistnich diskuzi. Povez mi, ty vseznalku, jak jste mi dokazali ze Diablo 3 nemam? To ze usmrkancum jako jsi ty rodice neco nekoupi neznamena, ze nemuzu jit na dve hodiny do prace a ten litr si vydelat.
              Btw, uz nekolikrat jsem ti tu dokazal, ze mas malyho ptaka. A to z jednoho prosteho duvodu, muzu ti sem postnout jakykoliv D3 profil a ty si vymyslis nejakou detskou vymluvu proc nemam pravdu. Nemas totiz argumenty, jen meles hubou. *3*
          • jakubc
            Co bys musel platit? Myslíš datadisk? K tomu tě nikdo nenutí, i když jestli jsi původní hře věnoval tolik času, tak bys za těch pár stovek mohl dostat hodně zábavy.

            Vůbec nechápu lidi, co do toho šli, když to byla taková mizérie a ještě u toho vydrželi tak dlouho... Po odstranění aukcí se z toho stala zcela jiná hra a teprve potom jsem si ji taky koupil.
            • jakubc
              Ty to máš nainstalované? Tak to si zahraj a uvidíš, jaká je to teď paráda. *3*
            • http://i.imgur.com/PqwDGNi.png

              Zadna z postav nema pres 100k dps, kazdy upgrade by stal 20 mega na aukci. Vsechny zluty padaly s jednim statem a par resistama. Echo padlo jedno bez diry, mempo taky jedno, bez critu.
            • jakubc
              A nemůžeš se teda přihlásit do svýho účtu a hodit sem screenshot? Já ti teda klidně věřím, že jsi to hrál, jen buď ne tak dlouho, nebo ne bez nalezení byť jediného užitečného předmětu.

              Co že o hře nevím? Že to dřív nepadalo a padaly hovadiny? To samozřejmě vím. Stejně tak vím, že jestli jsi vydržel 600h u základní trojky, tak s datadiskem a současnou podobou hry by tě bavila další tisíc. :-D Ale to je tvoje věc, asi je lepší nadávat na něco, u čeho jsi strávil 25 dnů čistého času.
            • Ano, Veskoslav do me zacal hustit ze jsem D3 nikdy nemel a chtel po me link na account s necim co uz davno neexistuje. Ukazal tak, ze stejne jako ty o hre vi velky lejno. Z tvojeho pokryteckeho pohledu to ale znamena ze si vyhlizim obeti. *15*
            • jakubc
              Samozřejmě, nejsem blázen, abych to hrál, když to stálo za prd. To nic nemění na tom, že 650h a "nic dobrýho mi nikdy nepadlo" je prostě fantasmagorie, kterou ti nikdy neuvěřím. Koukám ale že sis našel jinou oběť, tak u toho snad i zůstane.
            • Aha, takze tys to hral az po odstraneni aukci, kdy to byla uplne jina hra?
              Takze jsi hral neco co bylo uplne jinyho nez to co kritizuju, ale vis ze lzu? Miluju kokutky, co se ke svoji demenci jeste priznaji. *15*
    • Draken69CZ
      DOTA 0,25 h
      CS:GO po dnešku už 3 h
    • 6850 hodin ve Fallout 3 a nev wegas
    • elwiscomeback
      Dota 2
      712 h
    • baldurs gate 2, kazdorocne 2x to davam, odkedy to vyslo
      warhammer online: komunita ho stale dava dokopy
      Total War hry, celkovo kazdorocne od TW: Shogun(okrem empire a rome2)
    • Kozy
      Mount & Blade Warband- 1291 hodin od vydání.
    • Mount and Blade Warband : 1862h
      Dota 2 : 1639h
    • Digital Combat Simulator : 328h
      Red Orchestra 2 Rising Storm : 438h

      Mám teda ještě co dohánět
    • Inquisitor
      Určitě nejvíc hodin jsem strávil ve Stalkerovi a Europa Universalis :)
    • Jeste bych dodal, ze asi uplne nejvic mam u Red Alert 2, ale to je pocitove to nemam spocitany ale hraju to od ty doby co to byslo :D
      • Já to mám podobně s Warcraftem 3 :) Od doby co to vyšlo odhaduju tak 3k hodin.
    • Soilwork
      jednoznačně u WoWka tam by se to nepočítalo na stovky hodin ale na stovky dnů a jinak na steamu 139h Skyrim
      • u mne taky wowko
    • oktavius66
      Budu za No Lifera, ale nestydím se za to. Já mám na Counter Strike: Global Offensive 2364 hodin... S kamarády se u toho strašně nasmějeme a zabavíme. *4*
      • za nolifera ne, spíš za neco jineho
    • cca 360 hodin u X3: albion prelude
    • jakubc
      Buď Blockout nebo Diablo 2, ale počet hodin ani u jedné nevím, budou to vyšší stovky. Ze zdokumentovaných to bude Diablo 3 kolem 200h.
      • Kravicka
        Counter-Strike: Global Offensive
        1,157 hodin celkem

        Counter-Strike
        417 hodin celkem

        Wowko taky nejakej ten tisic *3*
  • Jack1947

    Rainbow six -Siege

    Jsem to zkusil a hle , absoluntně se to nedá hrát alespon pro mně - prostě dlouhé zpozdění a myš ani nereagovala... pohyb se zpozděním... *7*

    Neměl jsem šanci chodit ani se hýbat natož něco trefit... četl jsem ofiko forum a tam lidi s myší problémy měli nemluvě o docela vysokém pingu.

    Pro místní imbecily -Alfa verze!!! ( četl jsem o nových driverech na grafiku tak zkusím s nima no).
    • Tak si k tomu vem gamepad, třeba budeš mít normální ping *1*
      • Jack1947
        Právěže s ním /bez něj bez rozdílu.
    • Jack1947
      Dobrá diskuze bohužel sem to myslel vážně omg, si koupíte (třeba) hru a pak zjistíte že vám nejde ovládat. *7*
      • Ale my ti rozumíme, ukradl jsi hru, nefunguje ti, jsi naštvanej. Ok, co tam máš dál?
        • Jack1947
          Tak si úplnej debill, jestli bereš kradení už jako instalaci Legální Alfa verze hry na které mi přišel klíč *7* Chtěl jsem tuhle srandu zkusit a ve finále mně budou chtít leda vykopnout a nadávat v voicechatu (navíc jsem ukradl hru která ještě nevyšla a není nikde ke stažení). Trotle.
          • Já jsem debill a ty dostaneš ban. :D Co si stěžuješ, když jde o ALFU?? Debill budeš tudíš nejspíš ty. Chápeš na co ALFA asi tak slouží? Právě na reportování takových chyb, tak drž mordu ušáku. :D Stal jsi se dobrovolně alfa testerem a teď se divíš, že něco ve hře nefunguje. Ty budeš fakt retardér. *7*
            • Nerozumím řeči tvého kmene.
            • Jack1947
              Jsem unavený se s tebou hádat, všichni můžou svobodně chodit a jen já ne? já dostanu ban ? ty nejapný trotlíku. Taky, aha... dál už se s tebou nehodlám bavit. *6* *6* *12*

              Tak dobrou a už se nevracej... Prdolo. *3*
    • A teď si vem, že někteří chudáci takto (s gamepadem) musí hrát každou hru :)
      • kennyB
        Tak je jasný, že pro někoho, kdo viděl gamepad jenom na obrázku s ním bude levej jak turecká šavle do prava...
        • Ty jsi ten místní Mustafa co tu dotčeně reaguje na konzolky? To není o tom, jestli s tím gamepadem umíš, představ si, že s ním umí kdejaké malé dítě, protože to defakto je ovladač pro děti. Ale jde o to, že gamepad ti už ze své podstaty nemůže umožnit to co KLM, pochopíš to konečně? To je jako chtít po Fabii HTP aby jela 300kmh, to prostě není v jejich technických možnostech, stejně jako v technických možnostech analogových páček není to, aby se pohybovaly rychle a přesně jako laserová či optická myš. A stejně tak není možné, aby jsi na gamepadu měl programovatelná tlačítka jako na klávesnici a další věci *3*
          • kennyB
            Ty jsi zase ten, co tu stále dává hodiny autoškoly, těší mě *3* Programovatelná tlačítka jsou sice fajn, ale potom nechápu ty zdejší komenty o tom, jak je ta či ona hra na k+m nehratelná a přirovnává se ke zpackanému konzolovému portu a přitom je doporučeno ke hraní použít jak ty říkáš "ovladač pro děti". Už se chápem, pane učiteli???
            • vacsinu hier,co popisujes ma problem v tom, ze v hre nieje moznost si tie tlacitka nakonfigurovat(vyrobca tam taku moznost nedal) a defaultne nastavenie klaves je robene podla vsetkeho sposobom tiposu(sazky) - programatori vytahovali z osudia nahodne karticky s nazvami klaves a nahodne pridelovali jednotlive akcie, ktore tie tlacitka robit budu

              dalsia alternativa je dead souls 2, tam bolo nielen sprasene ovladanie, a nemoznost konfiguracie, ale este aj brutalna odozva k+m, popripade niektore pohyby dokonca na k+m nebolo mozne vykonat(parirovanie)
              japonci tymto ziskali odomna hodnotenie troll desatrocia
              (jeden chlapik napisal skript, ktory to opravil do 2?dni)
  • Exotická zbraň Black Spindle má ve hře Destiny špatně nastaven atribut poškození na hodnotě 310, v připravovaném updatu dojde ke snížení o 20 bodů.

    to je teda bleskovka
    *7*
  • Jack1947

    Nová MOBA od tvůrců SMITE >

    http://www.paladins.com/

    Třeba někdo ještě není tak úplně znechucen, MOBA žánrem tady navíc se liší v tom že v boji figurují jakési karty které mohou rozhodnout zápas.

    Dávám to sem protože je možné se registrovat (poud budete mít štěstí) do uzavřené alphy.(early access).
    • Spousta lidí říká, že je to jak Overwatch. Taky mi to tak připadá ale nechci soudit předčasně. Ten systém karet kdy je člověk nucen rozhodnout se co obětuje teď aby později dostal něco lepšího je zajímavý koncept a šanci tomu asi dám. Nakonec, žádná hra od Hi-Rez není nějaká katastrofa, takže by to mohla být i celkem slušná hra.
      • Jack1947
        Přesně, je to trochu jiné ale neznamená horší... jsem na to zvědavý i když to chce pak najít rychle nějaký klan a kamarády... aby člověk tolik netrpěl ale uvidíme SMITE bylo celkem, stravitelné ze začátku a než se zkazilo... ted už se to jen snažím "hrát".

        Není to TPS, takže srovnatelné s Overwatchem je to maximálně tak že to je podobné graficky mnohem více mi to připominá např Archeblade... tam sem taky utopil sdocela dost hodin.
        • Pořád je to arenovka
  • GTA V - ENB

    Dneska mi něco vyrazilo dech. Bylo to toto ENB. Ta GTA V má obrovský potenciál, a čím dál více si to uvědomuji...

    http://imgur.com/a/ec9bG
    http://imgur.com/a/eJLqf#6
    https://www.youtube.com/watch?v=biRIHtLmV_I
    • Kozy
      Photorealism- vidim akorát přesaturovaný barvy. Auta vypadají pěkně ale okolí je dost mizerný. Hlavně vegetace.
      • Soilwork
        ono je sice pěkný tomu říkat fotorealismus ale v tom v videu okolí sice má asi vysoký rozlišení textur ale stíny a vyhlazování a další post-processing je někde na úrovní san andreas
      • Mně se to líbí. Přesaturovat barvy je základ každé dobré herní grafiky.
        • Jo mě se to také líbí. Nedávno jsem poukazoval jak dokáže ENB (+ desítky módů) změnit vzhled Skyrimu. Naprosto fenomenální... http://enbseries.enbdev.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=17&start=20610 . Dalo by se říci, že takto vypadá Skyrim po 10 letech vývoje, s BEST "vývojáři", kteří se vlastně vytříbili ze stovek a stovek moderů - když si vybereš vždy to nejlepší...
          A tohle je na sklonění se až k zemi... https://www.flickr.com/photos/131371015@N04/with/20850417433/
          • Já si Skyrim s mody nemůžu vynachválit. Obvzlášť ty různý flora overhaul mody jsou povedený a toulání se tou nádhernou přírodou je pak úplně o něčem jiným.
            • Naprosto přesně jsi to napsal... To je úplně o něčem jiném a každé cestování je nádhera... A ty věrohodné noci! Tma jak v pytli, ale zároveň je vše potřebné vidět. Nebo ten obrovský obzor (hra je stará až 10 let když vezmem v úvahu začátek vývoje), a tak po letech a lepším hardwaru je nádherný dosah očí. Na 2 km vidíš podrobně jelena, nebo boj draka s obrem... Stovky příkladů bych mohl uvést Paráda...
      • Lukyz
        Když opomenu ty barvy, tak jde hlavně o statické obrázky. V pohybu to bude vypadat naprosto jinak, obzvlášť kvůli DOF a ani nechci pomyslet kolik lidí by vůbec dokázalo spustit 4K + ENB *1*
    • Me vyrazi dech ze herni developeri se stomilion dolarovym budgetem jsou neschopni udelat normalni dobrou grafiku a musi to dodelat doma na kolene nejaky nadsenec v naprosto nesrovnatelnych podminkach. A jeste za to nic nechce a zvladne to 3x rychlej.
      • Oni totiž radši stráví mnoho času nad tím, jak udělat pro hru nejlepší ochranný systém, aneb bez internetu ani h*vno.
  • fallanga

    285. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Super Mario Maker (9/10), nejhůře dopadly tituly Mad Max a Lovers in a Dangerous Spacetime (3/10).

    Lovers in a Dangerous Spacetime: Edge - 3/10, TotalBuiscuit - nejlepší hra roku. Co si o tom mám myslet?
    • MickeyMutant
      Že nemáš věřit bleskařovi. Mad Max a Lovers in a Dangerous Spacetime dostaly v Edge šestky, ne trojky, jak píše.
  • Exotická zbraň Black Spindle má ve hře Destiny špatně nastaven atribut poškození na hodnotě 310, v připravovaném updatu dojde ke snížení o 20 bodů.

    tip pro bleskare, staci vypisovat bod po bodu z kazdyho changelogu her a bude z toho nekonecnej proud bleskovek!
  • N0isy

    Exotická zbraň Black Spindle má ve hře Destiny špatně nastaven atribut poškození na hodnotě 310, v připravovaném updatu dojde ke snížení o 20 bodů.

    Pomalu se tu z toho stává destiny.tiscali.cz *15*
  • Exotická zbraň Black Spindle má ve hře Destiny špatně nastaven atribut poškození na hodnotě 310, v připravovaném updatu dojde ke snížení o 20 bodů.

    A toto má na to dostat se mezi bleskovky... To od teď budete informovat o každé chybě ve hře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit