Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Soutěž o 3 kopie závodní hry Forza Motorsport 6

    A když budete mít štěstí a Poláček nebude mít lenivou možná vám to do Vánoc přijde *15*
  • Guild wars 2 free to play

    Parto, jdu s tou zprávou pár dní zpožděně, ale ten guild wars 2 už přešel na free to play, kdo má zájem.
    • Life is feudal jestli te navdí poněkud HC režim...
    • za dobrou hru si rad zaplatim, ty špatne nebudu hrát ani zadarmo
  • Obrazem:) Solid Snake nasoukaný do oblečku Quiet.

    OMG, jaký solid?? Naked Snake/Snake/Big Boss/Venom Snake.. ale né Solid, btw obrázek je starý 2 roky.. *6*
  • Lukyz

    Witcher 3

    Tak jsem v neděli "konečně" dokončil třetího Zaklínače *1*
    Když si vezmu, že jsem ho kupoval v den vydání tzn. květen - září, samozřejmě s menšími pauzami, ale i tak je to hodně slušná herní doba a poměr cena / výkon. Navíc odhaduji, že jsem prošel tak 75% side questů, markerů a jen okrajově přičichl ke gwintu.

    Za mě si CDPR vysoká hodnocení rozhodně zaslouží i když bych vyjmenoval možná i desítku věcí které bych si představoval jinak, tak jako celek a jako fandu knižní ságy mě to neskutečně bavilo.

    Už se těším příští měsíc na Srdce z kamene a Shani, pak si konečně budu moc v klidu vychutnat Phantom Pain a na jaře pak přijde Krev a víno *14*
    • Morraw
      Mě poslední zaklínač ještě čeká, a ptže jsem většinou v RPG "completionist", tak jsem zvědav, jak dlouho to bude trvat mě. Navíc to plánuji prokládat s novým MGS. Hold hraní za "dědky" je teď v kurzu *1*
    • wow není ti líto života? *8*
      • kostejnesmrtelny
        Jenom tvýho a vlastně ani to tak moc ne :)
        • ty fašisto
    • Lukass
      JA su ted ve finale, ted sem si rikal ze to zapnu, ale kdepak necham to na patek nakoupim energetak a proparim celou noc. Je to skvela hra, mam neco kolem 120 hodin, za takovouhle heu vyplaznu i 2000 a nemam problem.
      Po pocatecnich rozmrzelosti z downgradu atd, je to jedna z nejlepsi her vsech dob.

      A srovnavat to s filme ktere je za 2 hodky dodivane to snad nekdo ani nemuze myslet vazne, taky toho casu nemam, a zvlast pres leto, takze kazdou minutu hrani Zaklinace sem si uzil.

      A jinak ja treba otazniky na mape resim, a jeste mam hromadu questu, k 200 hodinam se dostanu. Stejne jako sem nahral treba 80 hodin ve Far Cry 4, to je dukaz ze te hra bavi, a ne to za jak dlouho ju dohrajes.
      • Jo na tuhle hru si musi clovek udelat cas a nejlepe tehdy aby nikdo nebyl doma a neotravoval. Jsou hry u kterych je mi jedno jestli na me nekdo mluvi nebo ne, ale Zaklinac je po pribehove strance skvost a u neho nikdo nesmi rusit :-)
      • vi maminka že hraješ nemravne hry pro dospele?
    • No není to pokrytecké tvrdit, že tě neco bavil a přitom jsi to hrál půl roku? Přitom ta hra není nějak dlouhá, když vynecháš generický obsah, tak level 30 grindneš tak za 60-80 hodin, což je i konec hry.

      Mně to ta hra přišla také ke konci šíleně nudná, natahovaná a obsahově prázdná, ale hnal jsem se za koncem, jelikož mě zajímalo jak to skončí, škoda že jsem na ten konec dojel, jelikož to bylo ještě horší, než jsem si myslel.
      • Ja treba nechapu jak nekde muze dohrat hru u ktere jenom hlavni dejova linka trva kolem 70 hodin behem tydne.To ti lidi jako vubec neziji realny zivot?

        A vubec Zaklinac 3 vysel na jare a clovek ktery aspon trochu zije i opravdovy zivot tak nehraji kazdy den navic na jare a v lete. Me to taky trvalo +- dva mesice a pritom tuhle hru povazuji za to nejlepsi co jsem hral.
        • to je jedno jestli promarniš 70 hodin vkuse nebo postupne
          • Nemyslim si, ale je to tvuj nazor.
      • Lukyz
        Nevím proč by mělo jít o pokrytectví, tebe když něco baví, tak se to snažíš mít co nejrychleji za sebou? Ano, hrál jsem to cca 4 měsíce a náramně jsem se bavil. *3*
        • jo tak to je, když mě opravdu něco chytne, tak to dojedu rychle. Knižka/Film/ Hudební CD

          Přece to nebudu hrát půl roku, to nebudu vědět, co se stalo na začátku.
          • kennyB
            S tím filmem a hudbou to myslíš tak, že se koukáš/posloucháš ve zrychlené podobě??? No panečku, že se ti to vůbec může líbit *15*
            • doporučuji ti tam ani nechodit... Raději to ukonči Novigradem, pak je to jen a pouze natahovaná nuda ve Skyrim stylu :)
            • Mam 101 hodin a jeste porad jsem nesel do Skellige...
            • no na to, že Lukyz tu je pečený vařený a dělá podstatě bleskaře, tak bych si myslel, že hra co ho baví, tak ji dohraje rychleji. Jako by těch velkých her vycházelo mraky..........

              Zas tady nedramatizujte. Hra trva nějakých 80 hodin i s vedlejšími questy. I kdyby jste dali za týden 10 hodin, což není ani dvě hodiny denně, tak vám to bude trvat dva měsíce. ¨

              300 hodin je naprosto k smíchu, to musíš plnit naprosté balasty typu otazniky na mapě a ještě hodinu čumět na západ slunce
            • kennyB
              Tak srovnávat film, který má průměrně hoďku a půl, jedno hudební cd, které si poslechneš za půl hodinky a můžeš při něm dělat jakoukoliv činnost s hrou, kterou jsi sám hrál kolem tří měsíců??? Povinnosti, které má každý ti nic neříkají???
            • Ach jo, každej nemá na hraní 4 hodiny denně... *7*
            • poslechnu si to první den, Ne každý týden jednu písničku a za ta dvanáct týdnu si řeknu, že to bylo opravdu dobré CD. To samé s filmem, nekouknu na dvě kapitoly a neodložím to přece za týden, To samé je hra, sice ji neodehraješ za den, ale pokud tě baví, tak jsi to přece nebudeš hrát půl roku. Evidentně ho to tolik nebavilo, že to hrál půl roku.

              Já ji taky dohrál asi za tři měsíce, ale z důvodu o kterých píší, že se mě to nechtělo ani zapínat.
          • Já ti nevim, mě Zaklínač taky baví/l a dohrál jsem ho po několika měsících, protože těch skoro 300 hodin, co mi Galaxy ukazuje, jsem rychleji nedokázal.

            Nemohl bych hrát jen hlavní linku a vedlejších úkolů si nevšímat. Ani tak nemám hru na 100 %, chybí mi už jen nějaké otazníky na Skellige v moři. Takže z toho co píšeš, jsi dobrou polovinu hry ani neviděl.

            Nehledě na to, že zrovna v Zaklínači jsou vedlejší úkoly skvělé a spoustu z nich si budu dlouho pamatovat.
    • hmm, ja som to zacal 3x hrat a stale po cca 2 hodinach hrania som to odlozil na neskor

      jednotka sa este dala, dvojka skoncila rovnako ako trojka u mna(priliz arkadove ovladanie ma znechucuje)
      • protoze se ti to seka
  • 5. epizoda Life is Strange dorazí 20. října.

    Snad to nedopadne typicky, že dobro porazí zlo...
    • frantisek_nejezchleba
      o to snad ani nepude (a já bych si přál opak toho, co ty), tématem by měla být definice onoho zla.
      • Však já si nepřeji aby tam všechny "kladné" postavy umřeli a záporáci ovládli svět. Já bych byl rád pro nějaký temnější konec, kde by se třeba mohl někdo obětovat (tím někomu zachránit život), atd.
        • frantisek_nejezchleba
          asi chápu...
          Já temný konec nevyhlížím, jsem už poučen z jinak výborné první epizody Walking dead, že černota není to pravé ořechové.
  • Lukyz

    Rise of the Tomb Raider

    Na YT najdete 15min gameplay video z připravovaného RotTR, jde o čistý gameplay, žádné předpřipravené demo jako na E3, alespoň tak soudím podle toho videa a "skillu" který pán s gamepadem předvádí *1*
  • Jack1947

    Čekáte na originální hru? Vyzkoušejte simulátor pánské sprchy s názvem Rinse & Repeat.

    Vidíte? o tom jsem přesně psal *7* Viva la kickstartr..
    • mozna te to prekvapi (jako mne, kdyz jsem to tu nekdy pred rokem cetl), ale udajne vznika DENNE 500 her, za tohle kickstarter nemuze, je jasny, ze z toho 490 jsou v lepsim pripade hricky

      na ks jdou s necim o trochu vetsim, i kdyz proti megarozpoctovym zivackam porad malym
      • Jack1947
        Je jedno jestli 500 her na kickstarteru nebo jinde, Na kikstartr nevemou všechno a podvodníky už trestají ( docela zajímavá informace tady samozřejmně opomíjená).

        KDo ale kdy řekl že z hříčky nemůže být jednou hra, zafinancují se stejně jako velké megalomanské projekty i úchylné a donebevolajicí prasečinky... chtělo by to pořádnou p6rno hru těch je na pc tuze málo a když jsou nestojí ani za ten blbý halíř *7* nejlépe vybalancovanou a s homosexuálními vztahy. *12*

        n Proč se neregneš vždyt by sis nemusel stěžovat na nemožnost editace a si tu už dlouho. I lidi co sou tu kratší dobu se regnou. Ty ne? no tvoje věc ( třeba ti absence register only článků ani nevadí).
        • stratego
          Já mám díky tobě taky nápad na hru, ale nejsem si jistý, jestli s tím někdo náhodou už nepřišel. Když v poslední době vznikají simulatory prakticky na všechno, tak bych se pokusil vytvořit simulator diskuzního d*bila a úžasné by na tom bylo, že by to bylo podle skutečné události a na to lidi slyší. Dal bych tam nějaké achievementy jako
          - okomentuj úplně všechno, co vidíš
          - pokus se napsat anglicky správně nějakou větu
          - napiš něco, co je pochopitelné i pro někoho kromě tebe

          a pak "nesplnitelný" achievement - vyjadřuj se k něčemu, co sis legálně koupil

          Už vidím jak mi naskakujou miliony na účtě. Díky za inspiraci :)
          • Jack1947
            Nikdo ti nebrání, to zkusit GL.
    • Co ma s tou hrou spolecneho kickstarter?
      • Jack1947
        Nejhorší je že vlastně vůbec nic *9* , jenže nic neznamená kdyby chtěli udělají z toho plnohodnotnou hru stejně jako Goat a jiné, hry co neměli vlastně ani nikdy znyknout. *7*
        • http://radiatoryang.itch.io/hurt-me-plenty
          http://radiatoryang.itch.io/succulent

          Zahraj si radsi od nej nejake dalsi hry. Budou se ti moc libit.
          • Jack1947
            Mně bylo hned jasné že na tom něco smrdí a hle je to ten samý úchylný autor... *7*
  • MickeyMutant

    Odhalení sestavy hráček Dead or Alive: Xtreme 3 doprovází informace, že PS4 verze hry nabídne podporu PlayStation VR.

    Virtůální realita téhle hře zajistí úplně jiný zážitek. Ve 3D bude mít člověk mnohem lepší přehled o pozici a rychlosti balónu a bude tak moci reagovat s daleko větší přesností.

    EDIT: Díky, opraveno.
    • Jack1947
      Baloonu, nebo baloony ? *2* ( nechápu že se opět do toho pouští když minulé díly byly jeden velký malér... hoolt beach volley s DOA není všechno).

      Chtějí asi vyzkoušet VR... tedy nevím jestli to je nej hra na zkoušení.
    • vypadnul ti krouzek nad u, ty cestinari *5*
  • Veskoslav

    PC exkluzivity

    Jacku, chápu, že jsi prostě jednoduchý člověk. Řekli ti to snad už prakticky všichni. Jakákoliv exkluzivita je svinstvo a je jedno, jestli je to PC či konzole.

    A tady pár exkluzivních titulů, co vyšly od roku 2010 na pc nebo se chystají na pc či měli časovou exkluzivitu na pc: Age of Wonders III, Asetto Corsa, Rome Total War II, SW ToR, Space Hulk, Betrayer, Pillares of Ethernity, Divinity: Original Sin, The Bard’s Tale IV, Dreadnought, Might and Magic Heroes VII, Mount and Blade II: Bannerlord, Overwatch, Starcraft II: LoTV, Routine, Shadowrun: Hong Kong, Star Citizen, Torment: Tides of Numenera, Total War: Warhammer,Unreal Tournament, Wreckfest, XCOM 2, Firewatch, A Hat in Time, Battlecry, Shadow Realms, Triad Wars, Heroes of the Storm, Dota 2, Asylum, Grim Dawn, Blacklight: Retribution, Path of Exile, Smite, Tera, The Secret World, Akaneiro: Demon Hunters, Amnesia: A Machine for Pigs, Apotheon, Company of Heroes 2, DayZ Standalone, Don’t Starve, The Elder Scrolls Online, Europa Universalis IV, Firefall, Gone Home, Hawken, Outlast, Planetary Annihilation, Prison Architect, Shootmania Storm, Trackmania 2 Valley, Wasteland 2, World of Warplanes,Etherium, Grey Goo, Sins of a Solar Empire: Rebellion, Homeworld Remastered, Wildstar, Guild Wars 2 atd....
    • Škoda, že ten Star Citizen na konzole asi ještě pár let nebude, vypadá to vcelku zajímavě.

      Jinak, ale i Firewatch na PS4 bude, sám tu hru dost sleduju a byla to jedna z mála her, co na konzole oznámená nebyla a kterou jsem si chtěl zahrát, takže PS4 verze mi udělala radost.
    • Kozy
      Bannerlord neni pc exkluzivita, stejně jako Apotheon.
      • Veskoslav
        Obě vyšly jako první na pc, ne? S omezenou časovou exkluzivitou.
        • Kozy
          Bannerlord nemá snad ani datum vydání, takže pochybuju. Apotheon vyšel stejně jako na pc.
          • Veskoslav
            Tak to se pak omlouvám, já to měl zafixované takto. Bannerlord jsem si myslel, že vyšel v únoru 2015.
            • Veskoslav
              Jo tam se bojím. Ale naděje umírá poslední. Mám to v seznamu, co bych chtěl, tak občas mrknu, jestli je něco nového.
            • Kozy
              Dobrý, alespoň jsi mi připomněl tim seznamem Routine, updaty na blogu jsou zřídka, tak snad to vůbec někdy vyjde.
    • Jack1947
      Ted si mi to tedy osvětlil, možná je to hlavně mnou že nepovažuji většinu grind simulátorů (mmo) za plnohodnotné hry max možná ctěl trolovat ale celkem se trefil.

      +- Většina nejsou pro dost lidí a taky jsou i pěkné sraččky, já neobhajuji exkluzivitu tu vůbec, ptal jsem se a odpovězeno mi +- bylo jern to potvrdilo že nic zásadního na pc nebylo a neí když nepořítám strategie, to je dost okrajové to by se na gamepadu nehrálo nic moc...

      Časová exkluzivita další údaj že exkluzivita na pc se moc nenosí, velicwe podstatný. Žádné extra zásadní hry tam samožřejmně nenajdeme, a těmi online (povětšinou MOBA /Grind simulátory) si potvrdil jen to co tady většina konzololvých trollů řiká že aspon jsou na pc ty "P2w omalovánky"
      Jinak jistě MMO ale těch se do plnohodnotných her moc zařadit nedá ale s místním hejtrem konzolí se nebudu přít.. o nečem takovém. Když vyhodíme čistě MMO tak námn zbude jen pár her člověk si pc kupuje kvůli tomu aby hrál hry které nečím vynikají, takhle byse mohlo říct že to samé jen v méně detalech se dá jakž takž hrát na konzoli (no flame/hate pls).

      Navíc drtivá většina portů má nějaké ústupky to mně nevadí ale většině hráčů by vadit mohlo...( at už v grafice nebo hratelnosti).

      Tl;DR defakto zbytečná diskuze protože za 1. časová exkluzivita a za druhé jak už jsem psal většina her je F2p/P2p to se pomalu nebere jako plnohoonotné hry i kdyby tam nějaké našel F2p by to rozhodně nebyli. Možná P2p / ( ooo B2p at jsme přesní). Ještě si zapoměl na WOW jestli to je pro někoho tak pořádná hra...
      • Ty ses dobrej vocas. Mas na hlavu papíry? Jinak vocasaku z toho seznamu je 70% nornalni hry, zadny MMO atd. A P2W tam neni ani jedna. Si spis myslim ze ty o hrach vis naprosto kulovy a prijde mi ze mas minimalne ZTP na hlavu.
        • Jack1947
          Otravný nudný anonym, který si normálně ale reakci nezaslouží, pápíry na hlavu a ztp? Zdravotní způsobilost? nemyslel si Ztn ? ale to je fuk. P2W/B2P není to plnohodnotná hra - tobě ano zbývá než se mnou nesouhlasit.
      • Morraw
        Prostě pochop, že exkluzivity jsou zlo, slouží pouze pro MS/SONY/Nintendo, aby prodali více konzolí a vždy na ně doplatí koncový hráč. PC není omezená platforma jako ty konzolové, proto si tam není třeba vydobývat něco exkluzivitama. Drtivá většina jak ty říkáš zásadních her je multiplatformní, takže si každý může vybrat, kde se mu lépe hraje.
        Navíc nechápu, co ti vadí na indie hrách. To nejsou pixel art hry, na kterých ten pojem začínal. Většina z nich je jen na PC a několikanásobně převyšují konzolové exkluzivity.
        • Jack1947
          Já to chápu, jen nechápu že se tu budou vést dohady o tom z jedné nejapné poznámky... bych to byl utl dříve.

          Nevadí mi na nic vlastně nic, jen to že tak 80% možná 90% jsou pixel hříčky ale není pixel jako pixel že? beru to jako lacinou propagaci, nic víc a většina skončí u toho že pobaví ukazujese že už nejsou zábrany a hry může dělat každý to se mi moc nelíbí. Než na mně vyrokujete s komunismem a jinými volovinami vzpomentě na dobu zvniku kdy hry se takto vyvijeli dneska to ani nestojí moc za řeč. Prodá se díky kikstarteru defakto všechno. Nějaké umění už je ta tam a zručnost vývoje hry neříkám že všechny... nebylo čak pc o výkonu a o možnostech? s indie mi to tak nějak uniká osobně proti Indie nic moc nemám a nějaké strčí do kasy i velkou přeplacenou (přeplácanou) AAA srágoru.
          • Když chceš používat slova jako komunismus a umění aspoň si zkontroluj jejich významy na wikipedii, oboje si použil v podstatě v jejich protikladném významu.
          • Morraw
            Právě, že indie hry jsou několik posledních let na vzestupu a už to dávno nejsou jen ty malé pixelové hříčky. KS, Greenlight a další pomáhají přívest tyto projekty mezi lidi a udělat z nich lepší hry. Umění ? Zručnost ?? To třeba v AAA hrách někde je ? Dneska se jedou open-world hry podle šablony a bez nápadu (čest vyjímkám). Naopak z indie scéna je hodně rozmanitá.
            Ale ty bys asi radši, aby nám EA/Ubi/Activision a podobní ládovali každý rok CoD 150, AC 3000, DA 10 atd..
            • Jack1947
              To zas ne, ale čeho je moc toho škodí zase to má své plusy ale zároven i mínusy... ale to asi k tomu všemu patří no.
      • No pokud si zakladas exkluzivity na nejakem svem arbitrarnim rozhodnuti a vse ostatni povazujes za "nejsou pro dost lidí a taky jsou i pěkné sraččky" pak je to dost tezke a tohle se da rict o vsem. Ale ano, pro tebe na PC nejsou zadne exkluzivity.
        • Jack1947
          Jak pro mne? To není u mně, to je celkově o všech.

          Já se nechtěl dohadovat bylo to jen takové popostrčení aneb ůKoupil jsem si nové pc a nemám tam co hrát".

          Mně to je fakt úplně fuk, jen realita to má takhle a hodně hráčů by s tím nesouhlasilo.
          • Ano je to u tebe, protoze nejake hry reknes ze pocitat nebudes, protoze je to pro tebe nezajimave apod.
          • Veskoslav
            Jak realita? Realita je taková, že letos vyšlo na pc asi 30 krát více her než na PS4 a Xbox One dohromady včetně multiplatformních her.
            • Jack1947
              Sečteno a podtrženo s minulou generací... tamto bylo lepší nemluvě od předminulé ještě lepší dneska se jede v osvědčených značkách a už moc nové nápady nejsou ale to nikde... opět si přihazuješ indie hry a ty hry můžou být stejně tak na konzoli jako na pc.

              Časem to tak bude copak si pc hráč počne co? koupí předražené pc a bude tam hrát to samé co na konzoli. To pukne zlostí he *3*

              Jsem přece pako tak už se mnou skonči ne? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit