Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Mám jen takový drobný dotaz na redakci. Kdy se dočkám recenzí na AAA hry? Např. Mad Max, MGS V apod.. Nějak to tu vázne, pánové a dámy :-(
    • ringmancz
      třeba PC Gamer taky zatím nemá recenze
    • Veskoslav
      Já sice mám Maxe od 1.9 ale nejsem ani v půlce. Ta hra není prkotina na jedno odpoledne. MGS V taky má zabrat těch 20 hodin. A pokud se podíváš na net, tak na Mad Maxe moc recenzí není. Zase bych to nějak moc nehrotil.
      • Jistě se již všichni tešíme na tvoji čtenářskou recenzi.
      • Ronox
        Mám v MGS V necelých 40 hodin a nejsem ani v půlce. 150 vedlejších misí, 50 hlavních + záleží, jestli plánuješ a jdeš stealthem, nebo to proběhneš "akčně", což taky ne všechny dovolí.
        • Veskoslav
          Já si prvně dojedu Maxe. Teď jsem investoval do Trpaslíků na Kickstartru, takže pro tento měsíc mám padla. U MGS V počkám až cena sletí trochu dolů.
          • můžeš klikat, šílet, rozčilovat ale investovat znamená, že čekáš nějaký profit, výdělek. Tohle je jen před-objednávka hry, nic víc.
            • Veskoslav
              Já jsem zaplatil sběratelskou edici té hry, která je pouze pro Kicstarter kampaň. A pokud bych ji později prodával jako celek, měla by vyšší cenu než má teď. Nechápu, že se snažíš chytat za každé pitomé slovíčko;) Takže ano, je to předobjednávka, ale limitované edice hry. A ty mají později vždy vyšší cenu než předtím. Prosím, podívej se na net. Raději se jdi věnovat svoji milované Soul sérii. Vyšel nový článek o Zaklínači, tak tam rovnou můžeš napsat, jak je to casual hra a na DS nemá, jak máš v oblibě.
          • "investoval"
            https://cs.wikipedia.org/wiki/Investice
            • Veskoslav
              Víš Drasťo, taková sběratelská edice na Xbox se Z3, která obsahuje mimo jiné i kartičky Gwent je v ceně od 5000 nahoru. Přitom se oficiálně prodávala za 3499 Kč. Ale bylo jich málo a proto cena hodně rychle šla nahoru. Chápu, že to nemusíš chápat, ale spousta věcí a edicí her má později svou cenu. Jako první plně česká speciální edice Stalker. Nedávno se tato edice prodala na Aukru za 1899, její prodejní cena byla 999 Kč atd. Nesmíš kupovat speciální edice her, kde je mapa v PDF zdarma a k tomu "mise" ala vyseknuté DLC zdarma a pak se divit, že cena nešla nahoru.
            • Hodne stesti s investici do sberatelskych edici.
            • Veskoslav
              Víš Maxíčku, sběratelské edice jsou většinou investicí. Ale moc ti gratuluji, že jsi se naučil používat wikipedii.
    • sleepless
      Mad Maxe jsme dostali v den vydání, MGS V to samé. Tzn. jsme je neměli dříve, než všichni ostatní hráči. A obě dvě hry jsou rozsáhlé, takže to chvilku trvá.
      • ja bych prosil recenzi na Planetary annihilations Titans
  • kostejnesmrtelny

    Dabing ve Falloutu 4 se prý roztáhl na 111 tisíc řádek textu, což je víc, než kolik má trojka a Skyrim dohromady.

    ...tak doufejme, že se v Bethesdě plácnou přes kapsu a najmou i pár dabérů navíc. Přijde mi, že Skyrim dabovalo zhruba šest lidí...
    • Bolo ich vyse 70. V F4 ma byt nadabovana hlavna postava, cize v reale tam nemusi byt vyrazne viac dialogov ako v Skyrime.
      • Skyrim ma sice 70 daberu, ale vetsinu ras dabuji vzdy dva lidi a pak maj daedric princove kazdy svuj hlas a nejaky specialni postavy jako napr. Cicero. Proto i kdyz je tam napsanych 70 lidi tak to opravdu zni, jako by to dabovalo 6.

        Jinak doufam ze se u toho F4 polepsi, ale moc tomu neverim, prave s tim jak je dabovana hlavni postava a jeste za dve pohlavi, tak to nebude zadna slava. Obcas si rikam, ze bych uvital kdyby to byl samy text jako napr. v Morrowindu, ale to by dneska asi neproslo.
  • Lukyz

    Need for Speed - Five Ways To Play

    EA vypustilo gameplay trailer - Five Ways To Play.

    Vypadá to velice originálně *1* Drifitng bez zákonů fyziky, příběh bude dle tý hraný ukázky taky na úrovni a samozřejmě nezapomeňme na product placement a přehnaný lens flares ala J. J. Abrams.

    Jsem opravdu zvědavej jak se to bude hrát, NFS vychází 3. listopadu.
    • Proste NFS uz neni pro nas starsi, je to pro decka, pochopte no : ) jako sme driv slintali nad nfs u, tak ted slintaj 13 lety nad timhle :)
      • kennyB
        Možná, že kdyby jsi řekl první NFS, tak bych tě bral vážně, ale takhle??? *8*
        • Tak jsi prostě ještě starší...
  • Lukyz

    Machinima zaplatila Youtuberům za pozitivní ohlasy na Xbox One.

    Titulek jak z Blesku, ale vypadá to na podložené informace viz článek na VG247.
    Podle něj, Federální obchodní komise ( Federal Trade Commission) objevila, že Machinima zaplatila Youtuberům celkově přes $70,000 (1,684,830 Kč) aby
    prezentovali XO v pozitivním světle, bez uvedení, že jde v podstatě o placenou reklamu.

    V článku je odkaz přímo na FTC a jejich hlášení k případu.

    To jejich zpackaný oznámení museli asi hoooodně žehlit *1*
    • Tilwaen
      Otázka zní, kolik zaplatil Microsoft Machinimě?
  • Keyz

    Tipy a tutorial pro Act Of Aggression

    http://aoa.eugensystems.com/tutorial/
    • otazka je proč hrát šestkovou strategii
      • Keyz
        To je dobrá otázka. Asi to bude skutečně podprůměrná hra podle games. 5 zde není průmět to je již vyloženě sra*ka.

        Jinde do hodnocení dají i něco jako "tohle zde jen tak nebylo, 100% indie apod kecy" Klasická RTS asi nemá místo. Není to perla ale ani špatná hra. Jsem rád za každou RTS v dnešní době MOBA sra*ek. Výtka ohledně odolnosti jednotek...Bral bych to jak informaci, že to není COH ale jako výtku?

        Mě ten tutorial pomohl, na mapě jsem dostal na kokos. Je to jiné oproti Generals.
        Snad to otevře cestu dalším klasickým RTS a ideálně RTS od nějaké velké firmy.

        Navíc když to zadupeš hodnocením = menší šance, že to přiláká lidi. Nevím co je tedy lepší. Zda vychvalovat kopírky kopií po 150 anebo něco co se snaží prorazit.
        • bude taky záležet uživatelský hodnocení na steamu od lidí, jak se jim to bude líbit
        • Jack1947
          SPíš kdo je bere vážně že tady... *7*
  • Veskoslav

    Další díl Aquanox

    https://www.kickstarter.com/projects/806010995/aquanox-deep-descent?ref=category
    • Lukyz
      Koukám, že už mají vybráno a ještě jim zbývá do konce 7 dní, ale nemůžu se zbavit dojmu, že kdyby šli na KS až v pozdější fázi vývoje, mohli vybrat o dost víc.
      Mě osobně jejich prezentace vůbec nepřesvědčila a namísto navnazení na nový díl, jsem po shlédnutí ukázky dostal chuť raději opět nainstalovat ty původní. Vím že jde o pre-alphu, ale na KS by mohli nabídnout víc... Přeju jim, ať to dobře dopadne *4*
      • Veskoslav
        Já se přiznám, že jsem nepřispěl. Teď akorát přemýšlím u trpaslíků, jestli jít do té 90 dollarové edice, protože se mi moc líbí. Navíc pak můžu za symbolickou cenu prodat tu digitální kopii potom.
  • Podívejte se na dvaadvacet minut z chystané free-to-play střílečky LawBreakers od Cliffa Bleszinského.

    tohle teda nemá čím zaujmout
  • Lukyz

    Batman: Arkham Knight PC Update

    Tak pánové z Rocksteady se svým způsobem opět předvedli, dnes jim na Steam leaknul patch na BAK, který měl být určen jen pro beta testery, ale nějakým nedopatřením se dostal ke všem kdo hru mají nainstalovanou.
    Na druhou stranu hráči hlásí opravdu znatelné zlepšení optimalizace, takže snad vyjde v brzké době konečně oficiální a finální update .

    EDIT: Tak dnes ráno 4.9. byl ofiko vypuštěn na Steam. Finální patch to ještě rozhodně nebude viz changelog zde.
  • Lukyz

    Deus Ex Collection na Steamu za 7€

    Deus Ex GOTY, Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut a Deus Ex: The Fall za necelých 190Kč zde *3*
  • Vim ze je to uplnej offtopic

    Ale musim vam doporucit tenhle serial! Je to asi to nejlepsi co jsem mel v posledni dobe moznost videt: http://www.imdb.com/title/tt2707408/?ref_=nv_sr_1
    • Tilwaen
      Díky za tip *4*
    • Veskoslav
      Jo Netfix jede. Mě se osobně více ale líbil nový Daredevil. U Narcose je totiž dobré znát i ty reálie okolo. Člověk pak spoustu věcí lépe pochopí.
      • No nevim... zezacatku to vypadalo docela fajn ale konec ty serie me fakt zklamal. Narcos je o nekolik urovni vys.

        Jinak si myslim ze je lepsi o Escobarovi nic nevedet protoze to pak bude napinavejsi :D
        • Jack1947
          Takže pak nakonci bde jak ho policajti udájně zastřelily na střese jeho vily? doufám že ne. *3*
          • Nejsem si ted uplne jistej jestli to byla jeho vila ale myslim ze by to tam byt melo i kdyz to v prvni serii nestihli.
            • Jack1947
              To bude mít více sérii? dobré... no tak když to má být podle pravdy tak by to tam být mělo...
      • Lukyz
        Daredevil u mě patří na vrchol, pokud jde o seriály podle komiksů.
        Má sem tam i slabší místa, ale např. Kingpin mě naprosto dostal.
        Jsem zvědavej na druhou sérii. *4*
    • Keyz
      Je to stejná kravina jako Breaking Bad? To vypadalo ze začátku zajímavě a nějak jsem tomu věřil a poté tam byl superman co vše zařídil a vyřešil. To byla již fantasy. Do toho neschopná policie. Něco jako Prison Break / Ztraceni. Tedy časem naprosto šílená nástup hloupostí :(

      Osobně mám stále nejlepší: The Wire.
      • Nn tenhle pribeh napsal zivot a je to navic skvele natoceny.
        • Jack1947
          Dávám si docela bacha na filmy "Inspired by true events or Based on true events" i když tohle vypadá celkem věrohodně+ zatím kolik několik dílů asi zkouknu... víc by mně zajímal odkládaný film ale seriál taky není k zahození. *4*
      • Jack1947
        The Shield byl nej policejní seríál... pak docela ušel Southland. (škoda že ho utli tak rychle :-( ).
    • Inquisitor
      Vypadá to zajímavě, určitě kouknu :)
    • Jack1947
      Máš špatnej odkaz ale sasi nato mrknu ten Pablo Escobar mne celkem zajímá tojo... dík za typ. (už jsem o tom četl tak dík za oživení).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit