Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MGS> Witcher 3

    Tak po zklamání z Witchera 3 si zpravují chuť touhle absolutní peckou. To je o několik levelů před tím polským nedodělkem.
    • Jak ocekavatelny prispevek. Ty sam jsi nedodelek a neustale omylani jak je witcher špatný podle tebe je už nudne trapné. Jak pokazeny gramofon.
  • Veskoslav

    Humble Tom Clancy Bundle

    https://www.humblebundle.com/?button&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=18c873ef18-Humble_Tom_Clancy_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-18c873ef18-133983577&mc_cid=18c873ef18&mc_eid=c9fa6c87fd
    • Mart9
      Fantazie! Další pařby, které si schovám do důchodu.
      • Jack1947
        Aspon že tady nepobíráš každou chvíly nějakou pařbu... jak jeden (nejmernovaný echm Draken).
    • SalemCZ
      To Uplay mě tam štve
  • Lukyz

    Golden Joysticks Awards

    Za hlasování v letošních Golden Joysticks Awards a zároveň registraci na GMG/Playfire získáte voucher na BioShock Infinite za £1/$1/€1 *3*
  • počasí v MGSV

    http://www.ign.com/videos/2015/09/01/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-24-hours-in-africa?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20(front%20page)&utm_content=6&utm_campaign=Blogroll
  • Pilgrim66

    Touží po tomhle remasteru někdo? Na PS4 a Xbox One vyjde Deadpool. Že by za to mohl nový film?

    Deadpool je naprosto perfektní a vtipná hra. Rozhodně silně nedoceněná podle mne. Takže bejt majitelem konzole, tak bych po něm i toužil.
    • ringmancz
      film za to může určitě. podle mě ale i to, že hra stála 100 mega a nijak dobře se neprodávala, takže na tom ještě chtějí něco trhnout
      • SalemCZ
        neprodávala se proto že ji Activision musel stáhnout po měsíci (možná půl roce už si to nepamatuji) a tak nebyla ani moc ve slevách, pamatuji jak byla ve slevě asi hodinu a pak to Activision rychle předělal na nějakou jinou hru od nich
        • ringmancz
          problém byl spíš v licenci, jako i u ostatních Marvel her od Activisionu
      • Snad to ale dopomůže k dalšímu dílu. Jinak mě těch 100 mega dolarů vážně překvapilo, protože náklady kvalitě neodpovídaly a třeba RS za skoro podobný prachy udělal boží RDR a Max Payne 3.
        • Jack1947
          Alan Wake? byl levnější...
      • Veskoslav
        Což je škoda, protože autoři té hry evidentně četli komiksy a podle toho udělali tu hru.
  • Keyz

    RELEASE: WORLD IN CONFLICT: COMPLETE EDITION

    http://www.gog.com/news/release_world_in_conflict_complete_edition
  • Steam

    Na Steamu jsou dobré recenze od lidí na MGS V. Většina: A Hideo Kojima Game *15*
    • Jack1947
      Vždyt ono to není vůbec zlé jen to má blbou ochranu no... optimilizace skvěla, grafika všechno takže to se všechno dá... jen ta ochrana. Tomu kazí trochu hodně imidž.
      • Jacku a jak tomu ta ochrana u platicích hráčů kazí image?
        • Jack1947
          Prosímtě nijak... tehdy Starforce jak kazil hry ? hodně... ( tohle si taky instaluje po restartu ovladače, ne to už je zavádído registrů při instalaci..)

          Já už jsem s tebou skončil, Steam a DRMalwayson. Víc opravdu od tebe vědět nepotřebuji tak já ti to neberu no. Více ochran více bezpečí pro zákazníky. Když už vymýšlet ochranu tak něco sofistikovanějšího a ne jen protože marketing. ( moc drahé, beztak se to jednou +- prolomí) nikomu to nepomáhá, ano na Konzoli ta ochrana aspon není vidět... teda konzolová verze je lepší.

          Porty bych zrušil úplně nadává se na ně, když výjdou tak mají nakonec Denuvo opět se bude nadávat.
          • Veskoslav
            No tak prostě si to už ku*va kup. Stejně neustále meleš o tom, jak všechno hraješ. Jsi pouze zmetek, co všechno stáhne. Nic víc. Očekával bych to u děcka, co mu je 14-15 a jeho finanční podpora se jmenuje rodič, ale ne u člověka, co mlel něco o tom, že mu je přes 25. Jednou za život zvední trolí prdel, rozbij kladívkem prasátko a řekni ošetřující sestřičce, ať ti skočí koupit nějakou hru.
            • To ze máš Jacku papíry na hlavu je myslim evidentní.

              Nejenže se to netýkalo Denuva ono to nedávalo ani smysl.
            • Jack1947
              Tobě je přes 25, to jsem nikdy neřekl... ty už máš nakoupíno a přesto smrdíš tady na diskuzi a poučuješ ostatní co. Prostě Mr. Pleskoslav... správce všho druhu a rozumu ( *7* ) ne díky...

              Já počkám, holt každý není jak ty humblebundle ( hry co nikdy hrát nebudu ale sou zdarma tak proč ne že?) potom 5-10 AAA her ročně (no co mám plat a ještě k tomu invalidní důchod takže na tom mám hehe) co ještě no aby mi to nebylo líto tak přihodím nějakej ten indieál, pravidelně podporuji DOTU (Lol ne fuj to je humus) ...

              Ty si tady trolil ještě několik let předtím než sem sem přišel, takže o trollí prdely radši pomlč.

              Navíc se zase s tebou nikdo nebaví, je nuda, školu si už dochodil tak si doma chápu ale musíš vždy reagovat svá moudra...
              *7*

              Bavil/dobavil jsem se s Qwerem takže tak... Qwer no to je jen příklad samo sobě to nesouvisí... ale myslím že jsme zde skončily... není dál o čem mluvit. Klidně ti přenechám poslední slovo.
          • Ronox
            Ty jseš fakt jelito *1*
          • PS: Zatím tady nadáváš jen ty "pirát" a na Steamu je jen jedna pochybná negativní recenze na Denuvo.
            • Jak to souvisí s Denuvem?
            • Jack1947
              Prosímtě dej už pokoj, hlavně žes koupil možná tě ještě omlouvá tak trochu nevědomost... di hrát a už nepiš. Ted si přředstav kdyby ta hra měla pokaženou, optimilizaci jak např Batman.. ( což já sem trochu pocítil). To by se omluvilo patchem ne protože Kojima má pcckáře rád... ( i když je třeba zas tolik nemusí).
          • Mlčeti zlato... nedělej ze sebe většího hlupáka, než jsi.
            • To ještě vůbec de? U něj už snad ani ne.
  • Touží po tomhle remasteru někdo? Na PS4 a Xbox One vyjde Deadpool. Že by za to mohl nový film?

    A já myslel, že se točí nový Dirty Harry. Halt jsem jiná generace :)
    • Jack1947
      Na ten film jsem zvědavý, Ant man byl zajímavej tak snad Reynolds nezklame... hra byla supr oddychovka i když někdy moc hard a stereotypní... *4*
  • cumpi3

    Touží po tomhle remasteru někdo? Na PS4 a Xbox One vyjde Deadpool. Že by za to mohl nový film?

    Já bych ještě zreamasteroval Mortyr2 a Liquidator a Conspiracy: weapons of mass destruction
  • Touží po tomhle remasteru někdo? Na PS4 a Xbox One vyjde Deadpool. Že by za to mohl nový film?

    Activision už má zas práva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit