Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Graphics & Performance Guide

    http://www.geforce.com/whats-new/guides/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-graphics-and-performance-guide
    Také vyšly nové ovladače pro MGS i Maxe
  • Keyz

    Phantom Pain a Mad Max mají na PC ochranu denuvo

    *15*

    Zlatý gog, zlatý gog, zlatý gog....zlatý i normální steam.
    Konami *11*
    Mad Max. Tam se to čekalo.
    • Jack1947
      Achjo že si s tím nedají pokoj co? normálnímu uživateli to jen ztrpčí život, crak bude zachvíly jaký to má význam... fakt nevím *7*
      • Jak konkrétně Denuvou ztrpčí normálnímu uživateli život? Právě počítají s tím, že některé slabší kusy při čekání na crack podlehnou a koupí si to.
        • denuvo odpalovalo SSD disky
          ja viem, pre majetnych zapadniarov to je nic, ale moj stal 200€
        • Jack1947
          To je mýtus, pak neznají piráty... těm je to šumák jen si poklepají na čelo a za pár dní vydají crack hehe...

          Starforce byl aspon (zbytečně) pěkně destruktivní a zbytečně tuhý tohle je oproti tomu k smíchu...

          Já nevím a má to tedy nějakou přidanou hodnotu pro normálního uživatele? Třeba by se mohla ještě zpetně zavést autentifikace DVD v mechanice ne? nebo nějaký kod vázaný na HW... jasně že to lidi koupí ale to jsou takový co jim je to fakt fuk. (nejlépe za hoodně málo peněz)
          Nejvtipnější je že to vychází ze Securomu a ten se emuloval klonem dvd ve virtuální mechanice... jak říkám slabota!

          Jinak je dobré vědět kdo to kupuje hned... vem si BFH jsem hrál za půl roku no(skoro) od vydání... já to beru tak že se mám aspon na co těšit. Směju se nedočkavcům, co si natáhnou tenhle humus do pc...

          Budiž útěchou stravitelná velikost 24gb *3*
          • Někteří si klidně počkají a někteří počkat chtít nebudou, protože to není žádná hříčka, ale už teď má status nejlepší hry. Podlě mě pokud se spojí Denuvo se Steam, tak jediný kdo může být naštvaný jsou jen piráti, protože už v principu Steam není FreeDRM.
            • Jack1947
              Konečně někdo kdo ví o čem celou tu dobu mluvím. Jn, je to psychologie plus z marketingového hlediska nebejt krevetáků co na vyvojáře dělají nátlak, tak oni by to ani nedělali jde čistě jen o zisk.

              To vymlouvání se na pirátství je takový alibismus. " Dit za všechno můžou piráti, *itch please" takhle kdyby nebylo zbitý tak by chctě nechtě koupil ale není kam spěchat a navíc MGS V si můžu zahrát na X360 (jasně horší grafika jak na pc ale to mně opravdu zas tolik nepálí).
            • ja si taky myslim, ze tyhle ochrany tu nejsou proti obecnymu piratstvi, ale jak pisete castecne oba, je to past na ty nedockavy

              fundamentalni pirat si klidne pocka nebo to nebude hrat nikdy, radsi nez by platil

              urcite maj na to ekonomicky studie, ze na ty to stejne neplati, ale asi se jim to vyplati u tech nedockavych, co jsou ochotny pupnout rodice, at jim to koupi za plnou palku a nejsou ochotny cekat ani na slevy ani na cracky
            • Jack1947
              Tak jo sis to hezky obhájil, tak hlavně že mají dostatek předplatitelů to se jim musí nechat.

              TO už je skoro stejná nemoc jako " 30fps, je lepší než 60"
              Nebo 60 a více přece lidské oko pozná kurna atak dáále... ted tu o zakleté princezničcce... *15*
    • Ronox
      Jen ať jí cpou všude.
      • Lukyz
        Jako platící zákazník jsem s Denuvo neměl sebemenší problém resp. jsem nevěděl, že ji hra vůbec obsahuje, takže v čem je problém?
        • ringmancz
          podle některých ničí SSD a žere paměť
          • Jack1947
            Ha, takže přeci jenom něco... Hmm...
            • Denuvo žere malý děti a přenáší blechy !
      • Keyz
        Já bych to dal i do všech věcí v telefonu, do el. zubního kartáčku apod. :) DMR Free zrušit, to je moc anarchistické

        To bude super, nemožnost tam něco měnit, protože to sleduje změny a tedy pořádný mod tam nedáš. Natož, být opět odkázat na rozmary něčeho protože co bude za pár let nikdo neví. Ještě, že jsem to MGS koupil hodně levně jako kupón od karty. Jinak bych do toho dal 0, kdybych to věděl.

        To je hnus, velebnosti!
      • ne, jako fanda MGS jsem zklamám jednáním Konami. Sám kupuji na PS4, ale MGS:GZ byl dobře prodáván na Steamu, proč tam rvát zákeřnou ochranu, která už je dávno cracklá(CPY)
        • Keyz
          Tak oni to nějak opět aktualizují a tedy to zase nebude jen tak.
          Spíše jde o ten přístup firmy. Pro někoho zklamání a někomu je jedno co tam kdo nacpe.

          Pro mě také zklamání a to nejsem fanda MGS. Ground Zeroes bylo normální v rámci možností a tedy jsem zde očekával to samé. Hnusná firma. Měli to říci předem jako u Mad Maxe, kde to sice nebyl jasně řečeno, ale oni mají denuovo na webu, jako spolupracovníky, tedy to bylo skoro na 100%.

          Prostě dát info předem, tyhle sra*ky které pak vylezou poté co jsi zaplatit jsou strašné. Pak to podpoříš i když jsi třeba nechtěl.
          • Jack1947
            To bys dnes zůstal jen kupování Budnle/Indie her a naopak AAA denuvo srágory stahoval... protože crack na oficiálním hře nic moc neudělá a ta ochrana tam bude stále, omezovat. Dříve Starforce dneska DEnuvo... za pár let čip v hlavě pro identifikaci legální kopie.

            Já si říkal že ještě není Torrent a ono hle Denuvo

            Vůbec bych se nedivil kdyby se přišlo na to že DEnuvo mrvý taky něco jako tehdy Starforce (kurvil mechaniky)
  • Witcher's Kiddo Strikes Again!!!

    http://www.metacritic.com/user/FullMcintosh
    • 4) PC version gets a bonus point for Denuvo DRM

      Je jasné odkud vítr fouká...
      • jojo ale devalvuje to obecně MT, Kolik nul schytalo Bloodborne od Xbox fans a PC trolls? To jsou desítky. Mně je to puténka, ale vývojářům tohle fakt nezávídím, jestě když se na MT teď bere docela váha. Zrušil bych recenze od lidí na MT a na Steamu bych zavedl recenze jen pro ty, kdo má odehrané třeba 10 a více hodin.
    • PreidaQ
      Veskoslav hadr.
    • Inquisitor
      Metacritic? To ještě někdo bere vážně?
  • Keyz

    MAD MAX REVIEW: WASTED LAND

    http://www.polygon.com/2015/8/31/9190443/mad-max-review-ps4-playstion-4-xbox-one-pc-windows

    "After the progressive characterization of this summer's excellent Mad Max: Fury Road, the game's treatment of its few women is especially disappointing. The closest thing Mad Max has to a female lead, a woman not coincidentally named Hope, is a concubine for the villain and a love interest for Max. Her sole purpose in the plot is to make the bad guys more evil and provide motivation for the hero to fight. She's a damsel in distress stereotype, and it's more disheartening after having seen such a great example of the opposite in theaters just a few months ago." *15*
    • Tak jsem to zkousel asi hodinku a pul a zatim se to zda byt docela dobry. Hlasky toho mechanika jsou super ale uprime mi zatim moc nedochazi proc je na nej Max tak zlej a proc je to cely tak strasne moc lehky.... mozna jsem ale minul nejaky nastaveni obtiznosti.
    • Tak vzhledem k tomu, že Fury Road byla feminismem napěchovaná od chladiče až po výfuk, mi to srovnání nepřijde zrovna od věci *3*
    • jakubc
      Ti by si z toho už měli udělat trademark... *16*
    • solomon.short
      "....progressive characterization of this summer's excellent Mad Max: Fury Road...", tak to jsem asi videl jiny film *1*
      • Tomu nerozumis :D
        • solomon.short
          to nepopiram, vyjadruji se ciste subjektivne *1*
    • Jack1947
      No nevím je to POlygon je to vůbec věrohodné/směrodatné... *7*

      Pokud ano tak jsou to kokoti, jestli to je tak jak to tam píšou... achjo a já byl zvědavý na to... (né nějak moc) ale byl.

      http://www.metacritic.com/game/playstation-4/mad-max Hmm tak nevím no...

      http://www.ign.com/articles/2015/08/31/mad-max-review to už je lepší... http://www.readersgambit.com/mad-max-review/
      http://www.gamespot.com/mad-max/

      http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1104365 Hmm... Mediocre, mohlo to být i horší...
  • Komentáře pod původním videem jsem výmluvné. Rovněž tak poměr likes and dislikes (aktuálně 116 ku ŠESTI TISÍCŮM).

    https://www.youtube.com/watch?v=eJkzcQDqbpE

    EDIT: O necelých 24 hodin později je poměr 318 ku 23 tisícům.
    • Jack1947
      Jsem myslel bůhvíco a ono tohle? to se zbláznily nebo co " Augment your order" jako neřeknu, kdyby to bylo nadstandardní edice s bůhvíčím ( Saints row víí) ale takhle ne ne... smradlavá bota leda. *7*
    • Pevne doufam ze jim to pochrouma prodeje i PR ale bojim se ze az na par komentaru pod videem to nebude mit zadny vliv.
    • Tilwaen
      Nejlepší je TotalBiscuitův koment:

      We never asked for this

      *15*
    • Veskoslav
      No všichni zaměstnanci Square Enix naklusali, aby aspoň nějaký like přistál. Kdo jiný totiž mohl vymyslet tuhle píčovinu než idioti marketingu. A to se říká, že psát scénáře pro p*rno je hloupá práce.
    • Nejhorší na tom je,že to stejně zabere a "lidi" to budou kupovat jak smyslů zbavený.
      • Veskoslav
        Já bych si to i předobjednal, protože pokud to naváže na předchozí díl, tak to bude pecka a podle videí to vypadá že to bude pecka. Ale to by nesměl být vydavatel takový neskutečný chamtivý kok*t. Člověk by si řekl, že po idiotské kampani u Thiefa, za kterou jej komunita sežrala, se poučili. Ale asi vyhodili ty, co tam byli předtím, aby zaměstnali ještě větší idioty.
        • na tvim miste bych si to pro jistotu predobjednal, o tu hru totiž bude takovy zajem že v den vydani by se mohli minout digitalni kody na steamu *13*
  • Lukyz

    Command & Conquer

    Dnes je to přesně 20 let co vyšel první Command & Conquer *14*
  • Česká video-recenze MGS5

    lol .. https://www.youtube.com/watch?v=-oLojKwHWZY
    • Kozy
      Hezkej pokus ale na orignál to zdaleka nemá.
      https://www.youtube.com/watch?v=QRzTDdqenhc

      Nejlepší recenzent na internetech.
      • Lukyz
        Jevifs to fe nedá pofloufat! *1*
      • Keyz
        .
  • Square Enix nasadil full retarded mód. Když bude dostatečně předobjednávek, Deus Ex vyjde o čtyři dny dříve, já už vážně občas nevim jestli *1* nebo *9*
    • Zaplaťte nám předem plnou cenu naší hry a když zároveň přesvědčíte všechny svoje kamarády a známé, aby učinili totéž, možná budete mít štěstí a dáme vám pre-order bonusy.

      A to se vyplatí!
    • Tady link pro zasmání

      https://www.youtube.com/watch?v=eJkzcQDqbpE
  • Veskoslav

    Zaklínač 3 moderská obec

    http://www.pcgamer.com/mod-creates-a-spreading-monster-infection-in-the-witcher-3/

    A proto jsem zatím pokaždé investoval do počítače:) Moderská obec dokáže divy. A myslím, že toto je jenom začátek. Z3 nabízí mnohem více pro modery než předchozí díly a myslím si, že by mohla dosáhnout úspěchu her od Bethesdy. Sice ne takového, ale úspěch by to mohl být.
    • zas jen další pokus o flame. Na W3 jsou naprosto zbytečné mody, které tu hru opravdu lepší neudělají, dohrál jsem to PC, už nikdy se k tomu nevrátím, je to jen mírně nadprůmerná hra.

      Pokud chceš machrovat s PC, tak si tam měl hodit Skyrim, to je hra, která je na PC o mlion procent lepší než např na PS3.
      • Veskoslav
        Já jsem nechtěl machrovat....Nepochopil. Navíc Skyrim jsem už projel tolikrát, že ani módy tomu nepomůžou a že jsem jich měl nainstalovaných a i když je to skvělá hra, tak se akorát těším na předělaný Morrowind a nový díl. Což bude bohužel za dlouho.
    • Morraw
      Asi tak. Ono obecně velké open world hry jsou náchylné na velkou spoustu větších ci menších modu, už jen kvůli vedlejšímu obsahu. Zaklínače jsem tedy ještě pořádně nehrál, ale nejvíc mi jde o některé SweeFX módy upravující paletu barev. Tak snad už existují nějaké pořádné.
      A ne že bych se vrtal pokaždé v souborech a řešil módy, ale nejdůležitější je pro mě, že tu možnost mam.
      • Veskoslav
        Jo už jsou: http://www.nexusmods.com/witcher3/?

        Doporučuji mít Premium účet. Není drahý (3 libry/rok) a máš neomezený přístup.
        • Zajímavost: Ty voe jen na Nexusu je za ty 4 roky na Skyrim 40 931 módů *1* . A to bez "dospěláckých" módů na které musí člověk mít už placený přístup. Ty voe *1*
        • Witcher 3 je tak nový titul a perfektní už v základu, že si říkám na co módy. Ale jasně donekonečna lze cokoliv vylepšovat, modery napadne věcí... Nemluvě o přidávaných questech, kdo by neměl stále dost. :-) Každopádně třeba já ho už dohrál v té kvalitě jaké byl a přišlo mi to super i tak. I v základu je hodně dlouhej, že mi to tak nějak už stačilo. :-)
          • Veskoslav
            Já jsem na tom stejně, měl jsem nakonec jenom FX a tím to haslo. Další spuštění očekávám s prvním rozšířením.
    • Kozy
      Kvůli tomuhle? Tak to gratuluju.
      • Veskoslav
        Nepochopil. To je jenom jeden z módů a ten opravdu nebudu instalovat. Ale stačí se podívat na Nexus a už teď má Z3 než Z2. A zatím se jedná spíše o vizuální efekty atd. Ale časem toho bude mnohem více. Už teď vím o dvou lidech z ČR, co vytvářejí menší příběhový quest včetně vytvořeného ostrova poblíž Novigradu, pak o skupině Poláků, co vytváří další menší lokaci přímo z knížky atd. Proto mám pc raději. Kvůli moderské obci. Xbox se to teď snaží také zavést a má další plusové body oproti PS4.
        • ale ps4 se stara o zachovani digitalni herni historie v podobe remasteru, a to je taky plus *5*
  • Filmoví producenti Lionsgate připravují společně s Take-Two filmovou verzi Borderlands.

    Jasně... stejně jako ten Bioshock, Mass Effect a každá 2. hra, co měla nějaký úspěch. Jako vždy se nestane nic a vyšumí to.
    • Jestli ono to tak není lepší, vzhledem ke kvalitě filmů podle her. Dobrá hra ještě neznamená dobrý film.
    • Jack1947
      Pokud vůbec kdy začnou točit, Bordelands mi nevadí když zkoní... Bioshock by mně naopak zarmoutil. ME radši vůůbec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit