Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • braveman
    Čeká mne teď pěkných pár dní dovolená bez aktivního připojení k netu, na bleskovky tak pravděpodobně nezbyde prostor.
    Kluci z redakce však jistě ty nejpodstatnější zprávy zachytí a zaznamenaji.

    Mějte se.
    • Lukyz
      Málem jsem zapomněl, jak tady dokážou být někteří lidi jedovatý. Hezkou dovolenou *4*
    • kennyB
      Užij si ji a načerpej novou sílu *3*
    • Jack1947
      Kdo to tady bude řídit, když budeš pryč? jk"

      Tak si to tam někde užíj, vrat se... s čistou hlavou atp... *4*
    • Ja bych se nerad Lukyze dotknul navic vsichni vime ze bleskar obcas ma svoje dny ale je velikej rozdil sem parkrat za tyden dat nejakou novinku a sypat to tam celej tejden kazdej den.
      • Lukyz
        Neboj, naprosto s tebou souhlasím *4*
    • tak preji načerpani novych sil
    • PreidaQ
      Nemusíš se ani vracet, Lukyz to tady v diskuzi přece zvládne i bez tebe.
  • Legends of Eisenwald

    Tuhle hru mužu doporučit. Jednoduche ale zabavne a funkční souboje, hezka grafika a skvelej pribeh a questy.
  • mrpekus

    Hitman: Absolution za 1 dolar

    Pokud darujete alespoň 1 dolar na boj proti rakovině, tak dostanete kopii hry na Steam. Já jsem již daroval a vše proběhlo v pořádku. :) http://gamechangercharity.donordrive.com/index.cfm?fuseaction=donorDrive.event&eventID=509
    • Klidně bych i přispěl, ale proč to při platbě přes PayPal chce i moje jméno, příjmení, úplnou adresu domů a ještě telefonní číslo? To jim teda nedám ani omylem.

      EDIT: Navíc, jak tak nad tím přemýšlím, tak zrovna Hitmana spojovat s péčí o lidské zdraví... mno, trochu černý humor. *4*
      • Veskoslav
        PayPal to vyžaduje z toho důvodu, že jakmile by bylo zboží vadné či nepřišlo, tak ti on vrací peníze. Proto chce kompletní adresu atd. Takto mi zaplatil GoPro kameru, která nepřišla. Navíc nechci nějak kazit náladu, ale adresa je prkotina a mobilní číslo také není problém. Horší by bylo číslo OP či rodné číslo. Navíc pro tyto případy mám "služební" číslo. A jelikož GoG i Steam mají tyto informace už pár let a pořád nic, tak se moc nebojím. Obzvlášť když PayPal je v současnosti nejvíce zabezpečený systém platby přes kartu. Protože nejprve pošleš peníze PayPal a ten je posílá až obchodník odesílá zboží. U klasické platby kartou to jde přímo obchodníkovi. Ber to jako fakturu.
        • Nevěřím tomu, že PayPal potřebuje k ověření transakce tolik osobních údajů. Když nakupuju na Humble Bundle, tak po mě nechce nic a tohle je obdobný případ. Navíc nevím, co s těmi údaji udělá tenhle obchodník. Odkaz "Privacy", který mi to patrně má vysvětlit, totiž pro jistotu nefunguje. Celé to na mě působí dojmem, že svoje osobní údaje mám prodat za bazarovou hru a ještě u toho hýkat nadšením, jakej jsem udělal báječnej kšeft. Možná je to jen právnická paranoia a přijdu o dobrou nabídku, ale intuitivně mi to smrdí a dávám od toho ruce pryč. Samozřejmě, ať si to každej zváží podle svýho gusta, do toho mi nic není.
          • Je to kuli tomu ze na paypalu krom plateb muzes i videlavat a kdyz se videla nad nakou castku tak se resej dane.
        • Dworkin asi nebude z nejchytrejších, ale dobre si mu to vysvetlil
          • Prohlásit, že s tímhle serverem končíš a potom sem pořád dolejzat jako ta největší vtěrka je docela smutný, nemyslíš? *4*
      • PreidaQ
        Inu, poskytneš údaje, aby tě Hitman mohl navštívit osobně.
        • Myslím, že jsi na to kápnul. *4*
    • lol clovek kterej tam napise udaje o kreditni karte musi bejt fakt retarder *12*
      • ucho
        no nevím, spíš postrádají inteligenci lidé, kteří neumí kartu na internetu používat bezpečně. pak si s nějakým vyplňováním informací o kartě kamkoli člověk nemusí dělat starosti, protože riziko ztráty peněz je minimální. takže mně je třeba jedno, když se někdo dostane k údajům o mé kartě. v pohodě s ní platím a nikdo mi účet nevybílí...
        • nepovidej *8* a jak zaplatíš ? kouzelným slovíčkem ? Pokud vím, tak při platbě kartou vždy musíš něco vyplnit...
          • ucho
            no možná by ti mohlo stačit přečíst znovu to, co už jsem psal. když nepochopíš to, tak bys nepochopil ani to, kdybych to napsal znovu jinak...
            • Přečetl jsem to znovu... stále nechápu... klaním se a odcházím.
      • Veskoslav
        Člověk, co nemá chráněné platby přes net je větší retard....A v dnešní době PayPal například? *7*
        • Ten kdo je u banky která standardně neposkytuje chráněné platby přes net, je eště větší retarder (fakt nevím proč vocas jako ty může napsat retardér (zkráceně) a já ne)*16*.... *3*
          A s paypalem jdi do hajzlu. Pokud stránka nevypadá bezpečně, nebudu tam platit ani Paybuhvíčím. *16*
          • Veskoslav
            Když netušíš, co je PayPal, tak prosím tě, zdrž se komentářů. Nebudeš za hlupáka.
            • Vím co je PayPal *3* ale to nemění nic na tom, že zminovaná stránka nevypadá moc důvěryhodně *3* tzn. nebudu tam platit ani s paybuhvíčím a to i přes to, že mně chrání...
        • Osviceny
          Jako by jsi ty retardos nebyl....
      • od čeho je asi PAYPAL?
  • Star Citizen

    CIG vydalo slúbený social modul pre backerov s ArcCorp lokáciou
    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14927-Welcome-To-ArcCorp-Star-Citizen-12-Released

    Zároveň nás navnadilo na novú lokáciu Nyx
    https://www.youtube.com/watch?v=nwBgu2ggFN4
  • Skyrim po 4 letech módů - NEUVĚŘITELNÉ!!! Witcher 3 hadr...

    Tak na toto se podívejte! Kam až dospěl tuning Skyrimu po 4 letech... Abyste dosáhli ve svém Skyrimu kvalitu tohoto videa, tak ani není třeba moc módů (cca 40-50), ale hlavní je dodržet POSTUP, a stejné VERZE módů, jaké píše autor... Jeho mód + postup má na Nexusu 16 mil. zhlédnutí a 36 tis. příspěvků, a to JEN za půl roku... Já to tedy zkusím podle jeho návodu udělat. GTX 970 + 8 GB RAM (mám 16) by mělo stačit na full verzi jak píše. Protože někde jsem se dočetl, že engine Skyrimu má omezené možnosti, a třeba 4K textury se nedoporučují (2K ano). Každopádně se podívejte konečně na výsledek...
    https://www.youtube.com/watch?v=f6wbwAI1hQE
    https://www.youtube.com/watch?v=Ea3iYlwpYd4
    Edit: Koukal jsem na příslušné video a JEN tato příroda je na 60 módů celkem! Pokud se chce zlepšit více věcí (postava, zvířata, dungeony, potraviny, nádobí atd., tak si člověk musí nahrát další módy). Takže celkem bych to viděl třeba i na 200 módů. Sám jsem hrál Skyrim s 200 módy (nějaký fans udělal instalačku) a žádný problém a "drží" to v klidu...
    • Překvapivě dobrý. U většiny grafických modů pro Skyrim mám dojem, že původní hru totálně mrví a zbavují atmosféry, ale tohle poměrně nevtíravý, i když citelný vylepšení.
    • Ja sem mel ve Skyrimu tak 20 modu a nepomhlo to, nechapu opularitu hry, za me je to fakt spatna hra. Tolik blbosti a veci bez logiky nemuzu prehlidnout. Zaklinac opet proti tomuto vytvoru pusobi jako hra z jine dimenze. Ve Skyrimu me nebavilo nic, pribeh,svet, dialogy vsechno nuda.
      • Záleží jaké módy, nejde o počet... Je mód na 1 sekyru, nebo na celé počasí... Já mám instalačku od nějakého fandy kterou vyrobil s 200 módy zabudovanými. Zkoušel jsem ji, a zdaleka to není tak jako nahoře ukazuji. Zdaleka ne... Myslím, že v tomto kabátě by to mohlo zas chytnout. Člověk se bude dívat na ty inovátorské věci, lovit zvěř, porcovat, stanovat, atd. *4*
        • Lukass
          Mody na pocasi, na nocni oblohu, mody na hratelnost, upravu rozhrani atd. Ty nejlespi co tenkrat byli na Nexusu, a stejne me ta hra nechytla. Popularita Skyrimu me je fatk zahadou.
          • Stále to nechápeš. Tys měl 20 módů? Ale jen na kvalitní počasí jako je nahoře v ukázce je na 60 módů!!! A některé jsou jen pár týdnů/měsíců staré! A ne 20 na všechno... To se nedivím že se ti to moc nezlepšilo... Takže zlepšit ještě dungeony, postavu, přidání zvířat a tuny jiných věcí je na dalších 100 módů. Celkem klidně na 150-300 módů. A ne 20... *1*
            • Lukass, zase špatnej pohled... Skyrim vyšel v roce 2011 a ve vývoji mohl být 5 let. Takže posmívat se 10 let starému enginu a výsledku z něj je hloupý... Takže s módy (mnohdy ty fičurky ani v době vydání Skyrimu nebyli) po 10 letech prostě ta hra vypadá takto... Myslím, že ikdyž to člověk nebude hrát, tak rozumný člověk smekne a ocení práci moderů (ale i mnohdy programátorů). Dalo by se říci, že to byli vývojáři a hra dostala další 4 roky vývoje - a tohle je výsledek... Je to možné mít vytuněný jako žádnou jinou hru, a je na člověku kolik si dá módů. 100 módů tam má člověk za pár hodin. Nehledě na to, že už to přidávání módů je svým způsobem hra a zábava... Tak je to na každém, každý ať si hraje co chce to je jasný *1* .
            • Vy jste konzoloidi co zavidi ze nemuzou modovat a jede jim to na 20 fps, ze musite tim brekotem zaplevelit vsechny diskuze? Fanda skyrimu fakt nejsem a hra mi je ukradena ale ten vas brekot je jeste vic trapny nez bethesda s ea dohromady.
            • Lukass
              V pohode uz chapu, v tom pripade se jenom potvrzuje jaka ta hra v dobe vydani byla brak *1*
    • ale porad je to špatna hra...
      • Za 1. Jak pro koho, úspěšnost po světě mluví za vše.
        Za 2. Těmito módy hra získá úplně jinou hráčskou dimenzi a nechutně kvalitní přidanou hodnotu...
        Za 3. Vzniklo i mraky hráčských DLC a nových úkolů.
        Za 4. A POCHOPITELNĚ i nové vše na co si jen pomyslíš (vylepšené zbraně, brnění, oblečení, zvířata, NPC, monstra, hrady, úkryty, oblasti atd.)
        Za 5. vylepšená hráčská rozhraní - TEDY i hratelnost, jako např. přidané hlídání nutričních hodnot, více animací (jako např. čtení knih, tanec, ohřívání u ohně, točení šípů při slow-motion, atd.), možnost kácet stromy a stavět poté cokoliv, camping, atd.
        Za 6. Možnost více rozkecat své společníky, možnost jim koupit domy kde budou bydlet, možnost většího přehledného skladu na věci, možnost rychleji sesedat z koně, možnost nového systému bankovnictví (složitější než jen jedny zlatky)
        Za 7. Tuny nastavení hráčské postavy, A TO už je pořádná kvalita tváří... Vznikl už třeba mód že budeš hrát za Ciri, Yennefer či Triss http://static-2.nexusmods.com/15/mods/110/images/69007-2-1440437707.jpg
        A mohl bych pokračovat........... *3*
        • Pry uspesnost mluvi za sve. Nejdriv rikas "jak pro koho" a pak se snazis udusit myslenkou, ze ve svete to melo uspech, pak to tedy musi byt tak prijato. *7*
          oh well. Typickej post obsesivniho cloveka (bez urazky)
  • PS4 i Xbox One verze Mad Max poběží v rozlišení 1080p při 30FPS.

    lol! takže 30 fps lock ale spis neco k 24 a obcas ta klasická dvacítečka
  • Soilwork

    M&M Heroes VII Beta key

    Pokud to má někdo zájem vyzkoušet tak tady je klíč do bety 4Z7Y161QA2EF
  • Xcom 2 se odkládá na 5. únor 2016

    http://xcom.com/
    Vývojáři prý potřebují více času na doladění hry. No, já si rád počkám. Už z videí šlo vidět, že "druhý" díl bude komplexnější než EU a EW.
  • Slevy na Humble Bundle

    Na Humble Bundle je zdarma Stealth Inc. 2 a Telltalovky za skvělou cenu. Při koupi 3+ titulů (od Telltale) automaticky sleva 80 % a víc (včetně nových Game of Thrones)... a tím to nekončí.

    Však se podívejte :-).
    • má tel Stealth Inc 2 multiplayer? že na steamu píšou že je to jenom single?
  • SalemCZ
    Tady se pořád říká že dabing je drahý jako to že Zaklínač 1 ho mohl mít když ta firma v té době nebyla nějak bohatá?
    • Taky jak to dopadlo... vždyť se to skoro nedalo poslouchat.
      Taky ani nevíme jak moc nebo jestli vůbec se jim to vyplatilo.
      Co bych uvítal je větší podpora českých titulků. Vždyť to nemůže být až tak drahý když jsou lidi co to dělají zadarmo.
      • No nevzpominam si, ze by byli nejak tragicke. Spis bylo celkem malo nejakych konverzaci, kde ten dabing byl. Taky je spousta frazi casto pouzita znovu a treba mohli vybrat i levnejsi dabery, ale tak presne si na to nevzpominam, uz je to nejaky patek, co jsem to naposledy hral.

        Jinak s cenou se koukni treba na swtor. Stalo to snad 200 milionu a velka cast z toho je dabing.
      • Každej český titulky zadarmo dělat nebude. Ono udělat profesionální češtinu něco stojí. Potřebuješ několik překladatelů (vzávislosti na délce textů ve hře), který ovládají jak původní jazyk, tak i češtinu. Dále je občas zapotřebí korektor na opravu gramatických chyb a nakonec testeři. Všechny tyhle lidi musíš zaplatit a vyhodnotit jestli se ti investice do češtiny vrátí.

        U amatérských překladů je někdy zapotřebí sehnat nebo vytvořit program, který ti soubory s textem vyextrahuje a převede do nějaké lépe zpracovatelné podoby. Překladatel do dělá ve své volné chvíli, a proto někdy trvá než je čeština hotova. Tyto češtiny nejsou zcela legální, protože zasahuješ do hry a to se některým výrobcům nelíbí, ale tiše to tolerují. Pokud se překladatel s výrobcem domluví a ten mu pošle texty, tak je to něco jinýho, ale ne každý texty poskytne. V amatérských překladech se mohou objevit chyby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit