Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Diablo 3 patch 2.3.0+4. sezóna

    Tak trochu jsem doufal, že redakce se o tom zmíní aspoň v pitomé bleskovce, protože to není bezvýznamný patch. A co vlastně přináší? Kromě nové sezóny, o které si řekneme později, tak padlé království Barbarů ve III. aktu Ruins of Sescheron (pravý horní roh). Zde najdete také nejdůležitější věc tohoto patche tzv. Kanai's Cube. Tento předmět přidává 7. různých možností využití.
    1. extrakce schopností zbraní/zbrojí a šperků, kdy si je následně na sebe nasadíte jako pasivku. Takže každá postava má tři sloty, kde si vyberete schopnosti zbraně, kterou extrahujete pomocí kostky. Takže já mám teď například +50% proti elite ze zbraně, 10 000 regenerace z bot a 6 skeletonů po masivním zabijení ze šperku. Pokaždé je ale předmět zničen, ale získáte následně jeho maximální sílu.
    2. Vlastně vytvoří legendární předmět s novými staty. Tuto schopnost ale moc nepovažuji za dobrou, protože její cena je příliš vysoka na to, aby člověk vyhodil 50 legendárek.
    3. Upgrad vzácného předmětu (žlutý) na legendárku
    4. Přeměna setovek. Když máte setový předmět zbroj a potřebujete helmu, tak pomocí tohoto lze ji získat.
    5. Odstranění snížení předmětu.
    6. a 7. jsou pak fičury na přeměnu gemů (Ruby atd.) na typ, který potřebujete. Cena za 8 kusů je 500 000.

    Samozřejmě to není všechno. Na první dvě schopnosti u kostky potřebujete suroviny. Ty získáte pouze tím, že každý akt splníte všechny bounty a od Tyraela získáte truhlu. Každý akt=jiná surovina, tedy celkově 5 surovin. Cena u přeměn není velká, většinou bez bonusových truhel spadnou pokaždé 3 suroviny. Další novinkou je RIFT a GR. U riftu už nemusíte mít gem na vstup. GR se změnil. K dispozici máte nejvyšší možný rift, co jste sami nebo se skupinou projeli (já mám otevřený 52. úroveň). Gemy, pak lze vylepšit jedině v případě, že stihnete RIFT dojet v čas. Pokud chcete vyšší rift, musíte svůj nejvyšší dojet v čas a otevře se Vám možnost další úrovně. Odpadá tedy to nudné a strašné vlnové zabíjení, jak to bylo dříve. Další novinky jsou samozřejmě nové sety v sezóně, truhly u bossů, kde je Bounty, kde máte garantované vždy kameny. Příjemným překvapením pak nová Shrine, která vyvolá 6-8 goblinů. Samozřejmě rozdílné druhy. Sezóna začala dneska v 17:00. Novinkou je systém questů, kdy za každou úroveň je hráč odměněn nějakým menším dárkem. Ať už pet, nový vzhled či vlajka pro hrdinu:) Takže směle do války, Diablo 3 už se pěkně vybarvila:)
  • Assassin creed PIRATES

    Ahoj..chci se zeptat na hru assassin creed pirates ked si vylepšim loď napriklad na kraken alebo leaviathan..je to len esteticke vylepšenie alebo mi to vylepši lod?..
  • otázka: Na co se nejvíce těšíte tento podzim/zima?
    • na konec světa
    • nehraju hry hned po vydani a taky nehraju všechno protože mam i realny život, proto si mužu vybírat i ze starších her
    • Vojta_Ilavsky
      Rememoried. :) Nebo jak se to píše..
    • Lukass
      Just Cause 3, a na vanoce si koupim GTA 5 :-)
      • SP neni spatnej ale jestli jsi to uz hral tak jenom kvuli MP bych si ho rozhodne nekupoval.
        • Lukass
          Co myslis? GTA 5 sem nehral vubec. To je jasna vanocni koupe :-)
          • V tom pripade nevahej :D
    • kennyB
      Hitman, Uncharted (doufejme že bez odkladu) a snad i Gran Turismo...
      • ucho
        neodložili Uncharted na příští rok?
    • na burčák
    • ucho
      že nebude takový vedro
    • Ani nevim... mozna Mad Max? Ale bojim se ze to bude trochu repetetivni...
    • Lukyz
      Jednoznačně Fallout 4 a XCOM2 *4*
    • SwordCoast Legends a po novém roce Mirrors Edge.
    • jakubc
      Hitman. Kdyby se počítalo i září, tak MGS
      • Jack1947
        + Mad max na to jsem zvědavý. *3*
        • jakubc
          Šíleného maxe tu už máme roky a moc radosti nám nedělá. *3*
          • Jack1947
            To není šílerný max jen max ( registrovaný jako triska také... má rád zřejmně šíleného maxe... viz ten obrázek...)
  • Morraw

    Warhammer ve hrách

    Včera udělal PC Gamer článek shrnující aktuální Warhammer hry. Nedávno jsem si taky tyto hry proklepl, tak si dovolím pár postřehů. Z toho všeho se za jedinou AAA hru dá považovat jen TW: Warhammer. Zajímalo by mě, proč se Warhammer licence nechytají větší společnosti. Fluffu jsou tuny, stačí ho naroubovat na nějaký herní systém a netřeba vymýšlet kraviny navíc. Nejvíc budou sedět Warhammeru strategie a sandboxy.A co vy? Na jaké Warhammer hry se těšíte a jaké vás zklamaly ?
    BFG: Armada - Shodou okolností teď barvím BFG modely a mám rozečtenou Gothic War sérii, takže tato hra je pro mě horkým kandidátem. Krom videa s AngryJoe https://www.youtube.com/watch?v=DspNXEY1esc toho moc nevíme, ale z rozhovoru je patrné, že lodě půjdou vylepšovat, měnit výzbroj a zároveň se bude vylepšovat posádka. A kdoví, třeba to půjde dotáhnout až na generála sektoru :)
    Total War: Warhammer poslední skriptované video z bitvy u Black Fire Pass mě nadchlo https://www.youtube.com/watch?v=ZKPw86ivR7A . Animace jednotek, monster, kouzla a celkový vzhled bitevní vřavy je skvělý. TW hry pro mě vždy byly o koukání se a řízení jednotek ve velkých bitvách a zde je to mnohem živější než v historických dílech TW. Kdoví, jak dopadnou jiné herní mechaniky, třeba na herní mapě, ale bitvy jsou pro mě už teď na super úrovni a atmosféru WFB to určitě má.
    W40k Inquisitor - Martyr - Inkvizice?Jo! RPG? Jo! Hack'n'Slash? Nah :/ Tím posledním byly celkem zničeny mé naděje na skvělou hru za inkvizitora. Obavám se, že z toho bude jen přeskinovaný Van Helsing. Což tak zatím vypadá. Z videa https://www.youtube.com/watch?v=yKhFASxHiqI víme, že to bude mít příběhovou kampaň a otevřenou sandbox část. Hráč by měl mít vlastní loď, se kterou se bude pohybovat po hvězdné mapě a také bude mít svou pevnost a v ní společníky. Těžko říct, jestli si bude moci brát na mise členy své retinue, popříkladě je někde verbovat, ale nejdivnější mi přišlo, že budete moci útočit na pevnosti jiných hráčů. Z pohledu fluffu mi to přijde jako celkem blbost a zbytečné featura. Některé věci zní zajímavě, ale Diablo grind klon tomuto tématu moc nesedí.
    Vermintide/Deathwing - zdánlivě podobné hry, kde prvně jmenovaný už získal nálepku L4D. Po posledních videích z Vermintide se mi hra líbí o něco míň. Těžko říct, jestli je to animacemi a jak všude všichni tak nějak pobíhají, ale moc mi to nesedí. Vypadá to jak kdyby někdo nasadil generickou kostru nad WFB téma. Důležité budou hlavně souboje na blízku a jejich ovládání. Druhý jmenovaný je na tom, co se týče herní náplně, dost podobně. Termosky budou pobíhat po vracích (i po po povrchu) lodí a křesat se s tyranidy. Příběh má na starost Gav Thorpe, což je expert přes Dark Angels. Takže snad se podaří vytvořit temný příběh plný zvratů a tajemství. Nebo z toho vypadne obyčejná co-op fps :/
    Eternal Crusade - Až někdo udělá pořádnou MMORPG, tak vydělá majlant. Škoda zrušeného Dark Millenium. Tohle vypadá spíše jako větší verze MP části Space Marine a přirovnal bych to k Planetside. Když se jim podaří udělat epické bitvy více frakcí najednou a dělat tématické kampaně (Waaaagh!, Black Crusades), tak to může být super. Na MMORPG ze světa W40k se však stále čeká..
    Regicide - Super grafika/modely/animace využitá na hru šachů... no všechno pěkné, ale šachy můj sálek čaje zrovna nejsou. Pass
    Mordheim: City of the Damned - Na tohle jsem se těšil dost. Bohužel provedení mě odradilo. Čekal jsem izometriccký pohled a ono tohle. Zkoušel jsem a postavy a souboje pěkné, ale provedení mi vadí. Pass
    Blood Bowl 2 - první díl mi leží na Steamu a zatím jsem se k němu nedostal. Dvojka mě zajímá hlavně kvůli příběhové kampani.
    Eisenhorn: Xenos - legendární postava převedena do sračkoidní hry na mobily...tohle bude fail. Eisenhorn je zralý na příběhově zaměřenou hru ve stylu Bioware her! Rozumějte. Vytvoříte si inkvizitora, cestou sesbíráte vaše společníky a šup zachránit Impérium od jednoznačné zkázy.
    • Vojta_Ilavsky
      No, já bych si dal Dawn of War 3. Kvalitní a brutální.
    • alladjex
      Mordheim - Na tohle jsem se těšil dost. ;] Neměl jsem od hry žádná očekávání, snad jen ta, že se budu moct ponořit do skvělého warbandového světa Mordheim. A mě to hra zatím plně servíruje. Podle mě od prvních trailerů hra prezentovala spíše FPS / 3DPS pohled, takže já žádnou izometrii nečekal. Mě osobně to jak je to udělané vtahuje do hry hodně. (Nevyvracím tvůj pohled, jen dávám svůj).
    • Myslim ze by sis mel udelat blog. Malo kdo to bude cist v diskuzi kde je pripraven na kratke parradkove prizpevky.
      • Jack1947
        Souhlas TL;:D/R. *3*
        • Too long to read... Kde máš D?
          • Asi protože myslel TL;DR - too long, didn't read
  • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

    Dodnes vzpomínám když mě jako děcko vzali rodiče do kina na Novou naději. Těžko jsem trávil 1,2,3 epizodu a tohodle se vyloženě bojím *8*
    • cumpi3
      ja se naopak nebojím...scénárista pětky, návrat k nedigitálním efektům...celková snaha spíše o sci-fi western, tak jak byla stará triologie, nikoliv městkou akci...
      • nj ale disney... to prostě smrdí pohádkou a dětskými hrdiny v hlavních rolích
        • Nebuď směšný. Disney studio před lety koupilo Marvel a co z toho vzniklo bych pohádkami nenazýval. Ani rodinnými filmy. Humoru možná místy až moc, ale stále je to Marvel CU, který započal Iron Man v roce 2008.
        • Star Wars byla vždycky spíš taková pohádka. Princezna co se musí schovat před zlým černokněžníkem a na to aby mohla porazit draka potřebuje dva udatné hochy jednoho prince a "hloupého Honzu".
          • To je sice pravda ale v jake pohadce uvidis vybouchnout planetu? Vetsina pohadek se nasili spis vyhyba. Tim nechci rict ze je SW nejak brutalni ale do klasickych pobadek to ma furt daleko.
            • akorát když v SW vybuchne planeta, tak je to jako prdnutí do větru - smrt Bambiho mámy je proti tomu vrchol brutality
            • Zalezi jaka pohadka... klasicky pohadky k nasili daleko moc nemaj.
            • taková Sci Fi pohádka
          • a nejlepší je, když pak po korunovaci jdou Luke, Leia a Han do zadního sálu, chvíli si povídaj, ale Han Leiu popadne, no, Luke chvíli kouká, ale pak taky přiloží ruku k dílu...

            i když to byla možná trochu jiná verze filmu :P
  • Keyz

    Satellite Reign - Launch Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=VFZVXG0g40Q
  • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

    Podle rukojeti to vypadá na Luků meč, což už byl v dřívějším traileru ukázáno jak ho někdo zvedá ze země.
    • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

      Podle mě z černocha bude něco jako novej Han Solo a meč někde našel náhodou. Jinak teda chšechno OK, ale ten křížovej meč je trapnej, až je mi stydno.
      • Já vím ty bys radši nějakej z těchto:

        http://www.buzzfeed.com/patricksmith/the-internet-is-having-fun-with-the-crossguard-lightsaber-fr#.hfLdlZOdN

        http://www.dorkly.com/post/70914/the-best-internet-reactions-to-star-wars-newest-lightsaber

        http://i.imgur.com/hllhJpP.gifv
        • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

          Heh.. tak nějak nechápu logiku tvého příspěvku. Ty odkazy jsou na články lidí, kteří si myslí něco podobného co já a podobu meče mění do absurdna. Až budeš příště chtít napsat, že něco "víš", možná bys to měl dělat jen v případech, kdy tomu tak opravdu bude.
          • Díky za upozornění, ale ty odkazy na články jsem pochopil. Jak už uvedl někdo v diskuzi, tehle meč byl již v komiksu. Asi možná nejsem takovej fanoušek jako ty, ale mě je ten meč úplně ukradenej. Jinak neříkej, že tě alespoň jeden z těch obrázků nepobavil.
      • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

        Ten "meč" už se dávno objevil ve SW komiksech...není to výmysl filmařů.
        • Nový teaser na Star Wars: Síla se probouzí jste už viděli?

          Jasně no, ale z hlediska praktičnosti je to nepoužitelná zbraň, kterou by šermíř omezoval jen sám sebe. Kouzlo souboje světelného meče je v tom, že neřeší, kde je ostří. Tady si v podstatě musí dávat pořád pozor, aby se sám nepodřezal, když si ho dá blíž k tělu pod špatným úhlem. Nikdo nenutil filmaře ho tam dávat. Už vidím tu scénu, jak mu budou při souboji postupně odsekávat ty postranní blbince. Reálně by mu po pár vteřnách souboje rozsekl protivník meč ve spojnici paprsků a zmrzačil mu ruku...
        • to neznamena, ze nieje trapny
    • cernoch Jedi, a podla-vsetkeho-biely zaporak ..rasizmus ako vysity *1*
      • cumpi3
        člověk už nemůže nikam jít, o ničem číst...aby někdo něčetl o rasismu a imigrantech...a je mi jedno jestli je to ze srandy nebo ne...ale už mě je fakt otravný...
        • Jó imigranti jsou hrozně otravný.
      • dřív to bylo alespoň korektní bílej člověk byl tělo a černej byl hlas a ty tvořily dokonalou postavu :D
  • Veskoslav

    Heroes of the Storm: Infernal Shrines Overview

    https://www.youtube.com/watch?v=hR3CV-e5Lvw
  • tak, Divinity II ma uz na konte viac nez 800K, potrebovali vyzbierat 500K
    gratulacie *1*
  • Lukyz

    Grip končí na Kickstarteru a připravuje EarlyAccess

    Studio Caged Element spustilo na začátku měsíce Kickstater kampaň pro svoji připravovanou hru Grip, který je v podstatě nástupce série Rollcage. Za necelých 16 dní se studiu podařilo vybrat pouze $ 116 858 z celkové částky $ 498 576. Vývojáři každopádně nezavírají krám, ale připravují se vydat cestou EarlyAccessu a financovat hru podle prodejů za pochodu, což je vždy riskantnější než předem daný budget.

    Spuštění na Steamu chtějí stihnou nejpozději 30. října viz oficiální stránky studia.
    • Jack1947
      To byla tedy rychlost pár dnů/týdnů ohlášené a ted už se jde na Steam... pecka. *3*
    • faitheater
      A neměl by jim tedy ten neúspěch Kickstarter kampaně něco naznačit? Aby to nedopadlo jak s Trine 3, kde nakonec nestačil ani Early Access a celá série se dává k ledu...
      • Lukyz
        Může to naznačit hodně věcí, třeba že o hru není dostatečný zájem nebo jen nemají vychytaný marketing, kdo ví.

        Ceny EarlyAccessu začínají na $16 (384Kč) což je hodně slušná cena a snad to lidi přesvědčí to risknout. Navíc až vypustí hratelnou verzi tak se toho chytí herní weby, youtubeři atd.
        Já jsem peníze už poslal a doufám, že se jim to podaří dotáhnout do zdárného konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit