Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU

    Divinity: Original Sin 2 (Pre-Alpha Build) (51:19)

    Preview hry, z kanálu AngryJoeShow. Host, je samotný Swen Vincke!
    https://www.youtube.com/watch?v=63-ws3_jhx0
    • Morraw
      lol, nedal jsem refresh *15*
      Každopádně už jsem backnul a čekám na stretch goals a doporučuju se podívat na uservoice a hlasovat pro nové nápady, které by jste chtěli mít ve hře nebo rovnou sami nějaké navrhnout!

      https://larian.uservoice.com/forums/314766-divinity-original-sin-2-game-ideas
  • alladjex

    Rozdávačku kódů do bety Might & Magic Heroes VII jsme stáhli, protože Ubisoft dodal špatné kódy. Fakt se omlouváme, brzy to s nimi vyřešíme a přístup do bety vám umožníme. Ale je to trapas, o tom žádná. Chjo... :(

    Sem zmatený. Na steamu jsem včera četl http://steamcommunity.com/games/321960/announcements/detail/203007488879328825, že Beta je ukončená. Popravdě jsem nevěděl, že beta byla otevřená ;] Což mě mrzelo, protože bych si je rád vyzkoušel. A tady se rozdávali klíče - byť nefunkční - do bety? No jsem úplně zmaten ;] za objasnění budu vděčný.
    • Jsou 2 bety - ta první obsahovala jenom 2 rasy a už skončila, teď začala beta druhá, do níž se tady budou rozdávat klíče (a na jiných webech se již rozdávají) a bude obsahovat už rasy 4 a samozřejmě aktuální build *3*
    • alladjex
      Může mi někdo objasnit, proč má příspěvek s regulérní otázkou nakliknuto "nesouhlasí"? Diskuze na Games jsou pro mně někdy mystériem ...
  • Novou hrou od Clifforda Bleszinského je free to play multiplayer (5vs5) střílečka s názvem LawBreakers, která se bude odehrávat ve futuristickém světe, v němž neexistuje měsíc. (+ trailer)

    To znamená, že v té hře nebude odliv a příliv? Má vůbec cenu takovou hru hrát?
    • dokonca tam ani zeny nemaju kramy(mesicky), bude to explozivna hra
  • Lukyz

    MGS: Phantom Pain companion app

    Stejně jako u Ground Zeores, vyjde zároveň se hrou i doprovodná aplikace pro Android / iOS, kde si budete moci pouštět kazety, ale hlavně druhá obrazovka poslouží jako online mapa vašeho iDroidu ve hře. Více funkcí zatím ohlášeno nebylo.

    Každopádně stejně jako u GZ, aplikace bude funkční pouze s PS3/4 a XO
  • 2 roky s vámi

    Inu už to jsou dnes dva roky, co jsem si tu založil účet. 100% lidí zde to absolutně nezajímá, no každopádně já to slavím. No a také jsem to tu napsal již minulý rok u prvního výročí, i když s potížemi, protože někteří si mysleli, že jsme sjetý, alespoň jeden to tvrdil... Nakonec celou diskuzi smazal správce.
    • ringmancz
      jsem zjistil, že předevčírem jsem měl 3 roky od registrace
    • z toho by byla pekna tradice, neco jako slaveni narozenin, kazdej den by se tu hlasili vsichni, co se kdysi zaregistrovali, a pak by to sli nekam oslavit, samozrejme ucastnit by se mohl kdokoliv a nekdo by tak mohl prozivat non-stop party *5*
    • tvl ty jseš snad sjetej nebo co
    • Jack1947
      Nu a já jsem tu kolik od podzimu nebo tak nějak 2012? heh a taky to nikoho nezvedá ze židle... jo vlastně zvedá. Ty jsi byl troll... to jsem si prve myslel ...
  • Lukyz

    Assassin's Creed: Syndicate vyjde na PC o měsíc později.

    Ubisoft dnes oznámil, že nový AC vyjde na PC s měsíčním zpožděním oproti konzolovým verzím, aby PC hráči dostali stabilní a dobře optimalizovanou hru hned v den vydání.

    Doporučená konfigurace zatím není finálně známá, ale UBI chce, aby na doporučené sestavě hra běžela stabilně 30FPS při 1080p.

    Já osobně to ponechám raději bez komentáře...
    • Jack1947
      Ještě že tak no... měli by se nadsebou trochu zamyslet no protože to nijak nejde.
    • Nechce se Ubicrap spakovat a táhnout s těma svýma 30fps paskvilama na konzole? Myslím, že nikomu by na PC jejich hry nechyběly.
      • PCčkáři maj moc pomalý plečky, když i takovej guru jako je LV si koupí jen gtx 960 tak je to pak těžký, brutální výkon našich next-gen konzolí se pak těžko dá na takovej střep převést
      • Jack1947
        Mně jo, nemám (ještě) konzoli takže at vydává ale sakra funkčně...
    • kdybych ja mel penize a byl vyvojar tak bych jednou vytrolil konzole tak že bych vydal nejakou paradni hru na pc, a na konzole bych to portnul že by jim to beželo 10 - 20 fps a vyžadovalo by to k ovladani klavesnici a myš (i v napovede bych dal zmačkni W A S D), v hre bych dal na čtení maly font ktery by na TV z vetší vzdalenosti nebyl videt a pod. *15*
      • frantisek_nejezchleba
        kdybys byl vývojář, tak bys především své nápady nepsal do lidové diskuze na games.cz, ale předával v podobě rozpracovaného plánu svému jistě mnohačlennému týmu špičkových programátorů.
    • fps alespoň nebude uzamčený
    • frantisek_nejezchleba
      na 30 FPS samozřejmě není nic špatného, ale v kontextu diskuze na předchozím listě o AC Unity je asi každému jasné, že peníze do téhle hry rozhodně není radno vkládat.
      • Na 30fps je špatné vše, je to málo, ale to je konzolovému trolovy jako jsi ty jedno, takže vlastně ve svém vesmíru máš pravdu, je to ok :D
        • jsou to minimální nároky, spíš se divím tomu že chtěj aby na minimální nároky běželo 1080p.
          • To nejsou minimální, ale doporučené, to ať si strčí víš kam, na doporučené sestavě to musí lítat 60fps, 30fps to má lítat na minimální, protože to je naprosté minimum pro masochisty, normální člověk stejně bude cílit na 60fps minimálně, aby mohl pohodlně hrát. Tahle hra bude další fail, už to vidím to dopadne jak minule, takové trhané paskvily ať si nechají pro LCP na konzole.
            • frantisek_nejezchleba
              ...úplně normálně. Quake 3 Arena je v 30 FPS nehratelný. The Last of Us je nad 30 FPS subjektivně ošklivější. Jsou hry, které vyžadují jiný přístup. Jsou dokonce i hry, které si hrajou na širokoúhlé filmy (za všechny Beyond). A zde je naopak nutné nepřekročit určitou hranici FPS!
            • Vždyť má pravdu, nejspíš si nikdy nepocítil rozdíl mezi 30 a 60fps. Ve 30 se to hrát dá, ale jak.......
            • frantisek_nejezchleba
              masochisty. :D 30 FPS lze přitom vnímat jako as designed... Sorry, u AC to tak možná není (já tu sérii nehrál od prvního dílu), budiž, ty ale mluvíš obecně. A to není žádná obecná pravda, proboha!!!
        • frantisek_nejezchleba
          Tak jestli si myslíš, že to tak vnímám jen já, přidám citát z Wiki:
          „Jako minimální hodnota pro plynulou grafiku (při které lidské oko nerozezná jednotlivé obrazy) se bere 30 fps.“
          • Jj a minimální rychlost našeho auta je 1kmh, že bych všude jezdil jedničkou? To ještě navíc platí pro CRT zobrazování, což ti jaksi nedochází, 30fps dřív na CRT bylo plynulejší než dnes na LCD, navíc to slovíčko minimální mluví za vše. Pokud nechápeš a hlavně nevidíš rozdíl mezi 30,60 a třeba 120fps tak se s tebou nemám opravdu o čem bavit a jsi jen troll, možná jsi jen troll co žije ve své nevědomosti, což tě ale neomlouvá, sorry.
            • hehe se převtělil do Františka nebo to je zcela nový troll ?
            • frantisek_nejezchleba
              proboha, nemažte to! *8* Taková krásná, veselá diskuze. Dokonce se mě i snažil urazit, za což bych mu moc rád zaplatil.
            • frantisek_nejezchleba
              ještě jednou díky. Zrovna jsem snědl tři špaldové chlebíčky. A zapomněl sis změnit nick. Teď už jsi level 427. *3*

              Však tebe ta honba za rychlejšími obrázky nakonec zavede až na úroveň pro-hráče! Já ti to přeju. Tuším, že to bude někdy kolem levelu 500, takže pilně trénuj. To, že teď máš pouhých 60 FPS, si nevyčítej. Um roste z hnoje, tedy čím horší podmínky, tím větší potenciál!
            • frantisek_nejezchleba
              díky. Aspoň že dokážeš respektovat cizí názor. Upgraduju tě na level 427. Hodně zdaru a FPS ve světě progamingu!
            • frantisek_nejezchleba
              proboha! To přirovnání k autu uprav, je to totálně mimo mísu. Jinak se s tebou vážně nemám o čem bavit.
    • Pání 30FPS? To je zázrak techniky.
    • No jestli ubi takhle prizna, ze to pujde az tak spatne, tak to behem toho mesice snad zacnou akorat portovat.
  • Bojový systém Final Fantasy VII Remake je zatím v plenkách, vývojáři na něm pracují metodou pokus-omyl.

    WTF ???
    Ved materie a JRPG tahovy system je to naj po tom uzasnom pribehu.
    Neviem si predstavit ako to poje..menia, uf
  • Rozdávačku kódů do bety Might & Magic Heroes VII jsme stáhli, protože Ubisoft dodal špatné kódy. Fakt se omlouváme, brzy to s nimi vyřešíme a přístup do bety vám umožníme. Ale je to trapas, o tom žádná. Chjo... :(

    *4* ubisoft
  • Radkaa

    Need for Speed: Underground 2

    Tak jsem si nainstalovala Need for Speed: Underground 2 a překvapilo mne jak se na tu hru dá stále koukat. Bohužel nepodporuje větší rozlišení a musím hrát s pruhy na bocích, ale stejně mě to baví. Jezdí to někdo ? *4*
    • Lukass
      Jj skvela hra tenkrat se vezla na popularite tuningu a filmu Rychle a Zbesile. Dohral sem 2krat ,Nissan Skyline, OLE *5*
    • cumpi3
      me to pro zmenu zase uz nebavilo, nic jineho nez novodobe nfs pro mou generaci, resp. spise uz nastavaci generaci...me nonstop bavi NFS3-NFS:PU *4*
    • Představ si, že já jsem tu hru ještě nikdy v životě nehrál. Nu k rozlišení zkus nějaký fix, prohledej google. Vím, že na NFS MW byl takový nějaký fix a na Underground 2 taky určitě něco bude.
    • Jazz
      http://nfsu2.gamebanana.com/tools/5376
      • Radkaa
        Děkuji, ale asi bych to nezvládla nainstalovat - počítačům moc nerozumím a nerada bych si ho rozbila. Asi to budu hrát s pruhy. *15*
        • Vsak je to jen .exe soubor, nemusis nic instalovat. Proste to spustis, vyberes si hru, vyberes si kde je nainstalovana, nastavis rozliseni a clicknes Patch. To je vse.
  • Veskoslav

    Diablo 3 patch 2.3.0

    Patch už lze stáhnout a hrát. Nová lokace je skvělá, po dlouhé době zajímavé prostředí. Sezóna pak začíná 28.
    • Skvela nova lokace? Na prt sem to tam prosel jen kvuli cube questu a pak nucene jako soucast bounty abych zistal aktovy materialy? Lokace je to normalni az debilni a monstra to samy. Na farmeni to neni a spada to spis do bidy jako 5. akt vseobecne. Jedina zajimavost a uplne k ničemu sou ty pasti tam
    • residentevilfans
      Koupil jsem to brachovi ,tak jdem parit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit