Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Divinity: Original Sin II na Kickstarteru

    Kampaň už je v plném proudu a částky naskakují jako zběsilé: https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin-2 Těším se jako prase!
    • backed :)
    • Keyz
      Taky. Počasí mělo vliv, nepřátelé měli dovednosti jako hráč. To byly takové základní prvky a jak to změnilo hru.

      Držím palce.
  • Dnes v 19:00 startuje služba YouTube Gaming, která se zaměří na herní videa.

    to měli spustit s nějaký ESL, nebo tak s něčím kde by byli live přenosy
  • Lukyz

    Hard West - Bank Robbery Gameplay

    CreativeForge dne vydali nové gameplay video jejich připravované tahové strategie z divokého západu s nádechem nadpřirozena Hard West.

    Koncept a zpracování vypadají zatím dobře, ačkoli bych dokázal vyjmenovat několik věcí na kterých by podle mého názoru mohli zapracovat, ale uvidíme s čím přijdou až bude hra hotová.

    Hard West má vyjít na podzim tohoto roku.
  • Veskoslav

    "PS4 a Xbox ovladač"

    http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2015/08/ouye.jpg

    Aneb Čína se opět ukázala. Nejspíš jim Jack dělá ředitele.
    • Supr možná první konzole kde cena odpovídá výkonu.
    • ona to toiž neni ps4 ani xbox ovladač

      http://www.sector.sk/novinka/104221/cinska-konzola-kradne-design-ps4-konzoly-xbox-one-gamepadu-a-vykon-kopiruje-z-ouya.htm
  • Lukyz

    Dishonored Definitive Edition

    Dnes vychází na PS4/XO Dishonored Definitive Edition, což je Dishonored včetně všech DLC ve vylepšené grafice pro nové konzole.

    Launch trailer zde.
    Srovnání old-gen / next-gen zde

    Porovnání včetně PC verze je otázka několika hodin, ale když se podívám na záběry z nových konzolí, tak mi přijde, že se pánové zrovna moc nepředvedli, nepochybuji o tom, že by zvládly textury ve vyšším rozlišení, ale tady zřejmě někdo chtěl akorát "easy money"
    • Nikde nevidím, že by se mělo jednat o remake nebo remaster.
  • Lidi nevíte někdo jak rozjet AC Unity s normálním fps? Mám sice starší komp ale Zaklínač 3 mi jede krásně na 40 fps. Unity mi jede asi 15 fps průměr. Není na to třeba nějaký patch?
    • Lukyz
      To záleží jestli máš opatchovaný origo nebo warez ze dne vydání, ale dle dotazu předpokládám, že (b je správně *1*
      Mně osobně jede W3 okolo 50FPS a u origo Unity se nedostanu na 40 snímků, spíš se to pohybuje okolo 30, takže tolik k optimalizaci a pokud nedokážeš stáhnou update na warez, tak se zeptej spíš na nějakým warez fóru nebo se na to ideláně úplně vys.... *3*
      • Mám origo, dostal jsem ho jako dárek jak hra vyšla. Bohužel to bylo nehratelné a nyní po opatchovaní je to trochu lepší ale stále se to nedá vůbec hrát.
        • Lukyz
          V tom případě pardon, ale takhle to prostě je, chce to brutální výkon na optimalizaci nečekej, ale nezapomeň si předobjednat Assassin's Creed Syndicate *3* *1*
          • No já jim dám předobjednat parchantům. Škoda no tak jsem si to chtěl zahrát. Podívám se na jednu stranu fps okolo 30-35, podívám se opačným směrem fps 10-15.
            • frantisek_nejezchleba
              no, vidíš. To by se ti na PS4 pravděpodobně nestalo.
    • frantisek_nejezchleba
      http://herni-konzole.heureka.cz/sony-playstation-4-500gb/?gclid=Cj0KEQjwx_WuBRDJ7tSK2-W0pJkBEiQAEWgR8LkMRVWApd8mkcmyPaZBU8AczSmeNVG8SK0sVvxNczkaAoux8P8HAQ
      • Ono to na te ps4 neni o moc plynulejsi.
      • Ne díky, kvůli jedné neoptimalizované hře nebudu dávat 10 litrů. Pokud nemáš smysluplnou odpověď tak pls nereaguj.
        • frantisek_nejezchleba
          promiň, že jsem si dovolil zavtipkovat. Přesto si ale troufám tvrdit, že Playstation 4 je v dnešní době smysluplným řešením.
          • Lukyz
            Normálně se do diskusí ohledně PC vs. konzole nezapojuji, ale v tomhle případě bys trochu ostrouhal, protože technologický výkvět zvaný Unity má problémy s propady FPS i na konzolích *1*
            • frantisek_nejezchleba
              samozřejmě kdyby hned začal s testováním hry na konzoli, mohl by jít rovnou reklamovat (i když otázkou je, jestli by ho konzole náhodou neukojila – psal původně totiž, že je nespokojen s průměrem 15 FPS... když jsi tak znalý, jaký průměr má PS4?). Takhle chudák autor vlákna – stejně jako já – nevěděl, jestli je problém s hrou, nebo s jeho strojem. Tak teď už je nám všem jasné, kde je zakopaný pes.

              A když už jsi tak znalý: co to tedy znamená, to škube? Kolik FPS dělá největší propad?
            • Takže ty tu radíš kvůli ACU koupit totální nesmysl zvaný PS4 aniž by jsi tušil, že se na tom hra škube jako prase? :D Bravo, konzolový troling na novém levelu.
            • frantisek_nejezchleba
              no, vida. Díky za info. :) Snad si to přečte i autor vlákna a hru zajde reklamovat. To teď ať zároveň bere jako mé poupravené řešení problému.
            • A která hra tam nemá ? Unity tam padá do nehratelného stavu, na to, že ta hra byla dělaná primárně na konzole, je to otřes. Slušné PC to aspoň drží nad 30, byť je to taktéž bída.
          • Potěš koště pokud je podle tebe čím dál hloupější a trhanější hraní s páčkovačem smysluplné hraní. Naštěstí většina lidstva má jiný názor.
            • frantisek_nejezchleba

              Tak tady to máš:

              私は意味のある解決策について書きました。そのことについて、私は楽しみを持っていると思った純粋な遊び(サイコロやデジタルアバターのいずれか)のポイントは何ですか。 ( - PC結局私に参加し、どのようなマルチプラットフォームのゲームは、ドライバ上に構築されていることを地獄!)マウスとキーボードのおかげでPCゲームを可能な限り最高のプラットフォームとして:しかし、私は、あなたが参照しているものだろうと思います。はい、あなたは正しいです。一方、あなたはジャーニーや豪雨の同類にキーボードとマウスで遊びますか?とにかく、通常の著者繊維の問題に比較的機能性溶液のためにここに私をいじめる来ますか?
            • Až mi to někdo přeloží, možná odpovím.
            • frantisek_nejezchleba
              já psal o smysluplném řešení. O tom, jaký má smysl čiré hraní (ať už s kostkama, nebo s digitálním avatarem) jsem se bavit nechtěl. Ale asi tuším, na co narážíš: PC hraní coby nejkvalitnější možná platforma zejména díky myši a klávesnici (a vem to čert, že multiplatformní hry jsou stavěné na ovladač – k PC koneckonců připojíš i ten!). Ano, to máš pravdu. Na druhou stranu, zahraješ si na klávesnici a myši třeba takový Journey nebo Heavy Rain? A vůbec, přijde ti normální si mě tady dobírat za relativně funkční řešení problému autora vlákna?
  • Kingdom come - názor

    Jaký máte názor na tuhle debatu? http://forum.kingdomcomerpg.com/t/unmentioned-villages/24224
    Silně pochybuju, že si toho někdo z warhorse všimne, ale je pravda, že by mohli přidat víc vesnic.
    • Budou další dva akty a herní oblast se bude rozšiřovat, avšak nevím jestli v rámci jedné mapy nebo to budou tři samostatné oblasti.
    • Keyz
      Hlavní bude obsah a na to navazující i délka hry. Jestli tam bude méně vesnic je mi to fuk.

      Gohtic také měl prd měst, vesnic, lokací kde bylo několik NPC...Kdyby tam ale přidali další vesnici a opět by to tam dali obsah jak chtějí (nebylo by to na úkor něčeho), tak to je určitě + a byl bych rád.
  • Tým RPGčeštiny hledá…

    Děkujeme za zveřejnění naší výzvy. Každá pomoc přijde vhod a zveřejnění na takovémto herním serveru osloví o mnoho více lidí než na našich facebookových stránkách. Jakékoliv sdílení pomůže.
    • braveman
      Rádo se stalo *3*
  • ringmancz

    Hyper Light Drifter na jaře 2016

    tedy 2 roky po původním plánu
    aspoň trailer - https://www.youtube.com/watch?v=uN9YsuJMsDg
  • karlman.hajsky

    První průchod hrou Until Dawn zabere přibližně devět hodin.

    To jde, na to že stojí "jenom" 1350 bez poštovného v té nejlevnější ceně na Heuréce. Zlatý Zaklínač a jiné RPG hry kde se vám alespoň nevratné prachy promění v dobře strávený nevratný čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit