Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Část multiplayeru v Metal Gear Solid 5 pouze za peníze?

    http://www.zing.cz/novinky/28311/cast-multiplayeru-v-metal-gear-solid-5-pouze-za-penize
    • Jack1947
      Ještě že ne singlplejr i tak to je svinstvo. Bohužel lidi jsou ochotni platit. *7*
    • Kozy
      Tohle je z gamespoťáckýho clickbait článku kde o tom psali aniž by si ověřili informace, no a herní "novináři" to samozřejmě opsali.
    • Lukyz
      Zing.cz = herní obdoba Blesku viz samotný titulek článku *7*
      Tohle se řešilo už při oznámení, že hra bude mikrotransakce obsahovat. Jdou prostě s trendy (bohužel) a kdo nebude chtít expit hraním, může si to urychlit za reálnou měnu... snad se to nezmění na Pay 2 Win *13*
      • Keyz
        Jo o to jde. Jak to bude v praxi. Aby to nebyl grind / zaplať. Uvidíme.

        Jinak klidně jsem mohl dát odkaz na jiné weby. Tyhle zprávy kde to je potvrzené jsou staré kolem 8 hodin.
  • Lukyz

    Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Trailer

    Omlouvám se, bude tady už trochu pře-MetalGerováno, ale Kojima na svém twitteru oznámil, že zítra vyjde nový trailer z jeho režie. Čas uvádí 6 AM PDT / 9 AM EDT / 2 PM UK / 11 PM Japan, což by mělo být 15h našeho času *3*
    • Kozy
      A tohle hezký blahopřání dostal od fanoušků k 52! narozeninám.

      https://www.youtube.com/watch?v=16NH9YaF6iw&feature=youtu.be
      • i cried... no
      • Lukyz
        Pěkný gesto, jen ta holčina (ne)oblečená jako Quiet mi přišla trochu moc *1*
  • Prophet

    Bethesda by ráda vydávala 3 či 4 velké tituly ročně.

    To by tak dopadlo, když vydají hru tak má plno bugů, pak ji musí tak měsíc po vydání dodělavat, kdyby jich začali vydávat ročně víc, tak by trvalo pěkně dlouho než by vyřešili všechny bugy
    • Bethesda Softworks =/= Bethesda Game Studios

      že by bylo třeba Dishonored nebo novej Wolf nějak zvlášť zabugovaný, to mi nepřijde
    • mesiac? skyrim sa ladil pol roka, s tym treba pocitat aj pri Fallout arcade 4
      • Prophet
        Tím měsícem jsem spíš myslel hlavní chyby, při kterých hráč řve a má chuť napsat Bethesde pěkný dopis, který by musel být z 95% cenzurovaný, kvůli sprostým slovům.
  • Bethesda by ráda vydávala 3 či 4 velké tituly ročně.

    No to bych byl rád taky :)
  • frantisek_nejezchleba

    Bethesda by ráda vydávala 3 či 4 velké tituly ročně.

    a kolik z nich bude dobrých?
  • alladjex

    Relic Hunters Zero

    Na první pohled trochu ujetá hra je opensource projekt, který se objevil na Steamu. Pro mě je to takovej veselej Dark Souls, který poslední dny na nějakou minutu pouštím před spaním, což je pěkná blbost, páč mi to vyplaví adrenalin a endorfin, abych pak nemoh rychle usnout. V nekončícím kruhu umrtí zabíjíte želvy a ptáky a krabicopsy. Grindíte a frčíte zas znova. Můžete si kupovat zkratky - něco jak ohníčky, abyste to nemuseli chodit furt od začátku. Zadáčo pro mě super jízda ;]
  • Torquel

    na Evropském (a asi i Americkém) trhu novinka: nedávno vyšla fantastická plošinovka Torquel. Škoda, že na webu o ní nemáte nějaké informace. Berte tohle prosím jako doporučení. :)
    Pro mě jedna z nejlepších plošinovek historie (ovšem pravda, zatím jsem ji nedohrál).
  • Femto

    Kojima to zase dokázal?

    Zatím recenze MGS V. Gamespot 10/10, IGN 10/10, God is Geek 10/10, EGM 9,5/10, Gameinformer 9,3/10, Kotaku píše o nejlepším Metal Gearu historie.
    • tyhle známky jsou už takova povinná jízda, hype a kapríci udelaji sve. malokdo tu hru zrecenzuje objektivne
      • kennyB
        Metal Gear dostává nejvyšší hodnocení už od jedničky, tak nikdo nepochyboval, že tenhle díl bude špatnej. Ale ty do toho holt vidíš nejlíp *7*
    • Lukyz

      Zatím to pro Kojima san vypadá opravdu skvěle!

      IGN – 10
      Gamespot – 10
      Metal Gear Informer – 10
      Examiner – 5/5
      Daily Dot – 5/5
      EGM – 9.5
      GameTrailers – 9.5
      GameInformer – 9.25
      Destructoid – 9
      Press Start – 9
    • Keyz
      "Delivers best-in-class stealth gameplay"

      Tak na to jsem osobně zvědav. Proto mě to také zajímalo. AI.
      • Femto
        Co že jsi to vlastně hrál za stealth hry, že jsi takový kybic? Chaos Theory, Pandora Tommorow? MGS 1,2,3,4? Máš to najeté? Ono většinou se za nejlepší stealth hru doposud považuje MGS3, takže Kojima může překonat jen sám sebe.
        • ringmancz
          to je Keyz, toho si nevšímej
    • Stejně je fakt děs, že to bylo oznámený skoro už před třema rokama. Tohle je první MGS, na který čekám, takže oproti podstatný části jinejch her, který vyjdou třeba do roka, max do dvou, je tříroční čekací doba fakt nezvyk.
      • Lukyz
        Je to dlouhý o tom žádná, ale vem si, že každej díl MGS je hratelností někde jinde a pokaždé to sérii posune dál, takže podle mě se rozhodně vyplatí si počkat. Kdyby to sypali stejně jako např. Assassin's Creed, tak máme sice už 16 díl, ale na to samé brdo, možná v lepší grafice *3*

        Největší obavy mám z toho, že jde o poslední díl od Kojimy a jak se značkou naloží Konami můžeme jen hádat...
        • Femto
          tak bez Kojimy budou v prdeli, takže udělají remaky jedničky a dvojky a to bude pro mě určitě vitané, zopáknout si to na Fox Enginu
    • Lukyz
      Ani na vteřinu jsem o něm nepochyboval, neočekávám nic jinýho než další masterpiece *4*
      Ještě 8 dní a budeme si to moci vyzkoušet na vlastní kůži *14*
      • Femto
        jojo taky se těším. Pro mě hra roku. Už v prologu jsem nechal spousty hodin, tady si nahlásím dovolenou asi *15*
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided

    Vývojáři DE:MD udělali krátké shrnutí informací z letošního GamesConu a navíc zodpověděli několik otázek přímo od fanoušků, takže např. víme, že hráči budou mít možnost upravovat UI, klasickou správu inventáře, přibude NewGame+ a další...

    Video je už přes týden staré, ale nikde jsem ho tady nezahlídl, takže pardon pokud jde o duplicitu *3*
  • Doporučte jednoduchou adventuru ze soudobého prostředí a bez fantasy/scifi motivů. Žádný pixel art. Něco jako je Life is Strange... i hratelně podobné jako LiS/Telltaleovky. Je něco takového?
    • pokud mas rad bečkove detektivky mužes zkusit fahrenheit, nebo takovou tu detektivku z PS3.
    • kennyB
      Zkus klasiky typu Broken Sword (1 a 2 díl jednoznačně nejlepší), Posel Smrti...
    • Pethulla
      docela těžké zadání- napadá mě: "Still Life" (jednička, dvojka je hrozná), "Runaway" trilogie, nebo "In Cold Blood" (taková jamesbondovská hra). A ještě bych dodal "Moment of Silence"- sice se to odehrává lehce v budoucnosti, ale jinak je to spíš thriller než sci-fi
    • obávám se, že ne... i Life is Strange není úplně bez fantastiky...

      napadá mě jedině Polda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit