Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROCKSTAŘI! update 7 GB? a když to stáhnu tak mi hra vyhodí error?
    • Už jsem zjistil proč RS po mně chtěl nečekanou aktualizaci. Zjistil, že mám ve hře módy, tak začal celou hru stahovat znovu. Teď musím hru vždy spouštět v offline režimu a kopii složky se hrou udělat nemohu, jelikož se hra zapíná a může se pouze zapínat z defaultního adresáře. Myslím, že to mluví za vše.
    • Jasně pro zdejší lidičky je 7GB minutka na záchodě, ale já si snad stáhnu crack. Lituji, že jsem si tu hru kdy v životě koupil legálně. A Online je naprosto skrz naskrz tupý, ať si všichni říkají, co chtějí. Já v tom vidím jen partu nevystříkaných puberťáků, co si barví auta na růžovou a na každého ukazují prostředníček.
      • Jack1947
        To bys neříkal kdybys měl kamarády a hrál promyšlené Heist mise... a tpuji žže tím pádem pro tebe GTAV. není jestli si chtěl něco jako SA. Smolík. ( Aha ještě neofiko SA MP). Spíš "hodinka na záchodě" alespon pro mně.
  • Lukyz

    Halo 5: Guardians neodhalí tvář Master Chiefa

    Prohlásil výtvarný ředitel Tim Longo na konferenci Microsoftu X15.

    Zároveň ve spolupráci s Musterbrand vydávají speciální Halo kolekci oblečení.

    Hra samotná vychází 27.10,2015 exkluzivně pro Xbox One.
  • Lukyz

    Dnes vyšlo třetí pokračování plošinovky ze série Trine!

    Trine 3: The Artifacts of Power dnes na Steamu vylezlo ze statusu EarlyAccess do plné verze a do 27.8. je k mání s 10% slevou -> 19,79€ *4*
    • Na GOGu je dokonce za 14,49€ i s přiloženým soundtrackem.
  • deus ex human revolutions

    zdravím ztáhnul jsem si tu hru deus ex human revolutions ale nemužu se dostat dal jsem u sarivový tovarny vydej a přijem ale nemuzu to hecknout co mam delat
    • Tilwaen
      Všude se dá dostat víc než jedním způsobem. Hledej.
    • Chim
      Zapracovat na pravopisu.
    • Pro použití superhacku zmáčkní ALT-F4, to tě posune dál.
  • Lukyz

    GeForce Experience

    Nvidia chystá novou verzi svého GeForce Experience a nabídne novou službu GameStream co-op, která nabídne tři funkce:

    1) streamovat svoji hru druhé osobě
    2) předat ovládání osobě, které hru streamujete
    3) možnost hrát s dotyčným co-op některých her i když ji bude vlastnit jen jeden

    Beta zatím umožňuje max. 720p při 60FPS
    Do bety se lze již přihlásit, ale odkaz momentálně nefunguje.
  • Spíš mi to příjde jako cílené ovlivňování veřejného mínění. Ten graf je jen pro desktopové grafiky, to je jako kdyby AMD udělalo graf jen pro konzole kde by to bylo 100% ku 0%.

    Když už tak - http://store.steampowered.com/hwsurvey
    • nekromant33
      U konzolí ale nemáš na výběr. U notebooků zase musíš zohledňovat i další komponenty. Jedině u desktopů můžeš udělat statistiku nákupu samostatných karet.
    • Tak desktopové grafiky je nejspíš to, co tu všechny zajímá, nemyslíš? Vzhledem k tomu, že jsme na herním serveru.
      • Jasně, jen jsem chtěl ukázat jak jde snadno ovlivnit vyznění grafu. Navíc když se podíváš na nezávislý průzkum najednou Nvidia nemá okolo 80% ale pod 60%. Pochybuji, že si někdo koupí grafiku a pak si ji nechá položenou na stole.
        • Tak ten graf samotný je jasný marketing Nvidie, stačí se podívat doleva na osu Y, nezačíná na 0% a nekončí na 100%, ale na 15% resp. 85%. Opticky to potom vypadá, že AMD nemá téměř nic. To je klasický trik marketingových oddělení.
          Ale bohužel on i ten graf na Steamu je dost alarmující. Za půl roku AMD ztratilo téměř 4% podílu.
    • no intel ma skoro jak amd, to je snad jeste desivejsi *5*
  • Kozy

    První rezence Metal Gear Solid 5: Phantom Pain

    JeuxVideo Magazine udělil známku 17/20 (ale bral bych to s rezervou, stejnej magazín dal Watch Dogs 19/20)

    Španělský Hobby Consolas dal 97 ze 100.
  • V Metal Gear Solid V půjde střílet při jízdě na koni i v autě.

    Začínám si říkat co v MGS nepůjde? Budu si tam moc odskočit si na WC a dát si něco k jídlu/pití?
    • kennyB
      Jestli to bude jako v minulejch dílech, zbude i čas na rauchpauzu.
    • WC nwm ale budes se muset sprchovat a ve tretim dile jedeni byl otak treba zas obnovej :D
  • FPS s nejlepší grafikou ever! To uspokojí i LVho... až na mírný input lag teda.
    http://www.youtube.com/watch?v=p747PrxmZJ4
  • Lukyz

    Risen 3: Titan Lords

    Už je mi to fakt blbý, ale Piranha Bytes zrovna oznámili, že vydají PC update, který přinese úpravy, které obsahovala nově vydaná verze pro PS4 Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition.

    Jen ve zkrace pár bodů:
    - podpora 64-bit OS = zlepšení výkonu
    - textury ve vyšším rozlišení
    - vyšší vzdálenost vykreslování, navýšení mezipaměti pro plynulejší vykreslování a nižší doskakování objektů (LOD)
    - nové post-process efekty jako HDR a DoF
    - vylepšené renderování mraků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit