Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Hitman: Agent 47

    Tak nového Hitmana zatím dost propírají, Metacritic krásných 29% (Reviews rating) i můj oblíbený Jeremy Jahns zrovna nejásal štěstím.

    Nikdo od toho beztak nic nečekal, ale i tak je to škoda. Premiéra v ČR je příští čtvrtek, najde se tady nějaký odvážlivec, který na to zajde do kina? *4*

    "If you strip away all the gunplay, Hitman: Agent 47 would be about 10 minutes long."
    • jakubc
      To mi nedělej, lekl jsem se, že jde o hru... *3*
      • alladjex

        Vývojář hry ReCore zmínil na svých stránkách nejen Xbox One, ale i PC verzi hry. Později byla informace stažena.

        Přesně. "Ono to už vyšlo, vždyť první jako-epizoda měla být až na vánoce ..." sem si řek. To sou ty přídomky k názvům, v kterých se člověk ztrácí ;]
    • Metacritic? A kdo je sakra Jeremy Jahns? Jedině, kdo ten film zhodnotí jak má bude asi jenom Verbal.
    • Já se hodně nasmál u prvního traileru, ale když sem viděl ten další v kině, tak sem měl chuť odejít z kina dřív, než začal hlavní film.
      Ale docela mne to mrzí, protože v herní podobě je to jedna z mých absolutně(kromě Absolution) nejoblíbenějších sérií a pořád si myslím, že má v sobě potenciál na kvalitní filmový zpracování.
    • To snad ale nikoho nepřekvapilo, ne? :)
  • aktuální data

    http://hexus.net/media/uploaded/2015/8/3baf5502-dd13-441d-8dd6-3b5afbbe0347.jpg
    • LV, ty si fakt cvok, pouzivaj vlastne nicky prosim
    • 100% nezávislá
      • Tak ono to (bohužel) daleko od pravdy nebude. Doufejme v zázrak, že AMD pomůže přechod na DX12. Jestli bude AMD vytlačeno i z grafik (po mobilních a desktop CPU) tak v podstatě chcípne, resp. někdo ho koupí jen kvůli APU divizi a licencím, vývoj grafik se na několik let zpomalí a ceny nVidie vyletí nahoru. Hráči na to doplatí všichni stejně.
        • blbost, amd nic nepomoze, napr zober si teraz, vydali r9 380, co je priemerne 10perc v fullhd a 20perc v 2xhd rychlejsia karta ako gtx 960, a ludia kupuju "geforce" ako teple rozky(tj mainstream, najvacsie objemy predaja) rozdiel v tych kartach je v tom, ze na gtx potrebujes 400W zdroj a na r9 380 450W
          taki typci ako LV, co postol ten link robia amd zle meno, pluju siru na forach, a aj v okoli
          ludia co sa nevyznaju, pytaju si rady od nich a to robi predaje
          taki nvidioti su vsade na svete, ci uz guru3D diskusie, alebo toms hw, wccftech atd.
          to je cisty fanatizmus
          • Tak dražší zdroj, elektřina, hluk, topeníčko, těch nevýhod tam pár je, zase nebuďme slepí. Ne nadarmo v segmentu notebooků AMD už jen paběrkuje.
            Už se stalo v minulosti, jak v CPU segmentu, tak v GPU segmentu, že AMD bylo na koni a Nvidia dotahovala. Může se to opět zopakovat.
            • Skaven je amd fankid. Bude si mlet porad svoje. *3*
        • Vojta_Ilavsky
          Tak zatím AMD v DX12 benchmarcích Nvidii cupuje, holt mantle je převlečen' za DX12.
          • Tak to je dost předčasný podle jednoho benchmarku hodnotit. Navíc dle nVidie jde jen o chybu v ovladačích.
            • v tych dokonalejsich ovladacoch ako ma konkurencia? chyba? neverim *4*
  • Jack1947

    Drsný... to by mohl zkusit třeba Hnisavec, když je v té klokantérii...

    http://bonusweb.idnes.cz/virtualni-realita-herna-ponorit-se-do-hry-fgk-/Novinky.aspx?c=A150820_145910_bw-novinky_anb
  • Lukyz

    Deus Ex: Human Revolution

    Už to hraničí se spamem, ale ještě jsem narazil na video kde vývojáři hrají, ale hlavně komentují svůj čtyři roky starý výtvor Deus Ex: Human Revolution *4*
    • alladjex
      Mě to přijde super. Do diskuzí chodím sice nepravidelně, ale právě proto, že občas se tu objevují nové věci, které neznám a nenarazil jsem na ně. Já s tím rozhodně problém nemám. Prostě takové Bleskovky v bleskovkách ;]
    • Jack1947
      Spam ani ne ale, mohli by asi zvážit jestli by bleskař nepotřeboval výpomoc... zdá se že na všechno úplně nestačí.
      • No nestačí. Není určitě možný pokrýt všechno a všechny od her přes videa a modifikace až po ten nejmenší drb, co se v herním světě během dne objeví. Asi proto, že těch informací se rojí denně vesměs jak splašků a uspokojit tu herní potřeby a info všech jednotlivě asi nebude žádnej med a vždycky se na něco nedostane. Nějaká ta selekce v důležitosti zpráv a dalších zajímavostí pro daný den určitě probíhá. Ale věřím, že to mít tu komentáře tu skýtá tu možnost nadhotit a doplnit další věci, co sám někdo shledává zajímavými a mohly by třeba zaujmout i ostatní. Jak ukazuje třeba tady kolega. Jediná otázka je, kam až může zajít ta hranice to tady zatarasit kdejakou srandičkou od jednoho člověka. :D
        • Lukyz
          Vždyť já se to snažím vždycky nacpat mezi příspěvky od ostatních, právě abych takhle netapetoval, ale včera tady prostě nikdo nepsal *1*

          Tak já vám nevím, mám sem házet příspěvky když na něco (podle mě) zajímavého narazím?!? *4*
          • Tilwaen
            Já jsem pro.
        • Jack1947
          Takže by si radší nemysli od anonymů?... prosím jak se říká anglicky "be my guest"

          I když pochybuji že to je hlavní nápl bleskařova života, jenom sem to tak nadhodil... proč když si dá někdo práci a evidentně ho to zajimá, nemít i z toho něco málo... já vím tohle se fakt pro něco nedělá bud to člověka baví a nebo ne ale pak to nedělá že.
  • Lukyz

    Datadisk Cities Skylines: After Dark vyjde 24. září

    Vývojáři to dnes oznámili na twitteru včetně ceny, která byla stanovena na $14,99.
  • Lukyz

    Fallout Shelter

    Peter Hines viceprezident Bethesdy a šéf PR prohlásil, že mají v plánu udržovat Fallout Shelter při životě přidáváním nového obsahu i v průběhu příštího roku a možná i déle.
    • Jack1947
      Jn freemium sype stejně jako F2p... stará moudrost. *3*
  • Lukyz

    GTAV PS4 / XO update

    Následující update pro GTAV přidá do hry Rockstar Editor, který byl zatím pouze ve verzi pro PC.
  • Lukyz

    Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

    PC verze nebude mít oproti konzolovým možnost pre-load, takže si hru budete moci stáhnout nejdříve o půlnoci pokud máte hru již zakoupenou, k zakoupení by pak měla být dostupná 10am PT - uvedl Peeler na svém Twitteru


    10am PT je 19h našeho času, jen nevím jak s daty vydání a časovými pásmy pracuje Steam.
    • už se nemužu dočkat jak presne o pulnoci budu vystrelovat dzipy pomoci balonku do vesmiru. to budu jiste celou noc vzhuru a mozna si i vemu dovolenou... *3*
      • Lukyz
        Je to trochu přitažený za vlasy (BTW je to hra) ale tady se můžeš podívat na autentické testy prováděné v průběhu druhé světové války a dokonce je tam test i s ovcí *3*
  • ZvacA

    Obrazem: Zaměstnanec Creative Assembly zveřejnil na své stránce koncept arty ke zrušenému projektu z Marvel univerza, Django Unchained (Nespoutaný Django) či nových dílů sérií Resident Evil a Bourne.

    Na jeho oficiálních stránkách se to už nezobrazuje, tak snad nebude vadit odkaz třeba sem (včetně Marvelu a Djanga) http://www.twinfinite.net/2015/08/19/resident-evil-7-the-creative-assembly/

    Jinak podle těch konceptů pro ten RE projekt je to jeví tak, že navzdory zrušení se něco z toho nakonec mohlo použít pro Resident evil Revelations 2. Ale ono vůbec, spolupráce Capcomu a CA na téhle značce, samo o sobě hodně zajímavý fakt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit