Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sleva

    Nabízím slevu v hodnotě 200Kč v obchodě s elektronikou Kak.cz. Jelikož nemám ani prd za co bych mohl dál nakupovat tak to věnuji nějakému pařanovi. Také hlavně proto, že tento slevový kupón má trvanlivosti 90 dnů a prázdniny končí brigáda a další výplata v nedohlednu :D

    Podmínky, které byly uvedeny v mailu pro užití této slevy :
    Nejsou v tom žádné háčky, žádné zákeřnosti malým písmem někde dole. Je to férová sleva.
    Jedinou podmínkou je, že Váš nákup musí být v hodnotě minimálně 2 000 Kč.
    Platnost slevového kódu je 90 dní, takže máte na výběr dost času.
    Dlouho ale neváhejte, ať Vám sleva nepropadne.
    Navštivte náš eshop kak.cz a vybírejte.
    Sleva 200,- Kč na vše!
    Slevový kód: KAKFP20025240
    • Jack1947
      Pěkná reklama. ( ale bohužel na špatném místě). *3*
      • Říkal jsem si, když se tu můžou házet kódy pro hry na steam tak slevový kupón vadit nebude.
        Jestli to je proti pravidlům tak to snad někdo smaže.

        Jinak, kdyby ho někdo použil tak aspoň dejte vědět, aby s tím ostatní neztráceli čas.
  • PC Verze Final Fantasy Type-0 HD je uzamčena na 30FPS a zdá se, že nepodporuje ani myš.

    #PC Master Race#
    • Keyz
      0HD. To sedí *15*

      Japonské porty....Tam si často nedají práci.
  • Lukyz

    Video: Nové záběry z GRIP, duchovního nástupce hry Rollcage, který zkouší své štěstí na Kickstarteru.

    To je hrozný poЯno *14* Úspěšnej KS, dobře zpracovanej MP, editor tratí, možnost přidat vlastní hudbu a budu slintat blahem *1*
    • kostejnesmrtelny
      Bohužel to zatím na to první nevypadá, takže bych moc nedoufal ani v ten zbytek *9* *13*
    • Uz sem na to narazil vickrat nechapu kdo resi pridani vlastni hudby to je takovej problem si ji pustit na pozadi a vypnout hudbu ve hre.
      • Lukyz
        Protože to nebude pro vývojáře tak těžký na implementaci, protože nechci držet zvláštní playlist, protože chci slyšet hudbu jen během závodu a ne v menu, upravách aut, nastavení atd. Protože na interní ovládání bude pohodlnější a bude na něj spoleh, protože chci fadein /fadeout při startu závodu - tohle mě napadlo tak během 5ti sekund, určitě bych toho vymyslel víc, ale stejně bych tím ničeho nedosáhl, ale hlavní je - PROČ NE? Vždycky je lepší možnost mít a nevyužít. Howgh
  • Kozy
    Mám ještě jeden kód do Black Ops III PS4 bety. Má někdo zájem?
    • Sony představila limitovanou Darth Vader edici konzole PlayStation 4, která bude obsahovat Star Wars Battlefront a čtyři 16 bitové klasiky.

      Bral bych hned :D pokud e stále volný :D
      • Kozy
        Tady je

        BRTH-LGNG-J47B
        • Díky ti moc :)
          • Ty jsi takové hovadko. Celou dobu na CoD nadáváš a teď skočíš do bety. Musím se k tobě někdy stavit to zkusit.
  • Obrazem: GTA V s rozpracovaným fotorealistickým modem.

    Fotorealistický? Spíš Instagram filter mod.
  • N0isy

    Sony představila limitovanou Darth Vader edici konzole PlayStation 4, která bude obsahovat Star Wars Battlefront a čtyři 16 bitové klasiky.

    Další 3 dny stará novinka? Vy se opravdu lepšíte... *7*
  • Lords of the fallen

    Vyplatí se to zahrát? Videl jsem nekolik videí z DS 2, ale mnelo to špatnou grafiku a mizerne boss fighty, tak jsem premejšlel že bych dal prednost LotF
    • LoF je Souls bez duše. Vše to co dělalo jedničku a Demon Souls skvělé, tam není. Takže ztráta času.
    • dekuji všem za komentare. co jsem videl nekolik boss fightu na YT z dark souls 2, tak krome jednoho žadny nic nedelal. prostredi mi taky prišlo nezajimave a bez atmosfery. chvíli jsem hrál dark souls jedničku a zabil par bossu a každy z nich mel zvlaštní mechaniku, proto jsem byl z dvojky prekvapenej a zklamanej
      jinak jsem videl na YT taky demon souls a to vypada hodne dobre, líbí se mi to víc než dark souls. snad by se vyplatilo kvuli tomu i koupit konzoli.
      • Jack1947
        Demon souls je totiž opera/festival sadomachismu... to nej. Ano, (nejen)kvůli tomu se PS3 vyplatí.
        • ono lidem ktery souls serie pripada težka nebo zabavna by si meli zkusit obyčejny dungeon ve wowku. tam kterejkoli boss natrhne tem ze soulsum p.del co se týče obtižnosti i propracovani
          • kennyB
            Tam se ale co si pamatuju chodí v partě, sám by jsi ho těžko dostal. A ano, v DS si taky můžeš přivolat pocníka, ale zase mu za každého takového ubíráš o hodně méně života...
            • kennyB
              To sice jo maxi, ale online v DS není jen o tom přivolat si pomoc u bosse.
            • Wowko bylo pěkně hardcore na Vanille a TBC. Od té doby je to víceméně hra pro děcka a spousty dospělých a mých známých po ICC odešla, sice se občas vrátila, ale už to ztratilo pro všechny kouzlou. Jinak samozřejmě blbé srovnání.
            • ale v parte je vetší sranda, navíc online složka hraje v DS taky vyznamnou roli (pokud se nepletu)
    • Marný to není, jen je to i po takový době pořád celkem zabugovaný. Ne nějak zásadně, bud Ti hra padne při spuštní, nebo při tutoriálu *2* Pokud Tě to potká, na netu jsou různé fígle, u každého funguje něco jiného. Já to nakonec rozběhal - nejdří se to nechtělo sputit, pak to padalo při tutoriálu. Po tutoriálu už hra jela až do konce korektně.

      Herní náplň stejná jako u DS = jdeš pořád dál, rubeš, snažíš se co nejmíň chcípat. Akční stránka je v pohodě, gafická taky. Já měl největší problém s tím, že jak leveluješ, rozevírají se čím dál víc ty pomyslné nůžky obtížnosti. Takže obtížnost hry docela razantně klesne a už to není taková zábava.

      Jestli jsi nehrál žádnou DS hru, tak to není vůbec špatná alternativa.
    • oktavius66
      Osobně bych řekl, že LotF je spíše, taková příprava neboli trénink, před vstupem do světa DS. Je dobré si to trochu oťukat než do DS půjdeš . Mě třeba v DS hodně doslova s*alo, že když si pokaždé usedl k Bonfiru, tak se znova spawnuli všichni nepřátelé, které si cestou rozsekal. Takže pokud si chceš dobít flašky s životy, máš smůlu, protože při usednutí budou všichni tam, kde byli. Jsou tam samozřejmě různé předměty na regeneraci a není jich málo, ale je dobré si je šetřit na Bosse. V LotF tento princip s enemáky platí pouze při cestování mezi lokacemi. Ne při každém checkpointu. DS má naopak navrch v tom, že obsahuje velkou možnost vylepšení podle sebe. Hodně záleží na tom jak si roztřídíš body a jakou si dáš zbroj a zbraň. Není dobré to brát na lehkou váhu. U LotF je to trochu jedno... vždycky najdeš zbraň a zbroj k sobě vhodnou a vyexpit se není žádný problém. Pokud je řeč o Boss Fightech, tak ty jsou hodně lehčí než v DS. V LotF stačí, když nalezneš u každého Bosse slabé místo a pak to stačí opakovat stále dokola a dokola dokud nepadne. Taky mají neustále stejný Moveset. V DS se jim někdy Movesety mění a proto je to celkem záhul. Pokud je řeč o příběhu v LotF, tak tam je prostě daný a jednoduchý. Pochopí ho i dítě, naopak v DS, tam ten příběh není vidět a musíš číst různé spisy, informace o postavách atd., protože v tom jsou právě ty střípky příběhu. Co se týče grafiky, LotF nevypadá nijak zle, ale rozhodně vypadá líp než DS, to bez komentáře. DS spíše sází na šeré prostředí, takže se to někomu může zdát takové až hororové a moc temné textury. Zase se v tomhle žánru nějak neorientuji, spíše jsem to jenom zkoušel, takže mluvím z mé velmi malé zkušenosti, ale v LotF jsem již skoro u konce a zatím mě to baví. Takže za mě si nejprve otestuj LotF a pokud tě to chytne, tak jdi do DS. DS série je hodně chválená, ale ne každému padne do oka.
      • Jack1947
        Hezké psaní, pro příště odstavce !! at nebolí nás hlava a oči. *3*

        "taková příprava neboli trénink..." takže je to více user friendly nice, to jsem možná potřeboval vědět. *4*
        • xxx

          To jako opravdu tady budeš TY, zrovna TY, poučovat o stylistice? ... Opravdu nevím jestli jsi člověk s naprosto nulovou sebereflexí nebo jen troll.
  • Lukyz

    Risen Franchise

    Na Steamu běží do pátku akce s 80% slevou na hry ze série Risen *4*
  • FreelancerSVK

    Elveon

    Slovenské RPG chytá druhý dych: http://elveonthegame.com/
    • Morraw
      V té době před 8 lety to vypadalo špičkově.

      https://www.youtube.com/watch?v=mMWW7Znv0vY
    • to vypada hrozne
    • MickeyMutant
      Video je z té původní verze z roku 2008, nebo už z té nové, přepracované?
      • FreelancerSVK
        Mala by to byť už ta nová verzia, postavená na Unreal Engine 4, aj keď na videu to miestami pripomína Dark Souls.
  • MickeyMutant

    Microsoftu dáváte ve Windows 10 právo deaktivovat nelegální hry či hardware.

    Tahle čtyři dny stará zpráva je už vyvrácená. Deaktivace nebo blokování se týká jen softwaru přímo od Microsoftu jako Bing nebo třeba Xbox Live. Jinak Microsoft na zpirátěný obsah v desíkách sahat nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit