Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazev hry

    Cau,
    poradil by nekdo s nazvem zavodni hry, ktera se hrala kdysi na 486? Vim, ze se tam auta nakupovaly pres jakesi inzeraty v novinach a pak jste si vybirali s kym pojedete zavod, bud o prachy nebo "pink slips" coz znamenalo ze vyhrajete souperovo auto. Tusim ze tam dokonce byli i policajti a mohli jste skoncit ve vezeni *15*
    • :)

      Jo, to jsou Street Rod nebo Street Rod 2. Já měl vždycky nejraději Impalu, podříznout střechu, nahodit pořádný motor, sytič... skvělá vzpomínka na dětství *1*
    • solomon.short
      Street Rod?

      http://www.mobygames.com/game/street-rod
    • Jack1947
      Napadl mně jen Stunts ale tento asi nebude... jinak nevím nějaké vbelice staré NFS možná... hmm...
  • frag.ment

    Guerilla Games začalo pracovat na Horizon: Zero Dawn ještě před Killzone: Shadow Fall.

    Killzone mě nikdy moc nebavilo, ale Horizon vypadá luxusně. Konečně trochu svěží vítr do akčních her. Možná v tom i hraje roli, že se mi líbí holky s dredama ;-)
  • kennyB

    OT

    Zdravím, mám dotaz ohledně DS 2 SotFS. V dlc, když si na bosse přivolám pomocníka, ubírám mu hrozně málo hp a když si ho podávám sám, ubírám mu normálně. Nikde jsem nic podobného na internetu nenašel, neví někdo, v čem je chyba??? Zdržte se prosím blbejch komentů *3*
    • Kozy
      Jestli se nemýlim, tak za každýho pomocníka se bossovi zvýší HP dvojnásobně, plus se mu zvedne defense 1.5krát. Takže u nějakejch bossů je pomocník spíš na škodu.
      • kennyB
        No jo, ale o polovinu menší damage??? Sám jim ubírám kolem 300, s pomocníkem kolem 150 - 160.

        Edit: Díky za odpovědi, ptal jsem se jen kvůli Elaně, neustále si vyvolává Velstadta *3* *15*
    • tak to je jasné, to je v celém DS2. Pokud si zavoláš do coopu někoho, tak máš menší dmg, jelikož jste dva, pokud jste tři tak je to ještě menší. Je to kvůli vývaženosti, ono kdyby to tak nebylo, tak už v tom není žádná výzva, ono i coopu je to celkově lehké...
  • faitheater

    Zařízení Project Morpheus je již připraveno k vypuštění na trh, čeká se pouze na dostatek kompatibilních her.

    A vývojáři čekají s vývojem her, dokud nebude na trhu dostatečný počet Morpheus zařízení... :)
    • Lukyz
      Vývojáři spíš čekají, kolik jim Sony nasype aby se jim to vůbec vyplatilo. *4*
  • Kozy

    Satellite Reign launch trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=6HsNWPTjA1s
  • Mozek

    New Game+ pro Xbox One verzi The Witcher 3 je již dostupný ke stažení, majitelé PC a PS4 verze si musí počkat do zítřka.

    Vždyť jsem ho měl včera na PC už v 17:00 k dispozici... *3*
  • Arxan Technologies: V minulém roce se upirátili hry za 74 miliard dolarů.

    Ach ten češtin. Korektora tam nemáte?
    • Radkaa
      Asi dostal lepru.
  • Lukáši nenech se vyprovokovat, každý normálně uvažující jedinec ví, že nějaká arkádová 30fps závodní konina jako Driveclub se nedá s hrou jako je pCARS srovnávat. Tady ten člověk zasvětil život nesmyslnému trolení na tomto serveru a kdo ví kde ještě. Patch je super.
    • LV000 nesrovnávam hratelnost. Jelikož jedna hra je arkáda a druhá hra je simulátor. Srovnávám grafiku a déšt, takže mi opravdu jen tak čelist nespadne. S tím, že v PC je problém si vybrat auto, je prostě fakt, působí jako veeeeeeeeeeelice chudý příbuzný vůči Forze či GT... Tady jsou konzolovky vesmírné roky vepředu, smiř se s tím.
    • jakubc
      Býval bych upozornil, kdo že tu má s odpovědmi mimo vlákno největší problémy, ale snad to ani radši neudělám, to je jako nosit dříví do lesa. :-)

      Jinak hry to samozřejmě srovnatelné nejsou, to máš pravdu. Kdybych nehrál GT6, tak určitě pCars zkusím.
  • Lukass

    Patch Project Cars 3.0

    Wow skvely patch pro Project Cars pridava hromadu novinek a veci po kterech hraci volali. Nicmene nejvetsi pecka sou vylepseny efekty deste, z toho spadne celist, nadhera a i moznosti replaye sou konecne uzasny. Tleskam *5*
    • Dekujeme za oceneni, jako na pad celisti ten dest neni, ale proste je dost lepsi, nez byl. Hlavne se ale porad posunuje kupredu nastaveni gum (prihreju si polivcicku .... https://www.youtube.com/watch?v=zDnGARfhKAc) a cela hra/sim jako takovy. Zlepsila se prehlednost server listu, opravily se mrte bugu (samozrejme se nevyhnutelne objevily dalsi), pribyl spectator mode .... je toho moc ... doporucuju zacit navstevovat oficialni forum, pokud vladnes anglictinou aspon trochu.
      • Lukyz
        Já jsem teda úplně z obliga, protože tyhle typy závodů mě neberou, ale celkem mě fascinuje, že kdykoli někde někdo začne debatu Driveclub vs. Project Cars tak se neřeší tratě, jízdní model nebo počet aut, ale vždycky jde na přetřes akorát ten zropadenej déšť *1*

        Jinak tady je srovnání deště ve verzích 2.5 a 3.0 *4*
        • Lukass
          Ja to nesrovnavam a pokud hry nejak srovnat pak jedine pres ten dest.
          Xmaeve: Vcera zapnu po tydnu Steam a vidim patch 2.1GB, tak sem hned forum navstivil abych se dozvedel vic a tech zmen je tuna :-) Jako jo, tenhe update me udelal radost.
        • Me fascinuje, ze nekdo vubec resi srovnani Driveclub a pCARS ... ale tak co uz, oboje jsou holt auta *3*
    • Už jsem hrál DriveClub, takže mi čelist tak snado nespadne, problém Project Cars jsou prostě auta. Tak málo aut u zavodní hry je smrtící. Bohužel je to jenom budget, je třeba dále čekat na Gran Turismo 7...
      • Lukass
        No myslim ze Driveclub ma konkurenci co se tyka grafiky deste. Jinak je to tvuj nazor nehodlam se hadat. Zachvilku pridam video. Jeste doplnim ze patch am 2.1 GB.
  • Arxan Technologies: V minulém roce se upirátili hry za 74 miliard dolarů.

    Hádám že jako vždy počítali: Každá upirátěná kopie = ušlí zisk. Třeba to že 95% pirátů by si tu hru nikdy nekoupilo i kdyby ji neukradli jim asi nedochází.
    • Tilwaen
      Hry se upirátili, češtiny umřeli.
    • Ten clanek je samozrejme totalni clickbait vydany prekvapive spolecnosti co dela cyberbezpecnost, ale zaujal me comment pod tim clankem

      https://opengamingalliance.org/press/details/core-gamers-are-expected-to-drive-record-growth-for-pc-games
      • Jack1947
        Zaujal tě jen jeden koment? těch komentů tam je fůra... zajmavejch.

        Hlavně Kelly Maxwell taková trochu vylepšená verze TheGGG... (MOBASHIT lol lolol... )
    • to je jak s filmy, kolikrat si to lidi natahaj a pak to ani nepusti, kdyz prijde neco lepsiho
    • Tohle už je stará písnička. Přesto si myslím, že v té větě se nepíše o ušlém zisku. Ale čistě fakt za kolik babek se stáhli hry. To je celé *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit