Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain - Poop Trap

    https://www.youtube.com/watch?v=5AqjlWa7uUo

    Přijede auto. Najede na výkal koňáka. Dostate smysk a udělá hodiny. Postavy v autě se nějak záhadně udeří do vozidla a jsou omráčené. Dorazí hlavní postava a připne na auto balón. Jakmile se vznese tak se postavy probudí a užijí si výlet. *15*
    Prý to je na hard.....
    • OMG takova konina... no nic...
    • Lukyz
      To je prostě MGS *1* (nebo spíš Japonci?) Nejlepší na tom ale je, že rozhodnutí je na tobě, chceš rozdávat rocket punche, skákat z krabice, házet lejna a jezdit po Afghánistánu na mechovi s kolečkovýma bruslema? Tak jsi na správném místě! A pokud nechceš, prostě nemusíš a hraj si to co nejvíc real co ti hra a představivost dovolí *4*

      Samozřejmě pokud nejde o hlavní dějovou linku *3*
      • Asi spíše Japonci *3* Co jsem hrál nějaké bojovky, tak tam také byly věci...

        Je mi jedno co tam je za japonské možnost. Jestli tam bude prd co bude jako atomovka je to fuk. Je to japonská hra. Já se divím inteligenci. I když ten kůň byl vtipný, tak ai je snad hodně pozadu. To nemá co dělat s MGS / Japonskou hrou. Je to Stealth, tak to má nějak fungovat. Je to střílečka? Má to nějak fungovat. Je to volitelné? To samé. Poté by to nemuseli řešit u Dishonored, Thiefa, Deus Ex a dalších her.
        Skvělé, že mám možnosti ale když narazím na limit ai, tak to je špatné.

        Jestli jeden výkal, vyřadí jeep a jeho posádku = *15*.
        • třeba to byl šum z kamery a sluchátek
        • ber to tak že je to proste odpad z konzolí, konkretne PS, ktery se ted naneštestí dostal i na PC. Rozumný hráč se tomu vyhne.
        • Zase tohle zadělaný keyzpako
      • Tohle nevysvětlíš lidem, co o sobě řikaj, že jsou "vyspělí", ti si dokážou užít snad jenom hardcore super-realistický simulátory
        • ?
          Baví mě třeba Thief a to není harcore hra.
    • Kozy
      Nejlepší je stejně Rocketo Puuunch!
      https://www.youtube.com/watch?v=1Fu6Ot9IJKI
      • *15*

        Ani to není kravina, když ten svět je technologicky jinde než ten náš.
        Ta inteligence je ale divná. Jakmile tam letěl tak to nikdo neslyšel a přitom to dělalo zvuk. Po nárazu sice již ano...
        • Kozy
          Víš co.

          http://t.qkme.me/3t5fgx.jpg
          • A proto to voják neslyší když mu to letí okolo hlavy a dělá to zvuk.
            Proto nemají ostatní jen ty.

            U simpsonů se také nepozastavím nad tím, že tam někdo zemře a pak žije. Ale o MGS se píše jako o hře která má otevření svět, kde je možný stealth a tak nějak jsem čekal, že tedy i AI.... Proto mě to nalákalo. Vypadá to pěkně a stealth mám rád.
            • jakubc
              No hlavně je nutno pochopit, že Japonci mají tyhle přízemní věci totálně u zádele, respektive že mají rádi i fantasmagorie, které trochu oživí daný titul. U nich se to netluče s nějaký realistickým dojmem, oni to prostě odfiltrují jako komickou vložku. To samé platí pro fanservice a další specifika... Jim je to prostě jedno, chtějí se bavit a hned zase brečet kvůli silným momentům, oni to dokážou a vycvičené západní publikum už taky. Naštěstí.
  • Vogon

    Dark Souls SL1

    Dneska jsem poprvé dokončil Dark Souls PTDE na soul level 1 a musím říct, že intenzivnější herní zážitek jsem dlouho nezažil. http://i.imgur.com/RcmEJrb.jpg (hráno na PS3)
    Pár poznatků:
    1. Největší bolest v zádeli = OaS(Solaire nikdy nechtěl zaměstnat snorlaxe), 4 kings(taktika "havel mode" na SL1 nefunguje), Seath(jeho lechtající krystaly vám na SL1 hodně ubírají) a Gwyn(bez parry)
    2. SL1 run je výborný na získávání achievementů.
    3. Sorcerer set a hand axe nejsou na houby.
    4. Kuše je kamarád a umět s ní mířit se vyplatí.
    5. Kašlat na Artorias of the Abyss.
    6. Let the twinking begin!
    • kennyB
      A Priscilla v Painted Worldu padla, nebo jsi ji nechal být???
      • Vogon
        Do Painted worldu jsem šel, protože jsem chtěl pardonerský set, ale moc pozdě jsem zjistil, že potřebuje twinkling titanite na upgrade.A k Prisciille jsem byl stejně hodný, jako obyvatelé Painted worldu byli hodní ke mně. Jakmile zmizela, tak jsem od ní utekl, než se ke mně dostala tak jsem ji trefil kuší(šipka jde vidět, i když je Priscilla neviditelná), a pak už to bylo jednoduché. Horší bylo dostat se k té páce na otevření vrat na mostě k Priscille přes to bludiště obývané cyklistickým gangem.
    • MickeyMutant
      Jsi naprostá lama! Nehráls to na volantu ani na kytaře, neovládals to jen hlasem. Neměls zavázané oči, nepoužívals výhradně prsty u nohou a nebyls v celkové anestezii ani ve stojce pod vodou. Počkej, až dorazí Hnisavec, ten ti spočítá konkrétně, jaká lama jsi!
    • Draken69CZ
      Jo taky jsem to zkoušel pro mě byla stopka u Centipede Demon a Artorias of the Abyss pak když jsem se k tomu po čase vracel tak už byl dost problém se do toho dostat no třeba až zas nebude co dělat to ještě zkusím. Taky to mám takhle rozehraná ve dvojce, ale ta mě už tolik nebere. A jako bonus k obtížnosti to hraji na K+M XD
      • Vogon
        Centipede Demon je slušná mrcha, celý bossfight závísí na tom jestli se uráčí vylézt z lávy nebo ne, každopádně se Solairem je to odst lehčí, jelikož funguje jako návnada a ty prostě můžeš počkat než centipede vyleze. Artoriase(a žádného jiného bosse z Oolacile) jsem ani nezkoušel, protože by mě dali na jednu ránu a na to nemám trpělivost.
        • Draken69CZ
          Já se to snažil všechno dávat sám, ono jde všechno jen na to mít čas, trpělivost a nervy *15*
  • V Mass Effect Andromeda nenarazíte na žádnou ze známých postav dosavadní trilogie a hra poběží na novém grafickém engine.

    Nevěřím jim ani slovo. Spousta fanoušků jim ME3 zbaštila i s navijákem. Ty ohlasy fandů na špatné ukončení třetího dílu jsou přesně tím, čeho chtěl Bioware docílit *1* vždyť to má úplně geniální ne/konec, teorie indoktrinace se v podstatě potvrdila. Sheppard žije (v ideálním konci - znič reapery a máš hodně EMP). Proto si myslím, že v ME4 se znovu setkáme se Sheppardem a s dalšími postavami.
    • Máš to trochu pomotané. Již chvili po konci ME3 jasně řekli, že nové ME nebude pokračovat Shepardovu linku. A teď se to jen potvrdilo. Jesli si myslíš, že celou dobu záměrně lžou, tak je asi na čase si nasadit čepičku z hliníkové fólie a zařadit se po boku podobně postížených jedinců. *3*
      • prostě táhni omg

        Ehm, napsal jsem snad někde, že bude ME4 pokračováním příběhu Shepperda? Vím, že vy postižení to máte v životě trochu těžší, tak odpovím za tebe. Ne nepsal. Navrhoval bych, aby ti zkrátili řetěz a vůbec tě nepouštěli k pc, potom to tak dopadá...
        • Řetěz mi zkracovali už několikrát, ale děkuji za tvou péči. Skoro si mě dojal k slzám. *3* K internetu se ale připojuji přes astrální sféru za použití té mozkové části, kterou zdraví jedinci nedokáží použit. Takže tě asi nepotěším. *3*
          Jinak si sice nenapsal, že bude pokračováním jeho linky, ale v podstatě si řekl, že nový díl bude navazovat na události trojky a že potkáme staré postavy včetně Sheparda i když tvurci tvrdí opak. Aneb EA jsou proradní lháři a chtějí ovládnout svět. Nemluvě o tom, že to celé zakládáš na nepotvrzené teorii o indoktrinaci, kterou si vymysleli ti, kteří nedokázali unést fakt, že konec ME3 je se tak uplně nepovedl.
          Jo a pozdravuje tě můj oštřovatel a že se na tebe už těší. *3*
  • Hardline - odpad loňského roku

    No já teda odehrál tak hodinu (takže jsem ve třetině hry?) a přemýšlím jestli to rovnou smazat nebo to ještě zkusit. FOV 70 :D (to si někdo dělá srandu ne? Celou hru chodit tunelem až se z toho motá hlava), celý ten pohyb je hrozný, shootplay taky o ničem, tohle nemá se svižnou střílečkou nic společnýho, tohle je vážně konzolová blbost primárně dělaná na gamepad (doomovka :D) - jinak si to nedokážu vysvětlit, pak už je jen vyswvětlení, že VG jsou neschopní nebo jim EA diktovala co mají dělat (tihle, že dělali vynikající Dead Space 1-3 ?? vtip roku), kde se vám neustále cpe do popředí Cčkový příběh a žvásty místo samotného hraní. Nebudu psát, že je to zklamání, protože jsem od toho nic nečekal, ale čekal jsem aspoň trochu slušnou hru, ale Hardline je odpad (myslím to naprosto vážně) a příčí se mi to nazývat Battlefield, ten poslední nebyl nic extra, ale aspoň se to dalo normálně hrát.
    Zlatý BF3 ... tam byl single super.

    1/10 a za tohle bych nedal ani 3 kila, vlastně ani 30 korun a zpětně lituju, že jsem vůbec stahoval těch 50gb, zcela upřímně za tohle dát litr (nedejbože 1500 na konzoli), tak se biju do hlavy ještě dnes po roce.
    • Jack1947
      TY si taky odpad... jasně nic světoborného ale na večerní zábavu super, + tam bylo nějaké oživení( grappling hook, zipline) a docela dlouhá herní doba ... takové jako ty nebaví nic ana všechno jen nadávají. "Ty bratránkovu nicku, kolega z práce ti hackl účet a jiné velice pravdivé a očividné lži!"
    • oktavius66

      Battlefield: Hardline

      Je pravda, že Hardline není opravdu nic extra, ale své světlé chvilky to má. Jen to není Battlefield, to je asi každému jasné. Stealth postup opravdu mění styl hraní a proto to lidi, tak neskutečně sere, že to není tvrdá akce jak jsme u Battlefieldu zvyklí. To ovšem neznamená, že hra je odpad. Ta hra by se měla správně jmenovat pouze Hardline, nebo nějak jinak. Ale marketing je marketing a značka prodává. To byl jenom tah na prachy dát před Hardline název BATTLEFIELD. Ovšem pokud bych měl hodnotit hru celkově, tak zase nejsem tak zklamán jako u jiných očekávaných her. Věděl jsem do čeho jdu a dostal jsem solidní záležitost na jedno dohrání. Jsem zhruba ani ne v půlce a celkem se bavím. Má to krásné prostředí (hlavně Everglades), spousty zbraní a jejich úprav a můžete si to projet jak je libo. Já se rozhodl jít cestou správného poldy a tak zatýkám vše co se hýbe. Ovšem bych to nedělal, kdybych nebyl hráč, co touží mít všechno odemčené. Kvalitu této hry kazí dle mého hlavně AI nepřátel. To je opravdu kámen úrazu, který bije do očí, ale vývojáři to alespoň vykompenzovali slušnou nejtěžší obtížností. To opravdu stačí 3-4 kulky a je po vás, a že je to někdy opravdu rychlé. Příběh zatím nemohu hodnotit, ale je to čisté Béčko, které vůbec nepřekvapí, ale ani neurazí. Zatím jsem nedohrál, ale jsem zatím spokojen. Za mě bych to viděl na takových 7/10. Koupil jsem si každý Battlefield, sice ne za plnou cenu, ale chci vývojáře podpořit. Bohužel u Hardlinu jsem tentokrát šáhnul po Warez verzi, protože jsem si nebyl zcela jist kvalitou. Ale zjistil jsem, že do toho opět půjdu, ale až ve slevě, za pěkné 400 Kč za pár let.
    • ja to delam tak že hry zkouším pres Youtube - ušetríš tak místo na disku a čas na stahovani. delej to taky tak. Pokud se ti hra líbí - stahni. Pak mužeš podporit vyvojare až to bude ve sleve na gog, nebo až to daji zadarmo. Treba BF 3 davali zcela zadara, tak jsem to stahnul a tim podporil vyvojare i když jsem to vlastne ješte nehral protože BF je stejne blbost jak vrata
  • Johnny

    V Mass Effect Andromeda nenarazíte na žádnou ze známých postav dosavadní trilogie a hra poběží na novém grafickém engine.

    Proč se to jmenuje mass effect? aha ždímání prachu ze serie :-X Ale nechápejte mě špatně rád bych aby to bylo dobrý ;)
    • Jack1947
      Právě se mi zbořil SVĚT *7*
    • Pořád tam určitě budou věci které k tomu universu patří, jako například rasy
    • Vojta_Ilavsky
      Ber to tak že univerzium ME je kvalitní, byla by škoda to jen tak zadupat.
      • Tak je lepsi nechat EA zdupat dalsi dil *1*
        • Vojta_Ilavsky
          Jo, na to bych úplně zapomněl
    • Inquisitor
      To víš, že se to bude líp prodávat než neznámá nová značka. Navíc je to ze stejnýho vesmíru, tak proč ne.
  • x_ander

    V Mass Effect Andromeda nenarazíte na žádnou ze známých postav dosavadní trilogie a hra poběží na novém grafickém engine.

    No engine je jasný, ale žádná známá postava je docela zklamání. Od začátku bylo jasné, že nejde o pokračování jako takové, ale sem tam nějaké pomrknutí, že jde o stejné univerzum, a to nejlíp právě skrz pár známých postav, jsem očekával.
    • budu spomenuti, ale nestretnes ich osobne
      uz sa citis lepsie?
      *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit