Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Dle Phila Spencera není cílem (Xbox One) dohnat prodeje PS4.

    Cílem není dohnat a předehnat, novým cílem je udržet krok. A možná už jen neztratit stopu.
  • cumpi3

    Nahrávání v PS4 verzi Metal Gear Solid 5 netrvá dlouho a FPS je stabilní. Obtížnost hry lze nastavit až po prvním dohrání.

    Co to je prostě za lákadlo...stabilní FPS...příští generace se bude chlubit pouze obcasnymi dropy, cemuz bude napomahat neskutecna sila cloudingu, ktera bude az takova, ze konzoli bez ni nespustite...
    • A peasanti tomu budou tleskat ve stoje :D
  • Fallout Shelter

    Tak dnes uz je dostupny Fallout Shelter uz aj pre Android.
    • Jack1947
      Supr jestli jede pod 2,3 zkusím!
    • Windows Phone?
    • N0isy
      Už stahuju. Díkes *3*
  • N0isy

    Nahrávání v PS4 verzi Metal Gear Solid 5 netrvá dlouho a FPS je stabilní. Obtížnost hry lze nastavit až po prvním dohrání.

    Jsme tu snad na nějakém amatérském blogísku...? Říká se tomu "načítání" a ne "nahrávání". *7*
    • kdybys zacinal na zx spectru s kazetakem jako my, tak bys tomu taky doted rikal nahravani *5*
      • Nahrávání je ještě ok, ale fps JE stabilní? Snad fps JSOU stabilní. Co to zase píše za demen*a.
        • MickeyMutant
          Omyl. Má to dobře. Šlo by i množné číslo, ale jednotné je bez debat správně.

          EDIT: Dvě možnosti:

          1. podle rodu - končí na souhlásku, tedy jednotné číslo, mužský rod
          2. podle významu - množné číslo, protože "snímky"

          Šokantní pak pro vás zřejmě bude skutečnost, že první možnost je mluvnicky čistší a má větší oporu v pravidlech.
          • pravidla, ktery neplati porad stejne nejsou pravidla, ale anarchie *5*
          • stredni rod
          • Chim
            Ač méně zkušený grammar-nazi, dovolil bych si tady nesouhlasit. Jedná se však čistě o můj pocit/dojem, nemám ke svému tvrzení žádný důkaz.

            EDIT: Tvé vysvětlení akceptuji, nicméně vnitřně se s ním nikdy nesmířím.
          • Neplácej chytráku. Snímky za sekundu množné číslo. A když jich je 60, tak asi těžko to bude jen jeden.
        • treba mu blesknul hlavou ten framerate, ale jinak to ma bejt jsou, to kazdopadne
  • Seznam všech (398) doposud oznámených vozidel, se kterými se budete moci projet ve hře Forza Motorsport 6.

    Není tam Fanouš, nezájem ...
    • To je co? Fazol?
  • Lukass
    To j sila kdyz sem clovek vleze po dlouhe dobe, Lidi venku je krasne, je leto, a vy se tady furt hadate o h.o.v.n.e.ch. Fakt mazec to tady cist. Bezte radci ven, nebo kdyz uz ste zavisly na PC tak na nem bezte aspon hrat :-)
    Jinak to ale vyhral abc ktere si misto PC koupi konzoli *8* *9*

    SPOILER POZOR:
    Vcera sem udelal v Zaklinaci ten quest s Umou, a uplne me to vyrazilo dech, to bylo jako epizoda s nejakyho hodne dobryho serialu. Fakt mazec, mel sem pri sledovani Yennefer uplne husinu, coz v tom vedru co je mluvi za vsechno *1*
    • Jack1947
      Ty sílo vvenku je hnusně, kytky smrděj a ptáci (ani nezpívají neni divu) přesto tu taky dbatuješ tak jaké pak copak...
    • Venku že je krásně? Ani náhodou. Dneska jsem po týdnu zkusil vytáhnout čumák ven a minimálně další týden se o to radši už ani nepokusím. V tomhle počasí nezbývá nic jiného, než sedět doma u kompu.
    • Mě to povídej málem jsem brečel když jsem Wiedzmina uhrál, i když mi vyšel relativně dobrý konec. Bylo mi to strašně líto, že to už skončilo. *9*
      • já jsem se radoval, že ta natahovaná nuda konečně skončila *3* Ten konec byl obvzlášť nudný a trapný.
        • Tak mě zas přišel nudný a trapný inquisition a dark souls a to už od začátku.
  • kennyB

    Ty jsi někdo, kdo se tu prezentuje jako něco co nejsi. Máš pomalé PC a k tomu konzoli, kterou zaujatě bráníš zuby nehty všude kde se toto téma vyskytne a nakonec vždycky řekneš, že hraješ na všem.
    • kennyB
      A víš proč konzoli bráním zuby nehty??? Protože nepotřebuju, aby mi někdo diktoval na čem mám hrát. Mám svůj vlastní rozum. A pc mám vcelku obstojné a možná se ti to nebude líbit, ale hraji na obou platformách...
  • Podle IP je lol, qwer, levárna, abc jedna osoba.
    • kennyB
      A správce je lv/jeho kolega, který nemůže snést to, že si abc koupí konzoli a lol mu to poradil *15*
      • *15* +
    • A taky LV426, Jack1947 a Veskoslav je podle IP jedna a táž osoba.
    • Co bys chtěl od konzolového nácka *1*
  • Má cenu upgrade PC?

    Zdravím,

    již dva roky mám tento ( https://www.mironet.cz/hal3000-gold-ii-9218-herni-kupon-intel-i33220-33ghz-8gb-1tb-nvidia-gtx650-dvdrw-bez-os+dp191838/ ) počítač a pozoruji, že nároky se za ty dva roky zvedly celkem slušně a tudíž u ne všechno rozjedu na nějaký normální rozlišení a fps (např. Z3 mi jel na 720p/30fps lock). Tudíž se rozhoduji, jestli má cenu upgradovat anebo rovnou koupit konzoli (PS4), protože stejně na PC vychází naprosté minimum her, co nerozjedu na současném PC a nejsou na konzolích (kdoví, jestli vůbec nějaká teď existuje).

    Co byste mi poradili, v HW se prakticky nevyznám a pokud by to znamenalo nějaký dražší upgrade (GK+proc.+základní deska), osobně se kloním spíš k PS4.

    Díky moc.
    • Nakonec vzhledem k další investici do PC teda vezmu konzoli, nečekal jsem, že současný PC je na tom se smyslem upgradu až tak špatně (ještěže jsem za něj nedal původní cenu). Co jsem na netu koukal, tak upgrade PC by levně nevyšel a do nového PC se mi moc peníze dávat nechce, zvlášť, když současný vystačí v pohodě na zbytek, co na konzoli neudělám (práce, net, zbytek her, co na PS4 nebudou či pokud bude současné PC zvládat hru lépe, než PS4 atd.).

      Díky moc všem za odpovědi.
      • dobře děláš *3*
    • Mám 4 roky starý poskládaný komp: gtx560ti, amd phenom 4x 3,2ghz, 8 gb ram. Z3 hraju na 45 fps / 1080p, medium-high detaily. Naprosto spokojený s touto sestavou. Je pravda, že poskládané rádoby herní kompy nemá cenu kupovat, jen tě okradou o prachy za zbytečnosti , které nepotřebuješ. Mimochodem ten komp poskládat mě stál 14 500,- a nové hry zvládá naprosto bravůrně.
    • kennyB
      Rozhodnout se budeš muset sám, jestli se ti lépe hraje na pc, nebo na konzoli. Tady ti jen zamotají hlavu *3*
      • Lukyz
        Přesně jak píše kennyB, musíš se rozhodnout sám, maximálně bych přihlédl k financím - pokud si můžeš dovolit aspoň 20k, šel bych do PC v opačném případě do PS4.
    • kupou hociakeho 4jadroveho hasswella (i5)a r9 380 /gtx 960 zahras vsetko na max na full hd(okrem sprasenych hier - na r9 380 budes mat problem s pcars, a na gtx 960 napodiv optimalizovany gta 5)
      ked mas viac penazi, kup si gtx 970, ale len na fullhd, alebo ked mas viac penazi, o chvilu vyjde r9 Nano, ktora si vytrie podla vsetkeho kazdou kartou do 10tisic
    • pokud máš dobrou TV, tak kup PS4. Pokud sedíš v dostatečné vzdálenosti, tak hraješ v dosti podobné kvalitě jako PC hrači na maximum. Pokud máš monitor a chceš hrát u monitoru, kupuj PC.
  • Lukyz

    Analýza Windows 10: Ve svém principu jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu!

    Hezký rozbor a analýza W10 resp. si přečtěte, co a kam Vám systém automaticky odesílá informace.
    Možná proto byl upgrade zdarma, náklady se ve finále pokryjí díky databázi informací, cílené reklamě atd. atd.

    http://aeronet.cz/news/analyza-windows-10-ve-svem-principu-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/
    • Nerikam ze to mu tak trochu neni, ale neni treba byt zase az tak paranoidni nebo dokonce prekvapeny. Urcite vetsina tu pouziva smartphony a ty delaji uplne to same uz leta. Navic velka cast toho, co ten win sbira je ciste pro potrebu cortany. Proste to jinak fungovat nemuze. Pokud to nevyuzivas, tak si muzes vypnout spoustu veci co si MS schromazduje.
    • Siritel lzi a ruske propagandy aeronet.cz se dal na analyzu softwaru?

      Jinak pokud nekdo breci o "smirovani" a pak stejne pouziva Google a jakoukoliv jeho sluzby, Facebook apod. tak at si rovnou nafackuje. Microsoft chce taky kousek toho sveho datoveho kolace.
    • No jó a já na to čera koukal, v čem je háček, že je to zadara *1*
    • MickeyMutant
      Windows bezpochyby ždímou informace všeho druhu a vrtaj se v počítači mnohem víc, než by měly, ale uvědomuješ si, na jaký "kanál" jsi lidi svým odkazem nasměroval? Jestli ne, tak si o tom zdroji něco najdi, jestli ano, tak mi je smutno.
      • Lukyz
        Netuším, pouze jsem zkopíroval link co mi poslal kamarád. La pardon *3*
        • MickeyMutant
          Chybami se člověk učí, n'est-ce pas?
    • Vojta_Ilavsky
      Smartphones. Enough said.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit