Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Zdravím. Pokud se tu najdou fanoušci Rollcage, mohlo by je zajímat, že odstartovala kampaň na GRIP, hru, která chce představit Rollcage dnešní generaci. https://www.kickstarter.com/projects/169002413/grip-an-intense-futuristic-combat-racer
    • Lukyz
      Tak na tohle jim s velkou radostí přispěju, ještě ať někdo udělá nástupce Wip3outu a budu slintat blahem *4*
  • cumpi3

    Rockstar Games banuje hráče, kteří mají do GTA V nainstalován multiplayerový mód FiveM.

    to je pomaly na cely clanek...na zakladade multi modifikace zabanovat cely ucet s x-hrama na veky veku a to vcetne single obsahu...to je docela prasarna
    • Se nekdy pri vidani vyjadrili ze jim nevadej SP mody ale MP budou vadit tak je to demence tech co si to nainstalovali
      • cumpi3
        na jednu stranu jo...ale zablokovat SP obsah a dalsi hry je docela prehnany
  • kdy jste naposledi zapli PC???

    Hrajete či zapínate herní PC v těchto vedrech? Já někdy v červnu, když jsem hrál W3. Od té doby jen párkrát Rocket League na PS4, ta nevytopí místnost jak PC...
    • Keyz
      Co to je za hovadinu?

      Herní PC v těchto vedrech...Herní PC přece netopí. Dnes CPU a GPU topí prd. Jako konzole.
      Pouze ty OC herní PC topí hodně.

      Dokonce i konzole bude topit více, protože tam nejde měnit lehce chlazení za nějaké o hodně lepší...
    • ucho
      Já PC nevypínám. Aspoň doma nemusím topit.
    • Každý den, a většinou ho mám zapnutý od rána až do večera. Ono to asi nebude zas takový problém. To vedro je sice pocitově nepříjemné, ale máš to jen nějakých 10-15°C nad běžnou pokojovou teplotou, takže pokud nemáš běžně problémy s chlazením, není se moc čeho bát. I když vím, že jsou i tací, kterým stačí chladit na 85°C a začnou se starat až když skříň začne doutnat.
      • já se nebojím o PC, ale pokoj. PC ohřívá pokoj dosti nechutně, už tak je to na hraně žití...
      • Jack1947
        Pokud nemají pojistku která jim to celé shodí při přehřívání tak asi ano...
        • To se dá snadno nastavit v BIOSu.
    • jakubc
      Doma 23-24 (bez klimy), když jede PC tak i 25, takže pohoda a u hraní se i příjemně zchladím. :-)
      • kde jako žiješ? 23-24. Přejiždím z Brna do jiného města a v Brně máme byt v historické budově a jsou tam velké, vysoké a tlusté zdi a přece je tam vedro, jako prase. To by mě zajímalo, kde žiješ...
        • jakubc
          Je to stará budova se silnými zdmi, v přízemí, svítí tam jen pár hodin dopoledne. Navíc jsou tam kolem sklepy, které to po zbytek dne chladí. :-)
          (Brno)
        • Erien
          ve sklepě *1*
          • Jack1947
            U nás ne, tam je teplo stále asi tak nejteplější místnost nezávisle na počasí a období. *12*
          • + *15*
    • Jojo, je to sila. V mistnosti jsem mel v patek 37C, CPU bylo kolem ~55C a grafika kolem ~80C.
      Ale co je dulezita poznamka - vsechny fans (vcetne GPU) jsem mel rucne na 100% a uplne tiche PC nebylo, o silenem vedru co se linulo zpod stolu snad ani nemluvit. Ale DeusEX: HR DC za to stoji ;D
    • Jack1947
      Nevypínám ho ani v zimě, takže co myslíš akorát... ted mám odkloprenou postraní case asi tak zůstane... jinak se mi přehřívá cpu.

      Chladím se větrákem z dob sovětsko-komunisitických ale bez něj bych to fakt nevydržel asi... a beztak doma "příjemných" 29,5˝°( nebo možná 30 fůůůj *11* *12* )
    • Lukass
      Vcera chvilku War Thunder, ale ani em to v tom vedru nebavi, zachvilu ej clovek zlite a muze jit do sprchy. Prijdu z prace a nic nedelam, ani nehraju :-)
    • my vetrame pres noc, pres den stahnute žaluzie, takže vevnitr krasnych 24 stupnu bez klimatizace. PC zapnute protože venku se stejne neda nic delat. ale nehraju protože vychazi same kraviny akorat koukam YT
    • Ja herni PC nezapinam protoze ho obycejne ani nevypinam. Jinak na nem hraju uplne normalne.
      • normálně? V těchto vedrech je komponenty tak o 20 stupnu na tom hůře. Obdivuji všechny, kdo sedí u PC a mastí hry. *15* *15* *15*
  • Lukyz

    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Gameplay Demo - Gamescom 2015

    Jde o 6 dní starý záznam tak se omlouvám jestli to už proběhlo, ale tohle 30min gameplay video ukazuje další způsoby plnění misí, vylepšení, správu a úpravy Mother Base a velké množství dalších věcí.

    Ta hra na mě působí neuvěřitelně obrovským, ale přitom do detailu vymazleným obsahem, jsem zvědav, za jak dlouho po vydání budou vycházet recenze *2*
    • Ronox
      Jediné, co tam je divné, když už si dávají práci s tolika detaily, že se Snake pohybuje po Mother Base stejně akčně, jako na misi. Mohl by se tam procházet trochu víc pohotově a ne, jako kdyby měl P.T.sd.
      • pohotově *2*
  • Fallout 4 byl oznámen tak krátce před vydáním, aby vývojářský tým nebyl zbytečně zatěžován vývojem demoverzí a podobného obsahu pro show jako je Gamescom.

    A dobře udělali... teda pokud to nebude bugfest. Doufám že vyjde mod i na krabičky kterej zamění toho čokla třeba na kočku nebo klokana :)
  • MickeyMutant

    Pixely

    Filmová společnost Columbia Pictures, která stojí za komedií Pixels s geniálním Adamem Sandlerem, se postarala o mnohem zábavnější story, než v jakou mohl doufat celý nablblý film. Najala firmu, co obratem zablokovala spoustu videí a projektů, které mají v názvu slovo "pixels". Stažený byl kromě nezávislého krátkého filmu z roku 2010, jímž se tahle sandlerovština inspiruje, i samotný trailer na film plus práce několika dalších nešťastníků, kteří slovo "pixels" neprozřetelně použili třeba už před mnoha lety. Bravo!

    Situace se postupně vrací k normálu.

    Píšu o tom v souvislosti s maxireklamou na Pixely, která už pár dní běží v záhlaví Games.
    • Systém blokování, flagování a ochrany copyrightu na YT je prostě na h**no. Společnosti ho neustále zneužívají aby šikanovali tvůrce videí, často i když na zablokování nemají žádné právo.
    • ja si vsimam na takychto excesoch trosku inu vec - nebezpecenstvo: ked sa masineria (system) rozhodne, dokaze hocico a behom kratkeho okamihu - rozhodovacie pravomoci su v rukach par vybranych ludi a ostatni sa mozu ist past
  • K TES...

    Poraďte někdo zda existuje nějaký "komplet installer" přes který by se dal nainstalovat Skyrim včetně modů, HD textur apod. Prostě nějakou už vytuněnou verzi kde je hodně modů co si rozumí a hlavně už je to v nějakém fandovském installeru zabudováno. Jde mi o to, že mám za 4 roky na disku 155 GB dat o Skyrim (např. "A collection of 800 mods" - 50 GB, nebo "Modded V2.05" - 41,2 GB) atd. a abych nemusel ty módy dobré (a to nevím jaké jsou dobré) instalovat jednotlivě. Možná se ptám zbrkle, ale chápete co mám mysli? Stručně řečeno - co nejkratší instalaci na celý omódovaný Skyrim v best grafice co jde...
    • Existuju navody ako s.t.e.p. Univerzalny instalator skor nebude. Je tam privela popularnych modov, ktore si konkuruju. Preto je lepsie, ak si sam hrac vyberie co chce.
      Mimochodom, niekto z CZ/SK komunity elder scrolls vytvoril pred par dnami mod Woodcutter, cize bude mozne mat aj odlesneny Skyrim. Warhorsaci by sa mohli inspirovat
  • Jack1947

    Zcela zničitelné prostředí si užijeme ve hře Crackdown 3 pouze v multiplayeru, jenž bude dostupný v hratelné formě již v létě 2016.

    Only Mp? s tím at jdou k šípku... více zábavy bude vždy v SP... at si říká kdo chce co chce ale u otevřených her tomu tak vždy bylo. *4*
    • je fajn že maji zničitelne prostredí, ale animace porad vypadaji jako levitace v nulove gravitaci:

      00:49
      http://games.tiscali.cz/tv/crackdown-3-first-look-20721
    • Vojta_Ilavsky
      Nenapsali všechno, o tomhle měl být článek, nebo vetší bleskovka, navíc to je novinka jako moje 2 dny starý ponožky.
      • Jack1947
        Myslím že tohle stačí, díky nechci o hru jsem ztratil zájem beztak to nebyla žádná světoničitelská série která něco dokázala, prostě jen příživa na lepších a úspěšnějších tot vše. *4*
  • Keyz

    Developers and any affiliated members of FiveM get banned for "violating the Rockstar Games Terms of Service"

    https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/3g9xnu/developers_and_any_affiliated_members_of_fivem/
    • Jack1947
      Klasika kdo je s náma ten je ok, kdo ne tak ten má Ban. *3*
      • Keyz
        Trapné. Banovat modera za to, že dělá něco lepšího.

        Hovadská firma.
  • O novém The Elder Scrolls titulu uslyšíme až za hodně dlouho, Bethesda se nyní plně věnuje Fallout 4.

    zas tak horky to nebude, logicky ted nebudou oznamovat TES když mají Fallout, alepak to vydaji rychle. Moc práce s tim není jen lehčí reskin Skyrimu, na tvorbu sveta maji generator takže to bude hotovo cobydub.
    • Keyz
      Tak někdo musí zmáčknout ten čudlík "generovat další TES" to je prostě práce *15*
    • jasne, maju generator a preto vyjde na sucasnu generaciu konzol az jedno pokracovanie tejto znacky, najskor niekedy v 2018...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit